Bound Gods
Divine Bitches
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásy mládí

část 4.

Autor: Jirka

Hodnocení

1234567

Janu jsme opustili po tom, co byla v parku několikrát zneužita a dokonce i policisté si přišli na své. Domču si odvedl starší pán z klubu za 2000,- k sobě s tím, že ji do večera vrátí. Od této chvíle jsme o ní neslyšeli, ale co se s ní vlastně dělo ?

"Jakpak ti říkají ? " zeptal se stařík, když za ním zaklaply těžké čalouněné protihlukové dveře útulné místnosti, kde si právě Domča sedla na křeslo. "Dominika." zašeptalo děvče a pak řeklo ještě tišeji "Pane, že na mne nebudete tak zlý, jako byl ten pán v parku ? Kdybyste věděl, co se mnou dělali..." "A copak s tebou dělali ? " zeptal se starší pán. Domča zrudla. "Oni mne, no, roztahovali mne a nutili pít to, to...." "A tobě se to nelíbilo ? " pokračoval on. "Ne." prohlásila rozhodně Domča "Bylo to hrozné." "Tak to se k tobě musíme chovat lépe. Už se ničeho neboj." řekl stařík "Stejně je zbytečné se bát něčeho, co se ti bude líbit." Domča na něj vytřeštila oči, ale to už vcházeli dva třicátníci odění jen do kožených vest a u pasu měli biče. Velká přirození se jim zvolna kývala a podivně se na Domču usmívali. " Prý se jí nelíbilo ochočování. Vypadá to, že to nedotáhli tak, jak měli." prohlásil starší pán " Takže chlapci, je to na nás."

"Pojď s námi. " vyzval ji jeden z mužů. Domča se rozklepala a nemohla se hnout. Zůstala bezvládně pololežet na velkém křesle, kde se její mladičká dětská postavička skoro zrácela. Jeden z mužů jí nasadil obojek a náramky na ruce i nohy a trhnutím ji zvedl z křesla. "Tak pojď." Odvedli ji do vedlejší místnosti, která svým vybavením připomínala koupelnu, kterou již znala. Na stěně visely různě tlusté hadice zakončené šroubovicí a na poličce o kousek dál různé nástavce ve tvaru penisů od nejmenšího až po obrovité i deset centimetrů tlusté gumové macky. Pod každým z nich bylo číslo. Čím byl penis větší, tím bylo číslo nižší.

Starší pán podal Domče gel a řekl. "Protože už víš, co tě čeká, necháme tě, ať nám sama ukážeš, co vydržíš". "Ty čísla pod nástavci znamenají počet ran bičem, které od nás dostaneš. Když do sebe nasadíš třeba tady ten maličký, tak to je 50 ran a tady toho obra máš jen za 5".

"Prostě je to jen na tobě. Tady se budeš cvičit sama a my se budem jenom dívat a sčítat ti skóre. A jakékoliv selhání je za 10 ran navíc." usmál se jeden z můžů. "Tak si vyber čůráka, kterej se ti líbí." vyzval ji ten druhý.

Domča odhodlaně sáhla po největším a muži obdivně zahlučeli. Bleskurychle ze sebe shodila šaty a začala na něj snaživě patlat gel ze všech stran. "Aby ses nám neroztrhla." prohodil stařík, když koukal na její holou broskvičku, kterou si snažila maximálně roztáhnout všemi prsty dříve než nasedne na obrovitý pyj.

"Je vidět, že holka ví, co jí čeká, když neuspěje. Snaží se. To je dobré." pronesl jeden z mužů a houkl na ni. "Už to neprotahuj a ať už je v tobě." Domča poslušně přidřepla a mezi nohy si zasunula špičku penisu. Začala zhluboka dýchat a bylo vidět, jak se snaží uvolnit. Žalud v ní zmizel skoro do půlky, ale víc to prostě nešlo. Úplně povolila v kolenou a hekala námahou, dokonce dvakrát v podřepu učůrla, ale nedostala do sebe ani celý obludný žalud.

"Tak to budeme muset vzít do ruky my." prohlásil jeden z mužů, chytil Domču za vodítko a dotáhl jí ke konstrukci uprostřed místnosti. "Tak, se hezky předkloň, ať si tě správně uchytím." Domča mlčky poslechla a on ji přikurtoval než bys řekl švec. Spokojeně se na své dílko podíval a plácl domču přes vyšpulenou zadnici, kde se krásně rozevírala jeskyňka, naběhlá a růžová bez jediného chloupku.

"Budeme muset postupovat standartně. Tady dbáme hlavně na čistotu, takže se drž." prohlásil a přistoupil k pultu na skotské střiky. Vzal do ruky hlavici děla a přejel přes děvče příjemným proudem teplé vody, která silným tlakem bubnovala přes celé její tělo tak, že Domča hezky zčervenala. Pak přidal trochu teplejší, zúžil proud vody a zvýšil tlak na maximum. Dvěma knoflíky dálkového ovládání nastavil konstrukci s dívkou tak, že vyšpulená zadnice směřovala přímo proti němu a zamířil silný proud vody přesně do vulvy.

Dominika vykřikla. Proud vody jí rozvíral stydké pysky a dral se dovnitř, kde jí roztahoval útroby až k nevydržení. Muž vždy jednou za dvacet sekund vyjel proudem ven, trochu promasíroval nabíhající poštěvák a zase jej zarazil dovnitř. Dívka tiše skučela a vzlykala, ale nebylo jí to nic platné. Po pár minutách muž proud vody vypnul a se svými společníky si šel zblízka prohlédnout své dílo. Kundička Domče naběhla do ruda, pysky zůstaly viset po stranách a když do ní posvítili baterkou, mohli bez problémů dohlédnout až na růžové dno lasturky štěstí.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - samolepící elektrody Long Pads :::...
Sexshop Sexujte.cz


Stařík v zalovil v broskvičce rukou a bez problémů ruku do Dominiky zasunul až po zápěstí. Děvče se zúženými zorničkami jen zrychleně dýchalo a vydávalo tlumené sípání. Jeden z mužů vyndal ze skříňky krátký, ale asi deset centimetrů tlustý vibrátor se spoustou pohybujících se korálků. Zapnul jej na nejvyšší rychlost, že již bylo těžké udržet jej v ruce a vnořil jej dívce do lůna. Ta s sebou zaškubala a začaly jí téct slzy. Stařík sundal ze stěny ručník a podal ho jednomu z mužů. "Bylo by škoda, kdyby takový drahý stroječek navlhnul, ne ?" a muž vzal ručník a začal jej pomalu po kouskách zasouvat Domče do pochvy tak, že vibrátor zatlačoval dál a dál na zadní stěnu.

Domča se rozklepala. "Už né, prosím né, to se nedá vydržet." "Už zbývá jen pár centimetrů. Když to vydržíš, necháme tvou pindu dnes na pokoji." řekl chlapík. Dívka zatnula zuby, uvolnila se a celá se prohnula proti tlaku zasouvaného ručníku. Bylo to neuvěřitelné, ale vnitřní objem pochvy se Domče zvětšil dokonce tak, že se chlapíkovi podařilo zasunout jí poslední cíp až někam dovnitř a celým zmuchlaným ručníkem uvnitř pootočit tak, že se v kundě vzpříčil a přestal se tlačit ven.

Vytáhl prsty z Dominiky a spokojeně řekl "To bychom měli." Dominika šťastně vydechla a zasípala "Jste moc hodní. Tak to ze mě vyndejte a pusťte mě, prosím."

"Ale to jsi špatně pochopila." pronesl stařík "Tvou píču necháme na pokoji, ale tohle v ní dnes večer zůstane." a přiložil ucho Domče na podbřišek a poslouchal, jak vibrátor spokojeně vrní.

"Ne !!! Vy svině ! Okamžiitě mě pusťte !" začala křičet dívka a začala se zmítat. Vzápětí slízla pár facek a jeden z můžů jí přelepil ústa páskou. Dál se ozývalo už jen tlumené funění.

Muži opět poodstoupili a ten druhý znovu zapnul skotské střiky. Tentokrát proud vody zamířil přímo na křečovitě staženou dívčí zadní dírku. Bylo zajímavé vidět, jak s sebou Domča škube v šílené snaze vyhnout se proudu vody, jak její řiťka červená a rudne a pomalým pulsováním se uvolňuje až se nakonec otevřela úplně a nechala proud vody útočit na své útroby a téct ven. Když byla po pár minutách vytékající voda křišťálově čistá, muž opět vypnul stroj a přistoupil k Domče.

"Tak, poslechneš nás už teď na slovo ?" dívka zavřela oči a odhodlaně kývala hlavou. Jediným škubnutím jí strhl z úst lepící pásku a okamžitě naběhlé rudé rty udělaly z jejího andělského dětského obličeje ještě svůdnější tvářičku. "Je jako stvořená pro prasárny, co ? " usmál se muž a pohladil ji po tváři. Pak ji odvázal. Ztěžka dopadla na všechny čtyři a pokoušela se postavit. "Ne, dnes večer zůstaneš na všech čtyřech. Jestli se ještě jednou pokusíš postavit, dostaneš dvacet ran bičem." řekl a jako potvrzení jeho slov dopadla dívce přes záda jedna ostrá rána dvojocasou kočkou, kterou si odepnul od opasku druhý muž a pohotově zakročil.

Domča hekla a poslušně zůstala na všech čtyřech. "Teď nám řekni, co všechno pro nás uděláš ?" zeptal se stařík. "Šukejte mě, do pusy, do zadku, kamkoliv, dělejte si se mnou co chcete, jen buďte spokojeni a buďte na mě hodní." prosila dívka.

"To víš, že budeme spokojení." zasmál se stařík, chytil dívku za obojek a pomalu ji vedl do sousední místnosti. Jak se ukázalo, nebyla to místnost, ale stáj. V koutě postával poník a před ním byla podivná lavice. V Domče hrklo. "To snad ne." ucedila plačtivě. "Ale ano. Je tvůj. Nebo snad chceš být ty jeho ?" zeptal se jeden z mužů. "Spousta dětí si přeje poníka." zasmál se stařík "Tak ukaž, jestli si ho zasloužíš".

Dívka se odhodlaně sunula ke zvířeti, které však již bylo něčím nadopované a v klidu si ji prohlíželo. Vzala připravenou žínku a omyla mu genitál. Z něj začal pomalu vystupovat stále se zvětšující pyj. Děvče jej odhodlaně hladilo a druhou rukou poníka hladila kolem uší.

"Tak dost. Nejsme tady v cirkuse. Dělej pusou." křiknul na ni jeden z mužů. Domča nechala láskyplného hlazení a začala poníkovi olizovat jeho velký úd. Její malý jazyk po něm rejdil sem a tam a zvíře začínalo spokojeně mručet. Když v penisu začínalo cukat, Domča se už těšila, že to bude mít za sebou, ale náhle jí někdo strhl za obojek stranou a dva páry rukou ji usadily na dřevěnou lavici. Poník popošel blíž k ní a úd se jí otíral o rozevřeno vulvu, ve které byl vidět nabobtnalý ručník.

"Prosím, To nééé...." skučelo děvče, ale jeden z mužů ji poplácal přes prdel jako nějaké zvíře a pak nastavil poníkův úd přímo proti uvolněné prdelní dírce. V tu chvíli druhý prudce plácl zezadu zvíře po zadku. Nikdy by tomu nevěřila. Zajel do ní až po kořen a ona zaržála jak klisna a prohnula se tak, že si málem zlomila páteř. Začala se proti údu jemně pohupovat, ale zvíře mělo na věc jiný názor. Během několika sekund začalo divoce přiřážet a zřejmě jej vzrušovaly dotyky s vibrujícími dívčími útrobami a tak jeho přírazy nabíraly na divokosti. Jeden z mužů vyndal kameru a začal spokojeně natáčet. Druhý si zapálil cigaretu. Dívka šukala jak pominutá a s každým dalším přírazem doufala, že se zvíře konečně udělá. Poník však nepřestával a vyčerpávající orgasmy s dívkou cloumaly tak, že to málem zbouralo stáj. Konečně poník zařehtal a napumpoval do Dominiky celou svou dávku. Dívka vytřeštila oči a chytila se za břicho. Bylo to horší než klystýr. To zvíře snad bylo plné horkého spermatu. Stařík zachytil její vytřeštěný pohled a řek "No jo, už měsíc si nevrznul. Čekal na tebe." a usmál se.

Roztřesenou dívku odvedli zpět do obýváku, kde jí podali čaj a několik tablet na uklidnění. Po několika hodinách již spala klidně jak malé děcko a netušila, co ji ještě čeká.


...::: Tip pro Vás: Krátká plácačka s drahokamy :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...