TS Pussy Hunters
KINK Unlimited - All of Kink
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Návšteva

Autor: Yours

Hodnocení

1234567

Jednou odpoledne, zrovna jsem odcházel z práce, jsem dostal pozvánku od kamarádu na jednovecerní akcicku. Privátal jsem to s radostí, protože už to bylo celkem dlouho co jsem neco takového podnikl a navíc oznámená sestava lidí predurcovala, že pujde o akci velice vydarenou.

Sraz byl domluvený na 20 hodinu v byte Jany. Zrovna ho koupili s prítelem, prý taky dobrý týpek, a šlo o opravdu peknou novostavbu v Brne. Spolu s nimi mela dorazit i Klára za což jsem byl více než rád.

Klára se mi delší dobu líbila a tak jsem nenechal nic náhode a porádne se na akcicku pripravil. Když jsem asi po 2 hodinách vylezl z koupelny byl jsem s výsledkem vážne spokojený. Je to již delší dobu co se dole holím a pokusil jsem se vytvorit nejaký ornament byt to nešlo až tak dobre jak jsem si predstavoval, ale co - snaha se taky pocítá. Hodil jsem na sebe nejaké lepší oblecení a vyrazil jsem na cestu. Nemel jsem to úplne blízko a tak jsem doufal, že zvládnu dorazit nacas. Doprava sockou opet nezklamala, takže jsem dole u zvonku byl asi o 30 minut pozdeji, než bylo dohodnuto. "Snad nebudu poslední", ríkal jsem si po ceste výtahem do 4 patra.

Otevrel mi Petr, prítel Jany. Byl takový urostlejší vyšší, vypadal celkem sympaticky a s prátelským úsmevem me vítal a zval dál. V pokoji už byly v rušném hovoru obe holky. Jana byla taková prumerne hezká se svetlými vlasy padajícíma na ramena. Na sobe mela kalhoty z hodne lehoucké látky a tricko bez rukávu. Klára byla cernovláska a na sobe mela cernou minisukni, podkolenky (kozacky jsem zahlédl již u dverí) a cervené uplé triko. S úsmevem se na me podívaly a dál se venovaly nejakému papíru na stole a pritom horlive diskutovaly. Došel jsem si tedy pro víno s tím, že se jich zeptám, co bylo tak zajímavé na tom papíre, ale po príchodu už byl nekde schovaný a tak jsem to nejak nerešil.

Jak doba pribývala, debata se stácela tu k práci, tu ke koníckum, ale neodvratne mírila k sexu.

Jana zrovna prinášela další víno, tak jsem si stihl všimnout, že její kalhoty lehce ukazují, co má pod nimi - šlo o tanga kalhotky ale opravdu miniaturních rozmeru. Asi zaregistrovala muj pohled a tak se me hned zeptala, kam koukám.

Bez vytácení jsem se priznal a rekl jsem, že na ní, že ji to sluší za což jsem si vysloužil od, vedle me sedící, Kláry dloubanec do zad. Otocil jsem se k ní a ona se bez premýšlení zeptala: "Hele, ty to ale nemáš rád úplne normálne, vid?" Uplne me polilo horko až jsem se pri tom trochu zakoktal.

"No, my jsme totiž na tebe našli neco na internetu", pokracovala Klára. Hned me napadlo, co to muže být, ale radši jsem mlcel a doufal, že to není to co jsem si myslel.

"Nejakej dotazník..."

Na sucho jsem polkl.

Ucítil jsem jak me zezadu Petr chytil ruce a v rychlosti mi je svázal k zadní cásti sedacky. Bylo videt, že s lanama umí. Úlekem a prekvapením jsem sedel dál jak prikovaný.

"Víš, my jsme se s Klárou koukali na server BDSMlife a tam jsme podle tvé prezdívky a dalších informací o tobe našli tebou vyplnený dotazník subíka - co máš rád, jak se necháš ovládat a podobne." "Co na to ríkáš?"

Nekolik vterin jsem se nezmohl na slovo. Až po chvíli ze me vypadlo co ža jako s tím hodlají udelat.

"No, my si to tu na tobe hezky vyzkoušíme, jestli si mluvil pravdu", rekla Klára a vypadala dost vážne. Zacínál jsem cítit, že z téhle situace nebude lehká cesta ven.

Predstavil jsem si co všechno na me holky ví a že Petra vlastne ani neznám. Mám svázané ruce za hlavou a tak blbe v té sedacce sedím, že nemužu vlastne nic delat. Mé šance z tohodle vyváznout byly opravdu malé.

"Petre, pomužeš mi?", obrátila se Klára na Petra a za pomoci Petrových svalu a Kláriny obratnosti jsem se proti sundání kalhot nemohl v podstate vubec bránit.

Zároven mi privázali nohy k sedacce, takže jsem je mel od sebe porádne roztažené. "Ty nosíš tanga?", zeptala se Jana. Zacal jsem se crvenat ješte více, ale situace me zacala celkem dost vzrušovat a to bylo samozrejmne také videt. Muj klacek se zacal pod tangama vzpouzet a tím na nich vykouzlil peknou bouli, která nadzvedla celkem solidne látku a zároven také dala telu vedet, že vede i pres dírku zadecku.

"Víš, máme na tebe prichystáno pár vecí." prišla Jana z pokoje a donesla všemožné erotické pomucky.

Prede mnou stojící Klára mi zatím nohou jezdila po stehnech a obcas se dotkla mé bouli mezi nohama. "Ono se mu to vážne líbí, asi v tom dotazníku nekecal." Prsty na nohou se dotýkala vrcholku boula mezi mýma nohama a obcas trochu pritlacila. Palcem u nohy mi odhrnula tanga a muj penis ve vterine trcel rovne do vzruchu.

"Slušná výbava", ríká Petr a mrkl na Janu.

"Petre, prines další provaz at ho mužem trošku víc svázat". Klára zacíná instruovat Petra co má s provazem a mým telem provést - jak to tak poslouchám, tak není tak jemná slecna jak jsem jí kdysi vnímal. Její cerná sukne, výraz to jen potvrzují.

Následne si prede me Petr kleká a strhne ze me tanga, která už beztak nic nezakrývají. Chytne me za koule a zacíná je obratne podvazovat.

"No, je to hezký pohled na nej, když je takhle vystavenej, vid? Nechceš se svléknout, Jano, aby v tom nebyl úplne sám?"

Jana Kláru rychle poslechla a Petr jen kroutil prekvapene hlavou, ale usmíval se a nevypadalo, že by mu to vadilo.


...::: Tip pro Vás: Bondage Set Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jana prede mnou stála už jan v tesných tangách a evidentne cekala na další príkaz od Kláry.

Ta ji porucila, aby si stoupla si ke me zády na operadla sedacky. Nechala me tak z milimetrové vzálenosti koukat na její nádherný zadecek a kundicku.

Nemohl (a nechtel) jsem se ani hnout, zadek Jany jsem mel u svého obliceje a cítil vuni její kundy. Ona se ješte více predklonila, címž mi výhled ješte zlepšila a její ruce si zacaly hrát s mýma podvázanýma koulema a do toho to všechno se zaujetím pozoroval Petr i Klára. Najednou Petr odhrnul Jane kalhotky stranou a prede mnou se objevil pohled na její kundicku a dírku zadecku. Klára už potom jen zpredu zatlacila na Janu a ja jen videl, jak se ke me obe ty její dírky blíží. Ve chvíli, kdy se dotkla mého obliceje jsem ji zacal lízat a vychutnávat chut jejího klína.

"Jano slez, to by to mel moc jednoduchý", zavelela Klára a instruovala Petra jak mi má privázat nohy za hlavu a tak jsem za chvíli sedel s koleny u hlavy a s naprosto vystrceným zadkem do místnosti.

"Tak jakej?", zeptala se Jany Klára a kývla smerem k análním kolíkum.

"Ten cervenej, ten má hezký prumer, když má tak rád hru se zadeckem, at mu ho porádne roztáhnem." Za mé, naoko protestování, jsem dostal kulicku jako roubík do úst. Už jsem jen mlcky prihlížel, jak si Klára maže prsty lubrikacním gelem a zasunuje mi je do zadku, aby me porádne namazala. Za chvíli jsem jen ucítil studenou špicku kolíku jak se dotkl na skoro nejcitlivejším míste na tele. Následný zesilující tlak dával vedet o skutecných rozmerech kolíku a trvalo delší dobu, než se do me dostal. Roztaženost zadecku nešla myslí ignorovat a vzrušení se projevilo na mé, ješte silnejší, erekci. Následné pohyby pres nejsilnejší místo kolíku sem a tam me málem pripravily o rozum, jak byly intenzivní. Se zavrenýma ocima jsem si vychutnával pohyby uvnitr mého tela a doteky Kláriných prstu na koulích.

Od, dost krkolomné, pozice me ale již bolelo celé telo a tak jsem uvítal nabídku Kláry, že me odváží. Pridala ale podmínku, že budu muset udelat cokoliv mi reknou." Chvíli jsem si nechal na rozmyšlenou, ale usoudil jsem, že nic horšího než se nechat šukat do zadku pred dvema holkama a vlastne neznámým klukem, už být nemuže. Mlcky jsem kývl.

Za chvíli jsem už byl volný, pokud se tak dá ríct mému "stavu" ve kterém jsem byl. Sice neustále s maximálne roztaženou dírkou zadecku, ale alespon bez svázaných nohou.

"Porádne mi vylížeš zadek", rekla klára a zvedla si, už tak kratickou, sukni. Nemela pod ní kalhotky, a tak jsem hned videl její vyholenou picku. Sedla si na roh sedacky, pritáhla si nohy pod koleny k hrudníku a prikázala mi, abych pomalu a po ctyrech prišel až k její dírce, po které už stékala z kundicky její štávicka. Nejdríve jsem se dotkl jen špickou jazyka, hodne jemne. Klára sebou lehce škubla. Po chvíli, spíše provokativních, doteku mi Klára chytla hlavu a pritiskla si me na zadek porádne. Muj jazyk zacal prozkoumávat její dírku o poznání více a zkoušel jsem ji trošku šukat jazykem i nosem v kundicce soucasne. Zezadu me Jana s nohou na kolíku v mém zadku tlacila proti zadecku Kláry. Nechal jsem se tím zrejmne dost unést, a vubec jsem nepostrehl co mezitím Jana ješte pripravuje. Nasadila si totiž pripínací dildo a to snad ve vterine vymenila za anální kolík. Ted už nahý Petr nelenil a pri honení svého ptáka fascinovane pozoroval scénu pred sebou.

"Koukám, Kláro, že ho máš celkem vycvicenýho. Za takovou chvíli, to klobouk dolu", poznamenal Petr. "Mužu mu taky dát nejaký úkol?".

"Co bys chtel aby udelal?" Petr se naklonil ke Kláre a neco ji pošeptal do ucha, Klára se zacala usmívat a odtáhla se z mého jazyka aby ji mohl na sedacce vystrídat Petr.

"vykouríš ho Petrovi!" porucila. Tázave jsem na ní pohlédl ve snaze najít v jejích ocích náznak neceho, co by mi prozradilo, že to nemyslela vážne. Bohužel svá slova zopakovala ješte jednou s durazným zmáckutím koulí, takže jsem se už neodvážil protestovat. Petr již mel svou kládu pripravenou a tak jsem ji dost neochotne zacal olizovat.

"Porádne!", zavelela Klára.

Strcil jsem si tedy Petruv klacek porádne do pusy a zacal jsem ho kourit jako by to byl muj. Jazykem jsem prejíždel uzdicku a snažil jsem se ho vysát aby byl Petr spokojený. A hlavne jsem videl, že spokojenost Petra se odráží na Kláre, takže jsem si nechával opravdu záležet aby se muto mé hraní líbilo. Jana se opet pridala se šukáním mého zadku. Klára mi mezitím svázala ruce za zády.

Zacal jsem cítit, jak Petruv klacek zacíná pulzovat a tak jsem instinktivne uhnul. Jeho sperma mi pristálo na obliceji a tvárích.

"To slížeš," samozrejmne to byl rozkaz od Kláry, která mi zacala rukou roztírat Petrovo semeno po obliceji a nechávala si pritom olizovat své prsty.

"Za to, žes uhnul, dostaneš pres zadek!" Klára si vzala lehké dutky a švihla me s ními mezi pulky. I když rána nebyla velká, škubnul jsem ssebou až jsem málem neudržel na kolenou rovnováhu.

"Porádne vystrc ten zadek!" Oblicejem jsem se zaprel o zem a na kolenou s vystrceným zadkem jsem cekal další ránu. Ta prišla záhy. A potom ješte další. Ta byla dost silná aby zasáhla i mé nabehlé koule.

"To není všechno, ješte tu máme jednu zásobu semene - tvou!"

Otocila me na záda, porucila Jane aby si mi sedla zadkem na oblicej, což Jana poslušne udelala a mavíc pridala dosti výrazné krouživé pohyby pánví. Muj jazyk a nos se zavrtal do jejích dírek. Klára zacala honit muj pyj a pridala k tomu ješte jeden prichystaný vibracní anální kolík. Za stáleho honení, dosti intenzivních vibrací v zadku, kundou a zadkem Jany na obliceji jsem dlouho nevydržel a vystríkal jsem se na Klárin klín, který byl jen pár milimetru nad mým cukajícím pyjem. Zadecek i kundicku mela tedy celou mokrou od mého spermatu. Vymenila se s Janou nad mým oblicejem abych ji mohl komplet celou olízat. Nezapomnel jsem se zavrtat jazykem do její jeskynky a pohladit dírku zadecku. V puse jsem cítil její chut mísenou s mojí.

Pojd, chytla me za ruku a dovedla do sprchového koutu. "Ted ti na oplátku za porádné ocištení omeju oblicej já." Rozkrocila se nade mnou a zacala na me curat. Po minulých zážitcích jsem jen rezignovane sedel a prijímal se zavrenýma ocima její zlatý déšt, který mi stékal po vlasech a tele až do odpadu. V hlave mi létalo tisíce mylšnek a uvedomoval jsem si, že mé ponížení jen težko muže být vetší. Po Kláre to samé zopakovala i Jana. "Až se umeješ, prijd nahý. "Ano", odpovídám a na jazyku ucítím zvláštní chut obou holek...


...::: Tip pro Vás: Souprava pro bondáž Pink Passion Bondage Kit :::...
Sexshop Sexujte.cz


paráda

tecem

   (11.3.2009 12:35)
Doufám, že bude pokračování
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...