Bound Gods
Whipped Ass
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 5.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Nyní jsme se ocitly v dalším sklepě. Rovněž tady byly kachlíky hnědé barvy a mnohem silnější světlo zářivek. Procházely jsme chodbou asi dvacet metrů dlouhou, po pravé straně troje dveře, nalevo asi po každých třech metrech jedny. Oplechované, se silnou závorou a kukátkem. Chodba se ostře lomila doprava, rovněž zde bylo vlevo více dveří, ale vpravo žádné. A znovu doprava, zase na pravé straně dvoje dveře a vlevo asi patery. Po dalším odbočení a projití chodby jsme se ocitly na místě, kde jsme svoji cestu začaly. "Tak, Joy, tady je naše pravé království. Půjdeme se posadit a popovídat, nebudeme přece stát na chodbě." Odemkla jedny dveře a vešly jsme. Byl to nádherně zařízený salónek. Posadily jsme se kolem stolku do křesel. Nezbytné cigarety byly po ruce. Luisa z lednice vytáhla Permont a sodu, nalila a posadila se také. "Joy, včera jsme se bavily jenom tak povšechně o trestání služek. Máš stejný názor jako my, rákoska a výprask na zadnici opravdu mnohdy nestačí. Jsou proto nutné přísnější tresty a proto jsme vybudovaly tady to nádherné podzemí. Jak na tebe působí křik a nářek trestané? Není ti nepříjemný?" "A proč by měl být? Přece proto trest uděluji, čím více řve, tím jsem spokojenější, protože vím, že trest plní svůj účel!" "Vidím, že si budeme opravdu rozumět. I pro mne je jejich nářek rajská hudba, ovšem k tomu, aby pořádně řvaly pouhý nářez nestačí a proto máme s Luisou i jiné metody než je pouhý výprask." "Smím vědět jaké, Miss?" "Jistě, má drahá. Zkrátka je mučíme a nebo na nich provádíme bolestivé zákroky." "Zákroky? Tomu nerozumím." "Ale to je jednoduché. Jsou to třeba injekce do bradavek, do poštěváku, sešívání kundy a podobně. To je potom řev pořádný, protože se to dělá bez umrtvení a bez roubíku v puse. To by nahoře nešlo, proto tyto podzemní zvukotěsné prostory. Nad námi jsou tři metry železobetonu, sem ani ven nepronikne ani sebehlasitější rámus. Kdyby nahoře byla válka, dozvíme se to až když vylezeme! A tedy se vás ptám, jestli jste ochotna se na tom podílet s námi, potřebujeme už zdatnou pomocnici."

"Samozřejmě, že se ráda zúčastním, to víte, v domácnostech tohle nešlo a moc bych si přála to vyzkoušet." "Budete mít příležitostí hromadu. Mimochodem, neuražte se, ale včera jsem si všimla, že máte pěknou buclatou kundičku a slušně vyvinutého poštěváka. No, nečervenejte se, je to tak. Ráda bych, abyste na těchto místech nosila intimní šperky jako my. Pochopitelně je zaplatím. O tom ale až později. Tady dole je už pár děvek zavřených, taky jsou tu v karanténě tři nové služky a i ta malá potvora Jane tu čeká na potrestání. Už na ni jenom výprask neplatí. Mučírny tu máme zařízené dokonale, to poznáte sama. Dneska je neděle a už dost po poledni, on ten čas letí. Půjdeme ke mně na odpolední čaj, pokud máte hlad, objednejte si podle lístku, co chcete, donesou vám to ke mně." Opustily jsme salónek a odešly ven. K mému překvapení jsme ale vyšly úplně někde jinde, v nějaké chodbě, kde velký portrét nějakého vojevůdce maskoval vchod. Nahoře ve svém apartmá přivolala Miss služku a nechala naservírovat odpolední čaj a nezbytnou šunku. Služka vše rozložila na stolku a zeptala se na další přání. "Zatím žádné a nepřejeme si být vyrušovány, jasné?" "Ano, Miss." Vysekla pukrle a odešla. "Tak dámy, vedro je jako včera, uděláme si pohodlí!" Miss šla příkladem a odstrojovala se, my s Luisou ji následovaly. Už jsem si pomalu zvykala. Po čaji řekla Miss: "Luiso, podejte, prosím, moji šperkovnici s intimními šperky. Vy, drahá Joy přistupte blíž ke mně." Postavila jsem se před ni. Přejela mě pohledem shora dolů a pak si mně stáhla na klín. Nijak jsem se nebránila. Luisa položila na stolek objemnou šperkovnici a otevřela ji. Byla to záplava až oči přecházely. Miss mi hladila prsy, pojednou ukázala na pár rozkošných malých motýlků. "Jak se vám líbí?" "Nádherné!" Miss je vzala a nasadila mi je do propíchnutých bradavek. Natočila ke mně šperkovnici se zrcadlem: "No, sluší vám, že?" "Myslím, že ano." "Jsou vaše, daruji vám je." "Ale, Miss, to je moc drahý dárek..." "Neodmlouvat! I vychovatelka musí poslouchat," řekla s úsměvem a zlehka mě pleskla dlaní přes zadek. "Už se těším, až vám budu moci připevnit šperky na váš rozkošný poštěvák a baculatou prcinku, nebojte se, nic to není. Luisa to umí dokonale..."


...::: Tip pro Vás: Mystim elektrosex kabely (2x160 cm) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Při těchto slovech jí ruka sjela níže a jemně mě pohladila přes holé přirození. Celá jsem se zachvěla, zvláště, když pak jeden její prst vniknul mezi pysky, vnořil se do mé pochvy a pak pomalu vyjížděl a spočinul na poštěváku, který začala jemně třít. Mimoděk jsem zavřela oči a uvolnila sevření stehen, které stejně nebylo silné. Ucítila jsem doteky na prsech - to mi Luisa odepínala šperky z bradavek. Sotva je sundala, počala mi bradavky jemně hníst a dráždit. Ve spojení s drážděním poštěváku to bylo hrozné. Já jsem se nikdy nedomnívala, že budu mít cokoliv společného s lesbami, ale tady to bylo zjevné a co horšího, ono se mi to líbilo! Zcela jsem se uvolnila a když Luisa nastrčila svůj prs před má ústa a bradavku vsunula mezi mé rty, pochopila jsem ihned, co chce, a začala ji silně cucat. Luisa střídala oba prsy, silně mi je tlačila na obličej, sama kroutila mými bradavkami. Miss se posunovala v křesle, až skoro ležela, ale stále přitom dráždila můj poštěvák. Luisa mě pojednou stáhla na zem a obrátila obličejem k Miss a moje ústa přitiskla na přirození Miss, které mezi široce rozevřenými stehny rudě svítilo proti mně a bylo mohutně vlhké s velice naběhlým poštěvákem. Pochopila jsem, co chce, a chvílemi jí poštěvák cucala a chvílemi lízala rozevřenou pochvu. Luisa klesla pode mě a to samé prováděla s mým přirozením. Zcela mě ovládlo mohutné vzrušení a když Miss sevřela do svých dlaní moje prsy a silně je hnětla, cítila jsem prudké záškuby uvnitř pochvy. Natáhla jsem ruce vzhůru a sevřela její prsy do dlaní, pevně jsem je stiskla a palci dráždila naběhlé bradavky. Luisa lízala mě a chvílemi mě jemně kousala do pysků a do poštěváku, nakonec už se to nedalo vydržet, nezadržitelně se blížil můj orgasmus, ještě před ním ale dosáhla vyvrcholení Miss a její šťávy vystřikovaly pod prudkými stahy pochvy na můj obličej a stékaly dolů až na prsy a břicho. Když malou chvilku na to zasunula do mojí řiti prst, bylo to hotové - potkal ji stejný osud jako mě. Šťáva jí zkrápěla obličej a já byla udělaná jako snad nikdy. Cítila jsem chvění v podbřišku, škubání v pochvě a její prudké stahy. Miss na tom byla obdobně, už dávno jsem neměla stydlivě zavřené oči, ale pozorovala jsem její reakce. Nakonec jsme klesly všechny tři na podlahu a vyčerpaně odpočívaly. Ležela jsem mezi nimi uprostřed. Miss si pohrávala s mými prsy a Luisa hladila rozpálené přirození. Mlčení prolomila Miss, která s pohledem upřeným na mě řekla: "Omlouvám se, Joy, jste ale tak krásná a máte tak svůdnou postavu, že jsem to prostě nevydržela." "Oh ne, neomlouvejte se, Miss. Sice jsem to nikdy v životě takhle neprožívala, ale musím říci, že to bylo krásné. Spíše bych se omluvit měla já, jestli to nebylo to, co jste očekávala, nemám v tomto praxi..." "Tak se na mě nezlobíte?" "Kdepak, v žádném případě." "Jste velkorysá, to se mi velice líbí. Nu, nyní se vykoupeme a pak si dopřejeme trochu zábavy. Luiso, nech připravit koupel a nezapomenout na Cindy!" "Bez obav, Miss!"

Luisa se zvedla a odešla k domácímu telefonu, kterým dala rozkazy. My s Miss jsme se zvedly a posadily se zpět do křesel, s nezbytnou cigaretou a skleničkou Permontu. Luisa se připojila za malou chvilku. Ona i já jsme tedy vypadaly - obličeje i prsy zalepené výměšky, rozcuchané jako čarodějnice. Jenže to tady asi nevadilo, alespoň Luisa se nijak nesnažila upravovat a když přišla služka ohlásit, že koupel je připravená, zvedly jsme se a tak, jak jsme byly, docela nahé, ji následovaly do koupelny. Zde už čekaly naše služky. Koupel měla neobvyklý průběh. Nejprve se Miss položila na vyšetřovací křeslo a její služka jí do pochvy zavedla silný nástavec gumového balónku a krátkými, ale důkladnými výstřiky jí vypláchla pochvu. Lady se pak ponořila do bazénku a na křeslo šla Luisa a po ní i já. Cindy zručně udělala to samé mně. Bylo to něco vlahého a nemohu říci, že by to bylo nepříjemné. Vlezla jsem také do bazénu a Cindy mě následovala. Místa bylo dost pro všechny, ačkoliv nás tam bylo šest. Musím uznat, že Cindy se v tom vyznala, její ruce byly jemné a pracovaly velice hbitě. Tak jako jsem pozorovala u Miss a Luisy, i já jsem nestoudně rozevřela stehna a Cindy mně jemnou houbičkou vymývala rodidla. Koupel byla u konce a služky nás osušovaly. Navlékly na nás stejně průsvitné župánky jako včera. "Tak, kurvy, uklidit tady a potom u mě v salónku, aby se tam všechno jen lesklo!"

Vyšly jsme do předpokojíku. Jemné pohlazení rámu a cesta za zrcadlem byla volná, tentokráte ale z jiné místnosti a také dolů vedlo více schodů. Zamířily jsme do známého salónku. Cestou se ptala Miss Luisy, kdo je určen k obsluze. Dozvěděla jsem se, že nějaká Evelyn. Nic mně to jméno neříkalo, takže jsem tomu nevěnovala ani moc pozornosti. Snad je zbytečné popisovat stále stejný obřad - zapálení cigarety a pití Permontu. Spíše si zaslouží popis služka, která nás očekávala. Urostlá, kolem dvaceti let, samozřejmě vyholená. Ovšem to, co se jí dmulo na hrudi, se nedá v žádném případě nazvat poprsím. Nejvhodnější název by zřejmě byl vemena! Se svými čtyřkami jsem proti ní byla kojenec. To, co u ženy bývá bradavkami, u ní byl válec dobře pět centimetrů dlouhý a dvoucentimetrového průměru. Při každém kroku se jí ty hroudy pohybovaly nahoru a dolů. Myslím, že to pro ni nebylo nic příjemného. "To je Evelyn," krátce mě informovala Luisa. "Joy, odlož si župan, změří si tě, aby ti mohla donést oblečení." Měření bylo velice krátké. Nejprve obvod pod prsy, pak obvod kolem pasu, délka od pupku dozadu na kostrč a nakonec obvod prsu u těla - to bylo všechno. Otočila se a odcházela. Nyní jsem ji uviděla zezadu. To děvče muselo být krutě bičováno, protože od lopatek až po ohbí kolen bylo její tělo poseto jizvami různých velikostí, hloubky i šířky, zvláště na zadnici byly přímo díry po hlubokých jizvách. Než jsem stačila dokouřit cigaretu, byla zpět. Oblečení bylo vskutku jednoduché. Kožená podprsenka s otevřenými košíčky, takže dvě třetiny prsu byly venku, kožený pás, od kterého vedl další, v místě nad přirozením rozšířený a ve tvaru trojúhelníku se dále zužoval a druhým koncem byl připevněn vzadu na pásku, takže pouze kousek podbřišku a stydké pysky byly zakryty. To bylo všechno. Totéž si oblékly Miss a Luisa. Kupodivu to bylo docela pohodlné. "Připrav večeři tady dole. Můžeš si vykouřit cigaretu a nalít sklenku Permontu. Přijdeme za chvíli." Miss vyšla ze dveří a my ji následovaly. Prošly jsme kolem mnoha dveří, u jedněch jsme zastavily. Luisa odstranila bytelnou závoru a otevřela masivní dveře.


...::: Tip pro Vás: Souprava na prodloužení penisu Jes Extender Original Standard :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...