Everything Butt
Sadistic Rope
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 6.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

"Vylez, kurvo!" Její hlas byl nyní jako břitva. Z kobky vyšla - Jane. Služtička, která byla s nimi ve městě. Trochu pobledlá, úplně nahá, jen s koženým obojkem kolem krku a k němu měla připoutány obě ruce. Luisa s ní smýkla do chodby. "Do béčka, čubko!" Jane udělala několik rychlých kroků a postavila se před dveře označené velkým písmenem B. Pomalu jsme ji následovaly. Luisa dveře otevřela a vešla. Miss Jane kopancem do zadnice popohnala za ní. Vešla jsem jako poslední. Očekávala jsem, že jí budou nejdříve domlouvat, jako jsem to musela ke své nelibosti provádět u mnou vychovávaných dětí já. Jenže tady byly poměry trochu jiné. Luisa jí sejmula obojek a uvolnila od něj i ruce. "Služky jsou tu proto, aby sloužily a panstvo poslouchaly na slovo. Pokud tak nečiní, je nutno jim jejich povinnosti připomenout, proto jsi tady. Lehnout nahoru, ruce natáhnout za hlavu," ukázala Luisa na jakýsi stolec, který zřejmé sloužil k více účelům. Potichu vzlykající Jane se na něj položila a natáhla ruce. "Otočit, kozama nahoru, svině!" Rychle změnila polohu. Dostala kovová pouta na zápěstí, uprostřed spojená řetízkem a z jeho středu zase vedl řetízek, který Luisa zahákla na lanko vedoucí z navíjecího mechanismu. Přes břicho ji přitáhla širokým koženým pásem a nohy upoutala na pohyblivé podložky, nakonec navinula lanko od pout tak pevně, že Jane byla natažená tak, až jí byla vidět žebra.

Tak, kurvo. Výprask na prdel nestačí, odnesou to tedy kozy!" Miss mi podala krátký karabáč na konci opatřený kovovou kuličkou. "Deset na každou kozu a snažte se zasáhnout bradavku. Ta svině je ke kojení potřebovat nebude! Do toho, Joy, chci vidět, jak si počínáte!" Vzala jsem podávaný nástroj a několikrát s ním švihla na zkoušku do vzduchu. Pak první rána zasáhla prs připoutané Jane. Ječivý výkřik projel vzduchem. Prásk... práááásk...!!! Jekot trestané už zněl nepřetržitě a na prsech byly dopady karabáče pořádně znát. Další ranou se mi podařilo konečně zasáhnout bradavku, znovu a znovu. Objevila se první krev. Ustala jsem a s obavami jsem se podívala na Miss, jestli jsem to snad nepřehnala. Chvělo se jí chřípí a byla evidentně vzrušená, protože její bradavky trčely jako hřebíky kupředu. "Dál, jen dál, pokračujte, drahoušku. Na pár kapek krve se vykašlete, ta svině jí má dost! Výborně... výborně! Deset! A nyní druhou kozu... jen jí dejte zabrat!" Pokračovala jsem ve výprasku. Přiznám se, že jsem byla také vzrušená. Konečně mohu trestat, jak já chci, ne jen nějaké jemné pleskání přes zadek jako to bylo v rodinách s dětmi. Jane se přestala úplně ovládat a obloukem z ní vystříkla moč a rozpleskla se na dlaždicích. "Už uchcává, no to ti přijde draho, svině nečistá," zuřila rozvášněná Miss. "Luiso, nohy nahoru a stehna od sebe, aby měla pořádně vystrčenou tu svoji špinavou píču! Já už ji odnaučím tady chcát!" Než jsem dala poslední ránu na naběhlý a zkrvavělý prs, stačila Luisa už provést rozkaz Miss. Ta už mi podávala důtky s mnoha prameny. "Vysázejte jí dalších deset na píču! Ale pořádných, aby ji to chcaní přešlo. Nešetřete ji!" Nu, nemusela mi říkat dvakrát. Za chvilku měla Jane kundu nateklou, že to vypadalo jako dva buřty těsně u sebe, v každém případě, kdyby si chtěla zaprcat, myslel by každý, že je ještě panna. Luisa i Miss byly nadšené.


...::: Tip pro Vás: Černá páska na bondáž :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Výborně, výborně, Joy! Konečně máme vychovatelku, která ví, co se od ní očekává! Sakra, jo jsem mokrá, úplně jsem se u toho udělala!" Miss byla vskutku nadšením bez sebe. "Já jsem taky..." připojila se Luisa. Usmála jsem se a přidala se: "Když mám být upřímná, i já mám sakra mokro mezi nohama." "Tohle byl napoprvé vynikající výkon, tedy teprve nyní ty naše kurvy poznají, že mně neříkají nadarmo Sanguinary Miss, nyní poznají, jak se bude trestat u Miss San. Rozhodně si každý trest budou pamatovat!" "Miss, Jane je asi v bezvědomí," upozornila jsem ji. Jenom krátce na ni pohlédla a mávla rukou. "Evelyn se pak o ni postará, nyní půjdeme na trochu osvěžení a především se necháme vyčistit, je mi to nepříjemné. Kdo ale mohl tušit, že svoji práci tak dokonale ovládáte!? Příště si vezmeme vatové vycpávky, aby vsákly naše výměšky." Miss zamířila ke dveřím a my šly za ní. Jane zůstala připoutaná a v bezvědomí na stole. Odebraly jsme se do salónku. Evelyn zřejmé měla rozkazy předem, anebo věděla, co bude potřeba, protože v rohu salónku byl odtažen závěs a odkrýval nezbytné gynekologické křeslo. Všechny jsme si odložily podprsenky a Miss mi pokynula: "Joy, položte se na křeslo a upravte si nohy do podpěrek. Máte teď kundičku pěkně provlhlou, tak vám Evelyn změří, jak je hluboká, aby pro vás mohla připravit roubíkové kalhotky, pak vás umyje. Ne, ne, kalhotky si nechte, sundá vám je až na křesle."

Bez váhání jsem se položila. Evelyn měla připravenou jakousi kovovou tyčku se zaobleným koncem a uprostřed s nějakým půlkulatým sedlem. Otevřela zásuvku pode mnou a pak mi zručně rozepjala a stáhla kalhotky. Slyšela jsem zřetelně, jak ze mě pomalu odkapávají výměšky. Evelyn mi roztáhla pysky od sebe a počala mi zasunovat tyčku pomalu do pochvy. Protože jsem byla důkladně mokrá, šlo to docela dobře. "Až se vám opře konec o dno, řekněte mi, prosím..." Evelyn pokračovala, až jsem ucítila tlak na dně pochvy. Upozornila jsem ji na to. Stáhla půlkruh navlečený na tyčce tak, až se mi opřel o stydké pysky, pomalu tyčku vytáhla a odložila. Pak vzala jeden z mnoha gumových balónků připravených na stolku vedle křesla, zasunula mi do pochvy dlouhý irigátor a vstříkla do mě jeho obsah. Ucítila jsem příjemné teplo a pak se šuměním kapalina ze mě vytékala. Omyla mi pysky i stehna a pak mě jemným ručníkem osušila a pomohla z křesla dolů. Po mně následovala Miss a Luisa, jenom s tím rozdílem, že u nich neprováděla měření. Neprojevovala jsem přílišnou zvědavost, jistě budu mít více příležitostí podívat se na jejich přirození. Posadila jsem se do křesla s cigaretou a v krátkosti si vše v duchu shrnula. Bylo mi to jasné. Sadistické lesby, ve kterých bolest druhých probouzí silné sexuální pudy. Nakonec, já mohu těžko posuzovat - že mám sadistické sklony, to jsem věděla už dávno, ale že jsem i trochu lesba, to pro mě tedy bylo něco nového. Nakonec, proč ne? Udělala jsem se pěkně, dvakrát za sebou a při tom nehrozí, že bych byla naprcaná. Už jen to je velké plus, čurák v kundě přece není všechno. Sesedly jsme se zase všechny tři kolem stolku. Evelyn nalila Permont a Miss jí poručila: "Dojdi do béčka, je tam přivázaná ta svině Jane. Možná, že je ještě v bezvědomí, tak ji polej vodou a dej ji do cely. Pořádně tam uklidit, pochcala se, mrcha. Potom se sem vrátíš a dál se uvidí." "Jak poroučíte, Miss!" Udělala poklonu, jen se jí prsy zhouply.


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky s peřím :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...