Bound Gods
Bound Gods
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 8.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Ráno po obvyklé toaletě a po vydatné snídani jsme se chvilku bavily a pak mě Luisa provázela po domě a ukazovala různá jeho tajemství. Bylo jich nepočítaně. Předpokládala jsem, že také přijdou na řadu nové služky, jak o tom mluvila Miss včera. Zmínila jsem se o tom Luise. Odpověděla mi, že došlo ke změně, úplně včera zapomněly, že mě musí řádně vybavit. Prádlo, šaty, boty a tak dále. Co pod tím pojmem vybavit myslela, jsem poznala, když asi za tři hodiny jsem se vrátila do pokoje. Nestačila jsem se divit. Všechny skříně po celém bytě byly dokořán a Cindy kmitala sem tam. Uklízela hromady, které snad byly úplně všude. Miss tedy nebyla opravdu žádná skoupá ženská, která sedí na svých úsporách. Nezmohla jsem se ani na slovo a jenom mlčky seděla u stolku a sledovala uklízení. Bylo to k nevíře. Napočítala jsem patnáct párů bot, spodních kalhotek tři tucty, prostě, kdybych měla všechno vypisovat, byl by to seznam jako ve skladu malého obchodu. No nechtěla bych to platit. Nakonec, nebylo proč se vzrušovat, jedno přísloví říká, že platí ten, kdo objednává a to jsem já rozhodně nebyla. Spokojeně jsem pokuřovala u stolku a upíjela ledový džus. Po delší době se ozvalo zaklepání a na moji výzvu vstoupila Luisa, úplně nahá. "Co děláte, má drahá? U tohohle nejste nic platná, pak si to zkontrolujete. Jdeme se opalovat na terasu, půjdete s námi?" "Jistě, ráda, proč ne... Beztoho mi tady z toho všeho jde hlava kolem. Jdete takhle?" "Jistě, slunce pere jako zblázněné. To tu nebývá zvykem, tak se toho musí využít. Miss už tam je." Shodila jsem blůzku a sukni a jenom v botkách šla za Luisou. Výhoda byla, že tady se sebou nic nemuselo nosit, všechno bylo vždycky na místě, kde se člověk právě pohyboval. Cigarety, pití, ručníky, opalovací krémy - všechno na dosah.

Vešly jsme na terasu. Miss se rozvalovala na lehátku, její tělo se lesklo pod nánosem opalovacího oleje, doširoka roztažené nohy odhalovaly její polootevřené přirození, ze kterého nahoře vykukoval poštěvák. "Helou, kde se flákáte!? Takové počasí se musí využít. To by byl úplný hřích být s nějakýma špinavýma courama dole, ty nám neutečou, ale počasí se může zkazit. Však to tady známe až moc dobře. Už tohle je zázrak, že to vydrželo tak dlouho!" Než jsme stačily něco říci, objevily se dvě služky - samozřejmě nahé, jak jinak, a nastříkaly na naše těla opalovací olej. Položily jsme se do lehátek naproti Miss a s úplnou samozřejmostí roztáhly nohy. Krátký pobyt tady mi stačil k poznání, že Miss velice ráda pozoruje ženská přirození a pravděpodobně je srovnává se svým. Služky nám jemnými pohyby vtíraly olej do pokožky, samozřejmě i na přirozeních a prsech. Nikdy jsem na tohle nebyla, ale musím přiznat, že mi to nyní dělalo dobře a příjemně vzrušovalo. Nebylo divu, že mé bradavky důkladně ztuhly a zvětšily se, letmý pohled na Luisu mi ale prozradil, že nejsem sama. Mezitím přišla další služka s pitím a cigaretami. Mezi lehátka postavila malé skládací stolečky a na ty vše rozestavila. Služky ukončily svoji práci a odešly, když nám před tím ještě nastavily malé slunečníky tak, aby hlava byla ve stínu. "Dovolte, Miss, ráda bych se na něco zeptala. Nepochopím, jak služky vědí, kdy mají přijít a co mají dělat. Co jsem tady, tak jsem kromě těch v koupelně a Cindy s Evelyn a Jane žádnou jinou ještě normálně nepotkala!" "Má drahá, služky jsou od toho, aby sloužily a ne se mi tu producírovaly jako na přehlídce. A že vědí, co mají v daném okamžiku dělat? To je jednoduché, některé rozkazy dostanou již předem, něco znají od dřívějška a něco se dovtípí, ony nejsou neinteligentní krůty, ba naopak, některým to myslí až moc!" "Aha. A ještě něco. Co ta kvanta věcí v mém pokoji? To nikdy nemohu zaplatit. To bych musela sloužit bez platu deset let!" "Nic platit nebudete, to je ode mne. To víte, tady toho na sobě moc obvykle nemáme, ale občas je tu nějaká návštěva a nebo se jede do města, pak musíte být pořádně oblečená, že?" "No ale stejně je toho strašně moc!" "I není, musíte mít výběr. A už o tom nemluvte, určitě jsem svůj účet nezlikvidovala," zasmála se Miss. Delší dobu jsme potom trávily mlčky, pouze čas od čas jsme se obrátily a nebo služka přinesla čerstvé nápoje. Ticho potom přerušila Luisa: "Tedy, to je pařák, to by se snad uvařily na slunci vejce. Asi si půjdu dát sprchu." "Půjdeme všechny. Joy, nezlobte se, ale měla bych k vám jednu prosbu. Víte, šlo to tak nějak rychle, že jsme jaksi v tom zápalu zapomněly na jednu věc." "A to je co, Miss?"


...::: Tip pro Vás: Mystim John L - anální kolík pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Víte, jste přijatá jako vychovatelka a taky jako společnice, ostatně, vzpomínejte na včerejšek. Bylo to pěkné, mně se to moc líbilo. Co myslíte, bude to tak častěji? Nebo vám to vadí?" "Sice to pro mě bylo nezvyklé a poprvé, no ale myslím, že to nebylo špatné." "Mně se to také líbilo a Luise také. Předpokládám proto, že se pomilujeme vícekrát a proto bych ráda, aby jste se podrobila gynekologické prohlídce. Ne že bych myslela, že jste nemocná, ale právě naopak. Víte, my používáme i nějaké pomůcky a jistě chápete, že se na ně nedíváme, ale strkáme si je do kundy. Chtěla bych mít jistotu, že to můžete bez nebezpečí dělat společně s námi. Nerada bych, abyste z toho pak měla potíže. Marodění s kundou je vždycky nemilé. Tak co na to říkáte, necháte se prohlédnout?" "Jak si přejete, nemám nic proti tomu, nebude to prvně. Hlavně mi musíte říct, kam mám zajet, asi máte svoji doktorku nebo doktora, já tady nikoho neznám." "Ale má drahá, přece nenechám nějakého chlapa hrabat se ve vaší roztomilé prcině! Vy to sice nevíte, ale Luisa je skutečně lékařka, proto tady je. Prohlídku udělá ona a také vám založí osobní kartu, já ji mám také." "Dobře, to bude ještě lepší, přece už jen paní Luisu za ty tři dny trochu znám. Kdy chcete, abych šla?" "Luiso, je všechno připraveno?" "Jako vždycky, Miss." "Nu, takže, Joy, hned. Já se nechám prohlédnout taky, kdy jsem byla naposledy?" "Přesně si to nepamatuji, ale bude to dobře měsíc." "No tak to je pravý čas. Vykoupeme se a pak se do toho dáme. Zdraví především," zažertovala a pomalu se zvedala. Jak se zvedla, přispěchaly opět služky. "Připravit koupel, děvky. A hejbněte sebou!" Pomalu jsme vešly do chladnějšího domu. Nechápala jsem tu rychlost - než jsme pomalu sešly do spodní koupelny, už byla koupel připravená, včetně našich osobních služek. Hned jsme se ponořily do vody a služky nás začaly omývat. Oproti koupeli včera jsem si všimla, že služka Luisy má přes zadek tři pořádná, krví podlitá jelita. Zřejmě nebyla Luisa s něčím spokojená. Nešla asi pro nějakou tu ránu daleko. Koupel byla velice příjemná a osvěžující. Po ní jsme se ani neoblékaly. "Uklidit tady a těm sviním v kuchyni vyřídit, aby nám připravily čaj a zákusky, k večeři obloženou mísu rostbífu a ne zase šunku, to by si tady madam Joy myslela, že neznáme jiná jídla!"


...::: Tip pro Vás: 80 cm důtky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...