TS Pussy Hunters
Czech Harem
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 32.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Nechaly jsme ji o samotě uklízet a šly se osprchovat. "Teto, ten proud v kundě tak bolí?" "Ale ne, pořádně to brní. Řvala spíše strachem než bolestí." "Chtěla bych to vyzkoušet..." "Proč ne? Já to vyzkoušela taky. Spíše bolí zaseknutí té zubaté svorky do poštěváku, ale neboj, můžu vzít normální." "To není třeba, chci být odolná jako ty." "Ty má kurvičko! Odvahy máš dost, ale to bude chvilku trvat, než vydržíš tolik, co já. Musíš trénovat a trénovat." "No jo. Škoda, že prázdniny jsou tak krátké. To víš, doma nemohu nic." "Ale Pam, ty moje děvko malá! Prázdniny jsou teprve na začátku a ještě si užiješ. A doma? To víš, že můžeš trénovat. Když se chce, všechno jde. Máš přece svůj pokojík, ne?" "To ano." "Tak to přece stačí! Uznávám, že přes den tam může přijít máma nebo táta, ale v noci? Určitě tě nekontrolují. Co ti tedy brání, aby jsi si v posteli upínala na bradavky, poštěvák i pysky třeba obyčejné kolíčky na prádlo, aby si tělo zvykalo? Co ti brání, aby jsi nacvičovala roztahování kundy stačí třeba prsty roztahovat pysky od sebe! Do kundy si můžeš strkat různé věci, aby se pomalu roztahovala a zvykala si na to. Má drahá, to chce jen trochu chuti a hodně fantazie, pak poznáš, že doma kolem sebe máš tolik věcí, které můžeš ke svému účelu využít a vůbec to nebude nikomu nápadné," usmívala se teta. "Musím ti dát za pravdu, tohle mě opravdu nenapadlo." "Tak vidíš! Jak říkám, chce to představivost a fantazii. Ale tak mě napadá, kde je ta svině? Už jsme osprchované a ona tu ještě není, deset minut je dávno pryč," vzpomněla si teta na Aidu. Vykročila směrem ke vchodu do sklepa, ale Aida se právě vynořila na schodech a vystoupala nahoru. Teta za ní zavřela zrcadlo. "Co jsi tam dělala? Měla jsi na to deset minut!" "Uklízela jsem... rychleji to nešlo." "Jo, setřít po sobě chcanky je strašná práce, skoro na celý den, co, svině? Naučíš se to rychleji, uvidíš. Nebudeme to ani odkládat. Přehni se přes vanu a vystrč prdel nahoru! Pam, podej mi rákosku!" Ukázala na věšák, kde jich několik viselo. Podala jsem jí jednu. Švihla s ní na zkoušku do vzduchu, jenom to hvízdlo. "Deset ran, počítat nahlas! Jak se spleteš, začnu znovu!" Ssst... plesk! "Jáááúúú... jedná... auááá!!!" Ssst... plesk... ssst... plesk...! "Jáuáuááá... dvěééé... auauááá... tříííí...!!!" Aida s pořádným řevem počítala a na prdeli jí naskakovala pěkná jelita. Po desáté ráně jsem uklidila rákosku. "Osprchuj se! Příště to bude padesát! Udělám ti z prdele trhací kalendář ale poslouchat tě naučím!" Vzlykající Aida se osprchovala a pak jsme se odebraly nahoru do naší ložnice..."

Pamela se ve svém vyprávění odmlčela, aby se mohla zase napít. Její vyprávění bylo zajímavé, ale měla jsem vážné podezření, že už ani Miss, ani Luisa ji moc neposlouchají. Já sice ano, ale také už ne moc pozorně. Její vyprávění působilo na nás na všechny. Miss pololežela, nestoudně roztažené nohy od sebe, takže bylo vidět, jak jí z kundy vykapávají její výměšky, Luisa s přivřenýma očima si hrála se svými naběhlými bradavkami a ani já jsem nebyla chladná, v kundě mně škubalo a taky jsem byla pořádně mokrá... Naštěstí Miss byla velice inteligentní a pochopila celou situaci velmi dobře. Vyprávění Pamely bylo sice zajímavé, ale co z toho, když jsme už neposlouchaly pozorně. "Má drahá, vyprávíš velice podrobně a sugestivně. Mně se to tedy opravdu líbí. Myslím si ale, že už je dost pozdě, tak si půjdeme lehnout a zítra budeme pokračovat i s tvojí tetou, ta už bude také odpočatá. Co říkáte, mé dámy?" obrátila se na nás. Luisa i já jsme přisvědčily. "Výborně. Jsem ráda, že si rozumíme." Miss stiskla tlačítko a za malou chvíli se dostavila její služebná. "Půjdeme si lehnout. Zavolej ostatní děvky aby se postaraly o své paní, odnést šaty a tak." Dívčina zmizela. "Dámy, zítra se trochu pobavíme dole, vezmeme si do parády pár našich kurev. Myslím, že trocha bolesti jim jenom prospěje a pookřejí na duchu. Nejprve jsem se domnívala, že slečna Pamela je na to moc mladá, ale po tom, co nám tady řekla, si myslím, že se našich sexuálních hrátek může směle zúčastnit, co říkáte?" "Určitě, Miss," souhlasily jsme obě. Do místnosti vešly všechny služky. "Mé dámy, tak ujednáno. Vyspěte se dobře, čeká nás perný den, tak musíme být odpočaté. Dobrou noc!"


...::: Tip pro Vás: Gumové šimrátko :::...
Sexshop Sexujte.cz


Miss nám pokynula, my jsme jí popřály také a rozešly se do svých pokojů. Druhý den měl být opravdu perný, ale to jsme ještě netušily, zatím jsme si myslely, že se odehraje v podzemí zámečku... Šla jsem za Cindy a pozorovala její vlnící se zadek. Nesla moje oblečení, byla jsem svlečená a nepovažovala jsem za nutné oblékat se na pár kroků po chodbě do mého apartmá. Vešla jsem, když mi Cindy otevřela dveře a dala přednost. "Budete si přát něco k osvěžení?" "Permont, jako obvykle." Sedla jsem si do křesla a zapálila si. Cindy odložila moje šaty a přispěchala s lahví a skleničkou. "Nalej si taky!" Nalila mi a vrátila se pro skleničku, aby mohla nalít sobě. "Svlékni si hadry, víš, že tě raději vidím nahou! Sedni si a můžeš si zapálit!" Cindy si rychle odložila, posadila se do křesla a zapálila si. Pozorovala jsem mlčky její nahé tělo. Opravdu se mi líbila, za dobu, co jsem ji znala, už ztratila takovou tu ustrašenost služky. Pravda, byla jsem pro ni stále paní, tedy, madam, ale už se nečervenala a nebyla nervózní, když jsem se na něco ptala a nebo s ní prostě mluvila, samozřejmě, že jsem nebyla stále jen s Miss a nebo Luisou. Seděla tak, jak měla nařízeno, s roztaženýma nohama, aby byla vidět její píča. Já jsem od jisté doby sedávala také tak, uvědomila jsem si totiž, že ona je služka a mně je srdečně jedno, co si o mně myslí. Nyní jsem pozorovala její kundu, pomalu kouřila a upíjela Permont ze skleničky. Zvedla jsem oči. "Kdy jsi měla naposledy povolení vyhonit si píču?" "Před pěti dny, madam." Odpovídala uvolněně, ne jako ze začátku, kdy se při podobných otázkách červenala a styděla. "Chceš další?" "Když to uznáte za vhodné, ráda je přijmu." "Poslyš, Cindy, ty jsi strašná svině nadržená! Mám tisíc chutí ti tu píču zašít, co tomu říkáš?" "Co bych mohla, vy jste moje paní." Dopila jsem sklenku a zapálila si novou cigaretu. Trochu strachu jí nemůže uškodit. "Nalej mi ještě skleničku. Dobrá. Běž. do koupelny, pořádně si umyj píču, pak jdi do mučírny, připrav věci k šití a polož se na vyšetřovací křeslo, přijdu za tebou!" Cindy se vytratila barva z tváře a znatelně se zachvěla. Poslušně odešla do koupelny a za chvilku bylo slyšet šumění vody. Popíjela jsem a pokuřovala. Šum vody ustal. Cindy potom za malou chvilku vyšla a beze slova protestu zamířila do mučírny. Klidně jsem si zapálila další cigaretu a nechala ji dobře deset minut čekat. Pak jsem se zvedla a šla za ní. Byla skutečně připravená - na odkládacím stolku ležely všechny potřeby k šití, ona sama ležela na křesle s nohama v držácích do široka rozevřených. Byla bledá a v očích měla slzy, nijak ale neprotestovala. Rozsvítila jsem stojací lampu a světlo nasměrovala mezi její nohy. Vzala jsem ji za pysky a píču roztáhla. Nádherně růžová, vymytá. Šla jsem ke skříni, vzala dost silný a výkonný vibrátor a vrátila se k ní. Podala jsem jí vibrátor do ruky: "Naposledy si vyhoníš píču, pak už to nepůjde. Začni!"

Cindy mlčky nejprve rukou dráždila poštěvák a druhou bradavky na pevných kozách, vibrátor měla položený na břiše. Po chvíli jej uchopila a zapjala, projížděla nejprve mezi pysky a pak jej počala zasouvat do kundy, vzrušení na ní bylo už jasně vidět. Natáhla jsem ruku, vibrátor vypnula a vytáhla ho z ní ven. "To už stačí, ne?" "Oh, madam, prosím... nechte mě se naposledy dodělat!" "Proč naposledy?" "Když budu zašitá..." zašeptala. "Tak si budeš přece moci ještě pořád rajcovat kozy a poštěvák, ne?" "To ano... ale... bez plné díry... to není ono..." "Myslíš?" Zhasla jsem světlo. "Slez dolů a půjdeme vedle na kousek řeči." Cindy pomalu slezla z křesla, jako by tomu nevěřila. Pak mě následovala. Lehla jsem si na postel a rozevřela nohy. "Sundej mi šperky z kundy a pak i z bradavek!" Rychle všechno udělala. Otevřela jsem zásuvku nočního stolku a vyjmula krátký karabáč. "Klekni si na mě obkročmo, zády k mému obličeji! Pořádně se prohni, abys měla vystrčenou prdel nahoru a začni mi lízat píču! Pořádně, do hloubky a nezapomínat na poštěvák! Chci pořádně udělat! Začni, čubko!" Rychle poslechla a její ústa se přisála na moji píču. Já si ji za stehna trochu přitáhla a začala jsem lízat její kundu, která už byla po vymytí také zvlhlá, občas jsem jí jemně zkousla poštěvák a pak zase vnikla jazykem do díry. Cindy se snažila ze všech sil a musím přiznat, že to uměla. Občas jsem ji švihla karabáčem přes vystrčenou prdel. "Víc do hloubky, kurvo! Neboj se mi pořádně píču roztáhnout, dělej!" Cítila jsem chvění v kundě, občas se dostavovaly nekontrolovatelné stahy a já začínala být pomalu, ale jistě na vrcholu orgasmu, zuřivě jsem lízala její píču a kousala ji do poštěváku, teklo to z ní jako z vodovodu, moje i její mlaskání se neslo pokojem, obě jsme dušeně sténaly nosem, občas se ozvalo vzduchem hlasité plesknutí - to když jsem její prdel počastovala úderem karabáče. V orgastických křečích jsem jí sevřela hlavu mezi stehny, přímo jsem cítila množství sekretu, který moje píča vylučovala a prudkými stahy vypuzovala ven. Karabáč zpracovával její prdel a já supěla: "Vysávej to... poly... kej... svině... saj... sáááj... děvko!" Snažila se, ale mně to bylo málo. "Saj... kurvo... polykej... všechno..." Prásk... prásk! Rány karabáčem na záda... "ale ne, ne, to není ono..." moje ruka se natáhla, vzala jsem ji za vlasy a převrátila stranou... "Ruce za hlavu a vystrč kozy, svině... tumáš, tumáš... však se naučíš pořádně lízat píču své paní... na... tumáš... tumáš!" Karabáč se zarýval do jejích cecků a zanechával po sobě rudé a naběhlé pruhy... "Na... svině... na...!" Tlumeně skučela, ale neodvážila se kozy přikrýt rukama. Konečně můj orgasmus vyvrcholil a já unaveně sklesla do polštářů. Hodila jsem jí karabáč. "Vraž si ho rukojetí do kundy, když ji máš tak ráda plnou! Nech si ho tam!" Přitáhla jsem ji k sobě. "Lízej mi kozy, svině! Bradavky do huby a cucat! Běda, jak mě kousneš! Ach... och... to je ono... líbej mě... objímej...!"

Trvalo to asi čtvrt hodiny, pak jsem se konečně zklidnila. "Byla jsi udělaná?" "Oh... ano, madam!" "No... já jsem byla také spokojená... ale mohlo to být lepší, ale to se naučíš. Už je pozdě, budeme spát." "Mohu odejít?" "Ne! Budeš spát se mnou! Chci tě tu." "Jak si přejete, madam. Ale... co když přijde ke mně v noci kontrola?" "To je moje věc! Jsi moje služka a budeš dělat to, co já chci. Nemysli na to, přitiskni se ke mně a spi!" Zhasla jsem světlo a v objetí se svou služkou jsem za chvilku usnula.


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti CB6000 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...