Divine Bitches
Czech Harem
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Moje cesta životem otroka

Autor: sub12345

Hodnocení

1234567

Tak jsem se konečně odhodlal a odepsal na inzerát dominantní paní. Nechtěl jsem žádnou profesionálku, ale ženu kterou to opravdu baví a má to tak nějak jako styl života.

To, že jsem hlavně teoretik, přesto že mi nechybí moc do padesátky, pro ni nebyl problém, řekla že si mě stejně předělá jak se jí to bude líbit.

Po krátké korespondenci přes internet, a když si dostatečně prostudovala můj otrocký dotazník na bdsmlife si se mnou domluvila schůzku.

Měl jsem se dostavit v nočních hodinách na udanou adresu.

Vlastně jediné podmínky co jsme si do předu určili byla diskrétnost a zdraví.

Měl jsem si dobře rozmyslet jestli to opravdu chci, protože paní je silně perverzní. Trochu jsem se bál, ale když jsme vyloučili kaviár, sex se zvířaty a všechny krvavé praktiky, tak jsem si říkal co hrozného mě může potkat. Pro jistotu jsem ještě zdůraznil, že čtyřprocentní opravdu nejsem a ani k tomu nechci být nucen. Ovšem žena, čí ženy mohou vše.

To jsem si vůbec nedokázal představit, jak se mi toto vymstí.

Vyrazil jsem raději dříve, abych byl na místě včas, protože nedochvilnost se přísně trestá.

Starý dům jsem našel bez větších problémů a dokonce i podkrovní byt.

Měl jsem asi půl hodiny čas a tak jsem si ho zatím prohlédl na první pohled se zdál jako neobydlený, ale pak jsem ve spodních patrech přece nějaké zvuky zaslechl. Na posledním patře byla mříž, která shody zavírala až ke stropu. Vedle vchodu do bytu, který byl na patře jediný, stála velká železná skříň, která už na první pohled působila depresivním dojmem. V ní jsem měl hledat pokyny co dělat dál než zazvoním.

Na chodbě svítilo světlo a bylo mi divné že nezhasíná, jak tomu bývá zvykem.

Zvědavě jsem pootevřel železná vrata skříně a nahlédl dovnitř. Byla skoro prázdná až na krabici a na ní ležel dopis. V domě byl stále klid a tak jsem dopis s tlukoucím srdcem otevřel. Byly v něm docela stručné pokyny co dál.

Měl jsem se naposledy rozmyslet, jestli se nechci sebrat a odejít.

Jestli si však myslím, že opravdu potřebuji pevnou ruku perverzní ženy, mám začít tím, že zaklapnu za sebou mříž, která měla jak jsem si všiml z obou stran koule a celý zámek v kovovém pouzdře. Tím jsem si definitivně odřízl cestu návratu.

Srdce se mi opět rozbušilo, ale vrátil jsem se k dalším pokynům.

Otevřel jsem krabici, kde byla kovová pouta s řetízkem na jeho konci kroužek na zamykání k varlatům, visací zámek a roubík ve tvaru kuličky.

V popise mé další činnosti bylo, že se mám vysvléci úplně donaha, věci uložit do skříně, tu zamknout visacím zámkem.

Pak si nasadit a zacvaknout kroužek kolem varlat, nasadit roubík a ruce za zády připnout k varlatům. Vše jsem měl udělat proto, aby bylo jasné, že se tímto naprosto dobrovolně odevzdávám do moci své paní.

Srdce se mi opět rozbušilo vzrušením. Rychle jsem se svlékl, věci dal do skříně a zacvakl po menším snažení kroužek kolem varlat. Jednu ruku jsem za zády dostal do pout docela snadno, ale ouha druhá mi dala docela zabrat. Teprve když pouta cvakla jsem z hrůzou zjistil že mám otevřenou skříň a roubík leží na zemi. Najednou se mi zdála moje pozice velmi nepohodlná. Klekl jsem si pokoušel se vzít roubík do úst. Moc mi to ale nešlo, průměr kuličky byl dost velký. Po delším snažení se mi to povedlo i když mi bylo jasné, že zapnout se mi ho nepodaří. Teď jsem klečel a nějak se mi nedařilo se postavit.

V tom se na schodišti ze spodu ozvaly kroky. Snažil jsem se být potichu a doufal jsem, že je to někdo ze spodních poschodí. Brzy jsem ale zjistil že se pletu. S vytřeštěnýma očima jsem uviděl krásnou ženu jak se blíží schodištěm k mříži, za kterou jsem se v nepohodlné poloze krčil já.

Zpozorovala mě téměř okamžitě a na tváři se jí objevil úsměv. Beze slova odemkla mříž, zase jí za sebou zacvakla a ještě dvakrát otočila klíčem v zámku. Pak svůj pohled věnovala mě. Přistoupila ke mně a beze slova zapnula řemínek od roubíku za moji hlavou, došla ke skříni a zacvakla zámek. Usmála se na mě a řekla:nikam nechoď a zmizela v bytě.

Já zůstal jak opařený a hlava mě horečně šrotovala, co to má vlastně znamenat. Podle všeho paní co si mě pozvala měla mít přes čtyřicet a tahle sexbomba má tak pětadvacet. A co bude dál? Jak dlouho mě tady takhle nechá?, nepřijde ještě někdo?začal jsem litovat do čeho jsem se vlastní blbostí dostal.

Asi po půl hodině se dveře opět otevřely a na prahu stála úplně jiná žena, ve které jsem poznal svou paní. Nebyla ošklivá ale přesně ten typ, když člověk vidí jenom obličej tak si není jist zda to není jen zženštilý chlapec.

Mě ovšem její dmoucí se čtyřky utvrzovaly že ne.

Její tak pojď dál znělo mrazivě. Já se ještě nestačil postavit a stále mi to nešlo, tak jsem se šoural po kolenou.

To jsi ani nemusel, ale dobře zatím tak zůstaň. Došoural jsem se přes úzkou chodbu do obýváku celkem vkusně zařízeného a zůstal jsem stát, tedy klečet asi veprostřed. Na sedačce už seděla mladá žena co přišla před chvílí a měla zapálenou cigaretu a v ruce sklenku s vínem.

Tak máme konečně návštěvu, to se nebudeme nudit, a ty už vůbec ne, prohodila směrem ke mně. Pak si mě obě ženy nevšímali a začali se bavit o nákupech, já tam klečel a připadal si jako debil.

Když na mě přišla řada bylo mi podáno stručné vysvětlení. Tyto dvě ženy spolu žijí jako pár, nemají rádi muže, ale rádi je ponižují a mučí.

Ty jsi psal v dotazníku jak tě ponížení a nucení k perverznostem vzrušuje, tak ti můžeme slíbit že budeš vzrušený hodně.

Máme natočeno jak si se tam na chodbě sám vzdal do naší moci a tady je vytištěný tvůj dotazník otroka. Teď k tomu co tě čeká: budeš přesně a snaživě plnit každé naše přání, jinak tě čekají tresty jaké si ani nevymyslíš. Nemusíš se ale bát kosti ti nepolámem, nám stačí když tě svážeme tak nepříjemně, že budeš prosit abys mohl úkol vyplnit. Ale to bude jen na nás jestli ještě budeme chtít. A zapomněli jsme ti říci pokud nesplníš vše co budeme po tobě vyžadovat, prostě neodejdeš. Později ti ještě vysvětlíme jak zařídíme aby jsi se pravidelně vracel.


...::: Tip pro Vás: Pouta s karabinkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


A teď první zkouška, vyndám ti roubík, ale budeš mluvit jen na co se ptáme a na rozkazy pouze ano paní a pak je co nejrychleji a nejlépe vykonáš. Rozuměl jsi dobře????? Rychle jsem zakýval hlavou, že ano.

Pak paní přistoupila a vyndala mi roubík. Mladší z obou dam se mě zeptala jestli si dám kávu. Překvapilo mě to tak že jsem jen tupě zíral a probudil mě pohlavek od paní Martiny, jak jsem se později dozvěděl. Tak jsem honem vyhrkl ano paní děkuji. Mladší Jana se zvedla ze sedačky a vzala do ruky hrnek od svojí kávy co ležel na stolku. Sledoval jsem s úžasem její perfektní tělo, které halil jenom lehký župánek, jak obešla sedačku, přišla ke mě blíže a odhrnula župánek ze stehen. Pak si mírně podřepla a začala do hrnku od kávy močit. S údivem jsem jí sledoval.

Když byl hrnek plný, vzala lžičku zamíchala moč s logrem a zeptala se kolik cukru, na sucho jsem polknul a řekl dvě. Nahnula se nad hrnek a plivla do něho, pak ho dala před paní Martinu a ta plivla rovněž, pak to znovu zamíchala a strčila mi to pod nos se slovy:vypij to dokud je to teplé. Chvilku jsem se zdráhal ale to už mi seděla paní martina za krkem a zvrátila mě za vlasy hlavu dozadu až jsem vyjekl

Otevři hubu hajzle vykřikla. Radši jsem to rychle udělal. Okamžitě mi do ní plivla a to už tu byla i Jana a udělala totéž. Tak mi začínáme a ty už neposloucháš to ti tu dnešní noc nezávidím, vypiješ to???Ano paní ze mě vypadlo ani jsem nechtěl. Paní Jana mi držela hrnek u úst dokud jsem do sebe vše se sebezapřením nedostal. No vidíš ty prase řekla paní martina.

No a se mnou si kafe nedáš?zeptala se mě. Vytřeštil jsem na ní oči a nějak jsem nechápal. Dostalo se mi opětovného zatahání za vlasy a zvrácení hlavy na zad. Ano paní ze mě vyhrklo. Paní martina vzala svůj hrnek a celý proces se opakoval v opačném pořadí. Pak se sehnula ke stolku, kde ležel široký obojek s nejakým řetízkem a na něm byla přidělána pouta. Obojek měl na šířku dobře deset centimetrů. Jala se mě ho nasazovat na krk , pouta mě vysela na hrudi. Jednu ruku mě odpoutala od varlat a zacvakla k obojku. Teď si jdi vyčistit zuby hajzle. Ukázala na dveře, kde jsem tušil koupelnu. Poděkoval jsem a po chvilce se mi podařilo postavit a vyrazil jsem do koupelny. Na umyvadle ležel kartáček a pasta, tak jsem začal. Ještě jsem nebyl hotov, když za mnou přišla paní jana. Máš to moc jednoduché, takhle by to nešlo. Odpoutala mi druhou ruku od varlat a zacvakla do pout na krku. Pak se rozhlédla po koupelně a vzala do ruky velkou lahev, čtyřlitrovou aviváže a zacvakla ji do pout na šourku. Když jí pustila tak jsem vyjekl a bolest mě podlomila kolena. Ruce jsem měl v poutech na krku a nemohl jsem si lahev nadlehčit. Paní to viditelně pobavilo a řekla ať se narovnám, že mě čekají v obýváku. Máš na to minutu a za každou vteřinu přes tě čeká deset minut trestu. Rychle jsem si vypláchl ústa a dal se na strasti plnou cestu. Nemohl jsem aviváž utáhnout a myslel jsem že omdlím. Když jsem doklopýtal do obýváku před paní, řekla minuta dvacet sedm. čeká tě 270minut trestu. Nenašel sem odvahu zeptat se o jaký trest se jedná, na konec mě došlo že se to v pravý čas dozvím.

Paní martina seděla v křesle a pozorovala mě jak se přiblble tvářím.

Co čumíš pojď uděláš mi to jazykem a to ti povídám, koukej se snažit. Na to roztáhla do široka nohy a ukázala mě svojí mušličku v plné kráse. Co mušličku byla to pořádná mušle s upraveným porostem, již silně naběhlá a mokrá. Poklekl jsem a táhnul za sebou svoje závaží až jsem se zastavil obličejem na určeném místě. Začal jsem opatrně jazykem její velký poštěvák lízat a ona začala ihned vzdychat. Myslel jsem si že to bude sranda a že bude brzy hotová. Bohužel to trvalo víc než půl hodiny, než mi v křečích málem vytrhala všechny vlasy. To už se ozvala z vedlejšího křesla paní Jana , že je na řadě. Táhnul jsem tedy svoje břímě přes obývák k ní. Ta měla mušličku krásnou voňavou a téměř bez chlupů, což mi bylo příjemnější. Když jsem se k ní konečně dostal řekla mi že se mám otočit a dát čelo na koberec, když se mi to konečně podařilo, viděl jsem po očku jak najednou drží v ruce anální kolík od kterého vede balónek a už jsem tušil co mě čeká. Pak jsem viděl jak ho natírá mastí a bláhově jsem si myslel, že to je lubrikant. Záhy jsem ale zjistil, že to je pálivá mast, snad tygří. Vrazila mi ho do análu až jsem zavyl a ihned ho dofoukla že jsem se bál roztržení konečníku. Když viděla jak mě to zmrazilo, řekla, že ještě potřebuji povzbuzení k vyšším výkonům a natřela mi pečlivě toutéž mastí penis i s varlaty, tedy jen pokud jí to kroužek na nich dovolil. Poradila si ale a nacpala mast i pod něj. Začal jsem se velmi ošívat, ale nedala mi vydechnout. Teď tu máš práci zmetku tak koukej lízat a nezapomeň, že mám dírky dvě. Nechtěl jsem jí rozzlobit a tak jsem začal svoji práci jak mi to jen podmínky, dovolovaly. Nebylo to jednoduché, pálilo mě vše co jen mohlo. Po chvilce jsem si nějak na svoji pozici zvykl a najednou jsem cítil, jak se moje chlouba začíná topořit. To ovšem neušlo ani paní Martině . Tak tomu zmetkovi se to snad líbí, tak užívat si tu nebudeš na to jsme tady my. V té chvíli se paní Jana začala svíjet v návalu orgasmu a najednou mne od sebe odkopla tak silně že jsem si málem utrhnul vejce jak mě láhev zastavila . Vyjekl jsem, ale to už umě stála paní martina a s klíčkem v ruce mi ty moje vyprostila. Hned mi sjely k rozkroku kde jsem si chtěl uchlácholit svoje zmučené pohlaví, zastavila mě kopancem. Tak to tedy né. Otočila mě na krku obojek pouty na záda a hbytě mě ruce opět připoutala. Byla to pozice mnohem nepříjemnější a začal jsem se trochu škrtit. Tak teď pojď lízat zase mě zmetku. Sedla si a opět roztáhla neskutečně nohy. Padnul jsem mezi ně a začal se snažit už jí víc nerozzlobit. Paní Jana se šla zatím osprchovat. To už paní martina zase rvala moje vlasy k nevydržení.

Pak když se uklidnila, řekla mi že musí močit a já že musím vše pekně vychlemtat. Zkus ale aby ti unikla jenom kapička, tak teprve něco zažiješ ty zmetku. Byl už jsem na tolik zdeprimován, že jsem se opravdu snažil všechno pěkně pochytat a spolykat. Stejně se mi to nepodařilo a to jí velmi rozzlobylo. Tak ty neumíš vůbec nic. Nevadí pojď si to užít. Vstala a já měl také. Jak se mi ale zavěsila zase aviváž na varlata pokoušely se o mě zase mdloby a nějak jsem se motal. Ten zmetek nic nevydrží musíme mu dát kapačku. Zhrozil jsem se a namítal že jehly ne. Kdo ti dovolil mluvit hajzle řekla Jana. Pojď sem. Otočil jsem se a viděl jak stojí u květinové stěny a něco spouští od stropu kde byla kladka. Zarazilo mě že nějak divně klapala. Paní martina mezi tím přinesla roubík a surově mi ho nacpala do úst a zajistila řemínkem kolem hlavy. Ten byl taky nějaký divný, cítil jsem na jazyku že jsou na něm malé dírky. Pak jsem si všiml, že mi trčí s pusy nějaká trubička, nechápal jsem k čemu slouží, ale zjistil jsem, že se dá přes ni trochu dýchat. Pak mě obě přistrkali pod kladku, ze které visel řetízek z karabinou. Tu mě zacvakli k obojku. A trochu přitáhli. Už jsem nemohl odlehčit varlatům to bych se začal škrtit, pak paní Jana přinesla dvě stejné bedýnky asi dřevěné a postavila je vedle mě každou z jedné strany. Byly od sebe tak půl metru. Tak a teď si na ně stoupni zmetku. Nezbývalo mě než dát nohy od sebe a každou stoupnout na jednu bedýnku. Zvedl jsem tak varlaty aviváž ještě více do vzduchu. Kladka nade mnou zarachotila a přitáhla si mě úplně sama. Zjistil jsem že nohy dát k sobě nemohu a když chci povolit krku tak kladka zase přitáhne. Zůstal jsem stát na bedýnkách a vlastně bez možnosti pohybu, hlavu zvrácenou na zad na vejcích čtyři kila a v hubě roubík. Snažil jsem se říct že to asi dlouho nevydržím, ale moje huhlání ženy jenom rozesmálo. No a teď ještě musíme zajistit abys nám to tady nepochcal až ti dáme kapačku. To už jsem snad opravdu omdléval, ale hned mě probrala bolest na ocase. Paní Jana mi ho zaškrtila nějakou gumou. Ještě že byla dost široká, jinak mě snad upadl. To už tady ale byla paní martina v ruce pet láhev a jak jsem si všimnul tak plnou. Abys nám dlouho vydržel tak už včera jsme ti schovávali naši moč a to je tvoje kapačka. Pořád jsem tomu nerozuměl, ale paní mi láhev ukázala z blízka a já uviděl že z ní vede poměrně silná hadička asi metr a půl dlouhá. Tu mi hned nasadila na trubičku vedoucí z roubíku a lahev zavěsila za pomoci židle nad moji hlavu na květinovou stěnu. Kulička se mi v ústech hned začala plnit močí a stékat do krku. Byla to pozice k neuvěření. Varlata mě šíleně bolela a já to zapíjel chcankama z dvoulitrové lahve. Neboj se máme toho dost měli jsme tu včera dámskou jízdu a můžeš si být jist, že všechny naše přítelkyně ti také přispěly. To mě naprosto dorazilo.

Paní Jana si všimla, že se snažím nepolykat a to ji rozzlobilo. Tak hele zmetku tuhle si dáš na ex a až tu druhou si můžeš v klidu cucat, jasný!!

Asi dvakrát jsem polknul a zase mi to nějak nešlo. Tak ti hold musíme pomoci. Stoupla si na židli a zmáčkla mi nos. Teď už jsem se začal dusit.

S tím ale počítala a jak jsem do roubíku trochu fouknul, v lahvy se vytvořiltlak a začal mi chcanky hnát do huby ve velkém. To už mi nos pustila protože jsem se skoro topil. Paní martina mi zatím nešetrně rozhoupala lahev na varlatech a já nevěděl co dříve mě zabije. Tak a chlastej zmetku. Už nemuseli nic říkat, sál jsem jako mimino. Během pěti minut byla lahev prázdná. No tak vidíš že to jde zmetku, to už jsem věděl že jsem dostal nové jméno-zmetek- a to už mi zůstalo. Paní Jana mi hbitě vyměnila lahev za novou a pak mi obě řekli, že si jdou lehnout ať se bavím.

Ještě mi rozhoupali znovu láhev mezi nohama a odešli do ložnice odkud se ozýval ještě dlouhou dobu jejich smích a já osaměl. Moč mi pomalu stékala do krku a já musel občas polknout protože sem se dusil.

Pokračování na přání...


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce s popruhem na krk :::...
Sexshop Sexujte.cz


ano

Barab

   (13.5.2010 20:57)
Dost dobré,díky a pokračuj

Moc pekne...

Ondra

   (26.4.2010 19:59)
Moc pekne vypraveni. Jak rad bych neco takoveho zazil... no nic... dost sneni, kazdopadne budu rad za pokracovani! ;)
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...