Everything Butt
TS Pussy Hunters
Foot Worship
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Miss

část 10.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Ozvalo se zaklepání na dveře. Rychle jsem prst vytáhla a pozvala návštěvu dál, ani jsem se nesnažila přikrýt, nikdo jiný než nějaká služka to být nemohl. Objevila se ovšem Luisa. "Joy, budete už spát, anebo máte náladu se jít se mnou trochu pobavit?" "Proč ne, na spaní je myslím stejně ještě brzo, mně se tedy zatím nechce." "Výborně!" Vstala jsem a šla si vzít župan. Mávla rukou a řekla mi, abych zůstala tak. Ona byla nahá také. Vyšla jsem na chodbu. Vedle dveří stála čelem ke zdi drobná dívčina, rovněž nahá a uplakaná. Sešly jsme s ní do sklepení, tam ji Luisa předala Evelyn: "Dej jí pořádný klystýr, aby byla důkladně vyprázdněná, po něm nám ji přivedeš do ordinace Cé." Evelyn třesoucí se dívku odváděla a my vešly do dveří s velkým písmenem C. "Poslyšte, Luiso, kolik jí je? Vypadá ještě jako dítě." "Jen se nestrachujte, léta už na to má!" "Co provedla?" "Vzala jsem si ji do postele pro potěšení a ta malá kurva mě při lízání kundy kousla." "Hodně?" "Ani ne, spíš jen víc stiskla zuby. Krev mi netekla," zasmála se. "Jenže je to dobrá záminka k potrestání a docela na to mám dneska náladu." Posadily jsme se ke stolku a zapálily si. To, co se nazývalo ordinací Cé, byla pochopitelně dokonale zařízená mučírna, jako ostatně skoro všechny "ordinace" v domě. Nic mě tady za těch pár dní už nepřekvapovalo. Dost dlouho jsme čekaly. Luisa zažertovala: "Sakra, ta Evelyn jí snad vymývá i žaludek, to je doba, že, Joy?" Než jsem stačila něco říci, otevřely se dveře a Evelyn vstrčila děvče dovnitř, jako by stála za dveřmi a poslouchala nás. "Omlouvám se, madam, ale ta malá mrcha měla v sobě svinstva, že jsem musela klystýr čtyřikrát opakovat, než konečně šla ven jen čistá voda." "No dobře. Můžeš odejít." Mávla rukou. Evelyn udělala pukrle a zmizela, dívčina zůstala stát kousek od dveří. Třásla se a po tvářích se jí koulely slzy. Vypadala opravdu dětsky, malé kozičky by se mně vešly pomalu do dlaní a celé to podtrhoval holý podbřišek. Nicméně, věřila jsem Luise a taky to nebyla moje starost, kolik jí je.

"Neřvi! To jsi si měla rozmyslet před tím, než jsi mě kousla, svině!" "Já... já... nechtěla, prosím, madam! Já jsem se lekla, jak jste mě švihla přes záda..." "Drž hubu! Příště se lekneš a ukousneš mi poštěvák, ne?! Takové výmluvy na mě neplatí! Vylez si na kozu!" Ukázala na vyšetřovací křeslo. Na rozdíl od ordinace nahoře zde bylo masivní, opatřené různými řemeny k připoutání a dalšími jinými vylepšeními. Plačící dívka se na křeslo posadila. "Co si myslíš, že asi budeme dělat?! Povídat si, že jsi se posadila jako k besedě?! Lehnout, roztáhnout nohy a nahoru na podložky s nimi! Ruce natáhnout za hlavu! Dělej, kurvo, nemám náladu tu s tebou být celou noc!" Pomalu jsme se zvedly a šly ke křeslu, na které se uplakaně položila. Pohlédla jsem na její kundičku. Baculaté pysky, těsně přiléhající k sobě dávaly tušit, že je to opravdu mladé děvče. Velmi světlá rozeta análu byla pevně stisknutá. Luisa jí upoutala nohy pod koleny k podložkám, pak natáhla její ruce ještě více, nasadila kožená pouta a pomocí řetízků natáhla ještě více. Přes břicho upnula široký kožený pás, pevně ho přitáhla a zapjala. Zaklonila podpěrky nohou a počala je rozvírat více a více... Dívka začala naříkat a nakonec hlasitě křičet. Luisa zajistila podpěrky. Nohy byly rozevřeny hodné doširoka a pochva už se počala pootevírat také. Luisa rozevřela dvěma prsty pysky od sebe. "Fuj... podívejte, má drahá, jak má píču zahleněnou! Takhle se odváží přijít mi do postele, čubka špinavá. Nu, však my ji naučíme hygieně." Dívenka měla opravdu zarudlou pochvu a dosti vlhkou, asi to bylo tím, že se těsně před tím, než ji Luisa odvedla, přece jen už vzrušila a žlázy dělaly své. Nic jsem nenamítala, bylo mi jasné, že Luisa hledá záminku k trestu, jakoukoliv.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Za Za Zu Feather Handcuffs :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Nejdřív ti vypláchneme močák a pak teprve tady to svinstvo," rozhodla. Přitáhla ke křeslu jeden z mnoha vozíků s nástroji. Do velké injekční stříkačky natáhla načervenalou kapalinu z velké láhve, stříkačku odložila, otevřela zásuvku pod přirozením dívky a uchopila do ruky hadičku. "Joy, roztáhněte té svini píču, zasunu jí do močáku katetr!" Rozevřela jsem dívce pysky a Luisa jí začala zasouvat do močové trubice hadičku. "Uvolni se, svině! Jak budeš močovod svírat, vezmu si cévku tvrdší a to pak něco zažiješ!" Hadička zmizela několik málo centimetrů v těle dívčiny, když z ní začal vytékat slabý pramínek moči. Luisa ji ještě asi dva centimetry zasunula dál a pak počkala, až výtok moči ustane. Moc jí nebylo, zřejmě se důkladně vyprázdnila při klystýrech. Nyní nasadila na konec hadičky injekční stříkačku, naplněnou předtím načervenalým roztokem a vstříkla obsah dovnitř, odhaduji, že to mohl být tak čtvrtlitr... "Ah... ah... ááá... áááúúú... áááúúú... pááá... íííí.. auauááá!!!" Ječení dívky se rozléhalo místností a slzy jí tekly potokem. "Jáááúúú... ááá!!!" Její pochva se prudce stahovala a rozvírala, ústí močové trubice vystoupilo, bylo vidět, že se ze všech sil snaží kapalinu vypustit. Hadička však utěsnila močovou trubici pevně a na druhém konci stříkačka nedovolovala kapalinu vymočit. Luisa mi podala vysvětlení: "Výborná desinfekce pro takovéhle kurvy. Mentol s lihem a kapsicínem, to je výtažek z pálivých papriček," smála se. Dovedla jsem si to živě představit. Luisa stiskla hadičku asi uprostřed, sejmula stříkačku a volný konec jí zasunula hluboko do pochvy a povolila sevření. Kapalina z močového měchýře jí nyní vnikala do pochvy a řev se zdvojnásobil, zvláště když počala vytékat ven a tekla přes anální otvor dolů. Nic jí nebylo platné, že ho měla pevně sevřený. Luisa naplnila znovu stříkačku a tentokrát ji vyprázdnila do její pochvy. Chvilku jsme ještě čekaly a potom Luisa vytáhla hadičku z močáku. "Půjdeme si umýt ruce, nerada bych si s tím sáhla třeba do oka. Dávala jsem sice pozor, ale stačí malá kapka a člověk slzí ještě za půl hodiny." Luisa vmáčkla do pochvy dívky chuchvalec vaty a šly jsme se umýt. "Co navrhujete dál, Joy?"

"To je těžké, Luiso, neznám pořádně zařízení, které tu je k dispozici a ani nevím jak postupujete vy, to víte, když jsem byla v domácnostech, nemohla jsem si tohle dovolit, i když jsem četla o mnoha výchovných a trestních metodách." "Nebojte se, tady si můžete dovolit všechno, proto tady ty kurvy jsou, aby sloužily našemu pobavení. Ohledy neberte, to byste si moc neužila. Nebo vás to nevzrušuje?" "Mám píču celou mokrou," odpověděla jsem popravdě. "Já taky. Ten její řev mě fascinuje. Víte co? Sešviháme jí nyní vnitřní strany stehen bičíkem, každá z jedné strany, střídavě vy a pak já. Pěkné od kundy až po stehna! Takový nářez účinkuje na každou. Na závěr pár elektrošoků do kundy, na takového čuráka jen tak nezapomene!" "Nechám to na vás, Luiso." "Tak jdeme!" Luisa zamířila ke stěně, sejmula slabý bičík a podala mi ho, sama si vzala druhý a začaly jsme s výpraskem... První dvě rány na každý pysk a pak postupně pomalu po stehnech ke kolenům a zase zpátky. Bičík zanechával úzké rudé stopy, ječivý řev rozechvíval vzduch. Intenzita ran stoupala úměrně s tím, jak jsme se víc a víc vzrušovaly, potom už to nebyla jen stehna... Luisa chraplavým hlasem vykřikla: "Přes píču... bijte ji přes píču!!!" Sama šla příkladem a šlehy bičíků nemilosrdně barvily stydké pysky do tmavoruda... Byla jsem nesmírně vzrušená, cítila jsem, jak mi moje výměšky tečou dolů po stehnech... snažila jsem se zasahovat škvíru mezi pysky a také se mi to několikrát podařilo. Srdcervoucí křik nás přiváděl do maximálního vzrušení. Luisa nakonec odhodila bičík, vytrhla mi můj z ruky a odtáhla mě do rohu, kde byla jakási prostorná matrace. Padly jsme na ni a za doprovodu kvílivého nářku potrestané kurvy jsme se zuřivě milovaly. Vášnivě jsme si masírovaly kozy, tahaly se za bradavky, dávaly si vlahé polibky, až jsme navzájem spočinuly ústy na kundě té druhé. Sály jsme si poštěváky a lízaly mokré díry... Luisa vyrážela rozvášněné výkřiky a i já jsem se po chvilce připojila. Muselo to ze mě ven. Nevím, jak to trvalo dlouho, ale krásně jsme se téměř najednou uspokojily. Upocené, ulepené, ale spokojené jsme ležely na žíněnce vedle sebe a hladily si navzájem těla, hlavně prsy a boky. Bylo to velice příjemné, zvláště když jsme u toho poslouchaly kvílivé sténání potrestané děvky.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 1 Black Edition :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...