Bound Gods
TS Pussy Hunters
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 3.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Dones nám třikrát Permont se sodou a nech připravit koupel. Večeře bude později, v tomhle vedru se snad ani jíst nedá. Budeme v salónku." Služka zmizela a my jsme pomalu vešly do domu. Zvenčí to byl staroanglický sloh, avšak uvnitř zcela moderně vybaven. To, co jsem viděla všude kolem sebe, svědčilo o zámožnosti majitelky, pokud tedy tento zámeček patřil Miss. V salónku jsme se uvelebily do křesel. Miss se natáhla a otevřela dózu s cigaretami - tak jako v hotelu, i zde to byly Dunhillky, zřejmě jejich oblíbená značka. Všechny jsme si zapálily. Cigaretami se zde tedy nešetřilo, to jsem zjistila později. Ve chvíli se objevila služka a naservírovala nám sklenice s nějakým tmavým nápojem a co bylo hlavní, další sklenice se sodou a pořádnou dávkou ledu. Usrkly jsme trochu nápoje a zapily sodou. Nápoj měl příjemnou chuť, ale víc jsem se těšila na sodu a také se jí vzápětí důkladně napila. Tak, konečně se dozvím, co vlastně budu dělat, říkala jsem si v duchu. Jak jsem pochopila, výchova dětí to rozhodně nebude. Nebylo mi to ovšem souzeno, protože se objevila další služka, která hlásila, že koupel pro panstvo je připravená. Zvedly jsme se, já samozřejmě neměla ani tušení, kde tu nějaká koupelna je, a tak jsem následovala Miss s Luisou. Koupelna je značně nevhodný název pro místnost, do které jsme vešly. To snad byly lázně! Uprostřed okrouhlá vana dosti velkého průměru s namodralou, očividně uměle barvenou, vodou a spoustou vířivých bublin. Na jejím okraji pak připravené tři služebné. Zadržela jsem překvapený vzdech - ony byly totiž zcela nahé, pouze s čelenkami ve vlasech. Stačila jsem ještě postřehnout, že byly i vyholené, když se ozval přísný hlas Miss: "Vypadněte, čubky! Až vás bude potřeba, zavoláme vás!" Okamžitě odešly. No pane! Ta na ně šla pěkně zostra. Už mně pomalu docházelo, že dámy budou trochu sadisticky založené. Začaly se svlékat, což byl jemný pokyn pro mě, abych si také odložila. To málo, co jsme měly na sobě, bylo dole hned. Miss ke mně přistoupila. Všimla jsem si, že obě mají v bradavkách nádherné šperky. Miss ohmatala moje prsy a zeptala se: "Vidím, že máte také propíchnuté bradavky, proč tedy nenosíte šperky? Jistě by vám slušely!" "Mám jen jeden pár zlatých kroužků a pak, nebyla jaksi příležitost se s nimi nějak pochlubit," odpověděla jsem jí stejně jako předtím Luise. "Tady budete mít příležitostí dost. Co dole, pysky máte také propíchnuté?" "To zatím ne, víte, šperky na tyto partie jsou nekřesťansky drahé a zatím na ně nemám..." "To nic, věnuji vám nějaké svoje, mám dost široký výběr. Nuže, milá Joy. Jste tedy rozhodnuta přijmout místo vychovatelky, které vám nabízím?" "Samozřejmě, madam, jinak bych s vámi přece nemusela jezdit..."

"Výborně. Nic tedy nebrání tomu, abychom se daly do práce. Nejprve vám vyholíme podpaží a přirození. Proto jsem poslala ty kurvičky pryč, nemusí vidět všechno. Nuže, Joy, tam v rohu už na vás čeká gynekologické křeslo, ulehněte na něj, prosím." Miss ukázala za mě. Opravdu... Luisa rozhrnula v rohu závěs a za ním bylo zmíněné křeslo. Bez poznámek jsem se na něj položila. Musela jsem přece s vyholením počítat, to mi Luisa řekla hned na počátku. Luisa roztáhla podložky pořádně od sebe. Uvědomila jsem si, že v následující chvíli objeví můj dosti velký klitoris. Nu co, já za něj nemohu, to je dílo přírody. Luisa si natáhla gumovou rukavici, vytlačila mi na hustý porost pod břichem nějaký krém a potom ho důkladně rozetřela. Mohla jsem jen doufat, že mé nepořeže. Stejný krém mi vetřela do chlupů v podpaží. Rychle jsem pochopila, že pořezání mi nehrozí... To když uchopila ručník a počala mi krém stírat, spolu s ním šly i chlupy. Tedy ne obyčejné vyholení, ale totální depilace. No, tak to si na nový nárůst ochlupení počkám dost dlouho, pomyslela jsem si. Zopakovala to dvakrát. "Tak, Joy, hotovo. Máte nyní kundičku jako mimino," zasmála se Luisa. "Vidím, že máte pořádný poštěváček, podívejte, Miss." Vzápětí mi Luisa jemně roztáhla pysky od sebe. Asi jsem trochu zrudla, protože Miss se usmála: "Ale, Joy! Snad se nestydíte? Je to pěkné, líbí se mi to. Však my s Luisou také nemáme nějaké hrášky, alespoň mezi nás zapadnete. Jenom nechápu, jak to mohla Luisa vytušit." Pomohly mi z křesla dolů. Obě si odepjaly šperky jak z bradavek, tak z přirození a vstoupily jsme do bazénku. Sedly jsme si a všechny zcela bez nějakých zábran roztáhly nohy, aby voda mohla všude. Když na to vzpomínám, divím se, kde se ve mně vzala tenkrát ta odvaha a spíše drzost. Neměla jsem v tomto směru žádné zkušenosti, ale zapadla jsem do jejich společnosti hned. Chvilku jsme se jen tak osvěžovaly, v horku, které bylo venku, to bylo příjemné. Pak promluvila Miss: "Zavoláme si děvky a vy, Joy, si z těch třech vyberte tu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Bude to napříště vaše osobní služka."


...::: Tip pro Vás: Jezdecký bičík Fifty Shades of Grey - Sweet Sting :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zazvonila malým zvonkem a vzápětí vešla děvčata. Dostálo se jim svérázného poučení: "Slečna Joy je nová vychovatelka, jednu z vás si vybere jako osobní služku. Tak šup! Metr od bazénu, rozestoupit se a ruce za hlavu! Kozy pořádně vystrčit, rozkročit se, aby bylo taky něco vidět. Joy, prohlédněte si je!" Přejela jsem je pohledem. Ono to bylo těžké vybírání. Všechny byly mladé a hezké, s pevnými prsy téměř stejně velkými. Zaujala mě jedna s poněkud většími bradavkami a dvorci kolem nich. Než jsem stačila něco říci, Miss vydala nový příkaz: "Otočit, pořádně rozkročit a předklonit. Rukama roztáhnout zadnice! Víc předklonit, kundy musí být vidět!" Dívky poslouchaly jako stroje, vzápětí proti mně svítily tři zadnice a dole mezi stehny napolo pootevřená přirození. Moje volba se potvrdila i tady. Děvče, které jsem si vyhlédla, mělo přirození spíše ještě dětské, pysky byly téměř u sebe, ačkoliv byla důkladně rozkročená a předkloněná. Ukázala jsem na ni a řekla: "Pokud si mohu vybrat, tak tuhle." "Dobrá. Cindy, od této chvíle jsi osobní služkou slečny Joy. Dost zevlování, umyjte nás!" Dívky nás počaly omývat. Cindy pochopitelně mě. Mám-li se přiznat, v té chvíli jsem uznala, že dělat bohatou paničku je docela příjemné. Cindyiny ruce jezdily jemně po mém těle a jemnou žínkou mě otíraly. S naprostou samozřejmostí umývala nejen moje záda, ale i prsy a posléze přirození. Právě s takovou samozřejmostí mě pak osušila a pomohla mi natáhnout velice průsvitný župan. "Joy, Cindy vás nyní ubytuje. O šaty se nestarejte, vezme vám je. Jo a abych nezapomněla, pokud by Cindy neposlouchala, tak ji potrestejte. Proto jste tu. Potřeby si prohlédněte nahoře. Ve vašem apartmá je všechno připraveno." Přikývla jsem a vedena Cindy opustila koupelnu. Šla dva kroky přede mnou, takže jsem nemohla nevidět vrtění zadku. Bylo toho na mě nějak moc najednou, ale strach jsem z následujících dnů rozhodně neměla. Ostatně, změna je život.

Cindy mě zavedla do míst, která se měla stát na příští dobu mým domovem. Trochu jsem užasla. Očekávala jsem jednu místnost, nanejvýš se sociálním zařízením. Cindy mě ale nyní prováděla luxusně zařízeným bytem, myslím, že apartmá v pěti hvězdičkovém hotelu je proti tomu pouhá ubytovna. Obývák, společenská místnost, ložnice, koupelna s klosetem a bidetem. Z chodby vedly ještě jedny dveře, tam jsem se dostala až naposledy. Cindy otevřela dveře a jen zašeptala: "Tady je trestnice, prosím. Vchod je odtud, ale i z hlavní chodby." Zvědavě jsem vstoupila. No, trestnice nebyl moc příhodný název. Spíše to byla lékařská ordinace kombinovaná s dokonale zařízenou mučírnou. Samozřejmě nechybělo gynekologické křeslo, plné skříně nástrojů, zdi obložené pouty, karabáči, důtkami a bičíky, police plná rákosek všeho druhu a různých délek a průměrů a další bicí nástroje. Dále tam byly nástroje a přístroje zjevně speciálního určení, o kterých jsem neměla nejmenší tušení, k čemu mohou sloužit. To chtělo důkladnou a podrobnou prohlídku, na kterou nyní nebyl čas. Vyšla jsem ven. Cindy mě zavedla zpět do ložnice. "Madam, dovolíte, abych vám vybalila zavazadla?" "Jistě, ale moc toho nebude," zasmála jsem se. "Já vím. Miss ale už před odjezdem nařídila, abychom se o váš šatník postaraly a tak jenom vybereme vhodné velikosti a některé věci vám přivezou až v pondělí z města." Cindy mluvila, ale při tom rychle rozbalila moje tašky a věci naskládala tam, kam patřily. Všimla jsem si, že vše pečlivě skládá. Byla jsem spokojená. Ještě se zeptala, v čem půjdu k večeři. Výběr byl sice hubený, ale přesto jsem se zeptala: "A v čem chodí Miss nebo paní Luisa?" "V tomhle vedru přesně v tom, co máte nyní na sobě. Když má náladu, tak úplně nahá." "Pak není co řešit. Ty by jsi si měla vzít taky něco na sebe. Jsi pěkná holka a darmo bys tu bláznila muže." "To tady nehrozí, žádní muži zde samozřejmě nejsou," zasmála se služka svým tichým smíchem. "Vůbec žádní?" "Ne, madam. Jenom děvčata a ženy. Muži se tu objeví jen když Miss pořádá nějakou párty a pozve je. My nosíme běžně jen halenky a krátké sukénky, když ale paní poručí, tak nic." "To vám dnes poručila?" "Ne, ale do koupelny musíme své paní provázet pouze svlečené. Jenom s čelenkami, aby nám nepadaly vlasy do tváře." "Dobrá, později mi podáš podrobnější informace, abych věděla, jak to tady chodí. Nyní se ale obleč." "Pardon, madam, nejprve vás musím učesat, kdyby náhodou zavolala Miss k večeři, moc by se na mě zlobila, že jsem to nestihla. Nerada bych byla potrestána." Zavedla mě do koupelny, kde jsem se posadila na taburet. Přehodila mi kolem ramen velkou osušku a zručně upravovala můj koupelí pošramocený účes. Zakrátko byla hotová. "Když dovolíte, dojdu se obléci. Hned jsem zpět, mám pokojík přímo naproti vašim dveřím. Tady to jsou zvonky ke mně," ukázala na tlačítko na nočním stolku, vedle dveří, ba i v koupelně bylo a jak jsem později zjistila, v trestnici byl celý panel s tlačítky do všech pokojů služebného personálu i do některých dalších pokojů. Taky k Miss i Luise. Pokynula jsem jí a Cindy zmizela jako duch. V malé chvíli byla ale zpět, již v sukénce a blůzce, se střevíčky bez podpatku. "Jsi rychlá, to se mi líbí," pochválila jsem ji. "To je moje povinnost. Půjdeme nyní na terasu, večeře bude tam."


...::: Tip pro Vás: Obojek s kamínky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...