Everything Butt
The Upper Floor
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Neznámá krajina touhy

část 2

Autor: Johannes

Hodnocení

1234567

3.

Nastalo netrpělivé čekání. Druhý den ses v práci nemohla pořádně soustředit, i když ti bylo jasné, že balík dorazí nejspíš až další den. A taky dorazil. Kolem desáté se ozvala recepční, že si máš přijít převzít zásilku. Tvářila ses jakoby nic, podškrábla kurýrovi dodák a odnesla velkou krabici do kanceláře. Opatrně jsi zamkla dveře a otevřela víko. Cítilas přitom, jak ti buší srdce. Vyndala jsi velkou sportovní tašku, kterou sis vzala s sebou už včera a přendala do ní všechny věci z balíku. Byly zabalené ještě jednotlivě v menších krabicích nebo igelitech, měla jsi sto chutí je začít rozbalovat, ale nešlo to, to uděláš až doma, co kdyby někdo přišel, a taky musíš pracovat. Odneslas prázdnou škatuli do skladu a těšila se domů.

Cestou z práce jsi spěchala jako na první rande. Sotva za tebou zaklaply dveře bytu, shodila jsi ze sebe kabát, odkopla boty a utíkala do ložnice. Tašku jsi hodila na postel, otevřela zip a začala vybalovat ty podivné věci, které tě tak nepochopitelně přitahovaly. Hned navrchu byl korzet, roztrhala jsi nedočkavě igelitový obal a položila si ho na kolena. Hladilas jeho saténový hladký povrch celá vzrušená a rozechvělá – bože, jak je to příjemné! Podívala ses na hodinky, bylo teprve půl šesté. Roman se vrátí nejdřív v devět. Vlastně ne, je přece středa, říkal, že ve středu půjdou do hospody na ligu mistrů! Tak to dorazí až o půlnoci! Prudce jsi vydechla – mělas pro sebe celý večer. Šla jsi do koupelny a svlékla se. Pak sis dala sprchu, hodila na sebe župan a vrátila se do ložnice. Pomalu jsi rozbalovala všechny věci. Dotýkala ses jich a bylo to jako milostná předehra. Nemohla jsi přestat.

Začala ses oblékat. Na holé tělo sis navlékla catsuit, měl dlouhé rukávy i nohavice, u krku stojáček a v rozkroku byl rozstřižený. Jemný materiál k tobě přilnul jako druhá kůže. Obula sis boty a zapnula pásky kolem kotníků, trochu ses na nich kymácela, měly opravdu pořádně vysoké podpatky. Postavila ses před zrcadlo. Dívala ses na sebe a nemohla se poznat. Pohled tě fascinoval a vzrušoval. Vypadala jsi božsky. Zvedla jsi z postele korzet a nasoukala se do něj. Vydechla jsi, zatáhla břicho a začala utahovat šněrování. Moc ti to nešlo, bylo dost obtížné za zády nahmatat tu správnou tkaničku. Funěla jsi, natáčela se před zrcadlem a nakonec jsi to zvládla. Byla jsi už pěkně vzrušená, cítilas jak ti začíná vlhnout rozkrok. Sáhla jsi pro obojek a nasadila sis ho. Byl vysoký, držel ti hlavu hezky zpříma, bylas teď pěkně obepnutá korzetem i obojkem, boty na nohách tě ani moc netlačily, cítila ses skvěle. Vzala jsi dildo a zasunula ho do pochvy, přitom jsi sténala rozkoší. Našla jsi v zásuvce těsné černé krajkové kalhotky a oblékla si je přes catsuit i přes dildo, které teď pod nimi bylo hezky uvězněné. Pak jsi vzala roubík, nasadila a pořádně utáhla za hlavou. Pasoval dobře. Popošla jsi opět k zrcadlu, dildo tě při chůzi dráždilo. Při pohledu na tu fantastickou černou a hladkou bytost s rudou koulí v puse jsi byla už tak rozpálená, žes málem vyvrcholila. Hlavou ti běželo „ještě ne“, ale nebylo snadné zastavit ten příval slastných pocitů. Posadila ses honem na židli vedle zrcadla a zhluboka dýchala. Seděla jsi na kraji židle jako bys spolkla pravítko a snažila se nehýbat, protože každý pohyb s dildem ve vagíně tě víc a víc rozněcoval. Nehýbala ses a snažila se tak prodloužit si rozkoš a oddálit vyvrcholení.


...::: Tip pro Vás: Pouta s karabinkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


Po chvíli jsi cítila, jak tvé vzrušení přece jen slábne. Polykala jsi sliny, které se ti hromadily v puse s roubíkem. Počkala jsi ještě pár desítek vteřin a přešla jsi zpátky k posteli. Na dně skříně jsi měla schované provazy, které jsi koupila už předevčírem. Vybralas asi třímetrovou bílou šnůru, přeložila ji na půl a obtočila kolem pasu, provlékla smyčkou a vedla přes rozkrok dozadu, tam také provlékla, vedla zpět mezi nohama dopředu, utáhla a v pase udělala pevný uzel. Šňůra v rozkroku zatlačila dildo ještě víc do pochvy a zároveň přitlačila na tvůj poštěváček, díky čemuž jsi opět ucítila stoupající intenzitu rozkoše. Popadla jsi další provaz, tentokrát delší, omotala ho kolem sebe v podpaží, vzadu udělala smyčku, protáhla konce dopředu pod prsy, překřížila, vedla zpátky dozadu a tak to několikrát opakovala, až dokud provaz stačil. Nakonec jsi konce zajistila uzlem vepředu. Dalším provazem jsi potom pevně stáhla k sobě šňůry nad i pod prsy a vedla dva samostatné prameny přes ramena dozadu, provlékla uzlem mezi lopatkami a pokračovala dále do pasu, kde jsi provazy provlékla pod zadním uzlem provazových kalhotek, utáhla a zavázala. Teď jsi byla znovu pěkně vzrušená. Zkontrolovala jsi své dílo v zrcadle. Před tebou stál sexy vamp celý v černém a na vysokánských podpatcích, sevřený v korzetu a v těsných smyčkách bílého provazu. Připadala sis jako jedna z těch úžasných modelek na internetu. Vzala jsi další kousek provazu a vyndala z tašky kovová policejní pouta. Zacvakla sis je kolem kotníků. Potom jsi klekla na postel, přivázala šňůru uprostřed k řetízku klepet, dosedla na paty, provaz co nejvíce přitáhla ke šňůře v pase a zajistila. Na to jsi vzala druhá klepeta, zacvakla náramek na pravé zápěstí, dala ruce za záda, prostrčila druhý náramek pod šňůrou provazových kalhotek a zaklapla do klepet i druhou ruku. Tak ...A bylo to ...!

Klečela jsi na posteli spoutaná a bezmocná, zbavená téměř všech možností pohybu, s roubíkem v ústech a dildem zatlačeným hluboko do vagíny. Tvoje slast neznala mezí. Nedokázala jsi na nic myslet, nemohla ses pohnout, vnímala jsi jen rozkoš rozlévající se celým tělem. Zkusila ses narovnat, nešlo to. Naklonila ses na stranu, potom na druhou, každý sebemenší pohyb napínal provazy mezi tvýma nohama a tím více tlačil dildo do tebe. Vzrušení ti pulzovalo v žilách. Nakláněla ses znovu a znovu, snažila se napřímit, na čele ti vyrazil pot, nevnímala jsi nic než rozkoš.

Při jednom prudkém pohybu ses na měkké matraci převážila a sesunula na levý bok. Šnůry se na tobě v tu chvíli utáhly, jako by tě chtěly rozmačkat, nešlo to dlouho vydržet. Musela ses přetočit na břicho a přitom prohnout pánev až pěkně k posteli. Při tom pohybu jsi však musela překonat maximální tah provazů, zařízly se ti do zadku a mezi stydké pysky jako nože. Tvůj poštěváček byl několik vteřin jako ve svěráku, vyjekla jsi do roubíku bolestí, po bradě ti tekly sliny, které jsi už nestačila polykat. Oooch ... podařilo se, provazy opět povolily. Zhluboka jsi oddechovala, funěla do roubíku, vyčerpaná. Otočila jsi hlavu na druhou stranu a spatřila se opět v zrcadle – bezmocné sexy stvoření omotané provazy, vzrušené, stále ještě neukojené. Dívala ses sama sobě do očí a jemně pohybovala pánví, už úplně zpocená. Zaslepená otrokyně touhy vnímající pouze rozkoš svého těla. Hlavou ti běžela jedna jediná myšlenka, opakující se pořád dokola – bože můj, ať to neskončí ...!

A zatím neskončilo. Vrtěla ses usilovně na všechny strany, stále rychleji a rychleji, dildo dělalo divy. Provazy se napínaly a povolovaly, ruce za zády ti dřevěněly, ale tys to nevnímala. Stále zuřivěji jsi sebou cukala, vrchol byl blíž a blíž. Nahmatalas vzadu šnůry od provazových kalhotek a začala za ně popotahovat. Tlak na dildo se tak zvyšoval a snižoval podle toho, jak rychle jsi s provazy škubala. Cítilas, že už se blíží konec ... ještě ne ... ještě chvíli ... ještě trochu ... už? ... ještě ne ... už, uuž, áááááách aaaááách... Slastná křeč ti napnula všechny svaly a pak ses začala třást, nedalo se to ovládat ... úúú ... áách ... kňučela jsi do roubíku jako pes. Šlo to ve vlnách a trvalo to dlouho, pomalu to odeznívalo. Hlava ti klesla na polštář, z celého těla vyprchala síla, slastná únava tě přikryla jako peřina. Ležela jsi bezvládně podobná splasklé pneumatice a vychutnávala poslední dozvuky orgasmu. Odpočívala jsi a kdybys neměla v puse roubík, usmívala by ses. Napadlo tě, že takhle asi vypadá opravdové uspokojení. Myšlenky ti těkaly, pomalu jsi začala přicházet k sobě. Ucítila jsi bolest obou zápěstí, otlačených od ocelových pout, stehna a ramena ti zdřevěněly, krční svalstvo bylo tak unavené, žes nemohla ani nadzvednout hlavu. Musím se teď rozvázat, pomyslela sis líně ...


...::: Tip pro Vás: Jemná saténová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...