Hogtied
KINK Unlimited - All of Kink
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Nafukovací povídka

část 2.

Autor: Subinka

Hodnocení

1234567

Probudilo mne něco zvětšujícího se v mých spodních partiích. Můj Pán je nespavec a vždycky se probudí dříve něž já. Mrzí mne to, ale nemám sílu to změnit. Neotevírala jsem oči a jen jsem se vzpamatovávala z toho, co je to za ráno :). Kde jsem a proč.

Samozřejmě podle dechu Pán poznal že již nespím a začal přifukovat! vytřeštila jsem na něj oči, ale roubík nedovolil nic říci. A abych netřeštila oči, dostala jsem přes ně pásku a bylo! No a dobré půlhodinky si Pán hrál se mnou jako s ranním strojem na rozcvičku, kdy mi z penisu upouštěl a znova napouštěl vzduch. Mezitím si mne uvázal na sofa-ruce a nohy k mohutným nožkám lenošky-abych se prý pořádně protáhla.

"Musím si tě hned po ránu pořádně procvičit a ošoustat, a vlastně to budem dělat celý den, za prvé to bude tvůj dobrý trénink, poznáš později co s tebou hodlám udělat a čím mi dokážeš svou lásku a za druhé nechci abys po mně na večírku eroticky koukala, musíš toho mít za dnešek tak hodně, kolik sneseš...chci mít vedle sebe úplně vyšoustanou čubičku, pouze moji, abych se nemusel bát, že třeba koukneš na někoho jiného apod....rozumíš mi viď?"

Rozuměla jsem moc dobře, ale kdybych stála, tak se mi podlomí nohy! Tak trénink. Celý den šoustání. V duchu jsem si to vždycky moc přála, ale když to přijde do reálu...a vlastně co se mnou můj Pán zamýšlí...to mi zase nasadil brouka do hlavy!!!!

Když jsem tak uvažovala a penisy se ve mně nafukovaly a splaskávaly, na bradavkách byly nějaké přísavky...začalo to se mnou zase hrát. Pán věděl, že mi je třeba trochu upustit erot.energie, tak mi připnul klitoriální vibrátor, sundal kalhotky a rozjel dnešní den první ranní šoustačkou. Na hodinách bylo rovných 7 hodin. Večírek je na 20 hod. 12 hodin erotiky-unesu to? Vždycky mám možnost stopky, ale vím že bych tím všechno posunula o několik kroků zpět, tak se snažím mírné nepříjemnosti zkousnout!

Můj Pán má ještě jednu libůstku. Je hrdý na své spermie a já mám být za ně dostatečně vděčná, že mi je dává! Jedna z možností jak mu dát najevo vděk je, že je s láskou spolykám do jedné!!!! a druhá možnost, týkající se spodních partií-neutírám je hned do ubrousků a nevyhazuji. Vždy je nějakým způsobem v sobě na chvíli pozdržím. Možností je mnoho a záleží na tom, co budu mít ihned na práci. Když si mohu poležet, zasunu si tam své prsty, někdy dostanu vibrátory, když je vidět, že jsem neuspokojená, a když mám fyzickou práci-zasunu si tam tampony a tak můj Pán vidí, že si toho všeho vážím!

Po ranní rozcvičce jsem dostala opět kalhotky dvoupenisáky-jak mi Pán slíbil, že se bez nich tento víkend neobejdu a následovaly ranní povinnosti. Napustit Pánovi vanu, přichystat mu oblíbenou snídani, otřít jej z vany, dávat mu jídlo do úst třeba pomocí ňader, umýt pořádně sama sebe (to mohu všechny věci na 10 minut ze sebe shodit) a za 15 minut klečet u Pánových nohou. Ráno tedy bývá přiměřeně stejně dlouhé. Toto se ovšem protáhlo. Měla jsem plnou kundičku, musím dostat něco do zadku. Pán samozřejmě není stroj na sex a spermie, ale vydrží více jak dost! A aby to bylo podobné spermatu a aby mne to zchladilo-šup do mne malý zdravý jogurt-vychlazený...No to byl zážitek!!!!!

Uklidit byt, utřít prach, vyžehlit, vyprat...aha a nakoupit půjdeme! Samozřejmě mezitím jsem poníženě prosila o možnost navštívit onu místnost...15 minut! a vrátit se čistá!!!

Jednou jsem přišla později, (můj čas odměřují přesýpací hodiny), tak jsem další tuto potřebu musela udělat za 5 minut. Pán je pedant. No a takového Ho miluji!!!! Za těch 12 hodin do mne vniknul mnohokrát! A když ne On sám, tak s nějakým vibrátorem. Chvíli jsem chodila i s koženým ocasem v zadku a měla jsem představovat kobylu. Oběd jsem dostala do misky jako fena. Myslím že na tuto sobotu, nebo spíše na tento víkend nezapomenu nikdy v životě! A to jsem nevěděla co přijde!

Vyšoustaná a unavená jsem si oblékla co mi Pán přikázal. Samozřejmě jsme měli předtím společnou koupel, kdy si Pán hrál s tím, že mi načůral do zadku a do kundičky nastříkal léčivé bylinky! Zazátkoval a až těsně před oblékáním povolil ulevit si! Už jsem toho opravdu začínala mít plné zuby. Chtěla jsem zaprotestovat, ale Pán to na mně viděl a dovolil mi jít bez kalhotek. Ale abychom zamezili nějaké ukapávání, dolů přijdou 2 tampony...no jo, aspoň něco...pomyslela jsem si smutně...

Na recepci jsem chodila vedle Pána pokorně jeden krok za. Když si sednul, vždy jsem si našla něco nižšího vedle něj, nebo to tak uměl domyslet?-určitě! A měl pravdu-nemohla jsem se na muže ani podívat, a ani jsem ho netahala za rukáv, že bychom už mohli jít domů, protože mám na něj chuť-jak se jednou stalo-a asi toto byl důsledek! Už vždycky si budu pamatovat, že na akcích s Pánem jsem jeho podřízená otrokyně a dělám to co si zamane!

Přímo tam mne ještě jednou ohnul přes jedno zábradlí v nějaké temné chodbě a klidně mě šoustal s těmi tampony! Ještě nikdy jsem se necítila tak v tomto směru vykončená!!! A do ucha mi šeptal, že ho příšerně vzrušuje ta má vykončenost, ta má pokora a odevzdanost se mu!


...::: Tip pro Vás: Bondage šátek Bad Kitty červený :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když jsme jeli kolem půlnoci taxíkem domů, vzal mi hlavu a polonásilím si jí natlačil na svou bouli v kalhotách. "Vidíš jak jsem s tebou spokojený a jak mne tvá poslušnost a pokora vzrušuje? Cítíš to? teď mi ho vyndej a můžeš si ho vyhonit a vypít!" Taxikář myslím ani nedýchal, aby všechno slyšel. Strašně jsem se styděla, ale protože Pána miluji, jak jsem už napsala a klidně to napíšu ještě mnohokrát, udělala jsem co jsem vlastně měla za odměnu! jeho sperma chutnalo báječně a až do konce naší cesty jsem mu zůstala v klíně a laskala se s Jeho přirozením!

Když jsme uléhali - tedy já do svého slíbeného kozelce v daném nočním oblečku, včetně kalhotek dvoupenisovek, ulehl Pán vedle mne a hladíc mne po celém těle sotva slyšitelně říkal: "Miluji tě, jsi má největší láska v životě. Oba jsme tak trochu podobně zaměření, proto si umíme dávat lásku i pro jiné lidi nepochopitelně! Dnes před obědem budu po tobě chtít jeden z největších důkazů tvé lásky. Bude to zkouška i pro mne samotného. Ale protože se znám, tak v této situaci pouze vyzkouším co to se mnou bude dělat, nemůžeš počítat s tím, že to stopnu. Bude to pouze na tobě! Největší důkaz mi položíš k nohám tak, že vydržíš. Vím že chceš vědět co to je, ale nemohu ti to teď říci. Věř mi. Možná bys mi ještě teď utekla. A to já nechci. Připravím tě na tu zkoušku co nejlépe budu umět! Jak tě znám, zvládneš to, ale pouze tehdy, když budeš ty sama velmi chtít a tímto se mi opět cele darovat. Nemusíš mít strach o zdraví. Ani velká bolest to nebude. Vím co nesnášíš! Ale příjemné to nebude! Teď už ale spi a odpočívej. Nechám tě spát dlouho!" S takovou mne políbil a nechal mne ve svých nohách. byla jsem velmi unavená, ale trvalo než jsem usnula a měla jsem tak silně erotické sny, že jsem měla dokonce i orgasmus ve spánku!

Probudily mne opět silné tlaky zvětšujících se penisů ve mně! Chtěla jsem otevřít oči a ono, tma! Začala jsem tedy přemýšlet kolik může být hodin a kdy přijde ta zkouška a co to bude! Pán mně láskyplně hladil po těle a říkal: "Už je čas, drahá moje, ženo mých snů! Prosím věř, že to děláš pro mne! Jsou tady jiní muži, najatí z jisté agentury. Už nikdy je neuvidíme! Jsem stále u tebe a na všechno dohlížím! Prosím neskuč, nepros, nemluv jen spolupracuj. Masku musíš mít-nemohu vidět do tvých očí. I tak si je umím představit, natolik tě znám, ale mohl bych to nevydržet sám a to by bylo ještě horší, než bys to ukončila ty sama! Řeknu ti co tě čeká. Tito muži tě svléknou, obalí latexovým sprejem všude, kde to půjde. Otevřená ti zůstanou ústa, kunda a řiť, kde tě budou postupně všichni šoustat. Na bradavky a klitoris dostaneš zvláštní přísavné vibrátory. Ovladače budu mít v rukou já, tedy kdykoliv tam něco ucítíš, jsem s tebou ještě blíže! Musíš dostat pevné pouta a velmi široký otrocký obojek, abys necukala. Když ucítíš penis v ruce, stlač a dělej tak, jako by byl můj-možná i bude! Kdykoliv ucítíš penis kdekoliv, dělej tak, jako kdyby to byl můj penis, možná i je! Prosím projdi tímto peklem pro mne! Větší důkaz po tobě nežádám! Poté ti zodpovím co budu vědět a co budeš chtít! Pánové zde nejsou z důvodů trestu, tedy tě nebudou ani bit, ale ani hladit! Pouze a jen šoustat. Prosím tě nezavírej ústa, ani zuby...mají prostředky jak ti je nechat otevřené pořád a bylo by to velmi nepříjemné! Pro tebe-rozuměj mi! Neškubala jsem se, sklonila hlavu, zatkla mysl a snažila se nic neříkat a jen se oddat těm chapadlům a penisům...vždyť to byl kdysi můj nejčernější sen, být znásilněná několika muži...zde to mám, jisté, bezpečné, ale znásilnění!

Těch chapadel muselo být dost, neboť jsem byla nahá v minutě. Polévali mne tím latexem, který byl přiměřeně teplý a rychle tuhnul na mém těle. Mezitím jsem cítila jak mne dle vyholují do hladka, na klitoris a bradavky něco přisávají a už se do mne něco tlačí...ale byly to mé známe nafukovací penisy...zbytek byl zalit latexem i dole. Zvláštní pocit-roztažená a zavřená. Velmi široká pouta na ruce a nohy, kolem krku obojek a v pase velmi široký a těsný pás! Zřejmě abych byla dobře manipulovatelná.

A najednou to začalo. Vypadalo to jako útok penisů na mne! Nacpali se mi do obou dírek dole, cpal se mi do úst, do obou rukou, které jsem zvládla pouze stlačit, neboť jsem se hlavně musela vypořádat s dávením se, protože ten muž si snad myslel že nemám krk a že mne může vyšoustat přímo do žaludku. Musela jsem trochu zkousnout, ale to ještě přitvrdil, tak jsem polevila a on taky, ale začaly vrnět bradavky a klitoris!

Rozumově to nešlo ukočírovat. Vnitřně jsem řvala, kopala, ale byla jsem velmi silně k něčemu přikurtovaná. V jakési poloze skoro ležmo, ale vismo, prostě tak, aby se všude mohli dostávat. Trvalo to nekonečně dlouho. Mnohokrát jsem se málem poblila a mnohokrát jsem musela polknout čísi spermie-už z toho mi bylo na blití! Mé tělo bylo pravděpodobně pokryto tím cizím slizem, ale naštěstí jsem měla ten latex, tak jsem cítila všechno velmi vzdáleně! Mnohokráte jsem měla orgasmus na klitorisu, jinde však ne, má psychika to prostě nedovolila! Ale mazat mne nemuseli, neboť jejich mazu bylo všude dost. Bylo mi psychicky úplně nejhůř jak jsem si neuměla nikdy v životě představit. Takto nechutně a mnohonásobně znásilněná a před očima mého Pána a mého Muže...jak to může být pro něj důkaz? Nebo je to výhrůžka?

Jak to silně a intenzivně všechno začalo, tak to po té šíleně dlouhé době rychle a prudce skončilo. Byla jsem postavena na zem, ale mé nohy mne neposlechly a tak mne zachytily ty ruce a položily na zem. Cítila jsem že se místnost vyprazdňuje. Ještě poslední záchvěvy na klitorisu a bradavkách ...a konečně jsou odloupnuty! Ty přísavky, ale v první chvíli se zdálo, že to půjde i s kůží!

Bylo naprosté ticho. Něčí ruce mne pomalu a něžně začaly hladit a otírat...


...::: Tip pro Vás: Bondážní lano - 7 m černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...