Hogtied
Fucking Machines
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 28.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Vylezly jsme z vany a osušily se. Teta si mezi nohy vstřikla nějaký dezodorant a mně taky, pořádně to štípalo. Šly jsme do pokoje. Na stůl položila deku a pak se na ni natáhla. Pokrčila nohy a rozevřela je. "No, prohlídni si moji kundu, kurvičko." Páni, to bylo! Píču měla pootevřenou, v pyscích díry, poštěvák byl naběhlý a celá píča byla na dotek horká. "Neboj se, vezmi ji za pysky a roztáhni mi ji, ta něco vydrží... dělej, kurvo," komandovala teta. "Oh, ááá... jen víc a neboj se. Mám ji červenou, co? Potřebuje vymrdat..." Prostě, co mám povídat. Potom si teta prohlídla kundu moji, přitom mě pořád dráždila, kozy, bradavky... ani nevím jak, ocitl se jí v ruce vibrátor, slyšela jsem vrčení a pak příjemné chvění na kundě, když mně s ním přejížděla pysky... škvíru mezi nimi, občas podržela na poštěváku, pak zase zasunula kousek do kundy, stále dokola, já už tekla, cítila jsem to... začala jsem mrskat bokama... vibrátor zajížděl dál a dál, pojednou jsem ucítila jakési silné píchnutí, až jsem sebou škubla, ale nic víc... vibrátor vrčel a já šílela... "Teto... áááchááách... jojojááá... protrhni mě už...!" "Hlupáčku... a co? Už jsem to dávno udělala, kundičko!" Jak jsem byla rozdrážděná, tak jsem vykulila oči. "A... a... kdy?! Já nic necítila, jen před chvílí silné píchnutí...!" "To bylo ono, podívej... už mrdáš jako dospělá ženská... máš ho tam, co to jde..." Mrkla směrem k vibrátoru. Trochu jsem se nadzvedla. Opravdu jsem ho měla v kundě! Nádhera! A já měla tolik strachu, když to svíčkou tak bolelo, že jsem nenašla odvahu... já husa pitomá. "Sevři nohy k sobě, aby ti vibrátor zůstal v kundě a otoč se prdelí nahoru, děvko. Nemysli si, že jsem zapomněla! Musím tě potrestat za tu knížku!" Tetě najednou zpřísněl hlas. Inu, co se dá dělat, ono to nebude tak divoké, nebude to prvně, co na prdel dostanu výprask. Obrátila jsem se. Vibrátor se chvěl až někde v mém žaludku, svírala jsem ho pevně. Teta mi pohladila prdel a pak na ni začaly dopadat rány rákoskou, štiplavé a dost silné... jenže kupodivu, čím víc to štípalo, tím větší jsem cítila rozechvění, zuřivě jsem si mačkala kozy a kroutila bradavkami, škubala jsem prdelí nahoru, rákosce blíž a každá rána mě zase přirazila na desku, až jsem to už nevydržela... "Och... áááúúú... vííc... vívíc... budu, budu, budúúú!!! Teto... tetííí přitlač... víííc! Ah... ah... áááchach... áááchach, ještéééé... chvilku... ááá... ááá... uh... uh... jseééém... jseééém!!!" Vyčerpaně jsem padla na desku stolu. Rány ustaly a teta mně hladila rozpálenou prdel... uf... ani jsem bolest nevnímala, nikdy bych netušila, že výprask v pravou chvíli může být tak příjemný. Pomohla mi otočit se, teprve nyní jsem cítila následky výprasku, prdel mě pořádně bolela. Opatrně ze mě vytáhla vibrátor a vypnula ho. Hladila mě na kozách a líbala mě, bylo to moc pěkné. Vzpomněla jsem si, co říkala teta před tím a dostala jsem nápad. Sebrala jsem všechnu odvahu a prohlásila:


...::: Tip pro Vás: Mystim Hector Helix S - anální kolík pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Ty svině, zbila jsi mě za to, že jsem si četla knížku a sama se se mnou kurvíš taky! Měla bych ti zpráskat pořádně prdel za to, že jsi mně protrhla blánu, kurvo!" "Ano, zasloužím si to," přijala teta mou hru. Jestli si to ale myslela, tak si to myslela špatně, protože já to jako hru vůbec nemyslela. Měla jsem opravdu nutkání vyzkoušet si, jak to chutná, když můžu dát výprask já druhému. Odstrčila jsem její ruce a posadila jsem se. Sotva jsem slezla, chtěla se položit na stůl ona. Zarazila jsem ji: "To by se ti hodilo, co?! Natáhnout se pohodlně na stůl! Tak to ne, kurvo! Tady, pěkně přes opěradlo křesla se přehneš a pořádně vystrčíš prdel do výšky. Samozřejmě rozkročená, aby ti byla pěkně zezadu vidět píča. Dělej, dělej..." Poslušně se přehnula, vzala jsem rákosku a začala... Pěkně přes vypjaté vrcholky hýždí, rána za ranou a pořádně, vždycky pět na jedno místo a pak jsem postoupila o kousek dál směrem dolů, ke stehnům. Snažila se vydržet, ale hrdinství jí dlouho nevydrželo, když rány začaly dopadat do styku hýždí se stehny, začala křičet a poklesávat v kolenou. Nepovolila jsem. Jelita v místech, kde jsem už byla, pěkně vystupovala nahoru a byla krvavě zbarvená, místy až do černa. Viděla jsem, jak jí z kundy vykapává sekret, výprask ji dráždil jako mě předtím. Co já bych jí nedopřála! Obešla jsem ji a začala postupovat zase od stehen k vrcholkům, protože dopady byly z druhé strany a v jiném úhlu, křížily se s dopady prvního výprasku a nakonec měla prdel plnou křížících se jelit. Usoudila jsem, že to zatím stačí. Hladila jsem jí rozpálenou prdel a občas zajela na mokrou kundu a dráždila ji. Nakonec jsem prstama už vjížděla dovnitř. Teta vrtěla prdelí a rukama si mačkala a dráždila bradavky. Natáhla jsem se pro vibrátor, pustila jej a zasunula jí do kundy, přidržovala jsem jí ho uvnitř kolenem, nalehla na její záda a rukama se chopila jejích cecků. Vzala jsem do prstů její pořádně naběhlé bradavky, začala jimi kroutit a natahovat za ně kozy, kníkala a chtěla víc, kunda jí jezdila po mém stehně a její nohy se kolem mě svíraly a zase rozevíraly. Začala jsem jí ze strany dlaněmi fackovat kozy, až pod ní poletovaly. Natáhla ruku ke stolu, strhla z něj důtky a podávala mi je. "Bičuj mi cecky... oh... pořádně... chci je mít rozpálené... áááúúúááách... víc... víííc... to je ono... ááách...!!!" ječela teta, já supěla námahou a obě jsme se pořádně potily. Nakonec jsem ji udělala. Objímala mě, líbala a říkala mi, že jsem její malá kurvička. Nechaly jsme všechno, jak bylo a šly k ní do ložnice. Od toho dne jsem začala spát s ní na široké válendě."

Pamela se napila, zamyslela se a pak pokračovala ve svém povídání: "Ráno jsem se probudila. Sotva jsem otevřela oči, první, co jsem viděla, byla prdel tety, pěkně zmalovaná rákoskou. Dívala jsem se na ni a v duchu se divila, kde jsem v sobě vzala takovou odvahu. A co, chtěla to, tak to dostala. Pohladila jsem ji. Pomalu se otočila, taky už nespala. Usmála se na mě a položila mi ruku přes kozy. "Tak co, kurvo? Jaký je to, probudit se ráno a nebýt už panna? Nemrzí tě to, že to nebylo čurákem?" "Prosím tě, jaký je v tom rozdíl? Líbilo se mi to a tak co... Vibrátor nebo čurák, všechno stejný, když je to pěkný." "Hlavně když se ti to líbilo. Jestli chceš, můžeme si to dát dneska znovu." Popleskala mě po kozách. "No a proč ne? Mám prázdniny a ty máš už dovolenou, tak si můžeme užít, alespoň od tebe něco pochytím, jsi správná svině vymrdaná." Vzpomněla jsem si, že chtěla, abych jí nadávala a mluvila s ní sprostě. Celá se rozzářila. "Ty má malá kurvo, tak se mi to líbí!" Stiskla mi kozu do ruky. "Stud stranou, nic se neboj mi nadávat. Dost mě tím vzrušuješ, víš?" Přitáhla si mě za kozu blíže. Přiznám se, že to sice zabolelo, ale nebylo to protivné. Ochotně jsem se k ní přitiskla. Zvedla jsem ruku a pořádné plácla přes spráskanou prdel, jen to mlasklo. "Ach... ááách," zareagovala. "Ještě, svině, naplácej mi!" "Ty čubko, hned po ránu?" Prásk! Prásk! Dala jsem jí asi pět ran na prdel. "To ti stačí. Chce se mi chcát a mám hlad." "Po snídani si pohrajeme, ano?" "Chtěla bych si číst." "Krutou markýzu, co, ty čubko?! Na ni máš dost času i pak, ne? Zalejeme zahradu a pak se budeme kurvit, co říkáš...?" Inu, teta žadonila, jako kdyby to deset let neměla, ale nechtěla jsem povolit jen tak. "Jedině když mi dovolíš spráskat ti cecky! Máš je velký a chtěla bych vidět, jak budou vypadat nateklý." "Klidně. Když budeš chtít, můžeš i kundu, dělám si to sama, ale není to ono." "Ty se biješ i přes píču?" "Proč ne? Víš, jak to rajcuje? Co na tom, že kunda oteče. Však zase splaskne. Mám takové krátké důtky, jednou rukou si rajcuju kozy, do kundy si vrazím vibrátor a pak se přes ni šlehám, to je senzační mrd, vždycky u toho důkladně vyteču," vyprávěla teta a lesklýma očima se na mě dívala. "Jo, holka, ženská ví, jak si udělat dobře. To víš, každá jsme jiná a to se v sexu projeví. Některá ráda kouří čuráky a semeno pěkně polyká, jiná zase ráda mrdá mezi kozy a pak si semenem kozy potírá a vůbec, způsobů, jak dosáhnout orgasmu, je hromada."


...::: Tip pro Vás: Anální zrcátka Anal Speculum :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...