Bound Gods
Bound Gang Bangs
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

(víkend) na statku

Autor: NiceLittleGirl

Hodnocení

1234567

Byla jsem tomu svědkem a ostatní mám z deníku anonymní subky.

Byla jsem ještě v tomhle nezkušená a poznávala jsem co si lidi nechají od těch druhých líbit. Nikdy bych tehdá nevěřila, že se mi to bude zamlouvat.

Nechej se tak jako já unést dějem…

O tom, kde a jak strávím volný víkend daleko od civilizace, od povinností, jsem přemýšlela celé jaro. Nakonec jsem se nechala přesvědčit a podstoupila jsem výcvik na venkovském statku.

Jak to bylo?

Celý týden, už od pondělka jsem do školy chodila ledabyle oblékaná, každý na mě koukal trochu nejistým pohledem, všichni mě znali jako celkem nekonfliktní a zamlklou osobu. Každý den jsem měla více děr a více špíny na jediném oblečení, které jsem ten týden nosila do školy. Od pondělka, kdy jsem měla nové džíny a košilku, se den co den nohavice zkracovaly. V pátek jsem měla z kalhot jen to co zakrývá rozkrok a trochu zadek. Jen co skončila v pátek dopoledne škola už v jedenáct, čekala na mě před školou malá dodávka s klecí pro nebezpečná zvířata v kufru. Nastoupila jsem do té klece a muž v paruce za mnou uzavřel klec a dveře kufru. Jestli mě někdo z kamarádů, či kolemjdoucích viděl… nechtěla jsem pomyslet…! V kleci jsem trávila nepříjemnou a rychlou jízdu až k cíli. Konečně se auto zastavilo na dobu delší, než je čekání na červenou, nebo jiná dopravní situace. Asi po deseti minutách, když se nic nedělo, a mě se chtělo na záchod, jsem volala o pomoc, že chci ven, nikdo se ale neozýval, když jsem vyhrožovala, že se počůrám, otevřely se dveře auta a cizí muž se na mě podíval a očima shlédnul igelitové dno kufru, mlčky zavřel dveře a jel se mnou v kufru dál, křičela jsem že chci ven, ale nebylo to nic platné. Klec byla těsná a jen tak tak jsem v ní mohla klečet. Sundat si "kraťásky" byl téměř nadlickej úkon hodný hadí ženy, bylo mi smutno ale nemohla jsem nic dělat, počůrala jsem se v tom kufru a bylo mi to jedno. Jenže v těch mokrejch kalhotkách a kraťáskách, jsem strávila další hodinu jízdy na železných prutech té klece. Zastavili jsme, otevřel se kufr a byl mi podán kožený obojek a náramky, vše spojené půlmetrovými řetízky. Nasadit jsem si to musela sama. Až po té jsem směla ven z klece. Když jsem konečně viděla zas nad sebou nebe, bylo již ozářené odpoledním nízkým sluníčkem.

Stála jsem tam za autem a koukala na sebe, jak vypadám, otlačené nohy od klece a špinavá od vlastní moče. Dostala jsem na obojek vodítko a po desetiminutové instruktáži co smím a co ne, jsem byla donucena dojít po čtyřech do místního rybníka, kde jsem se musela umýt.

Do vody jsem musela vlézt oblečená, dostala jsem mýdlo, kartáč a musela jsem se před zraky mého pána důkladně umýt, samozřejmě bez šatů, které jsem musela nechat plavat na hladině rybníka. Když jsem se umyla, dostala jsem kovové svorky z ramínek. Sama jsem si musela připnout dvě na bradavku a čtyři do klína. Pak jsem ještě dostala anální kolík s koženými pásky, jako ocásek. Ještě v té vodě jsem si ho musela vpravit do zadečku. Nyní jsem byla vyzvána opustit lázeň opět po čtyřech. Smutně jsem ale koukala po stále se mi nedostávající osušce, a tak jsem lezla po čtyřech po prašné cestě, kde se mi na kolena a nohy balil prach a jehličí. Nahá jen s obojkem a náramky jsem dolezla po několika dlouhých minutách do dvora velkého statku, kde se na mě vrhnul nadrženej čokl. (nějaké velké chlupaté "hovado") Přeskočilo mě, očuchalo mě a oslintalo kde mohlo, naštěstí byl pánem odehnán dříve, než jsem se začala bát nejhoršího. Ani na statku jsem se nesměla postavit na dvě nohy. Tedy umytá neumytá jsem došla po čtyřech až do seníku, kde na mě čekala miska se žrádlem. Naštěstí to nebylo psí, ale lidské jídlo. Potom, co jsem byla donucena sníst co mi dali, musela jsem poděkovat. Panáčkovala jsem ve dřepu, štěkala jsem a hlavou se otřela o pánovi kalhoty a ruku. On mi sundal kolíčky z bradavek a klína a mlčky odešel. Zůstala jsem ve stodole sama, jen se slepicemi v seně a pár kočkami na střeše, které honily hnízdící vlaštovky. Teď mě nikdo nesledoval, a byla jsem "volná" snažila jsem se znovu umejt, alespoň z toho nejhoršího sajrajtu. V kolenou jsem měla pár otlačenin od kamínků a rozmačkané živočichy - FUJ. Asi po deseti minutách kdosi vešel a načapal mě zrovna když jsem stála na "dvou nohách" - a to jsem samozřejmě nesměla do odvolání. Okamžitě jsem si sedla a ruce položila na zem. On mě ale viděl a já byla trestána za neuposlechnutí podmínek. Nevedl mě za vodítko a nebyl tak ohleduplný, jako prve u rybníka, ale chytnul mě za vlasy a táhl mě do rohu stodoly. Opět umytá, jsem byla protažena po hliněné tvrdé vlhké zemi plné slepičiho trusu. Za obojek mě připoutal k trámům. Připravil si několik provazů a vytáhl pod senem schovaný kufr. Anální kolík jsem si taky vyndala, hned jsem byla za to potrestána několika ranami koženým páskem přes zadek. Spoutal mě do kříže na stěně stodoly, odněkud natáhl hadici a pustil proud studené vody. V jedné ruce hadr, v druhé hadici, mě do ruky dal rejžák, do druhé mýdlo. Opláchnul mě, a pomalu mýdlem, rejžákem, vodou a hadrem, mě umyl. Pak…

Donutil mě lehnout si na připravený "kousavý" koberec, který mu přinesla pomocnice - dívka poloviční jak já, drobná s pírsingem po celém těle, na několika místech jistě né odborně vpraveným, a začal mě přivazovat k různým očkám a kladkám tak, že ať jsem se hnula jakkoli, tak to někde tahalo a tlačilo, když jsem chtěla dát ruce k tělu, roztahovala jsem si nohy a když jsem chtěla dát nohy k sobě, utahovala jsem si provaz kolem pasu, když jsem byla v polosedu a chtěla jsem si lehnout, nohy se mi zvedaly. Trvalo dost dlouho, než mě dostal do pozice, ve které mě chtěl mít, a ve které to i pro mě bylo "nejpohodlnější" - když jsem se ani nehla.

Po několika minutách mě bolelo celé tělo, kousavej koberec na zadku a tělo "v prostoru" bylo to nejpříjemnější, co mě zatím potkalo. A tím to nekončilo…


...::: Tip pro Vás: Černé bondage lano (10 m) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Nejen že jsem každý svůj pohyb rukou cítila v nohách a naopak, ale na těle mi přibejvalo stále více a více kolíčků. Ruce i nohy jsem měla od těla, a tak všechno bylo dostupné. Kolíčky jsem dostávala na vnitřní stranu stehen, do klína, na bříško, do podpaží, na ruce, na krk, na uši, nos, obočí, tváře i na jazyk a rty. Pak na prsa a nakonec na bradavky jsem dostala silné svorky s řetízkem. Kolíčky mi postupně z těla strhával důtkama a já křičela bolestí, slintala jsem po sobě díky kolíčkům v puse a slzy mi byly na krajíčku, po dlouhé době to přestalo, na několika místech mi kolíčky zůstaly, pomalu mě odvázal a postavil mě na nohy. Ruce mi nad hlavou připevnil k trámu a na svorky s řetízkem pověsil závaží. Venku už byla tma a já byla tady v seníku netušeně dlouho obklopena zapálenými svíčkami, které měly na řadu přijít později. Takto vystavenou mě lechtal důtkama. Když skončil s hrou a přivedl si na mě svého čtyřnohého psa, vytřeštila jsem oči, co se bude dít. Odvázal mě a podal mi vodítko svého psa. On vedl mě a já jeho psa kamsi, tentokrát "důstojně" po dvou.

Odešli jsme do stavení, kde jsem dostala deky a oblečení - byly to tanga, přiléhavé kraťásky, které zakryly jen to nejdůležitější, kožený široký opasek. Jako podprsenku jsem dostala kus plátna a stahovací gumovou svorku na obvazy. Oblékla jsem se a nakonec ještě koženou malinkou vestičku těsně pod prsa s pevným zapínáním a kovovými očky na zádech. "Takto oblečená si smíš ustlat kdekoli kolem stavení." A s tím jsem byla vyhozena přede dveře. Noc byla krátká a studená, napadlo mě, že když už mám takovou roli ležela jsem vedle boudy toho hárajícího psa. Nemohla jsem spát, protože mě bolelo celé tělo na tvrdé zemi. Ráno mě probudili tím, že mě polili studenou vodou a hned mi svázali ruce za záda. Donutili mě si kleknout a opřít se o ruce. Za obojek a za náramky kolem rukou a nohou mě přikurtovali k zemi a pustili na mě toho psa. Naštěstí jsem ale byla oblečená, a tak mě nijak nevadilo, že si pejsek užívá na prázdno. Ale po chvíli mě svlékli a já byla celá nahá a na mě byl ten čokl. Trvalo to pár vteřin, ale bylo to nekonečný! Bránit jsem se nemohla. Hafana to po chvíli omrzelo a šel honit slepice. A já tak ležela připoutaná a vystavená pro další příhodný chtíč. Po chvilce jsem dostala opět anální kolík, jako ocásek. A dostala jsem volno na snídani z misky u boudy. Po snídani jsme šli s pánem na procházku. Vykoupal mě, oblékl mi opět kraťásky a vestu a vyšli jsme směrem do lesa, já na obojku a tentokrát jsem seděla na hřbetu koně, jen tak bez sedla. Na záda jsem dostala těžký batůžek.

Po několika kilometrové procházce po polích, jsme skončily na kraji lesa, kde byl rozvětvený strom. Pán mě pomohl sesednout. Koně uvázal a mě pustil, ať si odpočinu a začal se věnovat obsahu batohu. Postupně vyndal několik provazů a jiné pomůcky. Zavolal si mě a řekl ať se svléknu, učinila jsem a on mě začal svazovat - kolem těla provazem různě kříženým přes hrudník, vypadalo to pěkně a taky to pěkně tlačilo. Nakonec mě připevnil ve stoje ke kmeni a na bradavky mi pověsil opět závaží. Do klína mi zavedl vybrátor a pustil jej na plno. Takovouto mě opustil a šel se na slunce hřát. Když se opět vrátil, byla jsem už po několikátém orgasmu díky robertku. Odvázal mě od kmenu a dovedl mě doprostřed pole, kde byli připraveny kolíky v zemi, ke kterým mě do "X" přivázal. Byla jsem tehdá ještě neopálená a sluníčko mocně pálilo. Po několika desítkách minut nehnutého ležení jsem byla na pár místech lehce spálená a díky provazům na těle pěkně opálená se čtverečkovaným vzorem na kůži.

Když jsem se opékala, vedle mě kopal nějaké díry, nečekala jsem od toho nic dobrého, odvázal mě ze země a přivedl k těm dírám, akorád na nohy a ruce - díry byly na nohy do poloviny lítek a na ruce po lokty. Ležela jsem na zádech, nohy v zemi a ruce taky - nesměla jsem se bránit zahrabání děr. Nademnou byla postavená celtová stříška a kolem mě jen pole. Ležela jsem takto připravena pro další jeho hrátky. V batohu měl snad "vše"! Na tělo mi opět připevňoval mnoho kolíčků a svorek. Na více opálené části těla se zaměřoval s jistou dávkou škodolibosti. Na prsa jsem dostala pevné svorky a na hrudník jakejsi přípravek, který mi prsa za bradavky vytahoval vzhůru. V klíně jsem měla robertka, v zadečku kolík, všude kolíčky a on měl v ruce proutek. Začal mě švihat přes stehna a přes bříško stále silně ji až pod prsa. Posledních pár ran mi uštědřil na prsa těsně pod natažené bradavky až mi po několikáté ráně bradavky ze svorek vyklouzly. Ležela jsem tam na/v zemi až do odpoledne, kdy si pro mě přijelo auto. Vyhrabávala mě ta mrňavá holka s pírsingem, byla nahá a měla kovovými kroužky ozdoben klín a ony kroužky spojené tkaničkou od jedné boty, Bradavky měla propíchnuté a spojené jedním kovovým"prutem" a na něm zavěšené řetízky spojijící pupík a pouta na rukou i nohou. Obě jsme pak jely na zpět na statek v zavazadlovém prostoru. Na statku nás rozdělili a mě ošetřili všemi mastičkami, co měli a dostala jsem volno až do večera. Volno jsem trávila nahá připoutaná za ruce a nohy na dlouhých řetězech ve stodole v kozím chlívku. Trochu odpočatou si mě večer zase vyzvedli. Oblékli mě do kožené vesty s kovovými oky a za ty mě pověsili několi centimetrů nad zem, tělo mi omotali tenkým dlouhým provazem a za ruce mě vytáhli ke stropu stodoly. Na nohy za kožené náramky jsem dostala závaží. Do úst, až do žaludku mi zavedli hadičku a plnili mě vodou. Po chvíli do mě dostali spoustu vody a mě nebylo zrovna dobře. Najednou jsem cítila jak mi nohy těžknou, no aby ne, když se pod Váma plní vědra vodou, připevněná k mým nohám. Pokoušela jsem se vodu nějakým způsobem vylejt, ale místo ulehčení od vody na mě zavěsili ještě jinou divnou holku. A seřezali nás.

Odpoutali nás, Hodily nás svázané do sklepa, připoutali za ruce řetězy k protějším stěnám a na teplých dekách jsme směly strávit společnou noc. Brečela jsem snad celou noc. Ráno nás oddělili, probudila jsem se a už u mě stáli, tentokrát s klecí a v té kleci byly andulky, které postupně za pařátky přivázali a mě na bradavky za svorky připevnily. Andulky se snažili uletět a po několikátém pokuse se vždy povedlo strhnout mi svorku z bradavky. Když mě bradavky asi po páté takto sedřeli první vrstvu kůže, odnesli si ptáky pryč, a pokapali mi bradavky vrstvou horkého vosku.

Za nedlouho u mě byl zas ten pes. Už jsem ani neprotestovala a sama se mu nastavila, jako minulé ráno. Koukali se na mě a chválili mě. Dostala jsem k snídani sladký dort, do kterého asi ten pes šlápnul, byl trochu zmačkaný, ale dobrý. Jen co jsem dojedla, už mě na obojku vedli do statku, kde jsem dostala do klína gumový kolík, do zadečku ocásek, kožené řemínky kolem prsou a klína, ohlávku na hlavu - nelíbilo se mi to! na bradavky, nalepovací ozdoby se zvonečkama, na prsa nalepovací podprsenku a kolem hrudi koženou vestu a na nohy sukni. Odvezli mě do vesnice na zabíjačku, a tam jsem až do večera sloužila jako číšnice. Každou hodinu jsem na sobě ale měla méně oblečení, všichni viděli moje spálené tělo a červené šrámi od bití.

1. prvně mi sundali sukni, lítala jsem tam ve vestě a v tangách,

2. pak mi sundali vestu, ale dostala jsem minikraťásky.

3. Pak už jsem musela bejt jen v tý podprsence a v tangách,

4. pak jsem byla nucena být s nálepkama na bradavkách a v kalhotkách,

5. pak mě donutili sundat i ty nálepky.

6. Další oděv byla zpátky podprsenka ale kalhotky byli nahrazeny nalepovacím proužkem látky jen přes venušin pahorek

7. Později jsem dostala koženou minisukni a byla jsem nahoře bez.

8. najednou mě oblékli i do vesty a já zas byla hodinku "oblečená," ale bez spodního prádla.

9. bylo už pozdě a já musela zbytek "pracovní doby" trávit každejch deset minut jinak - jednou nahá, jednou s provazy kolem těla, jednou s kolíčky na těle, jednou s lepenkou na prsou, a naposledy jsem trávila deset minut se svorkama na prsou, zvonečkem na nich a s osáskem v řiti.

Večer jsem byla náležitě odměněna opět neodbytným psiskem. V noci jsem již spala v seně a teple stodoly. Jenže jsem si nedovedla představit, jak na mě budou koukat ráno ve škole (naštěstí o mém víkendu nikdo nic nevěděl)…


...::: Tip pro Vás: Mystim Twisting Tom - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...