Bound Gods
Czech Casting
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásy mládí

část 1.

Autor: Jirka

Hodnocení

1234567

Rád si hraju a nejsem zrovna chudý. Mám menší klub kousek za Prahou, ale někdy se děsně nudím. Na oslavu mých už kdovíkolikátých narozek přišli i moji dva kámoši, kteří se k nám chodí po práci odreagovat a ukecali mě, abych s nima vyrazil na pařbu, "jakou jsem ještě neviděl" a ještě předtím zařídil, aby má chaloupka za městem zůstala úplně prázdná...

Vyrazili jsme na nějaké to decentní disko, kde se mladičký samičky ukazují, a jak jsme popíjeli a něčím to občas i zpestřili, tak se atmosféra uvolńovala a po dvou hoďkách blbnutí už jsme měly u stolu dvě rozzářené puberťačky, které se smály od ucha k uchu a jásaly jaký je to odvaz... bodejť by ne, když jsme tam rozpustili snad patnáct tisíc za večer a ještě se totálně sťali něčím, co neutlumovalo, ale čím dál víc v nás bouřilo chuť na sex a v holkách, na kterejch jsme nešetřili, to dělalo pravý divy. Nejdřív vypadaly zamlkle a na první ploužák se odhodlávaly snad dvě skladby, ale teď se zvesela tiskly a bylo vidět, že prahnou po něčem, ani pořádně nevědí po čem.

Tak jsem na ně kouk a uvědoml si, že jim je maximálně čtrnáct let. V alkoholovém opojení jsem sotva postřehl, že mají sotva jedničky kůzlátka. Ale na ojetý rajdy jsem zvyklej a tak jsem to moc neřešil a když je ploužák dost těsnej, tak jsou i jedničky prsíčka dobře nabušený.

Franta, jeden z mých kamarádů, do mě šťouchl a povída:"To jsou pindy zrovna pro nás, co s nimi uděláme?"A já opilý a silně najetý povídám:"Vezmem je ke mě a ukážem jim, co dokážou zkušení pedofilové!".

Franta jenom kývl, dal znamení třetímu kámošovi, který má stejnýho koníčka jako my a jak jsem viděl, tak hned pochopil. Děvčata byla dost natěšená a když jsem navrhl, abychom jeli ke mě pokračovat, neměly žádné námitky. Ve svém věku si myslely, že se jim nemůže nic stát a konečně se možná naučí něco, co by mohli kluci od nich ze třídy jen zkazit nebo blbě rozkecat. Bylo vidět, jak jim jiskří v očích, že ochutnají zakázané ovoce a ještě se o tom nikdo nedozví. Zaplatili jsme útratu, nasedli do taxíku a odjeli ke mě. Když jsem odemkl a vešli jsme do předsíňky mého "letního sídla", tak povídám:"A teď všichni dolů veškerý prádlo," a zároveň jsem se začal svlékat. Holky na mě zmateně koukaly, jak se svlékám, ale kluci byli vzápětí taky nahý. To už bylo holkám blbý, tak se svlíkly aspoň do spodního prádla a pomalu rudly jak se nám naše ptáky stavěly. "To bysme asi neměly dělat.. nám teprve bude čtrnáct." řekla Dominika a začala si pomalu navlíkat sukýnku. Můj vyholený čurák s koulemi mi trčel mezi nohama. Ty dvě třináctky jen nevěřícne koukaly na naše pomalu se topořící čuráky a začaly šátrat po svých hadříkách.

"Víš mi musíme domů, " zakňourala jedna z nich a v tu chvíli dostala ránu od Pepy. Druhou chytla o stěnu a Franta, honící si čuráka pravačkou, povídá, "Chceš ještě ?". Dominika zmlkla a já pozoroval, jak obě nenápadně koukají na naše kokoty a jsou úplně rudé a zrychleně dýchají. Dovnitř jsme vešli mi tři nazí a kundičky napůl oblečené. Franta si je prohlíd tak, že by se začervenala i barmanka a povídá: "Vy, kundy se svlíkněte a Ty, " obrátil se na mě, "Se postaráš o to, aby to klapalo jak na drátku a nebyly žádný cavyky nebo kňourání!". Poslušně jsem přikývl protože mám rád roli otroka a rozhlíd se jestli jsou okna dobře zavřený a bezpečnostní sytém v provozu. Spokojeně jsem se otočil ke kundám, protože teď se z mého království dostanou jen jako dobře vychované kurvy nebo vůbec ne. A vychovávat je budu já tak, jak řeknou Pánové. Holky se ke svlíkání moc neměly a zíraly, jak si kluci ptáky honěj. Když klukům stáli jako svíce, poručil mi Josef, ať se přesunu k těm kundám a pomůžu jim.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - ozdoby Flash Star Gold :::...
Sexshop Sexujte.cz


Poslušně jsem vstal, přistoupil k nim a povídám: "Svlíkněte se nebo bude zle!". Holčičky jen na znamení nesouhlasu zavrtěly hlavičkama. Ironicky jsem se pousmál a stoupl si před první z nich. Jmenovala se Jana. " Tak ty se nechceš ukázat mým pánům?, " zeptal jsem se. "A ty také ne?"obrátil jsem se na druhou. Obě, zcela zbytečně zavrtěly hlavičkama na znamení nesouhlasu. Mí páni i já, jsme se ironicky uchechtli. "Když jinak nedáte, "utrousil jsem, stoupl si mezi ně a popadl je silně za vlasy, "tak to uděláme jak si přejí Pánové" a zavlekl je do mé soukromé mučírny, tam je mrsknul na podlahu a rozsvítil. Oba Pánové souhlasně zamručeli pochvalu, ale děvčata překvapeně zírala na mou soukromou mučírnu. "To snad ne, "drkotala Jana, když uviděla různé kříže, křesla a jiné mučící nástroje a prostředky. "Tak dělejte, píči, nebo vám pomůžu, "osočil jsem se na ně. Jana se začala celá červená svlíkat, ale Dominika pořád umíněně vrtěla hlavou na znamení nesouhlasu. Sotva byla Jana nahá, popadl jsem ji za vlasy a dovlekl ke gynekologickemu křeslu, vysadil, přivázal jí nohy a ruce jsem ji svázal v zápěstí a vzpažené natáhl nad hlavu a pevně spoutal. Byla úplně znehybněná, jen oči vystrašeně těkaly po místnosti a po nástrojích, kterých asi většinu ani nikdy neviděla. Místnost proťalo rázných pár facek a nářek. Otočil jsem se a uviděl Pány, jak Dominiku řežou hlava nehlava. Řvala bolestí a zmítala sebou, ale nebylo jí to nic platné. Já se zatím vyptával Jany na její milostné zkušenosti. "Skoro žádné nemám, "kňourala, "jenom jsme si párkrát hráli s kámošema na doktory a to je vše, "vzlykala Jana. Páni zatím donutili Domču, aby se svlékla a přišli k nám. Díval jsem se na obě otrokyně a viděl jsem, že Domča má jedničky kozy a Jana nemá skoro žádný. Obě měly kundy úplně holé, bez jediného chlupu. Je to mezi puberťačkama móda a vždycky mě to potěší, že i mladý telátka chtěj vypadat jako dobrý kurvy.

Josef mi přikázal, abych vylízal Janě píču a já s chutí poslechl. Nedbal jsem na Janino hekání ani na třes, který ji popadl. Lízal jsem dál a s uspokojením sledoval, že holkám bude asi stačit málo a budou pěkně hotové. Tím líp, aspoň si užijou pořádný zážitky. Po chvilce lízání se Domča musela břichem položit mezi roztáhlé nohy Jany a já v kleku musel vylízat její obě díry a pak si kleknout stranou. Obě byly panny a tak jsme je rozvírali a hráli si, zlehka strkali do blány, jak pruží... Domča si musela kleknout obkročmo na Janu. Oba Páni se kochali panenskými otvory a Josef přistoupil zepředu k jejich hlavám a Franta zezadu. Holky se líbaly a Josef, honící si ohromného čuráka, zprvu nevěděl do jaký držky ho vsunout, až si vybral Domču. Měl ho tak velkého, že se tam sotva vešel. Chvilku se dávila, ale pochopila, že když se bude snažit, tak to bude pro všechny lepší a za chvíli ho panenskou pusinkou ždímala jak stará kurva. Měl jsem pocit, že jí roztrhne rty a strkal jí ho až do krku, ale holčičky vydržej hodně. Mezitím Jana vykřikla, když jí ho tam Pán strčil, do její panenské kundy a řvala při každým přírazu. Toho využil Josef, vyndal ho z huby Dominice a vrazil ho do držky ječící Jany. Koukal jsem se, jak Dominika olizuje koule Josefovi a pěkně se mi z toho ztopořil. Jak to spatřil Franta, popadl mi ho, přiložil Domče k panenský prdeli a začal mě vší silou mlátit přes prdel. Jak jsem se snažil uhýbat vrážel jsem ho Domče čím dál víc do její uzoučký prdele a za chvíli cítil Frantovo čuráka, jak řádí i v její kundě.

Když se kluci udělali, Franta se přede mě postavil a zeptal se mě, co chci za odměnu, za věrné služby a že si můžu poručit co chci. Pomalu jsem slezl z Domči a pozoroval holčičí díry. Pak jsem se podíval na naše Pány a povídám:"Chci Vám pouze věrně sloužit a udělám vše, co mi poručíte, " a zároveň jsem si klekl. Oba Páni souhlasně pokývali hlavami na souhlas, že byli spokojeni s mou odpovědí a pak poručili abych během příštích dvou hodin udělal z těhlech plachejch pipinek dokonalé perverzní kundy, že si jdou zdřímnout po dlouhé cestě letadlem a namáhavém večeru, ale až se probudí, že chtějí vidět to nejlepší, co není nikde k mání. Napadlo mne, že to bude síla a holky už nikdy nesmí ven, ale teď si splním svůj sen a ukážu kámošům, co je to dokonalá výchova mladičkých otrokyněk na hraní.

Za Pány se zavřely dveře a já se otočil k vyjeveným kundám. Do jedné ruky jsem vzal bič a do druhé dva široké obojky na pitbuly.


...::: Tip pro Vás: Červené silikonové rty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...