Everything Butt
Czech Estrogenolit
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásy mládí

část 2.

Autor: Jirka

Hodnocení

1234567

Její kunda byla nádherně rudá a napuchlá a ta malá píča prolila mnoho slz, než pochopila, že jí nic jiného nezbývá, než poslouchat. Takže jsem slezl, pokynul Domče ať sleze taky a když přede mnou klečela, dal jsem jí kolem krku obojek s vodítkem a odvedl před odcházející pány. Franta povídá:"Ukaž nám prdel a píču, jak jsme ti ji odpanili." Popadl jsem jí za vlasy a trhnutím jí otočil o 180 stupňů. Vystrčila prdel na pány a ti jasně vyděli, jak má obě díry roztáhlé a kundu ještě od krve. Vystrašeným pohledem těkala z pánů na mne a zpět a po tom co jsem jí poplácal po zadku jak fenku s sebou lehce škubla. Napadlo mne, že kundy ještě nemají správné reflexy a místo aby se nastavily, tak ucukávají, no s tím se ještě něco udělá. "Přiveď tu druhou," přikázal mi Josef.

Odešel jsem pro Janu a odvázal jí z gynekologického křesla. Chytil jsem jí za krkem a popostrkoval vpřed. Šla s nohama od sebe, jak jí bolela právě rozmrdaná píča. Když byla vedle Domči, šťouhl jsem do ní až upadla na všechny čtyři a dostala stejný obojek jako kámoška. Otočila se také prdelí k pánům a bylo jasně vydět, že má odpaněnou jen kundu. "Vem je do sprchy a očisti je"zamumlal Josef a mnul si svého obřího čůráka, který už mu zase stál jak svíce. "Až s nima budeš hotov, a budou vydrezůrované, tak nám je přijď ukázat" usmál se a ještě na odchodu dodal "A ať se netváří tak tragicky. Šukání je ta nejkrásnější odměna mezi lekcemi pro děvky jako jsou tyhle." Domča se zaškubala na vodítku a hned dostala ode mne facku. Pak poslušně odlezla po všech čtyřech za mnou a pánové odešli pryč. " No máte se na co těšit, kurvičky." ucedil jsem. "Odedneška budete plnohodnotné feny."

Vstoupil jsem do vany a obě kundy po čtyřech se mnou. "Jano, vstaň a pojď sem do rohu," přikazal jsem jí a jelikož se k tomu neměla, obešel jsem jí a kopl nártem přímo na píču. Vyletěla s výkřikem a rozplácla se jako žába. "Nezahrávejte si s námi a radši poslouchejte nebo to bude horší," pronesl jsem ledově. Jana se připlazila na místo, které jsem jí ukázal a stále brečela a pravačkou si držela bolavou píču. "Pusť si tu smradlavou píču, zvedni ruce, roztáhni nohy a přestaň řvát, "přikázal jsem jí. Pomalu si jí pustila a zvedla ruce. Ty jsem jí připoutal k řetězu, vysícího ze stropu a mezi kolena jí vrazil tyč a připevnil. Teď stála bezmocně na špičkách a kymácela se. Vzal jsem hadici určenou na skotské střiky, pustil ledovou vodu a začal jí pořádně kropit. Nejdřív ječela zimou, ale jakmile jsem dal tlak na maximum a začal se trefovat mezi nohy, začala řvát bolestí. Pokynul jsem Domče ať jí otočí, ta ustrašeně vyskočila a hbitě kámošku obrátila. Zaměřil jsem se na vyšpulenou prdel a když byla celá rudá, vypnul jsem vodu a došel k ní. "Ty si klekni tady, "pokynul jsem Domče a ta si sedla pod ní tak, že měla píču přímo nad sebou. "Je ti zima, děvenko?, "ptal jsem se ironicky a prstama jí kroutil ztuhlé bradavky. Zimou drkotala zubama, že ano. Otevřel jsem jednu skříňku ve zdi a vyndal důtky. "No hned ti bude teplo, ty kundo, "zasmál jsem se a začal jí mrskat ze všech stran.

Svíjela se a ječela, ale já se nedal odradit. Plochý hrudníček zčervenal, malá prdelka už fialověla, ale správný okamžik přišel, když jsem jí začal švihat přes kundu. To bolestí začala chcát přímo do držky Domči. Ta uhnula, ale dostala ode mě kopanec, že zalítla zpátky na místo a musela navíc otevřít tlamu dokořán, aby si to pořádně vychutnala. Pak jsem odložil důtky a vyndal ze stěny hadici s nástavcem jako čůrák. Přistoupil jsem k Janě zezadu. "Lízej jí prdel a mě koule, "přikázal jsem Domče a přidal jí kopanec. Bylo vidět, že se jí moc nechce, ale v duchu jsem si řekl, že to spravím. Domča nás chvíli lízala, já pak vzal gel a Janě protáhl díru a trochu si potřel čuráka. Chytil jsem jí pevně za boky a zabral. Mám ho dost velkýho a širokého a proto jsem cítil, že vystřiknu každou chvíli, zvlášť, když je díra takhle úzká. Domča zespoda lízala naříkající Janu, já ho na chvílku vytahl a chtěl ho vrazit Domče do držky, ale ta se škubala, že ho mám od hoven, a že nechce.

Rozčílil jsem se, popad jí za vlasy a odtáhl na druhou stranu. Pokoušela se bojovat, ale byl jsem silnější. Kotníky jsem jí zaklapl do želez a vytáhl nahoru, takže visela hlavou dolů. Zápěstí jsem jí připoutal napevno ke stěně a popadl nejdřív zase skotský střiky a hned od začatku naplno. Silný proud jí ucpával hubu, takže se doslova topila, pak jsem ještě více zůžil trysku a namířil na bradavky. Po chvilce jsem proud vody přemístil na kundu, protože bych jí ty bradavky rozdrtil. Kundu jsem jí mučil ještě o něco míň, zato ječela o to víc, obešel jsem jí ze strany a pustil proud přímo na její řitní otvor. Pulsoval pod náporem vody a vyváděla jak pominutá. Tak jsem to vypnul, přistoupil k ní a zeptal se jestli teď už mi ho vykouří. Zavrtěla nesouhlasně hlavou a já jen pokrčil rameny. Za ní jsem vzal hadici ze stěny a jak měla prdel jen mokrou, tak jsem jí do ní navral nástavec slušný velikosti:"Tak co bolí tě to?, " zeptal jsem se ironicky a pustil ledovou vodu a začal jí plnit střeva. "Dost, dost, to bolí, já prasknu!," řvala za chvíli, ale já věděl, že jěště můžu přidat. Pak jsem vodu vypnul, ale nástavec jsem nevyndaval. Přešel jsem k Janě.

"A co ty, chceš mi ještě odporovat?, "zeptal jsem se. "Už budu poslouchat na slovo, jen mě už pusťte, já nikomu nic neřeknu". blekotala nesmysly. Dostala facku, aby se vzpamatovala a ještě jednou jsem se jí zeptal. To už odpověděla, že udělá vše. Tak jsem si jí chtěl hned vyzkoušet. Přivedl jsem jí k Domče a povídám, :"Teď jí vyndám z prdele nástavec a ty vypiješ všechno, co z ní vystříkne, je ti to jasný?"Jen přikývla a naklonila se k Dominiky prdeli. Vytrhl jsem nástavec a vytrknul proud hnědý smradlavý vody. Jana podvědomě uhnula, ale přitlačil jsem jí hlavu ještě blíž a tak statečně polykala. Když se Domča vyprázdnila, dostala novej klystýr, tentokrát horkej a na maximum.

Svíjela se a prosila, ale nepovolil jsem. Tentokrát vytryskla voda skoro čistá. Třetí dostala zase ledovej a Jana pila jako o závod. Stoupl jsem si nad Domču, :"Tak, co už mi vykouříš posranýho čuráka?""Ano, pane!, "poslušně odpověděla. Poklekl jsem, pozdvihl jí hlavu a vrazil jí do držky svýho polotuhýho čuráka. Zavřela oči a jen jsem cítil, jak po něm rejdí dívčí jazyk a pečlivě se snaží vyčistit a vysát jej tak jako žádná fena nikdy předtím. Strkal jsem jí ho skoro až do jícnu, takže se chvílema dávila, ale vždycky to rozdejchala a snažila se být fakt dobrá. Když byl dost čistej, musela si Jana vlézt mezi mě a Domču a podřepnout. Vrazil jsem jí ho do prdele a Domča jí olizovala zduřelou rudě naběhlou píču. Byl jsem skoro hned a vystříkal jsem půlku dovnitř, pak jsem ho vytrhl, strhnul Janu hubou dolu a zbytek jí vystříkal do huby a kouřila ho tak dlouho, až byl čistej. Pak si zase podřepla nad Domču, ale obráceně, prdelí k držce, Domča otevřela svoje rozkošné rtíky a Jana jí začala dovnitř srát mojí mrdku. Pak jí pečlivě olízala, já popad Janu jak tam dřepěla, hlavu jsem jí sevřel mezi koleny, popadl jí rukou pod břichem, takže se mi ukázaly obě díry v plné kráse. Chytnul jsem nástavec a vrazil do její čerstvě odpaněný díry a jako obvykle dostala 3 klystýry, než byla čistá. Vyčerpaně klesla na zem. Já odpoutal Domču, která se svezla na zem vedle Jany, obě jsem je chytl za vlasy a táhnul na druhý konec místnosti.

V rohu byly dvě zakloněné sedačky s kužely u průměru dobrých 8 čísel. Když jsme byli hodně sťatí, tak jsme hecovali kurvy od nás, že která ho nedostane do díry celého, ta dostane padáka. Teď jsem těm malejm kundám ukázal na jaké robertky se mají posadit a nemilosrdně se podíval do jejich uslzených očí. Pochopily. Obě se poslušně nasoukaly prdelema na robertky a roztáhly nohy. Pořádně jsem si je prohlédl a zjistil, že Domča nedosedla až na dno. Chytil jsem ji za ramena až hekla a svěrač se jí hezky sevřel kolem zúženého uchycení kolíku k sedačce.

"Teď vám ukážu zas něco novýho, chce se mi chcát a vy to hezky vypijete, "koukal jsem na ně z výšky. Jak byly mírně zakloněné, tak jen otevřely ty svoje malé držtičky, daly hlavy vedle sebe a čekaly, odhodlané nenechat ukápnout ani kapku. Taky tušily, co by je mohlo čekat. Ale nevěděly, že tomu stejně neuniknou. Já ho vzal do pravačky, přetáhl kůžičku, namířil jim do krku a už jsem cítil úlevný pocit. Střídal jsem proud spravedlivě mezi ně a poslední kapky jsem jim stříkl na hrudníčky. Pak jsem ze skříňky vytáhl dvě ohebné hadičky, vzal jednu a klekl si k Domče. "Teď vás vycevkuju, vyčistím a naplním pitím pro pány, jasný?, "zeptal jsem se. "Ano, pane," odpověděly jednohlasně a Jana si snaživě začala rozathovat pysky, abych mohl lépe k její "čůrací trubičce" jak řekla. Na Domče bylo vidět, že má chuť se hihňat a tak jsem si řekl, že takhle ne. Podíval jsem se na hadičku v ruce a pomyslil si, že by měly trochu dostat, aby nevyšly z tréninku. Přehnul jsem jí a začal Domču vší silou šlehat přes ty její jedničky, ještě navíc scvrklý zimou. Rány dopadaly čím dál víc a ona ječela a brečela, ale z robertka se bez mý pomoci zvednout nemohla a jen skučela a cukala se jak nabodnutá na kůl.


...::: Tip pro Vás: Mystim Proper Finn - dilátor pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Asi po 50 ráně, jsem se udýchaně vrátil k původní činnosti. Domča se bolestí pochcala, to si taky vylíže a už jsem jí prstama roztahoval pysky a trubičkou hledal močový otvor. Po chvilce jsem tam trubičku nasoukal skoro celou. Domča hrozně naříkala na to, že to bolí, ale mě to nezajímalo. Všiml jsem si, že jak se svíjí, tak se i trošičku na posunuje na židli a tak jsem zkontroloval, jestli náš velký kolík v týhle panenský prdeli ještě těsní. "No, to jsem si moh myslet".. ucedil jsem a zajel jsem jí dvěma prsty podél kolíku do vytahané prdele. "Kdo ti dovolil se hejbat a vytahovat si prdel, kundo." .. "Tvoje prdel patří jen nám a má bejt tak akorát pro čůrák a ne pro slona!". Sklopila oči do podlahy před sebe a tak jsem jí ještě promnul pysky a přesunul se k Janě.

U Jany jsem si vše hezky zopakoval. I ona se po seřezání pochcala. Naštval jsem se a vzal jinou trubičku s hodně větším průměrem a začal ji gelovat. Vytřeštěně na mě zírala a pak se začala viklat na robertku. Myslela si hlupačka, že když mi nastaví prdel, že si budu hrát tam. Rozevřel jsem jí pysky a ona začala ječet. Dostala pár facek, aby se sklidnila a pak mi musela pomáhat a držet si pysky, zatímco jsem jí nadzvihoval nalitého poštěváka a pod něj cpal širokou trubici. Zhluboka vydechla a kus v ní zmizel. Zastlačil jsem a zase jsme se posunuli o kus dál. Slzy se jí řinuly z očí jak krokodýlovi, ale jen vzlykala a držela. Všiml jsem si, jak Domča zvědavě zírá na kundu svý kámošky a jak jí zrudly tváře. Jana hekla a byli jsme hotovi. Obě jsem je nadzdvihl, musely si kleknout a vylízat svoje chcanky. Pobaveně jsem sledoval, jak Domča pořád nevěřícně hypnotizuje Janinu naběhlou kundu a obří trubici, co z ní kousek kouká. "Bude z tebe dobrá kunda." plácnul jsem ji po prdeli a usokojeně sledoval, jak se mi pod rukou propnula. "Smíš to z kámošky vytáhnout než vás připravím". Vytáhla obratně trubici z Jany a ta se úlevou svalila na bok. Nakopl jsem ji a zahnal kurvy zpátky na robertky. Dosedly tam úplně automaticky jako by to dělaly odjakživa. To se mi líbí. Vzal jsem velkou stříkačku a přešel k nim.

Obě si rozhrnuly pysky, vypnuly kundu před sebe a hezky se nechali naplnit vodou. Nejdřív Domča a pak Jana. Nesměly uchcat, jinak bych je potrestal, musely si lehnout do 69, Jana navrch, vychcat se navzájem do huby a všechno spolykat. Jana podváděla, ale dělal jsem, že jsem to neviděl. Takhle jsem je propláchnul ještě jednou a nakonec je naplnil pitím. Domču šampaňským a Janu džusem. Pak jsem je i sebe utřel a po čtyřech je odvedl pánům.

"Tak, jak jsi s nimi pokročil, otroku, "obořil se na mě Franta. Padl jsem před nimi na kolena a povídám:"Mý páni, už skoro umí poslouchat, ale Jana podváděla, jinak vám nesou pití. "

Josef pokynul na Domču, aby jim namíchala šampaňské s džusem do velikých sklenic. Ta mávla na Janu a obě se k pánům připlížily po čtyřech. Domča pak vzala sklenici, dala si jí mezi nohy, sundala sponu a napustila sklenici do půlky a podala jí Janě. Ta jí dolila džusem a podala pánovi. To udělaly i s druhou. Pak mi Franta pokynul, abych vypil zbytek v holkách. Lehl jsem si na záda pod Domču, ta sundala sponu a já polykal šampaňský, na konci už jsem cítil zase chcanky. Takhle jsem vypil i Janu. Pánové se o něčem tiše radili, pak mě zavolali a sdělili mi, že Jana bude za podvod potrestána Domčou a já mám dohlížet. Přikázal jsem holkám co mají dělat a Domča se rozhlížela po mučírně. Nakonec si vybrala trestnou lavici. Dovedl jsem je tam a dovolil Domče vstát. Ta vyskočila, popadla Janu za obojek, trhnutím jí nadzdvihla a hodila na trestnou lavici. Já jsem jí ještě navíc zlepšil tím, že jsem horní hranu víc přibrousil. Jana bezvládně ležela, Domča jí nejdřív přikurtovala kotníky a pak zápěstí. Janě se hrana bolestivě zařezávala na plochou hruď a do holé píči a začala sténat. "Mohu promluvit, pane?"zeptala se Domča. Přikývl jsem.

"Víte nevím na co se jaká věc používá, mohl byste mi pomoct?, "ptala se dál. Zase jsem přikývl a ona se začala vyptávat. Začal jsem od roubíku ve tvaru čuráka s přezkami přes hlavu. Pak jsem jí ukázal zvláštní háčky, které se nasadí do nosu a horem, přes čelo se vedou gumy, až k temenu, kde se vlasy svážou koncem gum a spolu působí tak, že mučený má pocit, že mu chcete urvat nos. Domča rychle svázala Janině vlasy a pak už jen natáhla háčky přes čelo a dala jí je do nosních dírek. Pak jsem jí ukázal činnost vakuových pump. Hned jak to pochopila, popadla naše speciální zvony a nasadila je Janě na plochý hrudníček tak, že vnitřní úzké válce, byly na bravavkách a zapnula vývěvu. I páni se přišli podívat, protože takhle plochou kurvu jsme tady ještě neměli. Viděl jsem jak se jí kůže okolo bradavek zdvihá a jak jí rostou kozy a taky jak se jí prodlužují bradavky. Mezitím Domča nasazovala další úzký zvon na místo, kde by měl být poštěvák. "Musím jí nějakej udělat, vždyť si ho nemůže najít ani sama, "posmívala se jí a už spustila i tento zvon. Poštěváček začal zázračně rašit a Janina souběžně zvyšovala kvílení.

Pak se mě Domča ptala dál. Předvedl jsem jí základní gynekologické nástroje. Vzala dvoje samosvorné kleště, první vrazila do kundy a roztáhla jak mohla, zajistila je a pak vzala druhé a roztáhla Janě prdel taky na maximum. Všichni jsme si se zájmem prohlídli obě díry vevnitř za pomoci baterky a Domča vzala specielní houbovitej nástroj a začala s ním brutálně jezdit v roztáhlé kundě. Janino ječení se změnilo na nesouvislé kvílení a brečela jak krokodýl. Poté jsem jí vysvětlil činnost elektrických šoků. Domča hned popadla krokodýlky s pekelně ostrými zuby a po jednom je přicvakla na pysky a roztáhla jak nejvíc mohla. Zkontrolovala kozy a poštěváka. Jana je měla už větší jak Domča, alespoň o číslo a poštěvák byl jako půl malíčku a to samý bradavky, jenže jí to nestačilo a ještě zvýšila výkon a zárověň zapla skříňku s el. šoky. Pozorovali jsme jak se Janě vlivem slabých šoků stahuje kunda a okolí. Řekl jsem Domče, ať vypne vývěvu, že se to nesmí přehnat. Ta jí vypla a odendala zvony. Jana měla dobrý dva a půlky kozy a bradavky okolo 3 cm, které vyzívavě trčely. Poštěvák měla dokonce skoro 3 cm dlouhý. Vypadalo to, že si Jana oddechla, ale to se mýlila. Domča jí totiž bez milosti připla na poštěvák krokodýla, do pysků navíc vbodla jehly a připíchla je ke stehnům a nakonec vzala další jehly, ohnula bradavky ke kozám a jehlama je přišpendlila. Pak zvýšila výkon skříňky na 3/4 výkonu. Jana sebou škubala v bolestivích záchvěvech a naříkala. Po chvíli jsem to sám vypnul a nechal jí odpojit.

Páni byli z té podívané vzrušeni a Domča si připravovala svíčku a bicí nastroje v domění, že čím víc zřídí kámošku, tím víc se nám vlichotí. Mýlila se. Zatím však řezala Janu, která díky roubíku nemusela počítat. Tešil jsem se, až uvitím tyhle rudé rtíky za pár dní hekavě vyrážet čísla s každou další ránou a mezitím děkovat za to, že ji pánové nebo já vychovávají. Teď jsem koukal, jak Janě rudne prdel a vyskakují pruhy a na její čerstvě omrdané a zmučené díry a začal mě stoupat. Domča jako druhý nástroj použila ploché prkno, které mlaskavě dopadalo na prdel Jany. Po 30 ráně položila prkno a vzala důtky, na ty jsem se těšil, protože je to můj oblíbený nástroj. Vzala je, napřáhla a svist, mlasklo to a první pruhy se ukazují na levé koze.

Dopadá jedna rána za druhou, střídavě na levou, pak, pravou kozu a nakonec na vyšpulenou kundu, spolu s prdelí. Jana nemůže už vůbec nic, jen sebou bezvládně škube, při každé ráně. Konečně Domča přestává a uklízí nastroje. Mě pokynul Josef, ať odpoutám Janu, odtáhnu jí do koupelny a dám jí ledové střiky, aby se vzpamatovala. Břichem jí jen přehodím přes okraj vany, pouštím ledovou sprchu a už jí masíruji. Probírá se skoro okamžitě a snaží se napít. Trochu jí dopřávám a když je schopná jít po čtyřech, odvádím jí k pánům. Domča už čeká připravená na všech čtyřech a když k ní dojdem, popadnu jí za obojek a táhnu jí k Pánům. Každej z nich se natahuje pro jednu a za vlasy je k sobě táhnou. Vrazí jim čuráky do držky a začnou chcát. Obě polykají jak o závod, asi jim došlo, co by se mohlo stát, kdyby jen kapka ukápla. Když si uleví, pronese Josef obvyklý projev k novým otrokům, o tom že jsou napořád jejich, atd. Pak mi je dají na povel, abych se o ně postaral a jim zdůrazňují, že mimo mučírnu mě musí poslouchat, jakoby to byli oni sami. Odvádím si kundy znova do sprchy, všichni si vlezem do vany a já začínám mít Domču. Mydlím jí ksicht, pak sjíždím na kozy. Má malý jedničky s pěknejma bradavkama, vezmu si pořádně tvrdej rejžák a začnu jí drbat rejžákem. Bolestí se svíjí jako hádě. Po chvilce sjíždím níž a už jí rejžuju píču. Odstrkuje mě, ale já přitlačím a najednou vidím, jak jí vykoukl poštěvák, jen o něco menší než udělala Janě, ale 3x tak širokej.

"Jakto že jsi nám ho neukázala dřív, ty malá děvko," pouštím se do ní a posílám Janu pro pány. Ti během chvíle přicházejí a prohlíží si Domči poštěvák. Josef se ke mě nakloní a něco mi pošeptá do ucha. Já souhlasně přikývnu. Když se ohlédnu, vidím, jak Jana klečí ve vodě a honí si svýho poštěváka jako já čuráka a před ní stojí Domča a Jana jí poštěváka kouří, jako by měla ocas a Franta to všechno fotí. Ty tablety, co jsme holkám večer dali s nima dělaj divy, vždyť taky nejsou levné, ale za to, aby měl člověk nymfomanku na hraní a ještě měla mozek mezi nohama, to za to stojí. Zvlášť když se k tomu přidá trochu železné disciplíny, která ukáže, že tady se na nějaké zábrany nehraje.

Pánové odešli a my pokračovali. Ohnul jsem Domču a vyrejžákoval jsem jí prdel. Pak jsem myl Janu. S chutí jsem jí brutálně mačkal nový dva a půlkový kozy a hryzal jí do bradavek, až se svíjela. Když jsem jí myl prdel, tak se svíjela, zvlášť, když moje mýdlo začalo štípat na podlitinách po výprasku. Kundu jsem si nechal nakonec. Posunul jsem jí na okraj vany, mýdlem namázl velkej robertek a prdelí jí tam nasadil. Pak si pořádně namydlil ruku a začal se jí hrabat v kundě. Ta syčela, jak jí to pálilo. Ale po chvíli v sobě nechala zmizet mou ruku až po zápěstí a snaživá Domča k ní hned přiskočila zezadu a srkala jí prsty do prdele prý "Abychom si v ní podali ruce". Jana jen držela a bylo jí všechno jedno až do okamžiku, kdy ode mne dostala facku, že málo přiráží.

Kunda se jí rozvírala a já si uvědomil, že se dlaní dostávám hloub a hloub a ještě to v ní čvachtá. Nerad bych to přehnal, tak jsem z ní ruku vysoukal, vytáh Domče prsty z prdele a zastavil její snahu hrát si dál s kámoškou. Opláchl jsem ji, kleknul si a začal Janu lízat. Domča si stoupla za mě roztáhla mi půlky od sebe a začala mě mrdat umělým ptákem, který si stihla nasadit mezitím co jsem zvedal Janu do předpisové polohy na všechny čtyři. V duchu jsem se musel smát jejímu zděšení, kdyby věděla co ji ještě čeká, ale teď mi dělala dobře. Asi po deseti minutách, dosáhla Jana konečně hranice pořádného orgasmu, kdy se vypnula jak struna a její pohled mne proti její vůli prosil, ať nepřestávám. Přestal jsem. Pozoroval jsem Jany kundu, jak se svírá v orgasmických stazích. Sice mi stál, ale řekl jsem jim ať mě umyjou, že musíme vypadnout. Osušily mě, sebe navzájem a šli jsme se obléct. Nejdřív oblékly mě. Nasadily mi ponožky, sportovní kalhoty a mikinu a začaly se samy oblékat. Pobaveně jsem je pozoroval, jak si berou věci ve kterých sem přišly. Už měly kalhotky, Domča dokonce podprsenku, když jsem je zarazil, :"Tak spodní prádlo dolů, to neexistuje, vemte si jen mini, halenky, boty a ty, ukázal jsem Janě: "Pojď ke mě, tady máš kus izolačky, tou si přilepíš bradavky ke kozám, aby to nebylo tak nápadné. Jana si přihnula bradavky ke kozám, přelepila si je a za chvíli jsme vypadli.

Teď už obojky nepotřebovaly. Byly to poslušné fenky a jen si prověříme, jestli jsou schopné mrdat kdykoliv a s kýmkoliv na koho jim ukážu. Vyjeli jsme z vrat a já se podíval zrcátkem na zadní sedadla. Tak je to správně. Žádné rozverné puberťačky, které nevědí coby. Teď tam seděly dvě kundy s široce rozevřenýma očima, byly tiše jako myšky a jen bylo vidět, jak strašně rády by se prohrábly v čerstvě odpaněných kundách, které je musely svrbět tak, že by si to rozdaly snad i s čoklem, jen aby se jim ulevilo. Dobrej preparát. Náš doktor je machr.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 1 Silver Edition :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...