The Upper Floor
Electrosluts
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásy mládí

část 3.

Autor: Jirka

Hodnocení

1234567

Venku byl krásný slunný den a já vyvedl holky z auta a táhnul je zkratkou přes park uprostřed města. Nezávazně jsme konverzovali, holky se mě ptaly na všechno možné a bylo vidět, jak je svrbí mezi nohama. Tvářily se jak kdovíjaký kamarádky a tak jsem se rozhodl situaci trošku vyjasnit. "Doufám, vy mladý píči, že jste pochopily, že mi tady můžete tykat, ale co řeknu, to platí!" ujistil jsem se na poslední chvíli. Horlivě přikyvovaly hlavičkami, až se jim copánky třepotaly. Ty jsem jim udělal schválně, aby vypadaly ještě mladší. Došli jsme k lavičce a sedli si. Samozřejmě, že vyzvídaly, ale já je odbyl pohádkou, že je to jen další zkouška poslušnosti. To hned zmlkly a bylo vidět, že v nich trochu hrklo.

Naproti nám seděl můj starý známý, pán podobného klubu jako je ten náš, ale mnohem tvrdšího. Byl to 50 letý pán, který mě překvapil na jednom srazu, jak dokonale dokáže mít vycvičené takové kundy, jako jsem sem dnes přivedl. ve srovníní s ním se mám stále co učit. Podíval jsem se kolem sebe a přikázal svým kundám, aby nenápadně roztáhly nohy a začaly si honit píči. Bylo vidět, že to s nimi cuká, ale zčervenaly, že to nejde a že jsme přeci "mezi lidmi". Podíval jsem se na ně mrazivým pohledem a hned začaly. Asi po 5 minutách, když se dobře rozjely, pán naproti vstal a šel k nám! Přisedl vedle Domči a povídá, jakoby mluvil s neznámým člověkem:"Koukám pane, že máte hezky vychované přítelkyně, poslouchají vás na slovo?". "Ano, udělají, přesně co budu chtít, "já na to. "Tahle se mi moc líbí, co kdybyste mi jí na chvíli půjčil, rád vám zaplatím, "a pravačkou pomalu nadzdvihl Domče sukni, aby viděl její píču a jak si honí poštěváka. "Jestli mi jí vrátíte v šest hodin , před vilu, kterou znáte, tak nemám námitek, bude vás to stát 2000 Kč, " a nastavil jsem dlaň. To byl jejich obvyklý poplatek nám, za takovéto zboží a páni měli dvě mouchy jednou ranou z krku. Dostali peníze a ještě obvykle stačila jedna návštěva a otrokyňka pak nikdy už neodmlouvala. Stejně už se pak nikdy nedostala ven z šukacího kola, jak jsme tomu říkali.

Domča na mě překvapeně zírala a asi chtěla něco říct, ale včas jsem jí zarazil, "Půjdeš tady s tím pánem a budeš ho poslouchat na slovo, jako bych to byl já, když ne tak tě potrestá a já potom ještě jednou, tak se snaž a teď jdi, "mávl jsem rukou. "Tak pojď děvenko, půjdeme ke mě, neboj mě se nemusís bát, já ti neublížím, "promlouval k ní pán a odcházel s ní směrem ke svému autu. Holka ani netušila, jak se jí právě změnil život. A to se tak snažila vetřít se mi do přízně. Škoda jí... mohla to být fakt dobrá pomocnice, napadlo mne, ale vyrušila mne Jana.

"Mě taky prodáš?, "ozvala se. "Ne, já vás nemůžu prodat obě na stejné místo, tohle je domluveno dávno od našich pánů, ale můžu si s tebou dnes dělat co chci a to taky udělám. Rozumíš ?", pokývala hlavičkou, že chápe a v očích se jí objevily slzy, které vzápětí setřela útlou ručkou. "Já půjdu támhle do křoví a ty tu budeš sedět a čekat, až přijde někdo a sedne si naproti tobě. Dělej, že se učíš, nadzdvihni se a vytáhni si mini tak, abys seděla kundou a prdelí na lavičce. Když si někdo všimne, že nemáš kalhotky, tak se začneš nenápadně honit a když kdokoliv přijde a cokoliv bude chtít tak sem s ním zajdeš a uděláš mu, co chce. Je ti to jasný?", řekl jsem.

"Ano, je, ale co když mě někdo známý uvidí?, "zeptala se. "Tak mu to uděláš jako každému jinému." S nezájmem jsem pokrčil rameny nad tak blbou otázkou a šel se schovat do své pozorovatelny. Vytáhl jsem malý, ale silný dalekohled a pozoroval Jany kundu. Lehl jsem si na zem a snažil se podívat od země pod prkna lavičky. Měl jsem štěstí, že sedací část lavičky byla v dost šikmém úhlu a já jasně viděl, jak jí mezi prkny vyčuhují stydké pysky, ale hlavně jak se tak bimbá pěkně naběhlý poštěvák. Za chvíli přišel nějaký stařík, krmit holuby.

Zanedlouho se shýbal čím dál častěji pro drobky a pak to nevydržel a šel k Janě. Viděl jsem jak se na něj Jana směje dětsky naivním pohledem. Padlo několik slov, která jsem nepochytal, ale za chvilku začal stařík šmátrat rukou pod lavičkou, až narazil na kundu a slovo dalo slovo a šli směrem ke mě. Zastavili se asi metr ode mě a já poslouchal:"Kolikpak ti je holčičko"? "Prosím, třináct, "mazlivě na to Jana. "To je hezký věk, ale jak to, že nenosíš kalhotky, víš, že by jsi mohla být nemocná?"stařík povídal s poučným tónem. "Jak to? Víte tatínek mě teď zbyl a takhle mě vyhodil. Já nechci být nemocná, nemůžete mě trochu zahřát," spustila na něj Jana a občas ustrašeně koukla, jestli ji slyším a jestli jsem spokojen s tím co říká.

Stařík trochu blekotal:"Tak já tě teda zahřeju, ale musíš mi slíbit, že to nikomu neřekneš, "na což Jana urputně vrtěla hlavou, jako že né. "Víš když to nikomu neřekneš, tak tě tady můžu hřát častějc". A už jí nadzdvihl mini a hrabal se jí mezi nohama a různě se po ní sápal. Rozepnul jí halenku a když uviděl ty velký kozy a přilepený bradavky tak se zarazil a vydechl:"Teda to jsou kozy a proč máš přilepený bradavky?". "Tatínek mi je přelepuje, aby si na něho lidi na ulici neukazovali, jaká jsem zvláštní," realistickým vzlykotem a vzrůstajícími rozpaky Jana uváděla staříka ve větší a větší úžas. "Tak on tě ty chudinko bije i přes kozy, "a když si jí otočil a uviděl zmalovanou prdel, div nevikřikl. "No ty jsi musela zlobit, "a rukou jí rejdil po tělě až jí opatrně vstrčil prst do kundy, "ty nejsi dokonce ani panna?" Zase se ozval žalobný vzlykot:" To mi udělali kluci na tělocviku, chytli mě na záchodě, tři mě drželi a čtvrtý mi tam, prosím pěkně strčil takovou tlustou fixu, hrozně to bolelo a když jsem začala křičet, tak utekli", holka dobře improvizuje, napadlo mne, možná doufá, že se z toho ještě dostane a zalíbí se mi, to jsem zvědav, čeho je ještě schopná, aby nedopadla jako Domča.

Stařík si při tom vyndal svýho starýho uschlýho kokota z kalhot a honil si ho. "A holčičko, víš co to je?"Jana opět záporně vrtěla hlavou. "Víš to je taková hračka pro malý holčičky, jako jseš ty, vem si ho pěkně do ruky a dělej s ním, to co já," funěl čím dál víc. Když mu ho Jana začala honit, začal jí levačkou mačkat kozy a tahat za bradavky a pravačkou jí honil poštěváka a zároveň jí šukal prsty. "Vem si ho na chvíli do pusinky," hekal, "je jako lízátko". Tak se Jana sehnula a strčila si ho do pusinky a sála a cucala jak o život. Za chvíli bylo po všem a stařík se na janu soucitně podíval. "Doufám, že jsem ti neublížil, odpusť mi to, na tady máš 100 kurun, něco si kup, hlavně to nikomu neříkej, "pak si ho zastrčil zpátky a povídá:"pěkně tady počkej, já ti přinesu něco dobrého, " a pelášil pryč jako zamlada.

"Dobrý a teď se vrať nazpátek a pokračuj, "řekl jsem jí. Jen pokývala hlavou a šla na lavičku. Po několika minutách si naproti ní sedli 3 pankáči. Dělala, že si jich nevšímá, ale roztáhla nohy od sebe, co to šlo. Jeden z nich to zaregistroval a upozornil ostatní. Hned se začali zajímat jen o Janinu píču. Ta, dělajíc, že si čte knihu, zvedla nohy a paty zapřela o okraj lavičky. V tu chvíli pankáči uviděli komplet zmučenej spodek Jany. Naráz se zvedli a šli k ní. Jeden si stoupl před ní a druzí dva, každý po jedné straně. Jana si okamžitě začala hrát na naivku, která o ničem neví. Pak jí ten co stál před ní, popadl za ruku a chtěl jí někam táhnout, Jana se však vzepřela a ukázala směrem ke mě. Všichni se vydali mým směrem a zastavili se na tom místě jako před tím s dědou. Jelikož byli tři, tak byli dost silní. Začali Janu hned osahávat a ta se zdánlivě bránila. Největší z nich jí šáhl mezi nohy a překvapeně vykřikl: "Co to tady máš?, "a nadzdvihl jí sukni a všichni překvapeně koukali na poštěvák. Pak jí tu sukni zase stáhl, ale tentokrát na zem a šmejdil jí v kundě. Ten za ní jí mačkal a roztahoval prdel a divil se jak to, že jí má tak zmalovanou. Ten třetí jí rozepnul blůzičku a říkal:"Ty vole, to jsou kozy, to snad není možný, "a mačkal je jak divej. Jana se pořád jakoby bránila a divila:"Ale, co to děláte, to se přece nedělá, vždyť jste mi něco chtěli jen ukázat, au to bolí, "vykřikla, když jí vsunuli prsty do obou děr. "Hele tak ty už nejsi panna, tak co se tady děláš, ty čubko, "vyjel na ní ten největší, sehnul se, chytl jí za kotníky a podtrhl jí nohy. Ten za ní ji zachytil a hned se přesunul k její pravé noze a chytl jí a zdvihl a ten třetí jí chytil druhou nohu a udělal to samý. Největší si rozepnul kalhoty, stáhl si je pod kolena a rukou si honil fakt širokýho čuráka.

Neměl ho dlouhýho, ale alespoň 10 cm v průměru. Pak si klekl na ní a přiložil špičku žaluda na její nateklou píču a začal ho tam rvát, viděj jsem jak tam dostal žaluda, ale dál nemohl. Jana začala opravdu naříkat, když ho tam dostal půlku, ale dál ne a ne. Chviličku tak vyčkal a pak do ní začal bušit jako králíček a netrvalo dlouho už stříkal. Zmoženě vstal a vyměnil si místo s kámošem po pravici. Ten si nejdřív klekl, pak si sundal kalhoty, položil se na ní a zabořil jí ho tam až po koule a mrdal stejně rychle jako ten předtím. Udělal se, vstal a nastoupil poslední. "Puste jí, "řekl klukům, a stáhl si kalhoty a i když byl nejmenší měl ho jako naši páni, možná ještě delšího. Jana ležela na zádech a on si klekl, jednou rukou se opřel, druhou ho uchopil a tím žaludem jí projížděl kundou nahoru a dolu. Kamoši ho povzbuzovali, ale on ji pak uchopil pod krkem, pozdvihnul jí a dal jí žaluda k puse. Jana jakoby najivně otevřela rty a on nemeškal a vsunul jí ho tam. Dostala dovnitř sotva půlku jeho žaluda. "Pořádně mi ho nasliň a pak si klekni, "povídá jí ten u ní, vytáhne jí ho z pusy a jak si Jana klekla ten největší si klekne před ní a rve jí ho do pusy. Strčí jí tam sotva půlku, ale natáhne se, chytne jí půlky a roztahuje je od sebe. Kluk za ní si plive na prsty a těmi pak potírá její prdel. Pak ho tam přikládá a tlačí ho dovnitř. Chytá jí za boky a bejčí vší silou. Prdel jí povoluje a pomalu pouští toho obra dovnitř. Už jí tam narval žalud, chvilku se zastavuje a čeká, aby se prdel roztáhla. Jana, protože má v hubě dalšího obra jen kňučí a trhá sebou. Nikoho to však nezajímá, teď jí zase chytá za boky a napíná všechny svaly a už tam má neuveřitelný 3/4, zase se na chvilku zastavil a teď ho povytahuje a zastrkuje.


...::: Tip pro Vás: ElectroSex NeonWand - fialová :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zezačátku ji mrdá pomalu, ale postupne zrychluje, až nabírá stejné tempo jako ti pred ním, najednou jí zatíná nehty do prdele, vydává chrčivý zvuk extáze na padá jí na záda. Zdá se mi, jakoby se Jana zmítala orgasmem. Ten vpředu jí ho musí vrážet snad až za mandle, pak najednou taky chroptí, vytrhává jí ho z huby a jak si ho honí, tak na Janin obličej dopadají nekonečné chuchvalce mrdky. Poslední výšlehy jí stříká přímo do otevřený huby. Poslední kapku Jana mlsně olízne a vysaje. Kluci vstávají, zandavaj skleslé čuráky a se zhora pozorují Janu. "Co když nás udá, tak si jdem sednout, "dohadují se mezi sebou. Nakonec ten nejsatrší vytahuje vystřelovák, dřepne si vedle ní a vezme poštěváka a s nožem u něj se ptá:"Že nás nikomu neudáš, jinak víš co by se ti stalo? Uřízl bybych ti todle a chcípla bys, jasný?"Jana opět s výrazem naivky kýve na souhlas. Vši tři rychle mizí za nejbližším rohem.

Nebylo to špatný, teď se vrať zase spátky, vytahuji kapesníček a utírám jí kundu a prdel. Ztěžka se zvedá, natahuje si věci a jde na lavičku. Sedá si a pak vidím, jak z vykukující kundy vytéká pramínek mrdky. Kolem ní jde černoch s japoncem, Jana zvedne k nim hlavu a nasadí výraz plačícího děvčátka. Japonec se zastaví a něco povídá. Jana krčí rameny, ale pak přistupuje černoch a Jana mu ukazuje ke mě. Všichni tři jdou sem. Jana je zastaví u místa posledního šukání a ukazuje negrovi, že se to stalo tady. Negr s Japoncem se dohadují a pak se ji negr, hroznou češtinou , ptá co, se vlastně stalo. "No strkali mi ho do pusy a mezi nohy, "spustí s novým brekotem Jana. Negr pořád, "Co, co?, " až Jana si lehne na záda a roztáhne nohy a kundu a prstem se šuká a v brekotu pořád, "Že ji ho tam strkali, a že neví co má dělat, atd". Oba strnule čumí na její píču a když pořád nic, tak si Jana před ně klekne a jako dokonalá herečka rozepne negrovi poklopec, vyndavá mu ho a vysvětluje a ukazuje, co jí udělali. Pak ho vyndá Japoncovi, popostrkuje ho na druhou stranu, proti negrovi a zase názorně ukazuje. To už ale má japončíkovo péro až po koule v sobě a negr za ní klečí a olizuje jí obě díry a kouří jí poštěváka a rukou si ho honí. Má ho stejně velkýho jako ten poslední kluk. Rád bych věděl, jestli by se vešel do mě. Pak se napřimuje, vkládá ho do roztáhlé díry a silou ho tam zasouvá. Jana hekne bolestí a v tom momentu ho Japonec, kterej ho má hodně dlouhej, ho Janě vráží do hltanu a mrdá jí tam, takže se Jana skoro dusí. Japonec jí drží pevně za vlasy a nevytahuje ho. Je to asi silný, protože je hned hotovej a pere to do ní o sto šest. Taky negrovi dochází čas a přidává na tempu. Nakonec jí nalehá na záda, podzdvihává se v kolenou a mrdá jak oživot. Jana jen sýpe slastí a má jeden orgáč za druhým.

Negr ho už ždímá dovnitř a hned ho vytahuje. Vypadl s mlasknutím a mrdka vytéká z Janiny roztáhlé píči. Negr se z ní svalil vedle na zem, teprve teď Jana pouští Japoncův dlouhý poklad ze svého krku, obrací se k negrovo čuráku a olizuje mu ho. Ten ještě chvíli leží, pak mu Japonec něco řekne a negr vyskočí jako gazela, rychle si natahujou kalhoty a mizí na druhou stranu.

Zjišťuji co se děje a vidím, jak k nám jde hlídka policie a s nima třetí s bílým kufrem. Policajti vlezli dovnitř a uviděli, jak Jana leží na zádech a odpočívá. Mě sice nemůžou objevit, ale nemůžu pomoc Janě a jestli se jí něco stane, tak mě pán umlátí.

Mladší a větší polda volá třetího chlápka, zatímco je pryč, starší polda si podřepl mezi Janinýma roztáhlýma nohama a podobně si jí prohlížel a pak jí dokonce začal projíždět prstem kundu, chvíli si hrál s poštěvákem, když v tom přicházejí, druzí dva. Ten starší říká třetímu, aby jí prohlídl. Ten pokládá kufřík, vyndavá gumové rukavice a nandavá si je. Poldové přihlížejí každý z jedné strany. Pravděpodobně doktor, se na ně obrací:"Ale pánové, snad mi nechcete pomáhat, vždyť to ani není zletilé, takové dítě, "a už jí prohmatává píču. "Hele, doktore, kolikrát se nám taková krása naskytne za život a takhle skrytě. Když to zůstane mezi námi, kdo se to doví, alespoň podívat se chceme". Doktor vyndavá injekci a píchá jí Janě mezi kundu a prdel. "No tak doktore, přidává se druhej, nebuďte sketa, trochu si užijem, každý podle svýho gusta. Stejně jak tak na ní koukám, tak dneska jí vopíchal kde kdo, tak vo co jde?". Doktor se na něj podíval:"Právě o to. Zrovna jsem jí píchl speciálku, je to injekce, která do deseti minut dokáže stáhnout jakkoliv prošukanou a roztáhlou díru na úroveň panenský díry. A co se týče toho, že bychom mohli s ní každý podle svého gusta, jestli budete zticha, já jsem pro, akorát jí vezmem trochu hlouběji.

Poldové Janu čapli a odnesli na druhou stranu mého úkrytu, kde přece bylo víc intimčo. Doktor jí právě měřil velikost kundy a spokojeně zamručel už je to, má je uzoulinký jako panna, pomyslel si a zeptal se :"Jak a kdo chce začínat, já klidně budu poslední. Víte rád si hraju na gynekologa". Starší si sundaval už oblek a povídá:"Já to nechám na mladším, ten je víc netrpělivej a já si zase rád zavzpomínám na starý časy, kdy jsme s obuchem dostali z každýho všechno, "a významě si obuchem popleskával po dlani.

Mladší na něj s obdivem hleděl a vyšel s barvou:"Víte, já zase rád vyslíchám, ale bez násilí, naopak se mě líbí, když mě někdo silný vede, ""Nejste k tomu ještě Bi?, "zeptal se doktor. "No možná trchu ano, "přiznal se mladej. Všichni už byli svlečení a doktor chtěl probrat Janu, když v tom starší polda kývnul na mladšího a přikázal mu:"Pojď ke mě a klekni si tady, "mladej přišel a poklekl, "a teď mi polib nohy a potom vezmeš klepeta a tu křehulku pověsíš na tuhle větev". Mladej jako u vytržení políbil kolegovy nohy, vzal klepeta, nasadil jí je tak, že na nich visela. Starší dal pokyn doktorovi a ten Janě dal přivonět čpavku. Ta rázem procitla a pohotově zareagovala. Opět s naprostou naivitou se na všechny podívala a sladkým hláskem se zeptala, co se to děje.

Mladej k ní přistoupil a povídá:"Jsme od policie a budeme vas vyslýchat. Odpovídejte na otazky stručně a bez průtahů. Začneme jako vždy, vaše jméno, bydliště, věk, zaměstnání, co jste tady dělala." "Jmenuji se Jana Kohortová, je mi 14 let, chodím na základní školu a protože mě tatínek dneska zbil a vyhodil mě jen v tomhle, tak jsem šla do parku a tady mě vždycky někdo chtěl něco ukázat a pak mi tam strkali mezi nohy a do zadečku a i do pusinky to, co vám vysí mezi nohama. " "Dobře, teď vas budu muset prohledat, jestli nejste ozbrojena nebo něco nepřechováváte". Obešel Janu a domýšlel jsem si jak mu ruce kloužou po zádech, na prdel. Pak ji donutil roztáhnout nohy a ruka mu projela přes kundu, která ač stáhlá po injekci, byla pořád vlhká. Pak jsem uviděl dva prsty, jak se cpou do kundy a prohrabují ji. Jana zavzdychala, pak prsty vyklouzly a vnikly do její prdele. Zase tam kroužily a pak pryč. Mladší polda přiklusal ke staršímu a přesně podle předpisu mu podává hlášení. "Dobře, teď provedeme klasický výslech. Doktore, dejte tý kurvičce pořadný klystýr a tady mladýmu taky. "Přistupuje k Janě a pořád si provokativně popleskává obuchem. Doktor za pomoci mladého nasazuje Janě klepeta i na kotníky a vyzdvihávají ji na větev. Takže Jana bezmocně visí a nikdo z nás se nehne. Jakmile má prdel vyšpulenou, dokážou teprve teď ocenit, jak jí má zmalovanou. "Hezká práce, "hodnotí z blízka starší, "ty, než dostaneš ten klystýr, klekni si přede mě pojď mě pořádně kouřit, jinak budeš vypadat jako ona, "a kouká se jak doktor cpe Janě do prdele nástavec s hadicí. Pak otevírá ventil a do Jany proudí už několikátej klystýr.

Jana naříká, což staršího ruší a upozorňuje ji, ze vyjadřovat se jakkoliv zvukově, se bude pouze na jeho pokyn. Jana však několikrát ještě zasténá a tak starší zdvihá obušek a začne Janu zkušeně mlátit po břiše a pak jí dá pár tvrdejch úderů přímo přes kundu a to se svěrače povolí a klystýr z ní vystříkl snad 2 metry daleko.

"Tak co, kundo, budeš poslouchat?, "výhružně se jí zeptal. Jana opět začala horlivě přikyvovat a starší jenom mručel a obcházel ji. Pak se zastavil u její prdele a mezerou mezi nohama se jí koukal do očí. "Myslím, že jsi dneska dostala málo, že zasloužíš víc, "vedl svůj monolog. Pak obrátil obuch, vzal ho za užší konec a tím širším a vroubkovaným jí začal projíždět kundu. Jana si v duchu pomyslela, kolikrát ještě dnes. Dnes poprvé a hned zažila takové věci, už dost. Z těchle myšlenek ji vytrhla prudká bolest v kundě. Podívala se a viděla toho staršího jak jí cpe dovnitř obuch a mrdá jí s ním. Po chvíli ho vyndal a místo něj jí tam vrazil svýho čuráka a začal přirážet, "O, jaká slast takováhle sevřená díra, "a pomalu si to vychutnával pak řekl maldšímu, ať mu podá ten druhej obuch, sotva ho držel, zase ho otočil tím širším k Janě, přiložil k prdeli povytáhl čuráka na kraj a pak zabral obouma současně.

Vypadalo to, že Janu roztrhl. Obuch měl sevřený mezi stehny, takže jako by měl dva čuráky. Vedle klečel mladší s vystrčenou prdelí a doktor mu dělal gyn. vyšetření. Za chvilku se starši vystříkal a vytáhl ho. Obuch tam však nechal. "Tak mladej přestaň s tou svojí prdelí a pořádně jí vomrdej. Mladší si k ní stoupl a vytáhl obuch a chtěl jí ho strčit do pusy. Jana, že to přece nemůžou, a tak pod. To, když uslyšel starší, vstal, přistoupil k mladšímu, vzal mu obuch, postavil se za něj, popadl mu čuráka, zamířil do prdele a švihl ho přes prdel. Ten jak sebou škubl, vrazil ho tam až po koule, že Jana jen zavzdychala. Pak ho mlátil tak dlouho, dokud se jí do tý prdele nevystříkal. Pak padl vyčerpaně před staršího a líbal mu nohy. Ten ho však odkopl přistoupil k Janě a ptá se:"Tak mi snad něco nemůžem? Co? My můžem všechno"a s těmito slovy ji začal tvrdě řezat přes vnitřní stehna.

Asi po deseti minutách výprasku se polda unavil a přestal. Janě držel celou dobu doktor šátek kolem huby, aby neřvala. Teď se šel podívat na dílo staršího:"No teda, "pokýval uznale hlavou, když uviděl místo stehen jednolitý krvavě podlitý kus masa. Nicméňe spolu s mladým ji sundali, položili na záda a zápěstí a kotníky spoutali dohromady. Oba policajti ho zvědavě pozorovali. Otevřel kufřík a vyndal jakýsi balík. Položil ho nalevo od sebe, rozvázal tkaloun a rozbalil balík. V bílém plátně, v různých přihrádkách byly zasunuty různé nastroje.

Vytáhl roztahovací kleště, rozevřel Janě kundu a zajistil, pak vytáhl kartáč, nahmatal jí G bod a tím kartáčem ho začal zuřivě třít. To přivedlo Janu do stavu naprosté šílenosti. Doktor vyndal roztahovák, přeměřil si bradavky a poštěvák a podíval se na oba dva:"Máme tady píču s panenskými rozměry, provedu malý experiment, jestli jde do panny narvat obě zápěstí". Pak dal mladýmu gel a ten mu ho začal stříkat na rukavice a na obě díry a starší ty díry protahoval obuchem. Když byl doktor dost namazanej, namířil prsty do Janiných děr a začal tlačit. Díry se pomalu rozestupovaly, už tam měl skoro půl dlaně v každý, když se ozvalo hlášení z vysílačky, že je potřeba každého člena policie. Oba pohotově vyskočili a začali se oblékat, jen doktor zklamaně vyškubl ruce a zeptal se jich jestli ještě vydrží pár minut, že by se rád udělal. Prej žádnej problém, tak doktor zase Janu probudil, stáhnul si kalhoty a všichni jsme ztuhli. Doktor měl čuráka do půli stehen a pěkně hrbolatýho. Poprosil poldy, aby Janu zvedli a ve stoje předklonili. Jana s hrůzou pozorovala doktora, jak pred ní stojí a vytahuje takovou hadici. Starší ji popadl za vlasy a zvrátil hlavu, takže se jí huba otevřela. Doktor se k ní blížil s čurákem, který jak stoupal, tak rostl a rozšiřoval se.

Žaluda měl jako zápěstí a začal jí ho tam strkat. Za chvíli ho cítila vzadu v krku a to pořád ještě viděla půlku před sebou. Začala se dávit, ale aby to brzo skončilo, snažila se ho polykat. Nakonec jí vklouzl do hltanu a sklouzával ještě níž. Když měla koule pod očima, cítila žalud někde na půli cesty k žaludku. A pak začal šukat, byl to hrozný pocit, naštěstí toho doktor moc nevydržel a jelikož cítil, že to na něj jde, vytáhl ho a dal mladšímu za úkol, aby podržel Janě otevřený víčka. Když ho vytáh, chtěla Jana úlevou zavřít oči, ale nešlo to a tak se musela koukat na doktora jak si ho před ní honí a najednou jí něco oslepilo a hned i druhé oko. Snažila se mrkat, ale nešlo to a do očí jí stále kdosi cosi stříkal. Pak uslyšela, že je něco v pořádku a pustili ji na zem. Tvrdě dopadla a hned si začala vytírat oči, ale moc to nepomáhalo. Po chvíli hlasy odešly a hned se objevil jeden známý utěšující hlas, který ji říkal, ať si pripraví ruce, že bude voda.

Najednou jí na obličej začala téct teplá voda a Jana s vděčností si vymívala oči. Už to bylo celkem dobré, když uviděla zdroj teplé vody, to zkameněla. Stál jsem nad ní já a chcal jsem na ní. Když jsem dochcal, vykoukl jsem opatrně z úkrytu a vytáhl špinavou Janu ven a zamířil si to nejbližší cestou k našemu autu. Vyhrála to u mě. Doma si ji pěkně vydrbu, vymydlím, ošukám a nechám si ji na hraní.


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...