Sex And Submission
Czech Lesbians
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Nevšední večer

Autor: Unable

Hodnocení

1234567

Už dlouho jsem přemýšlel, že bych o mých zážitcích napsal nějaký článek a podělil se o ně s ostatními souputníky, kteří vyznávají podobné erotické hrátky a radovánky, spojené občas ve větší či menší míře s bondáží, dominancí a submisivitou. Vzhledem k časovému vytížení "pilného vysokoškolského studenta a jeho náročného denního i nočního života" jsem se k tomu ovšem dostal až dnes, za chladného a deštivého víkendu, kdy je má přítelkyně bohužel dost daleko ode mne na to, abychom se oba s chutí zabavili v reálu praxí a já se tak nezabýval jenom psanou teorií.;)

Je mi 21 a jmenuju se třeba Adam, což sice není mé pravé jméno, ale pro naše potřeby jistě postačí. Jako každý normální člověk v mém věku mám rád sex ve všech jeho podobách, snažím se, aby se vždy líbil nám oběma, aby byl bohatý, různorodý a nepropadal nějakému alibistickému stereotypu, za kterého se jeho kouzlo pomalu vytrácí. To, že se mi líbí spestřit si občas sex nějakám svázáním čí náznakem mučení, jsem věděl už hodně dlouho před tím, než jsem ho vůbec okusil a mám nyní i to štěstí, že s mojí současnou přítelkyní mohu tyto radovánky v klidu provádět. Není to sice její vyhraněné zaměření, ale jako spestření se jí tyto praktiky líbí a za rok a půl co jsme spolu, se mi rafinovanými kroky povedlo probudit v ní i touhu po občasném provádění těchto hrátek. A právě o jedněch takových hrátkách, které se udály hned na začátku a daly předzvěst časům následujícím budu dnes vyprávět. Protože je toto dílo zároveň mou premiérou, vybral jsem jenom něco lehčího a oddechovějšího, přesto věřím, že se příjemně pobavíte a třeba i inspirujete, jak naladit i vaši partnerku k těmto vzrušujícím zpestřením..

Byli jsme s Helenou (opět fiktivní jméno, jistě mi prominete.:)) to odpoledne celý den v posteli a nijak nám to vůbec nevadilo. Naopak jsme si tu sobotu náležitě vychutnávali, oba jsme měli po zkouškovém a oba úspěšně, před námi ještě více než týden dovolené, zkrátka úplná pohádka. Po několika erotických pokusech, kdy jsem více či méně použil nějakou tu bondage praktiku a osahal si pole působnosti, jsem plánoval připravit Helče pěkný vzrušující večer. Ovšem hlavně podle mých představ.Věděl jsem už z dřívějška, že v zásadě není proti tomu, vyzkoušet něco takového, ale vhodná doba, kdy bude člověk uvolněný a nevystresovaný (ano slyšíte dobře - i v této uspěchané době tento stav skutečne existuje) nastala dle mého soudu právě nyní. Potřeboval jsem, aby se to Helče vážně líbilo, aby si to pořádně užila nebo přinejmenším aby se jí to líbilo natolik, že nezavrhne do budoucna nějaké to opakování či vylepšení. Přiznám se, že jsem měl strach, aby se to všechno povedlo, protože ji opravdu miluju a představa, že bych jenom mojí pofidérní erotickou touhou narušil náš perfektně (i po sexuální stránce) fungující vztah, mne malinko frustrovala. Na druhou stranu jsem přece jenom doufal, že jsem už natolik schopný rozlišit, co si v sexu můžu a co nemůžu dovolit, a že bych mohl vcelku uspět. Helena byla vždycky všemu novému otevřená a tak jsem si řekl, že risk je zisk a definitivně se rozhodl to zkusit.

Když myla v kuchyni nádobí (no není to vážně skvělá partie?), tak jsem si vše nenápadně připravil a čekal na vhodnou příležitost. Za chvíli se začalo stmívat a to byla ta pravá chvíle zatáhnout závěsy, rozsvítit v pokoji spousty svíček a do aroma lampy nakapat vůni cedrového dřeva - tuhle atmosféru máme oba moc rádi, je prostě romantická každým coulem. Položil jsem si ještě nic netušící Helču na postel a v duchu znovu obdivoval její ladné křivky, pevná a velká prsa, která se rýsovala pod přilehavým tričkem, krásné ploché bříško i krásný zadeček, který jenom dovršil tohle zázračné dílo přírody, s kterým jsem měl tu čest provádět ten večer svoje plány. Začal jsem se s ní zlahka mazlit a cítil, jak začíná být rychle vzrušená a nakousnutá. "Tentokrát to tahle hladce nepůjde holčičko", pousmál jsem se v duchu a jenom ji tak lehce dráždil jazykem ušní lalůček a rukama hladil po celém těle. Sundal jsem jí tričko, ale nechal krajkovou podprsenku i kalhotky, obě sněhově bílé a nepřestával ji hladit na intimních a pro ni vzrušujících partiích. Po chvíli jsem vyndal šátek a jemně, ale pevně jí zavázal oči. Jenom se přitom pousmála a nežně zašeptala: "Dneska nebude Helenka koukat ?". To samo o sobě bylo už tak vzrušující, že jsem měl pocit, že se moje boxerky o pár čísel nedobrovolně natáhly. "Dneska ne, dneska bude mít Helenka něco extra.", zašeptal jsem jí do ouška pro změnu já a pevně dotáhl šátek. Chvíli jsem ji dráždil tím, že jsem ji nečekaně políbil na citlivá místa tak, aby jí to vždy překvapilo a když jsem cítil, že napětí dosáhlo potřebného vrcholu, položil jsem ji jemně na postel a rozhodl se to risknout .

"Dáš mi ručky za hlavu lásko?", pošeptal jsem jí a než mi stačila odpovědět, pomalu jsem je tam nasměroval, přičemž jsem zárověň druhou rukou vyndal připravený saténový pásek od županu (je o moc příjemnější než provaz a svou službu splní úplně stejně) a skřížil jí ruce tak, abych je mohl jednoduše a účelně svázat. Potom jsem vzal výše zmíněný pásek a pevně její štíhlé a hebké ruce svázal, několikrát ho omotal okolo jednotlivých zápěstí i dohromady, aby nedošlo k sebemenšímu uvolnění, ale aby se pásek zároveň nezařezával a poloha byla pohodlná i po delší době. Znovu jsem ji začal všude líbat a s uspokojením pozoroval, že vzrušení nijak neopadá, naopak se úměrně stupňuje. Její vzdychání bylo nyní již natolik dráždivé, že mne na chvíli přepadl chtíč a napadlo mne vzít si ji hned, jenom tak, jak tam svůdně ležela. Nakonec ale zvítězilo mé pokušení trochu ji potrápit a provést můj vzrušující experiment, na který jsem se konec konců těšil natolik, že mi nestálo za to zahodit ho "jenom" kvůli klasickému, byť určitě velmi povedenému sexu.

"Sundal bys mi ty kalhotky miláčku?" zašeptala nadrženě, ale to bylo v tu chvíli to poslední, co jsem měl v plánu udělat. Přes mírné protesty jsem jí oznámil, že kalhotky ještě chvíli zůstanou na svém místě a naopak přivázal pásek k pelesti u postele. Teď měla sice jenom svázané ruce a zavázané oči, ale už nyní jsem si s ní mohl dělat prakticky co jsem chtěl a co jsem potřeboval, čehož jsem následně také náležitě využil. Nejdřív jsem vyndal připravené pásky a další šátky, abych si mohl dle mé libosti hrát s jejími možnostmi se hýbat či naopak nehýbat a poté jsem šáhl pro vibrátor, který jsem koupil především pro tyto příležitosti a konečně ho mohl pořádně využít. Už když jsem do něj investoval, tak jsem předpokládal, že ho použiji přesně v těchto situacích, kdy člověk potřebuje druhého dráždit, ale zároveň mít všechny ruce, nohy a nakonec i údy ;) volné pro svoje plány. Natáhl jsem její tělo tak, aby ležela pořádně napnutá a začal ji líbat pomalu ale jistě od palců na noze až po vnitřní strany stehen, chtěl jsem, aby její vzrušení bylo co největší. Dal jsem si skutečně na čas a snažil se, aby každý můj dotek i polibek účelně zvyšoval její napětí až k neudržení. Po několika málo okamžicích bylo jasné, že kdyby měla volné ruce, byly by kalhotky už dávno dole, protože se mi můj záměr evidentně dařil, až jsem si říkal, jeslti bych neměl trochu přibrzdit. Její prosba o sundání kalhotek teď zněla spíš jako nebezpečná výhružka, která slibovala krutou pomstu, pokud hned nesplním, co si její nadržený klín přeje, ale jediného čeho dosáhla, byl stav, na který jsem se hrozně moc těšil. Totiž stav, kdy je opravdu nadržená, ale k uspokojení potřebuje výhradně mou asistenci, stav, kdy na mne bude existenčně závislá, protože bez mé vůle nedojde k tolik vytouženému vyvrcholení. Mučení vzrušením mohlo začít…


...::: Tip pro Vás: Plácečka Sportsheets Midnight Lace Paddle :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ještě jsem jí chvíli trápil a potom jí přejel pěkně pomalu a důrazně po kalhotkách, přičemž jsem pozoroval její výraz a zrychlený dech a vyposlechl vzrušující vzdechy a sténání. Byly tak promočené, že bych je mohl ždímat, což jenom nahrávalo mým představám a zapadalo do schématu. Několikrát jsem to zopakoval (přičemž jsem k prstům přidal i můj natěšený a výstavně prokrvený penis) a doprovodil to i patřičnými prupovídkami, které ji jenom více a více rozdráždily. Teprve až když jsem viděl, jak sebou škube v poutech a snaží se ze všech sil ulevit svému vzrušení, tak jsem se opatrně a pomalu jal tento kousíček látky, který zakrýval to nejdůležitější a nejcennější, svléknout a nakonec i sundat. Poté jsem vzal vibrátor a jenom s ním přejel po jejím napjatém těle: "Chtěla bys, abych ho dal tam, kam patří?" zeptal jsem se hrajíce si s intonací a natahujíce slova tak, abych si náležitě vychutnal i odpoveď "ano, pro-prosím" vyřknutou mezi jednotlivými steny plnými vzrušujícího očekávání.

Chvíli jsem ještě počkal a využíval toho, že přes své zavázané oči nic neviděla. Pohrával jsem si s jejím chtíčem a natahoval tyhle slastné okamžiky jak to jenom šlo, nesměl jsem to však příliš přehánět, neboť celá hra byla postavená na jejím nezvladatelném vzrušení a kdybych tyto momenty příliš přetáhl, hrozilo by, že bych to mohl celé odpískat.Vzal jsem tedy vibrátor, zapnul ho na plné obrátky a nečekaně přiložil na její poštěváček - výsledek byl skutečně nad očekávání. Nechat ho tam déle než dvě tři minuty, určitě by se hned udělala, ale tím by mi zkazila celou druhou část plánu. Ztlumil jsem ho tedy na minimum a lepící páskou ji ho připevnil k pravému stehnu tak, aby jeho vibrující část přesně dráždila ta místa, která měla. Několikrát jsem jí nohu omotal páskou dokola, abych se ujistil, že ani mletím a kopáním se ho později nezbaví či ho nijak neposune a přešel k druhé části. Vzal jsem první pásek, pevně ji svázal nohy v kotníkách, ještě předtím jsem ale prostrčil mezi nohami a páskem provaz, který jsem potřeboval později k upoutání nohou k posteli. Poté jsem ji ještě svázal nohy pod koleny a na stehneh, vše pevně utáhl a s uspokojením pohlédl na svou práci. Otočil jsem kolečkem vibrátoru, které reguluje intenzitu vibrací, něco málo pod střed a lehl si vedle ní. Vypadala vážně úžasně - celé její krásné tělo znehybněné, jenom se tak kroutící v provazech ve snaze víc se namáčknout na vibrátor a dovést se k vyvrcholení, které tak toužebně očekávala a na které se viditelně naprosto nepopsatelně těšila. Každý kousíček jejího dokonalého těla jakoby bez chybičky zapadl do celkového neodolatelně vzrušujícího dojmu, který mne v tu chvíli upřímně přiváděl k nepříčetnosti a opět nabádal k urychlenému ukončení celé zábavné show a k ulevení si od mého napětí. Nicméně i tentokrát jsem po krátkém váhání odolal a raději ji začal laskat na krku, líbat ji a k tomu ji i hladit a jenom tím podtrhávat její chtíč, kterému včak nemohla nijak pomoci. Tedy skoro nijak…Pořád neměla přivázané nohy k posteli a kdyby hodně chtěla, mohlo by se jí i přes svázané ruce podařit natočit se tak, aby si je rozvázala a dosáhla tak na mezi nimi upevněný vibrátor. Protože jsem ale chtěl, aby i bez mé asistence neměla sebemenší šanci si jakkoli pomoci a mohla se tak plně podvolit své pozici, využil jsem připraveného provázku a pořádně jí celé tělo natáhl a přivázal nohy k posteli tak, aby je nemohla ani trochu pokrčit. Teprve teď se už nemohla nijak osvobodit a byla vydána na pospas jenom mému dobrodiní a choutkám.

Chvíli jsem se kochal pohledem na ni a vyslechl pár výhružek i proseb, že jí tohle přece nemůžu dělat, že už to vážně nevydrží, že mi tohle tedy vrátí, atd. Bylo to opravdu hodně vzrušující, vidět ji, jak se kroutí a snaží se vyprostit z pout, uvolnit alespoň ruce nebo naopak posunout nohu a lépe tím zpřístupnit svůj poštěváček slabě vibrující mašince v klíně. Nechal jsem ji tam takhle pár minut a přes předstíraný odchod z místnosti se na ni díval. Nemohla si ani sundat šátek z očí, protože ležela na zádech a neměla šanci se o nic čelem pořádně opřít, ruce samozřejmě použít nemohla, takže nevěděla, jestli jsem opravdu odešel, nebo to jenom zahrál. Ale určitě věděla moc dobře, že v takovéhle chvíli bych jen velmi nerad přišel o ten skvostný pohled..

Když jsem usoudil, že už to všechno stačí (pravdou je, že mi rozhodování pomohl urychlit i můj překrvený penis, který se od samého začátku tyčil do prostoru jako vysoká rozhledna a dával mi jasně najevo, že takhle dál už to dlouho nepůjde, protože nakonec bych se víc "mučil" já sám než sténající a svíjící se Helena), šáhl jsem pro poslední šátek, vyrobil na něm dostatečně velký uzel, což nebyl takový problém, protože Helčina pusinka se smyslnými rtíky rozhodně nepatří mezi ty velké a překvapené jí nasadil rychle roubík. Pořádně jsem ho utáhl a dřív než stačila něco zamumlat na protest, ji políbil na tvář, pohladil po prsou a zapnul vibrátor na maximum.. Myslím, že v té chvíli bylo dobře, že jsem si na jejím svázání dal opravdu hodně záležet, protože jinak by se asi celým vzrušením vytrhla a uvolnila. Házela sebou a sténala tak silně, že bylo hned jasné, že orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Roubík nyní plnil i velmi praktickou funkci, neboť jinak by asi sousedé v paneláku zažili vskutku nevšední sobotní večer se vším všudy, nehledě na jejich pubertální dětičky, které by náš povedený výstup jistě velmi pobavil..

Za pilné pomoci mého jazyka a rukou pak v křeči prožila jeden ze svých nejbouřlivějších orgasmů, podtrženého předlouhým náběhem a drážděním, který ovšem svou intenzitou a délkou vynahradil všechno dosavadní "trápení" a nadobro zařadil bondage hrátky na náš sexuální jídelníček. Třásla se ještě dlouho po něm a já ji jenom hladil, líbal, ležel vedle a spokojeně si užíval mého sladkého triumfu (teď jsem se sice projevil jako správný nabubřelý dacan, myslíci si, že právě tomu druhému ukázal osmý div světa, ale přiznejme si to - někdy si to namlouváme všichni, že?). Potom jsem jí pomalu osvobodil nohy, ale zavázané oči s roubíkem i přivázané ruce jsem nechal tak jak byly, neboť i přes mou nesporně nezištnou povahu jsem měl přece jenom určité osobní nároky, především pak v podobě mého intenzivně a neúnavně se hlásícího ztopořeného údu. Chvíli jsem ji jenom tak hladil a vzhledem k faktu, že nyní konečně nic nebránilo zneužít této situace k takovému malému a nevinnému "znásilnění", které mne už několikrát za tento večer pokoušelo, návlékl jsem si rychle na můj ztopořený penis kondom a po chvíli malého dráždění, které na ní k mému velkému podivu mělo i v této situaci určitý stimulační efekt, jsem do Heleny rychle pronikl. Nálada rozhodně nenahrávala žádnému romantickému mazlení, koneckonců když už tak už, takže tahle pasáž měla určitě blíž k bláznivé jízdě na rodeu než k citlivému, romantickému a něžně emotivnímu styku. Přes počáteční "klasiku", kdy jsme si oba za hlasitého vzdychání (i já jsem byl skutečně tak strasně nadržený, že jsem opravdu hodně nahlas vzdychal) vychutnali především polohu s jejíma nohama okolo mé hlavy, jsem přece jenom ještě neodolal pokušení a trochu Helču "potrápil". Vždy jsem ji mým penisem chvíli dráždil jenom na okraji pochvy a potom do ní nečekaně a tvrdě zajel co nejvíc hluboko, což v jejích i mých pocitech jistě umocňovala naše stále nevyrovnaná pozice. Na závěr jsem z ní k jejímu překvapení vyklouzl, rychle si ji převalil na bříško a v poloze "zezadu" celou věc slovutně i završil, jak se také na správného "pána tvorstva" sluší a patří. I tento sex jenom podtrhl erotičnost celého večera, byla v něm spousta nespoutané vášně, chtíče i energie zároveň.

Když jsme skončili, definitivně jsem ji rozvázal a uvolnil jsem jí roubík. Jenom jsme tak leželi jeden na druhém, příjemně (ale totálně) vyčerpaní, a tulili se k sobě jako dva milenci, kteří cítí potřebu být jeden u druhého, kteří by nejraději u sebe takhle zůstali navždy. Byl jsem strašně rád, že se jí to líbilo a že má neškodná malá záliba uspěla natolik, abych si ji pořádně užíval i nadále, a to dokonce i v roli toho druhého. Její sliby, že mi to všechno jednou vrátí, tak nakonec nebyly jenom planými výhružkami.:) Ale o tom zase snad až někdy příště…


...::: Tip pro Vás: Roubík se dvěma dildy :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...