Public Disgrace
Czech Taxi
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

15. narozeniny

Autor: Fikkpervers

Hodnocení

1234567

Ahoj, jmenuji se Zuzana, rozhodla jsem se vyprávět vám jeden z příběhů mého mládí. Už tak od 10 let jsem onanovala a sháněla všechno o sexu. Setkávala jsem se s holkama a s ženskejma, se samejma lesbama. Říkala jsem si, že pannenství je něco zvláštního a až se rozhodnu o něj přijít, chci aby to stálo za to. Když mi mělo být 15 rozhodla jsem se jak to udělám. Už dlouho jsem měla určitou představu kde figurovalo skoro všechno co jsem znala z netu. Ale potřebovala jsem dominantní pár, takový který neustoupí ani když budu jakkoliv naříkat. Asi vám přijde šílený, ale mě taky přišel a věděla jsem, že budu chtít skončit o hodně dřív. Věděla jsem ale také, že pokud se tak stane, budu toho do konce života litovat.

Podala jsem si inzerát, ozvalo se spoustu párů a já jsem si jen těžko vybírala. Nakonec jeden zůstal, moc jsem se jim líbíla, byla jsem už kus a kozy jsem měla taky dost dost velký, takový čtyrky to byly. Líbil se jim i můj scénář. Přípravy a plánování zabrali víc než dva měsíce, muselo to být co nejlépe vymakané, ale toužený den měl přijít. Den mích 15tých narozenin. Den kdy si užiju sexu jako už nikdy v životě.

Přišla jsem k mým trýznitelům. Nikdy mě neviděli před tím nahou a já je také ne. Svlékla jsem se a byla jsem odvedena do mučírny. Usazena do gynekologického křesla jsem čekala co bude dál. Přišel pán s paní. A mučení mělo začít, nejprve kolíčky na bradavky, na kundičku mou nebohou. Bolelo to, ale zas tak hrozné to nebylo. Paní si klekla nad mou hlavu a já ji musela lízat, během toho mi Pán dával skřipce na bradavky a věšel mi na ně závaží. Kinklal sem a tam. Bylo to bolestivé, ale vzrušující. Když se paní udělala, začala čůrat, na obličej. Měla jsem zavřenou pusu, ale i tak to bylo nepříjemné. Slezla dolů, a přišel Pán, musela jsem ho kouřit poprvé v mém životě. Bylo to …. Divné, ale šlo to. Když mu pořádně ztvrdnul a zvětšil se, měla jsem strach, že se do mě nevejde. Měl alespoň 20cm, přišel k mé kundičce a bez varování do ní zajel. Bolelo to, moc, ale on jezdil dál a Paní se mi smála, brečela jsem, ale věděla jsem, že když řeknu stop nic mi to nepomůže. Pán se mi vystříkal na obličej. Odvázali mě a sundali kolíčky, to byla bolest, málem jsem se pochcala. Odvedli mě do vedlejší místnosti, kde mělo vše teprve začít. Přivázali mě za obojek ke kůlu uprostřed, zavázali mi oči a odešli. Ještě chvíly jsem brečela, ale pak jsem skončila. Slyšela jsem jak někdo vešel, věděla jsem co se bude dít, bylo to ve scénáři. Vešel muž a začal mi ho strkat do kundy a šoustat mě zezadu. Jeden, druhý, třetí. U pátého jsem měla pocit, že už nikdy nedám nohy k sobě. Ale nebyl konec, bylo jich podle plánu 25. Všichni mě osouložili do kundičky a pak se mi vystříkali na obličej. Asi jsem omdlela.


...::: Tip pro Vás: Lechtátko Fifty Shades of Grey - Tease :::...
Sexshop Sexujte.cz


Probrala jsem se zase v gynekologickém křesle. Kolíčky na svých místech, byl večer a paní si nechala zase kundu nad mým obličejem, bylo to první co jsem viděla. Začala jsem jí lízat. Bolela mě kunda, tak, že jsem ani necítila kolíčky. Co mě probralo byla až první kapka vosku, který dopadl na mé pysky. Štíplo to, a zase, a zase. Měla jsem vosk všude mezi nohama. Pak začal kapat na prsa, když kápl na bradavky učůrla jsem bolestí. Pán nastavil misku a nechal mě se do ní vyčůrat, pak pokračoval dokud mi voskem nepokryl celou vrchní část těla. Když skončil cítila jsem se docela příjemně, ale pak začal vosk sundavat a tam co mi zůstaly zbytky chloupků to pěkně bolelo.Paní otevřela mojí pusu a vložila do ní dutý roubík. Zase se vychcala, tentokrát i do mé pusy, bylo to odporné a z mé pusy vše vytejkalo ven. Přišel pán a opět si ho nechal vykouřit. Když mu stál přišel k mému nebohému análu a zasunul. Až na doraz, asi jsem omdlela bolestí. Probrala jsem se na zemi se zavázanýma očima. A slyšela jsem něco co jsem vůbec nechtěla, chtěla jsem totiž pryč. Vešel první muž z druhé pětadvacítky. Teď měla moje zadní dírka dostat pořádně zabrat. A taky dostala. Bylo to strašné od osmého muže jsem už jen brečela a litovala, že jsem chtěla co jsem chtěla. Ale vystřídalo se jich podle pánu všech 25 a všichni se mi udělali do zadku. Lehla jsem si na zem, když poslední odešel. Netušila jsem jak dlouho to trvalo ale byla jsem tak unavená, že jsem i přez všechnu tu bolest usnula.

Ráno. Je ráno. Probudilo mě jak ze sna. Dostala jsem napít a najíst. Zeptala jsem zda by to už nešlo ukončit. Dohoda ale byla jasná. Ne, dokud neskončí scénář. Pán a Paní mě zavedli do mučírny, kdy mě zavěsili za mé roztažené nohy ke stropu, to aby mohli lépe k mým dvěma zničeným dírám. Podvázali mi prsy a do pusy mi zavedli hadičku a pevně připevnili, mohla jsem dýchat jen tou hadičkou. Pán začal strkat do mého zadku ruku, nejprve prst, pak dva a za 10minut tam měl ruku celou.Paní se vrhla s gynekologiským zrcátkem na mou kundičku a rozevřela ji naplno. Až to pěkně bolelo. Pán poté začal do mého zadku strkat anální kolík, ten co jsem mu sama doporučila v obchodě, já cvok. Trvalo to hodinu, ale dostal ho do mě i přes můj nářek. Měl 15cm v průměru, vždycky jsem si říkala, že nevím pro koho to je. Teď už ano. Pro blázny jako jsem já. Na konec trubičky nandali trychtýř a paní začala čůrat. Musela jsem polykat, i když se mi chtělo zvracet. Prostě proto abych se neudusila. Pak Mi vytáhli anální kolík, byla jsem úplně otevřená. Zapálili svíčku a žačali mi vosk kapat do řitě a do kundy dovniř. Byla do neuvěřitelná bolest. Křičela jsem ale přez trubičku ven nic nevyšlo, nic co by je zastavilo. Po chvíli přestali měla přijít nejbolestivější část scénáře. Alespoň jsem si to myslela. Jehly. Jehly prošly mejma stydkejma pyskama. Nebylo to až tak hrozné, ale pak prsa a nakonec bradavky, to už hrozné bylo. 10 jehel do každé bradavky. Vypadalo to asi moc hezky ale to já nevím, zase jsem omdlela. Probral mě až pán, když strkal svůj penis do mé pusy. Jezdil mi tam s nim až do krku, nemohla jsem dýchat chtělo se mi zvracet. Nakonec se udělal, poslušně jsem to spolykala. Ale on tam zustal držel mi hlavu a začal mi do pusy chcát, bylo to odporné, ale spolykala jsem to. Odvázali mě a odvedli do místnosti na poslední rundu. Tentokrát mě však přivázali za jehly v mých bradavkách k podlaze. Abych si na závěr té bolesti užila. A to se taky stalo. Přišli dva muži jeden přišel a strčil mi ho do pusy, druhý do kundy. Už jsem si trochu zvykla a za chvíli se udělali. Nejdřív jeden a pak druhy. Všechno jsem spolykala. Dalších 24 dvojic ale pak přišlo. Během toho jak si mě přetahovali bylo všem jedno, že držím na místě jen za bradavky, škubali se mnou a já měla strach jen aby mě bradavky neroztrhli. Poslední pár přišel, nevěděla jsem co bude. Udělal se poslední a já myslela, že je konečně konec. Najednou se na mě ale podíval chytnul provázek přivázaný k mé bradavce a škubnul vší silou, jé jen zaječela, když se jehly z mích bradavek rozletěli po místnosti a krev z mé roztržené bradavky ze mě vytejkala jak ze slona. Omdlela jsem, když jsem viděla množství krve na podlaze pode mnou. Pán a paní se o mě ale zjevně dobře postarali probudila jsem se druhý den v posteli. Zafačovaný hrudník, celé tělo mě bolelo. Nemohla jsem se ani hnout. Ale věděla jsem, že to co jsem zažila nikdy nezapomenu a o to taky šlo.


...::: Tip pro Vás: Kožená pouta na nohy :::...
Sexshop Sexujte.cz


Můj sen

peta

   (23.12.2010 16:26)
Nádhera, chtěl(a) bych zažít!!! Nádhera.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...