TS Seduction
Men On Edge
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Moje první selfbondage

Autor: Peta

Hodnocení

1234567

Na tyto stránky chodím už dlouho, prohlížím fotky, čtu povídky atd..

Občas jsem si zkoušel třeba svázat ruce provazem, ale nebylo to ono, protože jsem se mohl kdykoliv osvobodit. Sice mám sestru, ale té jsem se to neopovažoval říct.

Postupně jsem si nakoupil různé pomůcky, ale rodiče ne a ne odejít- vždycky byl někdo doma a nebo jsem byl sám jenom chvíli.

Až jednou rodiče šli na nějaký večírek, pak přespat ke známým a sestra ke kamarádce.

Počkal jsem až auto odjede a sestra zmizí z naší ulice. Došel jsem ke své skříni ve které jsem všechny dosud koupené předměty. Rozhodl jsem se, že pocestuju z koupelny do svého pokoje (cca 15 m).


...::: Tip pro Vás: Pouta a maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


Klíčky od pout jsem položil na konec pokoje, došel do koupelny, položil věci na pračku a začal se spoutáváním. Vzal jsem pouta, nasadil si je na nohy, potom jsem vzal šátek, udělal uzel, nasadil a roubík byl na světě. Nachystal jsem si pouta a řetízek jsem provlékl pod řetízkem u druhých pout.

Naposled jsem se podíval kolik je hodin a na hlavu nasadil eskortní kuklu, jako používá policie. Nic jsem neviděl, ruce jsem zasunul do pout (aspoň myslím, že to byli pouta) a zaklapl. Nyní jsem kompletně znehybněn a umlčen.

Vidal jsem se na cestu, v koupelně jsme měli kachličky a po těch to moc nešlo. Nakonec jsem se dostal k prahu do pokoje, ale ta mrcha byla tak vysoká, že mi trvalo aspoň deset minut, než jsem se přes něj dostal. V pokoji byl koberec, po tom to šlo celkem dobře, ale začali mě pálit všechny končetiny. Musel jsem často odpočívat, ale moc to nepomáhalo a navíc mi bylo strašné horko. Pohyboval jsem se rychlostí asi 0.5 m za 5 min. Už jsem byl v místech, kde jsou klíče, ale nemohl jsem je najít, hledal jsem a hledal a hledal, ale klíče nikde. Doplazil jsem se až k topení a o něj se mi podařilo (do dnes nevím jak) sundat si kuklu z hlavy. Rozhlédl jsem se po pokoji a uviděl klíče, jak leží asi 2 metry ode mě. Začal jsem se tam plazit, nakonec se mi podařilo je zvednout ze země. Pokoušel jsem se pouta odemknout, ale nějak jsem se nemohl trefit. Uplynuly 2 minuty, 4, 5, 7, 10, 15, 20 a pořád nic.

Pokračování příště...


...::: Tip pro Vás: Plácečka s peřím :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...