Everything Butt
Divine Bitches
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Neznámá krajina touhy

Autor: Johannes

Hodnocení

1234567

Marie

1.

Ahoj, jsem vdaná, prý hezká (26/166/57), se submisivními sklony. Dosud jsem ale nenašla odvahu prožít je jinak než sama. Vzrušují mě provazy, latex, kůže, bezmoc a nejistota. Hledám citlivého, tolerantního a diskrétního přítele, který by mi při občasných schůzkách pomohl uskutečnit mé sny. Zn. Jemná síla.

Tento inzerát sis dala na internet asi tak před čtrnácti dny. Trvalo velmi dlouho, než jsi k tomu našla odvahu. Svého muže Romana máš velmi ráda a sex s ním byl vždy moc hezký, ale přece jen jakoby mu něco chybělo. Už od rané puberty byly tvé sexuální fantazie dost divoké, někdy tě až trochu lekaly, ale nepřikládala jsi tomu velkou váhu. Myslela sis, že jde jen o výraz romantické touhy připadat si jako hrdinka v nesnázích, kterou její princ přijde osvobodit z pout a pokoření.

čas běžel, dostudovala jsi, vdala ses (štastně), a zdálo se, že tvůj život se bude odvíjet dál ve všedních radostech i starostech. Stále více tě však znepokojovala neurčitá nespokojenost v sexuálním životě. Docházelo ti, že tvé touhy nebyly jen pubertální romantikou, ale že mají o dost hlubší kořeny. Pozvolna jsi dospěla k rozhodnutí, že zkusíš propašovat do vašich manželských hrátek něco ze svých odvážnějších představ, vždyť na tom přece není nic špatného a třeba se to i tvému muži bude zamlouvat. Po jednom letním večeru plném něžnosti a vášně jsi překonala stud a naznačila mu, že bys nebyla proti, kdyby ti někdy chtěl zavázat oči nebo trochu svázat ruce. Maličko se zarazil, měla jsi pocit, že znejistěl. Zeptal se, jestli se ti to s ním nelíbilo. Odpověděla jsi, že moc (nechtělas ho ranit), žes mu jen chtěla dát prostor, aby se nebál něco změnit, kdyby si to přál. Na to se uklidnil a zdálo se, že vše pochopil a že se mu tvůj nápad docela líbí. Ostatně, hlupáka by sis nevzala. Jenže to jsi ještě nevěděla, že tak jednoduché to nebude.

Asi o dva dny později jste se opět milovali. Bylas zvědavá, co se stane. Když Roman odněkud vytáhl šátek a spoutal ti ruce, přeběhlo ti mrazení od hlavy až k patě. O chvilku později vyčaroval druhý šátek a zavázal ti oči. Líbilo se ti to víc, než jsi předpokládala. Líbal tě a dráždil, věděl, jak to máš ráda, cítilas jeho rostoucí vzrušení a čekala, co přijde dál. Byl nežný, hladil tě a jemně laskal. Tys však toužila, aby pokračoval s těmi šátky, chtěla jsi, aby ti svázal i nohy, aby šátky víc utáhl nebo aby tě víc stiskl a přitlačil k posteli. Nic takového však nepřicházelo. Tvůj muž pokračoval v něžném milování a tys cítila, jak tvé vzrušení slábne. Odhodlala ses a zašeptala mu do ucha. "Svaž mě víc!" Zaváhal. Cítilas, že je překvapený a že se mu moc nechce. Neřekl nic, ale ve vzduchu bylo najednou něco odtažitého. Lekla ses, žes všechno zkazila, chtěla jsi couvnout, ale nevěděla jsi jak. Přitiskla ses k němu celým tělem. "Prosím!"

Začal tě znovu hladit a potom zašeptal: "Jestli to chceš, udělám to pro tebe!"

Popadl tě a otočil na břicho. Něčím ti omotal kotníky, silně utáhl a připoutal k posteli. Rozechvěla ses rozkoší – panebože, tohle není možný – pomyslela sis. Zvedl ti spoutané ruce nad hlavu a rovněž je připevnil k čelu postele. Ještě nikdy jsi něco takového necítila, tvé vzrušení neznalo mezí. Ležela jsi na břiše, napnutá jako struna, ruce a nohy přivázané k opačným stranám postele, oči pevně převázané šátkem. Bylo úplné ticho, tvůj muž se nehýbal, ani se tě nedotýkal, celým tvým tělem pulzovala slast a čím déle se nic nedělo, tím víc rostla. Nemohla jsi uvěřit, jak je to nádherné. Potom jsi uslyšela jemné zacinkání, znělo to jako přezka od pásku. Co přijde teď, běželo ti hlavou a nejistota způsobila, žes všechno vnímala ještě intenzivněji.

Okamžik na to něco tiše zasvištělo a tys dostala ránu na své bezmocné pozadí. Nebyla příliš silná, ale štípla jako vosí žihadlo. Překvapením jsi vyjekla. Vzápětí po první následovaly dvě další, silnější než první. Pak pár vteřin nic, roztřásla ses po celém těle, a potom dalších pět silných švihnutí těsně za sebou. Před očima se ti roztančily hvězdy a chloupky se ti zježily. Tvůj zadek byl náhle jako v ohni a mezi nohama jsi ucítila horké vlhko. Začal tě mírně škrábat nehty po pálícím rozcitlivěném pozadí, až ti naskočila husí kůže. Cukala jsi sebou a slast tě obklopila jako těžká peřina. Sáhl ti rukou mezi stehna a začal tě dráždit prstem. Nešlo to úplně dobře, protože jsi nemohla příliš roztáhnout nohy, ale o to víc tě to rozpalovalo. Začala ses vlnit jako úhoř na udici. Poznal, že se blížíš k vrcholu a přidal.

Orgasmus byl jako ještě nikdy, prostoupil tě jako příboj a odezníval dlouho. Myslelas, že to neskončí. Bylo to krásné a pak přišlo uvolnění.

Odvázal ti nohy a poté i ruce. Objalas ho vášnivě a vděčně, pohladilas ho po břiše a vzápětí jsi zajela rukou níž, chtělas mu oplatit, co pro tebe udělal. Jeho mužství však bylo ochablé, bylas překvapaná, trochu zklamaná. Vůbec tě nenapadlo, že by tvůj životní zážitek pro něj nebyl stejně vzrušující jako pro tebe. Rychle jsi ho vzala pevně do ruky a on pomalu začal reagovat. Za chvilku zavřel oči a zrychlil se mu dech. Pokračovala jsi a druhou rukou ho hladila na břiše a na prsou. Byl už velmi vzrušený. Začalas ho dráždit zároveň jazykem a ještě silněji a rychleji ho vedla k vyvrcholení. Napnul se v slastné křeči a udělal se ti na prsa. Potom vydechl a uvolnil se, oči měl stále zavřené. Sklouzla jsi vedle něj na postel, objal tě jednou rukou a ty ses k němu přivinula a zašeptala:

"Miláčku, bylo to nádherný! Byla jsem tááák vzrušená, líbilo se ti to?"

Dvě vteřiny bylo ticho a pak zavrněl:

"Jasně, to víš, že jo, brouku."


...::: Tip pro Vás: Kožený límec a vodítko :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jenže neřekl to tak jako jindy. V jeho tónu bylo něco ukrytého, natolik jsi ho přece znala, abys to vycítila.

"Tobě se to nelíbilo, viď? Nechceš mě zklamat, ale nebylo to ono, viď ?"

Zase odmlka a pak "Hm!" a zase ticho. Pak přece jen promluvil:

"Brouku, na mě to je trochu divoký, ty šátky se mi líbily, ale dál mě to už nebere. Spíš naopak. Ale viděl jsem, jak se ti to líbí. Když chceš, rád ti to tak udělám, vždyť víš, jak jsem rád, když jsi spokojená."

Pohladilas ho, své zklamání jsi nedala nijak znát. Vědomí toho, že to udělal jen pro tebe, bylo na jedné straně hezké, ale na druhé straně ti bylo líto, že z toho neměl tolik jako ty. Bylo to složité.

"Lásko, to nevadí, chtěla jsem to jen zkusit, vždyť víš, že tě miluju."

2.

A tak vše běželo dál v celkem stejném rytmu, měli jste se rádi (a máte pořád), milovali se něžně a občas i trochu odvážněji, s šátky nebo bez nich, občas pomohl třeba pásek od županu a jednou přinesl tvůj muž kovové náramky. Všechno to bylo hezké a bylo to z lásky. Přesto ti stále něco chybělo a věděla jsi už, co. Ale žádat o to svého manžela jsi nechtěla. Vědomí, že on na to není, ti bránilo. Udělal by pro tebe, cokoli bys chtěla, ale nic moc by z toho neměl. A to by zase zkazilo zážitek tobě, ze všeho by se stala jakási divně nucená záležitost, a to bys nikdy nechtěla.

Našla sis tedy ventil na internetu. Surfovala jsi, prohlížela obrázky svázaných modelek, umně naaranžovaných do neskutečných poloh, stahovala videa a občas, když se manžel zdržel v práci nebo šel na pivo, jsi zavřela oči, popustila fantazii uzdu a masturbovala. Když jsi četla různé více či méně povedené povídky a návody, začala sis pohrávat s myšlenkou vyzkoušet si selfbondage. Prostě se svážeš sama a pak si to budeš dělat. Vlastně tě to nadchlo, vypadalo to tak jednoduše.

Muselas nejdřive sehnat nějaké věci. Hlavně provazy – to bylo snadné. Pak roubík, masku na oči a robertka. A taky tě napadlo pořídit si k tomu nějaké oblečení. Ovšem to už bylo problematičtější. Jít přímo do obchodu ses styděla. Mohla by sis ty věci objednat po internetu, ale bylo třeba to utajit před manželem, nechtělas, aby o tom věděl. Přes den pracuješ, a když ti pošťačka nechá lístek, mohl by ho najít dřív než ty. To pravé bude osobní odběr. Muselas najít e-shop, kde je možné si zboží vyzvednout osobně. To znamená, že by měl být někde v dosahu, cestovat bůhvíkam se ti nechtělo.

Pustila ses do toho ...ovšem po dvou hodinách tě nadšení začalo opouštět. Samé Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Brno – copak není v Praze e-shop s osobním odběrem? Asi ne. Je to vůbec možný? ...Tak snad, že by sis nechala tu zásilku doručit do práce? To by možná šlo. Z balíku se nic nepozná a přebírat si ho budeš stejně osobně. Pustila ses do výběru, chvíli trvalo, než jsi našla, cos hledala, ale to už bylo veselejší. Za chvíli jsi měla v košíku kožený roubík s rudou gumovou kuličkou, koženou masku na oči s podšívkou z měkkého filcu, také rudého, dvoje náramky, silikonový vibrátor s dálkovým ovládáním, menší anální kolík, pěkné černé gumové dildo, catsuit z průsvitného černého polyesteru a vysoký obojek ze stejné sady jako roubík a maska. Když ses podívala na součet, lehce se ti protočily panenky.

Ale chtěla jsi ještě korzet a boty. Našla jsi po chvíli černé lakové lodičky na platformě s vysokánskými podpatky a se zapínáním širokým páskem nad kotníkem – ty opravdu samy zout nepůjdou. A na závěr korzet – saténový černý s pevnými kosticemi, vepředu na háčky a vzadu se šněrováním. Panejo, na účtu bude průvan, pomyslela sis. Jenže co se dalo dělat, když jsi byla už při vybírání pěkně vzrušená? Teď už nebyla cesta zpět ...


...::: Tip pro Vás: Bondage souprava Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...