Whipped Ass
The Training Of O
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Návrat domů

Autor: Ernie

Hodnocení

1234567

Seděla jsem ve vlaku a čekala, až vlak zastaví na zastávce, na níž jsem měla vystupovat. Připravená jsem byla tak, jak si chtěl. Do kundy vražený gumový pták, který mi budou uvnitř držet pevně utažené provázkové kalhotky. Měla jsem uvnitř ráda ptáka, ale mnohem radši toho živého než tohoto gumového. Tak trochu jsem tě za to proklínala. Doma jsem přemýšlela, co si vzít na sebe, protože mi bylo jasné, že ta protivná věc u mě uvnitř udělá svoje a já budu mít brzy mokré kalhoty. Po dobu cesty jsem tak trochu švidlovala a gumák nevibroval, ale jakmile jsem se přibližovala k výstupu, zašla jsem si na záchod a pustila si ho. Ne že by mi vadil, ale teď momentálně jsem chtěla jinou společnost. Za chvíli už jsem věděla, že dlouhý svetr, který jsem si vybrala a nakonec vzala, byla dobrá volba, protože flek na kalhotech na sebe nedal dlouho čekat, a tak mi svetr zabránil, aby si toho kdokoli všimnul. Vystoupila jsem, šla před nádraží, kde už si na mě čekal v autě a tak jsem si sedla vedle tebe. Dal si mi jen pusu na tvář a beze slova mi rozepnul kalhoty, aby si zkontroloval, zda jsem dodržela to, co si mi přikázal. Má vlhkost tě očividně překvapila, takže si jen spokojeně zamručel, nastartoval si auto a jeli jsme k nám. Když jsme došli ke dveřím našeho domu,a když si je odemknul, prudce si mě do nich strčil a přikázal mi, že mám pět minut na to, abych se vysprchovala, protože vím, že nemáš rád, když jsem špinavá a pak si zmizel kdesi vedle v místnosti.

Vlezla jsem do koupelny, shodila ze sebe oblečení, sundala i kalhotky a vytáhla gumáka, což jak jsem později zjistila, jsem neměla dělat a rychle vlezla do sprchy. Bylo to příjemné na sebe nechat prýštit teplou vodu. Ale musela jsem to vzít hopem. Bohužel jsem to nestihla tak, jak bych měla. Když jsem se ručníkem sušila záda, probral mě k životu šleh rákoskou přes má záda se slovy, že mi to trvá nějak dlouho. Že příkaz zněl jinak a ať jsem okamžitě tam, kde mám být. Nechala jsem ručník ručníkem a prošla kolem, přičemž jsem schytla další přes zadek, tebe do vedlejší místnosti, kde jsem si uprostřed ní klekla, sklopila hlavu a ruce jsem si dala za záda.

Vešel si za mnou dovnitř, zavřel dveře a usadil si se za mě do tvého oblíbeného křesla. Věděl si, že to naprosto nesnáším, když mě pozoruješ a já na tebe nemůžu koukat, ale nezbývalo mi nic jiného než klečet a čekat co bude. A že se dělo. Nejprve si seděl jen mlčky, zřejmě si mě jen pozoroval, ale nakonec si spustil nadávky, jak je možné, že už jsem se nepostarala o tvého klacka během cesty domů. Věděla jsem, že nemá smysl cokoli říkat. Když si skončil s přednáškou ohledně cesty domů, pokračoval si mou neschopností v koupelně a zakončil si to celé otázkou, jak je možné, že jsem tak neschopná. Neodpovídala jsem. Za prvé jsem nevěděla co a za druhé jsem věděla, že cokoli bych řekla, bylo by špatně a akorát bych tě rozhněvala ještě víc, a to jsem nechtěla. Pak bylo zase chvíli ticho. Začala jsem namítat, ale ty si mě spražil tím, ať mlčím, nebo že to bude horší. Pak si mě zvednul a přikázal mi stát, odstrkal si mě k posteli a u ní si mě začal obalovat od krku směrem dolů folií. Kdy si dokončil své dílo, které bylo zakončeno obalením každé nohy zvlášť, strčil si do mě, já spadla na postel a během několika vteřin jsem byla znehybněná tím, že si mi přivázal nohy i ruce k pelesti postele. Spustila jsem na tebe, co děláš, což se ti zjevně nelíbilo, protože v okamžiku jsem měla v puse nafukovací roubík, který si nafouknul tak, že se mi málem roztrhla pusa. Už si slyšel jen huhlání, které jsem nakonec vzdala taky. Ty sis se na mě pobaveně podíval se slovy, jak jsem poslušná holčička. Své dílo si dokončil tím, že si mi znemožnil klapkami na oči sledovat dění kolem mě. Pak si odešel a v pokoji bylo ticho.

Ležela jsem tam a folie začala dělat svoje. Začala jsem se potit, což mi bylo vždy velmi nepříjemné. Pak jsem uslyšela kroky a na tváři ucítila tvůj polibek. Byl si cítit kouřem, můj předpoklad byl správný. Cukla jsem sebou očekáváním, ale polibkem vše skončilo. Už jsem jen cítila, jak trháš folii mezi nohama a v oblasti bradavek, které si následně vytáhl skrz ven. Strašně to bolelo. Ovšem tím tvé trápení nepřestalo. Jenže jak si věděl a následně zjistil, mě to vzrušovalo. Vzal si několik kolíčků a dal mi po jednom na bradavky a po zavedení falusu i na mou chlípně nadrženou kundičku. Kdybych mohla, pořádně bych ti vynadala. Bolelo to jako čert, i když po nějaké době to bylo fajn. Gumový kolík si zajistil provázkovými kalhotkami a následovalo odvázání od pelestí, zvednutí a musela jsem přejít k žebřinám na zdi, k nimž si mě opět znovu přivázal. Jenže ty si mi připravil krušné chvilky.

Během chvilky jsme uslyšela důtky letící vzduchem, které hned následně dopadly na má prsa. Ano, chtěl si mi ty kolíčky srazit důtkami. Na mé rozbolavěné bradavky od kolíčků to však bylo hotové peklo. První rána byla nepřesná, jen do prsa. Nikoli do bradavky. Škubla jsem sebou. Druhá už byla přesnější, kolíček se zakýval, ale nikoli upadl. Měla jsem pocit, že se zblázním bolestí. Při třetí ráně už upadl. Ale ještě mě čekala druhá bradavka a u té si to snad dělal naschvál, protože kolíček upadl až při sedmé ráně. Už mi dávno tekly bolestí slzy, ale to nejhorší mě teprve čekalo. Bradavky hořely a ty si přešel ke kundičce. S první ranou přiběhla i slova, že jsem neposlušná a že si nic jiného nezasloužím. Vzlykala jsem, ale bylo mi to prd platný, byl si neoblomný. Přilétla druhá rána. Při třetí jsem se počůrala. Vynadal si mi, jak jsem to mohla udělat a i když už byl kolíček dole, přidal si mi kvůli tomu další tři. Klepala jsem se bolestí, ale i vzrušením zároveň. Když si skončil, opět si odešel. Bylo ticho a já tě v duchu proklínala. Visela jsem bezvládně na žebřině a bolelo mě celé tělo.

Po tvém návratu, kdy sis byl dát opět kouřovou, si mě odvázal, hodil sis mě přes rameno, protože se mi podlomily kolena a přenesl si mě zpět na postel. A já cítila, jak ze mě odstraňuješ tu nepříjemnou folii. Když jsem byla volná, sundal si mi klapky a sundal roubík se slovy ať nezkouším nic říkat a poslal si mě do koupelny znovu se umýt.

Pustila jsem na své rozbolavěné bradavky studenou vodu a pak i na pičku. Bylo to tolik příjemné. Využívala jsem toho, že si mi nedal nějaké časové omezení. Když se mi to zklidnilo, vodu jsem vypnula, vylezla a musela jsem zůstat nahá. Vrátila jsem se k tobě.

Když jsem vešla, seděl si opět v tom svém křesle stojícím proti dveřím, kouřil si a koukal na mě. Zmohla jsem se jen na jedinou větu, co to má znamenat, když si mi psal, že se na mě tak těšíš. Odpovědí mi bylo jen tolik, že si se na mě opravdu těšil, ale zároveň tě přemohla větší touha na takové hrátky. To mi bohatě stačilo vědět k tomu, abych věděla, co mě čeká. Když jednou začneš, nevíš kdy skončit a je to na dlouho. Poté si mě požádal nebo spíš přikázal, ať ti uvařím kafe. Dala jsem tedy vařit vodu, připravila hrnek s kafem a to jsem po zalití předložila tobě. Sama jsem měla taky chuť, ale neměla jsem odvahu se zeptat, zda si jí mohu uvařit i pro sebe. Pak jsem si klekla vedle křesla a zakoukala jsem se do země. Vůně kávy mi však čas od času oči nadzvedla, což sis všimnul a položil mi jízlivou otázku, zda bych si dala taky. Pokývala jsem hlavou. Dostal si další nápad. Přikázal si mi, abych si přinesla talířek, do kterého si mi část nalil, pak ho postavil před sebe na zem a zavelel si,že když mám chuť, ať se do něj pustím. Vzala jsem talířek a přiložila ho k ústům. V tom si na mě zakřičel, ať ho okamžitě položím a piji jako pes. V ten moment mě chuť částečně přešla, ale nakonec jsem se do něj pustila. Měla jsem kafe všude a ty si se náramně bavil. Když byl prázdný, odnesla jsem ho do dřezu, otřela jsem si prsa a vrátila se zpět k tobě vedle křesla.

Podíval si se na mě a položil otázku, co budeme dělat dál. Věděla jsem, že odpovědět nesmím. Za to si mě pochválil. Pak si se zvednul, přešel k posteli, na kterou sis lehnul a pak si mi řekl, že musím být po cestě unavená, ať si odpočinu, ale na šestou ať je připravená večeře a něco na stůl, protože čekáš návštěvu. Pak si se otočil a začal si oddychovat. Další pro mě šok. Přes týden jsme se neviděli a ty si pozveš návštěvu.

Umyla jsem nádobí, které tam bylo ještě od tebe, pak jsem se oblékla a šla nakoupit, protože za ten týden mé absence si téměř vše "vybílil". Věděla jsem, že mám tři hodiny volno. Tolik moc jsem chtěla bouřlivý sex, ale tys mi zatím dával najevo,že nic nebude. I když jsem věděla, že ti v ptákovi škube stejně jako mě v kundičce. Když jsem se vrátila z obchodu, ty si stále vychrupoval. Na přípravu večeře jsem měla ještě spoustu času, takže jsem se natáhla vedle tebe a začala tě hladit a líbat po zádech. Když si se lehce probral a otočil směrem ke mně, políbila jsem tě a zašeptala ti do ucha, že bych se s tebou chtěla pomilovat. V tu ránu si byl víc než vzhůru a začal mi nadávat, že jsem neposlušná, že žádné milování nebude a že jako nadržená čubička potřebuji nějak "zchladit". V mžiku si mě otočil na břicho, zkřížil ruce za zády a několika pohyby spoutal k sobě šátkem. Pak si se zvednul, pomohl mi na nohy a vedl si mě do kamrlíčku, kde obvykle kouříš. Zde si mě během chvíle spoutal do kozelce a nebyly mi k ničemu ani slova, že nemám udělanou večeři ani nic na stůl. To tě zřejmě ještě víc rozčílilo. Přesto si pokračoval. Do pusy jsem opět dostala roubík a na oči šátek. Nemohla jsem se ani pohnout, zem byla tvrdá. Pak už jsem jen slyšela zavření dveří a bylo ticho. Zapadnul si asi k televizi a mě tam nechal bez hnutí ve tmě. Proklínala jsem tě, takto jsem si opravdu přivítání nepředstavovala a především jsem si nebyla vědoma toho, co jsem udělala.

Čas utíkal, nevím jak dlouho jsem tam ležela. Uslyšela jsem bouchnutí hlavních dveří a zamykání. Cítila jsem, jak se mě zmocňuje panika. Jak mě tam takhle můžeš nechat??? Co kdyby mi něco bylo a ty si odejdeš aniž by ses na mě podíval. Minuty utíkaly a já byla ráda, když jsem opět uslyšela klíče ve dveřích a tebe uvnitř. Bohužel k mému zjištění si nebyl sám. Slyšela jsem, jak jdete vedle do pokoje a zase bylo ticho. Asi jsem usnula, protože mě probral až moment, kdy si mě rozvazoval. Největší šok byl asi v momentě, když si mi rozvázal i oči a já po rozkoukání viděla, že mezi dveřmi stojí tvůj kamarád. Zůstala jsem schoulená, protože jsem se při své nahotě styděla, ale v momentě tvého příkazu, že mám jít udělat něco na stůl, jsem se stydlivost nestydlivost zvedla a šla. Ve dveřích jsem si všimla, jak si mě Tomáš nestydatě prohlíží a v momentě probíhání kolem něho si neodpustil plácnout mě přes zadek. Otočila jsem se a chtěla mu vlepit facku, ale když jsem viděla tvůj pohled, byla jsem nucena si to rozmyslet.


...::: Tip pro Vás: Silikonový roubík s kuličkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


V kuchyni jsem udělala na stůl několik chlebů, které jsem dala před vás na stůl v obývacím pokoji a pak jsem si klekla opět vedle tvého křesla. Tomáše jsem znala, ale díky tvému přístupu jsem věděla, že mluvit nesmím, pokud nemám tvůj souhlas. Bavili jste se o všem možném a sem tam jste se dostali i na mě. Nebavilo mě vás poslouchat, když se nemůžu zapojit, tak jsem se koukala ven z okna. Venku už byla tma, sem tam probleskovala hvězda. Připadala jsem si hrozně a ještě hůř jsem se cítila v momentě, když jste si pustili porno. Myslela jsem, že vydržím nekoukat se, ale má nadrženost a hlasité projevy u porna způsobily, že mi to nedalo a koukala jsem taky. Měla jsem chuť si s ní hrát, jenže ty si mou klouzající ruku na kundičku viděl a mě stačil jediný tvůj přísný pohled k tomu, abych okamžitě přestala. Bylo to pro mě utrpení.

Má lačnost po sexu se stupňovala a já věděla, že si s ní musím pohrát aspoň sama. Napadl mě nápad - záchod. Požádala jsem tě o svolení a poté vyrazila. Sedla jsem si, roztáhla nohy a začala jsem si s ní hrát. Bylo to úžasné. Jenže tato skutečnost vyvolala můj dlouhý pohyb, což tě uvedlo k myšlence, co tam dělám. Zvednul si se a šel k záchodu. Dveře se bohužel pro mě nedaly zamknout, takže jsem jen na tebe překvapeně koukala, když si je otevřel. Tvá domněnka se potvrdila a tak si mi začal opět nadávat, kdo mi to dovolil a už si mě táhnul odtamtud ven skrz obývák do naší prostorné ložnice.

Tomáš na nás nechápavě koukal a ty si mu s radostí v hlase oznámil, jestli chce vědět, jak se trestají neposlušné holky. To by nebyl Tomáš, kdyby souhlasně nepřikývl. Vyjela jsem na tebe, co to děláš, ale zkrotil si mě fackou a výhrůžným příkazem, ať mlčím. Věděla jsem, že Tomáš má tyhle hrátky taky rád, sem tam už si je s námi užil, takže ti se mnou pomohl, protože jsem se začala cukat. Povalili jste mě na postel a za chvíli už jsem k ní byla připoutána za ruce i za nohy, pěkně roztažená k prasknutí, v puse roubík a na očích klapky. Chtělo se mi brečet. Čekala jsem hodně, ale tohle opravdu nikoli. Pak bylo chvíli ticho, protože jste odešli a zavřeli za sebou dveře.

Netrvalo dlouho a opět jsem slyšela kroky. Vrátili jste se poté, co jste vypnuli video a zřejmě dopili kafe. Ležela jsem tam naštvaná, naprosto bezmocná pohybu a čekala,co se bude dít. Nečekala jsem dlouho. Na bradavku mi dopadlo něco horkého. VOSK prolítlo mi hlavou. Jenže si byl rafinovanější a podcenila jsem tě, protože na druhou nedopadl vosk, ale jezdil si mi přes ní kostkou ledu. Cítila jsem uvnitř zvláštní pocity. Bylo to nepříjemné, ale i vzrušující zároveň a já cítila díky své nadrženosti, jak vlhnu. Když byla jedna celá vosková, slouply jste ho, což bylo horší než zakapání a mučící látku jste vyměnili. Nevím, který z vás dělal co, ale dávali jste si záležet. Bohužel pro mě vosk na zmrzlou bradavku byl horší než jehličky. Takhle jste to vystřídali asi třikrát, protože jsem si pak už zvykla a bylo mi to už jen příjemné. Dle mého klidu si to vycítil a tak ses rozhodl mučit mi dál kundičku. Při prvních pár kapkách vosku na ní jsem sebou začala házet, jak mi to připoutání dovolilo a při tom jsem slyšela tvé jízlivé poznámky a Tomášův smích. Dovnitř jste mi dali dvě tři kostky ledu, které uvnitř příjemně chladily a zvenku ji pomalu zakrývaly voskem. Když pěkně ztvrdnul, přišel na řadu tvůj další ďábelský plán. Stejně jako předtím kolíčky, nyní vosk sundat důtkami. Odvázali jste mě a přivedli opět k žebřinám, na nichž jsem za chvíli opět visela celá roztažená. Za chvíli už jsem na sobě ucítila první ránu. Nešetřil si mě, cukla jsem sebou, do roubíku si slyšel jen jakési heh a cuknutím jsem si utáhla ještě víc uzel na ruce. Přišla další rána a po ní další a další. Bolestí jsem se opět počůrala. Sice si mi vynadal jako odpoledne, ale už kvůli tomu nebyl přídavek. Sotva jsem stála na nohou. Bolelo mě celé tělo a uspokojená jsem nebyla. Odvázali jste mě a odnesli do koupelny.

Ta také nepatří mezi nejmenší, takže místa bylo pro všechny dost. Položili jste mě do vany a pomalu a šetrně mě společně umyli. Viděla jsem, jak vám oběma stojí péra, ale neměla jsem sílu na to, abych vám je vyhonila a vykouřila. Když jste mě umyli a osušili, pomohli jste mi do postele, popřáli dobrou noc a odešli. Zůstala jsem sama v ložnici a vy jste se vrátili do obýváku.

Ležela jsem na zádech, prsa i pička mě i přes chladnou sprchu pálila. Byla jsem plná emocí a únavy, takže netrvalo dlouho a usnula jsem, i když jsem byla neukojená. Mrzelo mě, že nejsi u mě. Dlouho v noci jsem cítila, že si ke mně přilehl, chtěla jsem se přitulit, ale táhl z tebe alkohol, jak sis s Tomášem naklonil láhev a navíc jsem nevěděla, zda můžu, aby to nedopadlo jako vpodvečer.

Ráno jsem se probudila první, ty si spal jak miminko. Vstala jsem, v koupelně se umyla a šla dělat snídani. Když byla hotová, dala jsem ji na podnos a nesla tobě. Chvíli jsem tě pozorovala, pak jsem odložila podnos na stůl a vlezla k tobě pod deku, kde jsem si vzala do ruky tvého ptáka a pomalu tě líbala po krku. Tak hezky si u toho vrněl až si otevřel oči a pro mě překvapivě řekl, ať toho nechám a raději připravím snídani. Řekla jsem ti, že je vedle tebe na stolku a zároveň se zeptala, jestli bych toho už nemohl nechat. Když si mi odpověděl, že ne, že se ti to líbí, otočila jsem se k tobě zády a pak už jen poslouchala, jak upíjíš kafe a polykáš housku. Bylo mi smutno. Těšila jsem se tolik na tebe a ty si byl zase tak sobecký.

Když si dojedl, vstal si, šel se umýt do koupelny a po návratu do ložnice si se oblékal se slovy,ať se také obléknu, že se jde nakupovat. Namítla jsem, že jsem byla včera, ale to si neslyšel. Tak jsem vstala a začala si oblékat kalhoty. Na svém holém zadku jsem ucítila plesknutí a dal si mi příkaz vzít si sukni. Koukala jsem na tebe, ale vzala jsem si tedy dlouhou sukni. Když jsem byla připravená, už si mě nějakou dobu sledoval, si mě strčil na postel, což mě překvapilo a chtěla jsem vstát, tak jsem se s tebou začala prát. Bohužel si byl silnější, takže za chvíli už byly ruce u pelesti a na nohách si mi seděl. Čekala jsem, co se bude dít a dělo se. Vyndal si mého většího robertka a po natření si ho do mě vrazil, až to trochu zabolelo a vytryskly mi slzy. Zajistil si mi ho provázkem, pustil vibrace a pak si mě odvázal se slovy, že můžeme jít. Vstala jsem, robertek pracoval a mě se špatně šlo. Ale nebylo zbití.

Má nadrženost způsobila, že jsem byla hotová už předtím než jsem vlezla do auta. Ještě že jsem měla sukni, na níž to nebylo vidět. Před obchodem jsem se udělala podruhé a v obchodě si dlouho úmyslně vybíral, takže než jsme došli k pokladně, přišlo to na mě potřetí. Byla jsem z toho příjemně vysílená, takže jsem byla ráda, když jsem si mohla sednout do auta, i když jsem byla celá zničená a otlačená díky jeho velikosti a nebyl to ten "živý" kus.

Doma jsem se bez ptaní svlékla a šla si dát sprchu. Robertek zůstal ležet na pračce. Když jsem se vrátila do kuchyně, nákup stál na lince tak, jak jsme ho tam položili a ty si seděl na křesle a kouřil si. Sice mě to naštvalo, ale nemohla jsem dělat nic jiného než ho uklidit sama. Běhala jsem kolem tebe jen v tričku a kalhotkách a ty si mě upřeně sledoval. Když byl nákup na svém místě, nabídla jsem ti kafe, které si nechtěl, tak jsem si ho uvařila sama a pak jsem se s ním usadila v obýváku k televizi. Byla jsem unavená, takže dlouho netrvalo a usnula jsem. Když jsem se probudila, spal si taky roztažený na posteli. To mě přivedlo na báječný nápad, že ti to aspoň trochu vrátím.

Potichu jsem vstala a opatrně vzala do ruky dvoje želízka, jimiž jsem ti připoutala pěkně ruce hezky od sebe. Když docvaklo druhé, tak si se probudil a začal si nadávat, co dělám. Vrátila jsem ti zpět facku, která tě nezklidnila, takže jsem vzala kuličkový roubík, začala jsem tě lochtat a v momentě, kdy si otevřel pusu, už si ho tam měl. Byl to na tebe úžasný pohled. Zbývaly mi ještě nohy, což mi bylo jasné, že bude nejtěžší, protože budeš kopat. Taky že ano, ale po delším boji jsem vyhrála, porazila tě a už si ležel připoutaný hezky celý. Takto na tebe byl ještě hezčí pohled než jen s připoutanýma rukama. Bylo vidět, že se ti to vůbec nelíbí a já jsem se tomu tvému cukání musela smát. Své dílo jsem stejně jako ty završila klapkami na oči.

Ležel si tam jako malé hádě, které se čas od času pohnulo, nechala jsem tě chvíli vycukat. Pak jsem si k tobě přisedla a začala jsem ti honit tvé péro. Když ti pěkně stál, přestala jsem a pevně jsem ti podvázala koule. To se ti nelíbilo, jak šlo usoudit z tvého škubnutí. Ale chtěl si to mít, tak si to měl. Začala jsem ti ho znovu honit, provázek bránil výronu a já mohla pokračovat. Hezky ti celý fialověl, žíly se na něm napínaly, ale vše ti bylo k ničemu. Já jsem se jen bavila tím, jak hezky se u toho kroutíš. I přes roubík byly slyšet tvé vzdechy. Cítila jsem z tebe, jak moc si přeješ dojít konce. Ale provázek zůstal na svém místě. Místo ruky jsem však pokračovala jazýčkem. Měl si ho dostatečně do výšky, pěkně stál, tvrdý jako dub. Kroužila jsem ti po něm motýlčím pohybem, což jsem věděla , že tě dostává do tranzu a taky tentokrát mi to díky tvému škubání, bylo jasné. Tolik moc si chtěl stříkat, že jsem ti radši pevně stiskla kořen. Zaslechla jsem zaúpění. V duchu mě napadlo jen se trap. Proti tomu, co si prováděl ty mě, to tak bolestivé nebylo. Nakonec jsem ti ho vyhonila i pusou, což si měl taky velmi rád, asi ze všeho nejvíc. Ale ovšem ani tentokrát ne až k vyvrcholení. Pak jsem si tě přestala všímat a nechala jsem tě tam tak i nadále a začala poklízet. Jelikož jsem u toho byla nahá, dopřála jsem ti aspoň mě u toho sledovat tím, že jsem ti sundala klapky z očí. Mé pohybující kozičky tě vzrušovaly, což bylo vidět na tvém neustále trčícím péru.

Když jsem poklidila, odešla jsem do kuchyně a začala připravovat oběd. Po jeho dokončení jsem se šla podívat zpět na tebe. Pod tebou byl mokrý flek, což byl jasný důkaz tvého pomočení. Rozčílilo mě to, odvázala jsem ti nohy a ruce spoutala těsně k sobě koženými pouty. Postavila jsem tě a hned ti spoutala těsně k sobě i nohy pouty. Pak jsem do tebe strkala a ty si doskákal pod skobu, která byla zavěšená od stropu, na níž jsem za očko přichytila tvoje ruce. Moc se ti tato poloha nezamlouvala, ale nemohl si dělat nic. Vzala jsem bičík a jako trest za tvé počůrání ti dala deset rad přes záda a deset ran přes prdelku. Mé znemožnení hýbat a vyrovnávat na nohou způsobilo, že si zůstal viset jen za ruce a ty ti hezky modraly, jak se tím zařízly do pout. Pak jsem tě pomalu spustila na zem. Zůstal si tam jako hromádka neštěstí. Odvázala jsem ti nohy i ruce a sundala roubík a řekla ti, ať se jdeš opláchnout a pak jíst. Oblékla jsem se.

Když si přišel z koupelny, nandala jsem ti na talíř a čekala, až se dobelháš ke stolu. Kdybys mohl, asi bys mi něco udělal, bylo ti to vidět na očích. Sedl si ke stolu a začal jíst. Když jsem dojedla, uvařila jsem nám kávu a přešla pak k tobě. Postavila jsem se za tebe a začala tě hladit po šíji. Líbilo se ti to. Postupně jsem ti celou krční páteř promasírovala. Připojila jsem i vrchní část zad a za chvíli si vrněl jako koťátko. Brala jsem to jako příjemnou náhradu za mou tyranii, čehož jsem se od tebe nedočkala. Když jsem skončila, posadila jsem se ti na klín a objala tě. Cítila jsem potřebu už konečně cítit tvůj dotyk. Ty si mi ho opětoval a dal si mi i pusu. Bylo to příjemné. Přesídlili jsme do obýváku. Ty sis vzal noviny, já časopisy a četli jsme si. Udělali jsme si pohodové sobotní odpoledne.


...::: Tip pro Vás: Policejní pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...