Divine Bitches
Czech Harem
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Navždy otrokyní

Autor: Zuzka

Hodnocení

1234567

Jednoho dne jsem se vracela z procházky. Zítra jsem měla odjet do Anglie na půl roku. Myšlenkami jsem už byla na cestě a těšila jsem se, co vše v Anglii zažiju a jak se naučím anglický jazyk. (Ten jsem skoro vůbec neuměla). Pomalu jsem šla a nevšimla jsem si, že za mnou jede dodávka. Když jsem ji postřehla, bylo pozdě. Dodávka přibrzdila, otevřely se dveře a já byla strčena do zadního prostoru dvěmi obřími tlapami. A než jsem stačila vykřiknout už jsem cítila jak mi ten chlapík dává čichnout chloroformu...

Když jsem se o něco později probudila, byla jsem svázaná. Policejní želízka na rukách, spoutané nohy, přes oči šátek a v puse roubík. Zkoušela jsem se z toho dostat, ale místo toho jsem nad sebou uslyšela posměvavým hlasem: "Tak co kočičko, jak se máš? Neboj, nic se ti nestane. Teda myslím. Podle toho, co s tebou zamýšlí šéf, víš?" Nemohla jsem mu nic říct. Snažila jsem se křičet, ať mě pustí, ale když má člověk roubík v puse, tak toho moc nezmůže.

Ani jsem nevěděla kam to jedeme, jeli jsme po dálnici, (aspoň bych řekla), ale když pak auto začalo drncat, pochopila jsem, že jedeme po lesní cestě.

Cítila jsem, jak auto zastavilo. Otevřely se dveře a už si mě něčí ruce házely přes rameno. Byla jsem tak vyjukaná, že jsem ani moc neprotestovala. Došli jsme ke brance (slyšela jsem vrznutí) a hned na to už můj únosce odemykal dveře. Uvnitř mě hodil na gauč a šel zpátky do auta pro věci. Nemohla jsem nic dělat, neboť stále jsem byla svázaná. Za chvíli se únosce vrátil, zamkl dveře a šel ke mně. Strhnul mi šátek z očí, a já se pomalu rozkoukávala. Podívala jsem se, kdo že je ten, kdo mě unesl a lekla jsem se. Byl to můj soused, který se před dvěma týdny přistěhoval a za 14 dnů mu měla vypršet smlouva. Vím to, protože jsem bydlela v domku, kde jsou jen 2 byty. Občas jsme se potkávali a prohodili řeč. Takže věděl o Anglii a já věděla o té nájemní smlouvě. Já jsem si starost nemusela dělat, byt byl můj a i když jsem ho mohla na tu dobu v Anglii pronajmout, neudělala jsem to.


...::: Tip pro Vás: Pouta Fifty Shades of Grey - Totally His :::...
Sexshop Sexujte.cz


"To jsi teda nečekala viď, Zuzi." Jeho posměvačný tón se mi nelíbil. "Hele, tak já tě pustím, pokud mě do minuty pěkně poprosíš." To už se smál. Věděl, že to nemohu udělat, stále jsem měla roubík v puse. Tak jsem ho aspoň probodávala očima. Všiml si toho a prohodil: "No tak, Zuzi, přece taková kráska si nemyslí, že pohled zabíjí. " A chechtal se dál. Pak se otočil a došel pro kabelu. Byla to veliká kabela, skoro veliká jako kufr. "To mám na tebe", prohodil a pomalu vytahoval všechny věci z tašky. "Neboj se, to není vše, ještě toho mám hodně doma a tady na chalupě". To už jsem se zhrozila, protože jsem si všimla, že vytahuje různé provazy, řetězy, pouta (aspoň patery), kožené obojky, tyče (že se jimi poutají nohy, to jsem zjistila až později), roubíky různých tvarů a velikostí, biče, řemeny, devítiocasou kočku, kameru, foťák a ještě jednu tašku. A ta byla plná robertků. Krátké, tlusté, dlouhé, nafukovací, stříkací, maxi. Když jsem uviděla ten, tak bych nevěřila, že se vůbec vejde do kundy. Bohužel jsem si to v praxi ověřila až moc dobře. A taky tam bylo spoustu dalších věcí, které jsem ani neznala.

Přišel ke mně sundal mi roubík a řekl mi: "Jestli chceš křičet klidně, stejně tě nikdo neuslyší, a zároveň si tím vysloužíš takový výprask, že na to nezapomeneš." Byla jsem tak pitomá, že jen co odešel do kuchyně, tak jsem se snažila doskákat ke dveřím a cestou jsem křičela. V momentě byl zpátky v pokoji a když mě uviděl, o co se snažím. Chytil mě, a odnesl mě nahoru do ložnice na postel.Vysvlékl mě, rozvázal mi nohy, aby je pak uvázal každou do jednoho rohu. To samé udělal i s rukama a šel si pro nástroje. Jen co se vrátil, a já viděla, co nese, zhrozila a prosila jsem předem o milost. "Jo, holka, to sis měla rozmyslet dřív. A když už tě mám tak hezky vystavenou, tak ti řeknu i pár pravidel, kterými se budeš řídit. Ale napřed ten trest. A předem upozorňuju, za každý výkřik bude rána navíc. Pro začátek je jich 5 přes prsa". Vzal si do ruky bič a už to zasvištělo. První rána. Nečekala jsem to a vykřikla jsem. "Tak to je jedna trestná rána řemenem." Druhá rána. To jsem jenom trochu zasykla, ale držela jsem. Třetí, čtvrtá a pátá. Ale čekala mě ještě jedna rána. To jsem si říkala, že vydržím, ale on se napřáhl a vší silou mě udeřil. Jen co dopadl řemen zařvala jsem jako lev a on si se škodolibou radostí zamumlal. "Další rána. A teď devítiocasou kočkou. Ale trochu ti to zjednodušíme." A vzal roubík ve tvaru penisu a pěkně mi ho za hlavou utáhnul. Vzal si kočku a už řemínky dopadaly. Schytala to i moje kundička.

"Tak a teď si doufám, zapamatuješ, že mě máš poslouchat a neodporovat mi. A abych nezapomněl, ty pravidla ti vysvětlím, jen co se vrátím. To víš, musím jet domů, a vše si zařídit. Neboj, nějak to zařídím i s tím tvým bytem, asi ho pronajmu kámošce a tobě dovezu nějaké věci. I když je asi nebudeš potřebovat. Ale abys neříkala, že jsem tak krutý, tak ti trochu udělám radost." A s těmito slovy šel pro umělák. Naštěstí vzal obyčejný průměr, ale pro mě to bylo velké. Přišel k posteli. "tak, napřed ucítíš něco živého a pak se tady umělák postará o zábavu na celej den." Lekla jsem se. Ještě nikdy jsem neměla kluka (byla jsem dost vybíravá, asi jsem čekala na prince, já nevím) a najednou jsem o to měla přijít s tímto chuligánem? Že jsem panna, to zjistil okamžitě. "A helemese, ve městě se Zuzanko neseš, jakoby ti patřilo celé město a ty jsi přitom vůbec nešukala. Abych se tím nedřel, tak tě robertek zbaví obtíže." A než jsem se nadála, nagelovaný robertek do mě zajel. To byla bolest, škubla jsem sebou tak silně, že jsem málem shodila souseda z postele. Hned vytáhl vibrátor z kundy a strčil tam svého čuráka. Škubla jsem sebou podruhé, ale on mi hned vrazil facku, abych se zklidnila a začala přirážet. Raději jsem poslechla a netrvalo to dlouho a už jsem cítila jeho semeno v mém těle. Pak vyskočil z postele, zpátky strčil robertka do mojí kundy, pustil na maximum, a pro jistotu mi zalepil kundu izolačními páskami, aby mě robertek nevypadl. Pak odešel a já už jen slyšela vzdalující se auto.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - smyčky Rubber Cock and Scrotal Loops :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...