Divine Bitches
Bound In Public
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 13.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Probudily mne doteky mezi nohama. Cindy se nade mnou skláněla a otírala mě. "Co si to dovoluješ? Jak to, že mě osaháváš?!" "Oh, ne, otírala jsem vám jen přirození, měla jste na něm krev, tak abyste se neušpinila." "Nelži! Prohlížela jsi mi bez dovolení rodidla! Okamžitě do trestnice! Mazej, kurvo lesbická!" Cindy mlčky odešla. Já pomalu vstala. Trochu mě propíchnutá místa přece jen bolela. Určitě to Cindy myslela dobře, ale byla jsem pamětliva toho, co mi Miss řekla. Odešla jsem za ní. Stála v koutě, čelem ke zdi. "Co tam děláš?" "Očekávám vás - když jsme v trestnici na potrestání, musíme na příchod paní čekat v koutě a nesmíme se rozhlížet po trestnici, to je přísně zakázáno." "Už jsem tady, jak vidíš. Ke mně, svině!" Ukázala jsem prstem před sebe. Postavila se přede mě se sklopenou hlavou. Zvedla jsem ji za bradu a pohlédla jí do očí. "Jsem přísná, to si pamatuj. Když tvrdíš, že jsi mi jen otírala krev, proč jsi mě nevzbudila?" "To se nemohu odvážit. Měla jste ale roztažené nohy a já si všimla, že jste od krve, proto jsem vás otírala, opravdu jsem si vás neprohlížela, věřte mi." "No, možná, že to tak bylo, možná, že ne. Nepotrestám tě tedy přísně. Vylez na kozu! Nohy na opěrky, rukama se drž madel! Pět přes píču, řemenem!" Sejmula jsem z věšáku kožený opasek, poměrně široký, aby se síla více rozložila. Napřáhla jsem a opasek s mlasknutím dopadl na její vystrčenou píču... "Jaáááúúú!" zařvala a zaškubala sebou. Prásk, prááásk!!! "Jaáááúúú!!!" A znovu rána a další, poslední. "Jaáááúúúááá!!!" "Neječ! Píča takové kurvy jako jsi ty musí něco vydržet. Dej si pozor! Rákoskou to bolí víc. Slez a běž do pokoje, nalej mi Permont, přijdu hned." Šla s trochu rozkročenýma nohama. Pověsila jsem řemen na své místo. Miss měla pravdu, trochu strachu jí neuškodí. Taky se poučí, že musí dělat všechno s mým vědomím. Vrátila jsem se do pokoje. Sklenka Permontu stála se sklenicí sodovky na stole. Všimla jsem si, že je dost pozdě. Zaspala jsem čaj i večeři. Posadila jsem se ke stolu. Zapálila jsem si.

"Podej mi jídelní lístek!" V okamžiku jsem ho měla na stole. Přejela jsem ho očima. "Zeleninovou směs a studený nářez, čaj. Doufám, že nebudu čekat do rána." "Hned to tu bude." Zavolala domácím telefonem a skutečně, stačila jsem vykouřit cigaretu a už se ozvalo klepání na dveře. Cindy šla otevřít a přinesla mi tác s objednaným jídlem, naservírovala mi to vše na stůl a popřála dobrou chuť. Docela jsem vyhládla, i když snídaně tu byly bohaté, přece jen už byl večer. Snědla jsem skoro všechno, až na malý zbytek nářezu. S chutí jsem pila čaj a zapálila jsem si k němu. Cindy s mým svolením odklidila zbytky večeře. "Dolej mi Permont a sama si nalej taky! Zapal si, ukaž mi píču...!" Jak seděla v křesle, nadzvedla nohy a více roztáhla stehna. Pysky byly nateklé a tmavorudé. "No, nijak moc ta tvoje kunda neutrpěla. Inu, to víš, přísnost musí být. Možná, že jsi to myslela dobře, ale to se nedá nic dělat, chci o všem vědět. Doufám, že si to zapamatuješ." "Ano, madam." "Abys neřekla, že jsem tak zlá - chceš si dneska vyhonit píču?" Cindy malinko zrudla. "No tak, chceš nebo ne?" "Když mi to dovolíte, tak ano." "Dobře, povoluji ti to." "Madam, moc děkuji, ale to mi musíte dát poukázku." "Jakou poukázku?" "Máte je prosím v toaletním stolku." "Podej mi je!" Vstala a rychle došla do mé ložnice. Vrátila se s bločkem lístků a tužkou. Nevěřila jsem vlastním očím. Opravdu to byla jakási poukázka na masturbaci, doslova na ní bylo natištěno: "Dne... se povoluje služce... samoukájení až k dosažení orgasmu. Svolila... podpis..." Doplnila jsem tam údaje, utrhla lístek a podala ho Cindy. Nechala ho na stolku a odnesla zbytek zpět. Když se vrátila, zeptala jsem se: "A to musí být?" Přikývla. "Musí. Kdyby mě náhodou kontrolovala Miss a nebo madam Luisa, nic by mi nepomohlo jen říci, že jste mi to povolila. I kdybyste jim to pak potvrdila, neminul by mne určitě trest za to, že jsem si neřekla o poukázku, to je povinnost. Musím si je ukládat, občas se kontroluje, jak často si to děláme." "No dneska si můžeš honit píču vesele. Koupat se nebudu, jenom mi rodidla potřeš hojivým roztokem." Vstala jsem. "Tak půjdeme." V ložnici jsem se položila na postel a roztáhla nohy jako poslední děvka z ulice. V duchu jsem se musela smát, že posledních pár dní jsem takhle ležela vícekrát než za celý rok před tím. Cindy mi jemně potírala rodidla roztokem, příjemně chladil, přece jen jsem je měla rozpálená. Nijak to ale nebolelo, takže za pár dní budu v pořádku. "A dost už. Běž už, stejně se už nemůžeš dočkat, až si začneš prohánět píču vibrátorem. Hlavně ho nezavař," smála jsem se. Cindy byla trochu rudá, když mě s přáním dobré noci opouštěla. Volala jsem za ní ještě, aby si nezapomněla poukázku, pak jsem se přikryla a záhy na to usnula.


...::: Tip pro Vás: Okouzlující srdeční plácačka :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ačkoliv se to nezdálo, čas neúprosně běžel a já byla u Miss již měsíc. Za tu dobu jsem téměř dokonale poznala všechny tajnosti tohoto domu, naučila jsem se otevírat skryté vchody a samozřejmě ovládat mnoho přístrojů, o kterých jsem vlastně zpočátku nic nevěděla. Pokud nebyla práce s nějakou neposlušnou kurvou, trávila jsem volný čas v trestnicích, kde jsem se dokonale seznamovala s nástroji a přístroji. Záleželo mi na tom, abych věděla, co v které trestnici je, kde to je a jak se to používá. Zvláště mně učarovaly přístroje na mučení proudem, také přístroje na vzduch měly svoje kouzlo, tlakové i podtlakové. Záhy se mezi služkami rozšířilo, že jsem přísnější než Miss San a Luisa. Měla jsem nejprve obavy, aby se jich to nedotklo, ale opak byl pravdou. Miss San si mě jednou zavolala a...: "Joy, šušká se mezi personálem o vaší přísnosti. Udivuje mě to, protože jsem se domnívala, že já a Luisa jsme přísné dost. Nicméně, musím přiznat, že je to pro mne milé překvapení a jsem nyní velice ráda, že jsem vás přijala jako vychovatelku. Konečně mám někoho, na koho se mohu stoprocentně spolehnout. Získala jste si zakrátko pořádný respekt mezi těmi kurvami. To mě velice těší. Jen tak dál!" Potěšilo mě to. Ovšem nesmí si nikdo myslet, že snad od rána do večera byly permanentně služky trestány a mučeny. To by byl omyl. Miss měla také dost známých a tak jsme s ní také jezdily po návštěvách. Popravdě řečeno, nijak nemiluji besedy mezi urozenými či bohatými lidmi a tak jsem neprojevila asi moc nadšení, když jsme jely na první návštěvu kamsi do horoucích pekel. Jízda trvala skoro tři hodiny, ale bylo by asi nezdvořilé, možná přímo nemožné, říci Miss, že nepojedu.

Mohla jsem ale nakonec být spokojena. Miss měla známosti v kruzích stejného zaměření jako byla ona, takže to rozhodně nuda nebyla. Bylo zajímavé pozorovat různé přístupy k jedné věci. U paní Clarett sloužily služky, které byly pomalu ploché jak letiště, tvrdila, že velké kozy nejsou ženské. To ovšem bylo v rozporu s paní Betsy, která měla služky povětšinou starší a s pořádně vytahanýma kozama. Paní Marion zase měla zálibu v asiatkách, o kterých tvrdila, že vydrží ze všech nejvíce. Postupně jsem poznala všechny tyto známé, některé nás navštěvovaly také. Vzájemně si dohazovaly služky, říkaly tomu trh pracovních sil, prozaicky bych to ovšem nazvala obchodem s otroky. Nabídky chodily natočené na kazetě, od všech standardně upravené. Nejprve krátký popis - jméno, datum narození, váha a výška, zdravotní stav. Pak následovaly snímky, pochopitelně bez oblečení. Nejprve zepředu, pak z boku a zezadu. Na všech snímcích s rukama založenýma za hlavou. Detail poprsí, pak vleže na vyšetřovacím křesle, s roztaženýma nohama, totéž s roztaženou pochvou a nakonec ještě s detailem análního otvoru. Krátký záběr na dívku v předklonu, zezadu a krátký záběr její chůze. Obyčejně na kazetě byly dvě až čtyři. Miss měla podobnou kazetu se služkami, které chtěla nahradit jinými. Stačilo se pak dohodnout a výměna byla provedena, případně prodej a koupě. To když se obchodujícím nezdála výměna přiměřená. Pochopitelně, že nebyly návštěvy jen tohoto druhu. Miss se účastnila i různých společenských událostí. Byla z toho řádně otrávená a většinou po návratu si vybrala nějakou děvku a šla s ní do trestnice, aby si, jak říkala, spravila náladu. Naštěstí já jsem byla těchto návštěv ušetřena, protože o mojí nechuti k nim dobře věděla. Někdy to odnesla Luisa, avšak té to tak nevadilo.

V průběhu doby jsem navrhla různá "vylepšení", například zápasy služek mezi sebou, měření obsahu pochvy - mimochodem to uznala Miss za tak dobrý nápad, že jsme si navzájem změřily obsah pochvy i my. O tom se zmíním později. Některé mé nápady se setkaly také s nesouhlasem, ale jen částečným. Chtěla jsem například, aby všechny služky byly označkovány značkou Miss San a dokonce jsem ji sama navrhla. Trojúhelník stojící na špici, uvnitř písmeno S. Navrhovala jsem vypálit ho na každou kozu tak, aby se špička dotýkala bradavky a nebo obdobně, vypálit nad kundu, aby se špička dotýkala styku pysků nahoře nad poštěvákem. Miss nechtěla. Nikoliv proto, že by služky chtěla ušetřit bolesti, ale proto, že by se tímto označkováním staly těžko směnitelné za jiné. Nápad se jí ovšem ve své podstatě líbil, nechala proto zhotovit tři tyto cejchy s písmeny S, L a J uvnitř, což byla naše začáteční písmena. Cejchy ovšem nebyly zhotoveny tak, aby se musely rozpalovat v ohni. Trojúhelník byl kovový, právě tak jako písmeno uvnitř. Stěny byly sice silné centimetr, avšak v malém žlábku uprostřed trojúhelníku vedl odporový drát; silný pouze milimetr. Uložen byl v drážce z nevodivé hmoty a pouze asi polovina průměru vyčnívala nad povrch. Dráty byly spojeny s kolíky podobnými s těmi v normálních zástrčkách, držadlo, do kterého byl připojen přívod proudu a které bylo opatřeno spínačem zase mělo otvory jako zásuvka. Tím se daly kdykoliv cejchovací trojúhelníky snadno vyměnit za jiné. Miss rozhodla, že si označkujeme svoje osobni služky, každá tu svou, svojí iniciálou.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...