Electrosluts
Czech Bangbus
Foot Worship
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Milování v latexu

Autor: Ji.Zd

Hodnocení

1234567

Dlouhovlasá blondýnka Monika, s níž jsem chodil, a milovali se už nějaký ten pátek, měla jednu velikou slabost: šoustání v latexu. Mně tento způsob nepřipadal zajímavý, ale nebyl jsem proti, vyzkoušet jej osobně.

Jednou přišla s tím, že odjede na čas do zahraničí, což se mi ani na chvíli nelíbilo, ale jelikož tam jela služebně, nemohl jsem tedy rozhodnutí, zvrátit. Neutěšilo mě ani to, že mi slíbila, že se určitě ke mně vrátí, pokud o to budu stát, a také, že to bude pro mě i výhodné. Poslední slova jsem považoval za blábol. Jak se později ukázalo, hodně jsem se mýlil.

Mezičas od jejího odjezdu do návratu, jsem prožíval vlastním masturbováním a vzpomínáním, zda i Monika činí totéž. V jednom, z našich nesčetných telefonátů, mi oznámila, že na moji adresu odeslala balíček a chtěla po mně, abych s jeho otvíráním vyčkal jejího příjezdu. Přislíbil jsem jí to, a když po několika dnech balíček dorazil, tak po jeho vyzvednutí na poště putoval rovnou do skříně. Celkem mě ani nezajímalo, co je uvnitř, ale byl malý a nikterak těžký. Odeslal jsem Monice zprávu, že dorazil.

Několik dnů nato měla na mě ještě podivnější požadavek. Oholit si rozkrok. To se mi sice dost nelíbilo a nebyl jsem si jistý bezpečnosti provedení. Neznal jsem nikoho, kdo se již mezi nohama holil, aby mi poradil. Čas se krátil a já nenalézal jiné řešení, než použít holení a tak jsem se rozhodl, to risknout.

Odebral jsem se do koupelny nahý, uchopil strojek na stříhání vlasů a zajel jím do pohlavního ochlupení. Vibrování mi způsobilo ztopoření, které napomohlo dalšímu zkracování. Po dostatečném zkrácení ochlupení kolem ptáka, přišel na řadu šourek, i ten šel ostříhat bez problémů.

Po osprchování jsem nanesl holicí pěnu, která nepříjemně chladila, což mi způsobilo malou topornost, která brzy polevila. Přistoupil jsem k fázi holení. Starším holítkem jsem provedl prvních pár opatrných tahů po spodní části šourku. Šlo to snadno a tak jsem pokračoval, až byl celý pytlík bez chlupů. Usoudil jsem, že budu pokračovat. Jakmile jsem začal s holením u péra, pocítil jsem opětovné ztopoření. Pokožka v oblasti kořene se tím vypnula a holení šlo pohodlněji. Po ukončení jsem po rozkroku přejel rukou. Měl jsem rozkrok jako před pubertou. Bez problémů jsem přibral část břicha a vnitřní strany obou stehen. Potom se ale stalo něco, čeho jsem litoval. Na oholená místa jsem nanesl vodu po holení. Můj pocit by se dal přirovnat k jeho zasunutí mezi rozpálené uhlíky. Uchopil jsem sprchu a na pálicí a řezající místa pustil studenou vodu, ta nepříjemný pocit ztlumila. Po celkovém osprchování jsem si opět přejel po rozkroku. Byl jsem spokojen a věřil, že i Monika bude.

První problémy nastaly, když jsem si oblékl boxerky. Po chvíli jsem v rozkroku měl pocit svědění a nepříjemný pocit, připadalo mi to, jako když se mi péro lepilo na pytlík. Docházelo vlivem pocení a mě to nutilo neustále měnit polohu ptáka v boxerkách. Ještě horší to bylo v těsnějším spodním prádle.

Z počátku pomohlo používání dětského pudru, který vlhkost dokázal překrýt a navodit tak byť krátkodobě příjemný pocit. Zato jsem ale měl rozkrok celý bílý. Až později mě napadlo, nosit ptáka nahoru a tím celému nepříjemnému pocitu zabránit, to se ukázalo jako ideální.

V den Moničina návratu putovala z úkrytu nafukovací postel, přes kterou jsem po jejím naplnění vzduchem, přehodil rozevřený nepoužívaný spací pytel, šusťákovou stranou vzhůru a pak již byl čas na cestu k nádraží pro Moniku.

Naše radost ze setkání byla nevídaná a oboustranná. Odešel jsem sehnat taxi, protože měla více zavazadel, než z kolika odjížděla. Chtěla jet nejprve ke mně. Dost mě to překvapilo, ale respektoval jsem to.

Po dojezdu, nastěhování zavazadel a zavření dveří bytu mě poslala se osprchovat, že připraví kávu. Tu uměla lépe než já. Bylo to sice dost nezvyklé, ale přesto jsem odešel do koupelny. Vrátil jsem se jen ve spodním prádle, káva krásně voněla a Monika byla jen v kalhotkách. Její obnažené prsní bradavky prozrazovaly, že je hodně nadržená, stejně i já, což jsem nemohl, skrývat, protože obrys mého penisu byl dobře znatelný.

Usedl jsem vedle ní, sdělovali si zážitky a novinky za vzájemného hlazení na pohlaví. Pochválila můj oholený rozkrok. Když jsem jí řekl, s jakými obavami jsem holení prováděl, zeptala se mě, proč jsem raději nepoužil depilačního krému. Musel jsem přiznat, že mě tato možnost nenapadla. Pojednou se zeptala: „Kde máš balíček? Doufám, že jsi neukojil svoji zvědavost?“ Zavrtěl jsem hlavou, otevřel skříň a podal jí ho originálně zabalený. Pusu jsem považoval za odměnu.

„Chvíli počkej, budeš překvapený.“ pravila, než zmizela za dveřmi ložnice i s ním. Usadil jsem se pohodlně do křesla, vzal hrnek se zbytkem kávy a očekával, čím mě překvapí. Když se dveře znovu otevřely, překvapením jsem si vylil zbytek kávy do klína. Stála tam v lesklé červené latexové kombinézi s kapucí, která byla, jako by ji někdo na ni ulil. Její krásně tvarované tělo v ní působilo úchvatně. Odložil jsem na stůl hrnek, chystal se vstát, obejmout její krásné tělo a na místě ji ošoustat. Než se ale tak mohlo stát, přistálo na mém klíně cosi stejně lesklého a hladkého, jenže světle modré barvy. Byla to druhá kombinéza. „Obleč si ji, ať vidím, jak v ní vypadáš.“ řekla. K tomu mě nemusela pobízet dvakrát. Boxerky putovaly dolu a nohavice kombinézy nahoru. Po oblečení horní části přistoupila blíže ke mně a řekla: „Počkej, já sama.“, uchopila mého tvrdého ptáka, trčícího ze vstupního otvoru jednou rukou, druhou odtáhla zipovou část kombinézy a ruku i s mým pérem vnořila do pravé nohavice a umístila mi ho vedle stehna. Natáhla mi na hlavu kapuci a vše zakončila zapnutím zipu až k mé bradě. Oba jsme byli, mimo obličejů, rukou od zápěstí a nohou od kotníků, v latexu. Uchopili jsme se a šli do předsíně, protože tam mám velké zrcadlo.

Obraz v zrcadle ukazoval dvě postavy, které vypadaly jako bytosti z jiné galaxie. I když Monika kupovala moji kombinézu jen podle paměti, trefila se přesně. V zrcadle jsem si povšiml rozdílu v zapínání. Zatím co zip Moničiny kombinéza končil hluboko v jejím rozkroku, na moji přecházel volně několik centimetrů na levou nohavici, jak jsem později pochopil, bylo to z důvodu snadnějšího vyjímání penisu. Navíc oba zipy byly obousměrné. V mé pravé nohavici se stále rýsoval můj tvrdý pták a já měl chuť ošoustat Moniku každou minutou. Ale překvapením nebylo konec.

„Poslyš, nechceš si, když už jsme tak pěkně oblečení zahrát si na zajatce?“ zeptala se. Nebylo mi to zrovna po chuti, protože jsem byl nadržený až běda, ale také jsem ji nechtěl kazit radost a tak jsem souhlasil.

„Nebudeš litovat!“ slíbila. Lituji už teď, pomyslil jsem si, ale nahlas jsem řekl jen: „To doufám!“

Zeptala se mě, zdali mám zájem si vyzkoušet věc, kterou má v kufru. Projevil jsem zvědavost a tak sáhla do jednoho z kufrů a vyndala něco podobajícího se palčákovým rukavicím, jenže bez volného palce. Prsty byly uvnitř společně s palci. „Chceš si to vyzkoušet?“ zeptala se a já souhlasil. Pomohla mi obléci obě rukavice. Na hřbetní straně obou rukavic v oblasti zápěstí byla manžeta s přezkou. Z dlaňové strany zase poutko s malým kroužkem a stejné bylo i na špičce každé z rukavic. Byl jsem zvědavý, jak to celé funguje. Když jsem měl obě rukavice na rukou a zapnuté přezky uvědomil jsem si, že nemohu na rozdíl od palcových rukavic, nic řádně uchopit. To ale nebylo celé. Vyndala dva malé zámečky a jedním z nich mi spojila kroužky na zápěstích k sobě. Byla to stejná situace jako nasazena pouta s tím rozdílem, že tento způsob nebránil krevnímu oběhu. Ruce mi dala okolo krku z levé i pravé strany, čímž jsem svými dlaněmi obepínal vlastní krk. V této pozici mi v zátylku uzamkla druhým zámečkem kroužky ve špici rukavic k sobě. Takto mi vlastně znehybnila ruce a já bez pomoci nemohl z rukavic ven. Očekával jsem, že mě uvolní, ale to neměla v úmyslu. Spíše na opak. Pochopil jsem, že hra na zajatce začala. Oznámila mi, že chce, abych se díval, jak se sprchuje. Trochu mi zatrnulo. Nenechala mě dlouho přemýšlet, uchopila za kladku spojující mé zápěstí a vedla do koupelny, kde jsem si jako zajatec musel kleknout. Rozepnula a svlékla si kombinézu, nahá vlezla pod stříkající sprchu, zatímco já musel s tvrdým ptákem, na ni zíral. Přál jsem si být tou vodou a dotýkat se jejího nahého těla, jenže já klečel se s rukama bezmocně u krku a snažil se všemožně ruce vyprostit ze sevření manžet, ale marně. Kdo to nikdy nezakusil, nepochopí co přitom znehybněný a nadržený kluk prožívá. Manžety nemínily moje ruce, které se chtěly laskat s jejím tělem, pustit a já pochopil, že se zbytečně vysiluji. Protože vím, že si ráda hraje na zajatce a to v obou rolích, bylo mi jasné, že pohledem na její koupající se nahé tělo hra nekončí. A nepletl jsem se. Za chvíli bylo hůře.


...::: Tip pro Vás: Stylové zápěstní manžety :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když se osušila, opětovně oblékla kombinézu, měl jsem pocit, že můj pták exploduje. Monika ale jako by to neviděla. Uchopila mě opět za kladku pod krkem a vedla do ložnice, kde hodlala pokračovat.

Uprostřed místnosti byla nachystaná židle s řetízkem okolo opěradla, na tu mi nařídila sednout, odemkla mi kladku pod bradou, stáhla moje spojené na špičce rukavic ruce dále za hlavu a pomoci řetízku mi obě ruce připnula k opěradlu za hlavou. Dalším řetízkem mi přivázala kotníky k nohám židle a od kolen mi zase nohy uvázala k židli od sebe. Takto spoutaný jsem jí byl vydán na milost a nemilost. Obešla mě, po chvíli mi stáhla kapuci a uslyšel jsem, jak říká, ať zavřu oči. Když jsem tak učinil, ucítil jsem, jak mi něco navléká přes hlavu a když jsem oči znovu otevřel, uviděl jsem jen tmu. Domyslil jsem se, že to je latexová kukla s otvorem pro nos a ústa, abych se neudusil. Opět mi natáhla kapuci a děj jsem vnímal jen ostatními smysly mimo zraku.

„Počkáš tady v tichosti!“ řekla a dodala: „Pokud ne, můžu ti dát ještě roubík. Budeš tu čekat potichu?“ otázala se. Přikývl jsem na znamení, že ano. Pak již jsem zaslechl vzdalující se kroky. Pocit osamění a nejistoty vyvolávalo u mě směsici obav a očekávání, což mělo také vliv na mého ptáka v nohavici. Než jsem si ale stačil vše uvědomit, vrátila se Monika.

„Tak si trochu zašpásujeme!“ prohlásila. Ucítil rozpínání zipu ze od rozkroku vzhůru a následně její ruku na svém ptákovi, jak jej vyndává ven a začíná ho velmi příjemně dráždit. Novinkou byl ale výslech, který přitom následoval. Kladla mi otázky jako: jak často jsem si ho honil, kdy naposledy, zda jsem šoustal mezitím s jinou, zda se mi to líbilo nebo na co jsem při honění myslel... Když se jí odpověď zdála pravdivou, pokračovala v dráždění. Když se jí ale zdála odpověď vyhýbavá nebo nepravdivá, uchopila, a důrazně stiskla moje varlata. Snažil jsem se o věrohodné odpovědi, aby mačkání varlat bylo co nejméně. Jak dlouho to trvalo nevím. Snad jednu ale klidně to mohlo být i pět minut. Ve tmě se všechno zdá všechno delší. Pojednou dráždění ustalo, a to právě ve chvíli, kdy jsem měl pocit, že se udělám.

„Jsem vzrušená a musím se jít uspokojit!“ prohlásila a dodala: „Budeš tady potichu zpytovat svědomí za špatné odpovědi. Rozuměl jsi?“ Přikývl jsem. Ucítil jsem, jak mi něco stahuje ptáka, domyslil jsem se, že mi ho podvazuje, abych si užil erekce. Jenže to nebyl hlavní důvod. Jakmile jsem totiž zaslechl její slastné výkřiky, funění a hekání, vyvolalo to u mě představu, jak si robertkem, jehož vrčení jsem slyšel, dráždí vyholenou kundičku, kde jsem měl mít svůj tvrdý ocas já, u mě vyvolalo takový chtíč, že kdyby můj pták podvázaný nebyl, zcela jistě by u mě to došlo k samovolné ejakulaci.

Po krátké chvíli, kdy jsem slyšel jen hluboké a mohutné oddechování, které vystřídal zvuk vstávající osoby, kroky ke mně a Moničin hlas: „To bylo! Však to znáš z vlastního. Ale budeme pokračovat!“ Ucítil jsem, jak mi rozpíná zip od krku a něčím začala velmi příjemně dráždit moje bradavky. „Vidím, že ti klesl, to musíme napravit!“ řekla, i když mi to bylo mi to zcela lhostejné. Vnímal jsem jen pocit vzrušujícího dráždění mých bradavek, který po chvíli ustal a vystřídal ho známý dráždivý pocit na ptákovi a koulích, přičemž spíše pocitem jsem si uvědomoval, že mi Monika sedí na klíně. Přišlo to zcela nečekaně, ale zákonitě. Při mém vzrušeném funění a hekání do kukly došlo k mojí erekci. Překvapilo to i mě, protože jsem myslel, že ptáka mám podvázaného. Také se stalo, že většinu výronu šlo na Moniku. „Ty jsi ale prase!“ vyjekla „celou jsi mě postříkal. Musím tě potrestat za to, že ses udělal bez dovolení.“ Než jsem se ale stačil něco říct, řekla, že jí musím osemeněná místa očistit jazykem. Jenže já neviděl, kde mám lízat. Řekla, že to nevadí. Postačí, když otvorem v kukle vypláznu jazyk a ona můj jazyk za hlavu povede. Odpojila mi ruce od opěradla, zamkla pod krkem, uvolnila z pout moje nohy, čímž jsem mohl vstát. Uchopila mě za koule a vedla k posteli, kde jsem si klekl. Zaslechl jsem, jak si sedá. Přikázala mi vypláznout jazyk a uchopila moji hlavu v kukle. Zpočátku jsem cítil, že olizuji sperma z latexu, ale později to byla již její kundička. To mě povzbudilo a já chtěl pokračovat, protože již to co jsem olizoval, nechutnalo jako sperma. Asi se jí zalíbilo spíše moje mučení, proto očistu to rázně ukončila, přikázala mi vstát a opětovně jsem byl za koule, přiveden k židli, kde mě zase bezmocně připoutala za ruce i nohy. Pták mi byl opět podvázán a měl vyčkat, až se opět ukojí. Stejně jako dříve se ozvalo vrnění robertka, slastné výkřiky a funění s následným hlubokými vzdechy a závěrečné oddychováním po vykonaném orgasmu. V tu chvíli jsem začal litovat, že jsem na hru přistoupil. jenže ne vše bylo tak špatné, jak to v danou chvíli vypadalo.

Za nedlouho byla opět u mě, pocítil jsem, jak si opět sedá obkročmo na můj klín, drží v ruce mého ptáka a jeho špičku o něco otírá, zeptala se mě, co si představuji, že mi s ním dělá. „Nevím.“ odpověděl jsem po pravdě. Prozradila mi, že můj ocas otírá o svoji kundičku a velmi ji to vzrušuje a zeptala se, zda mě také. Přisvědčil, že ano. Dalším dotazem mě ale zaskočila: „Chceš ošoustat jako dosud nikdy?“ zeptala se. Odpověděl jsem, že ano a moje péro, jak jsem cítil, bylo jak skála. Podmínkou toho ale bylo, že si ponechám kuklu a ruce v rukavicích připevnit ke krku. Souhlasil jsem. A tak mi ruce opět připevnila zámečkem pod bradou kolem krku, odpoutala od židle a rozepnula mi zips až ke krku. Odvedla k nafukovací posteli, kde jsem si nejprve sednul a potom lehl na záda. „ Nemáš se čeho bát, jen ti nasadím kondom. Pro jistotu!“ Ucítil jsem, jak mi ho na ptáka roluje. Náhle jsem pocítil, jak mi něco jemně stisklo pánev, protože Monika si klekla obkročmo kolem mě. Pokrčil jsem kolena, aby se mohla opřít a pohodlně si ptáka zasunout mezi nohy. Pohyb jejího těla začal vyvolávat rozkoš u nás obou a pohyb její pánve se stále zrychloval, což mě přiměla k tomu, že jsem začal do rytmu pohybovat pánví, v rámci možnosti, také nahoru a dolů. Náhle jsem pocítil, jak na mě něco zalehlo, svým pohybem po mojí hrudi dráždilo moje bradavky. Monika se rozkoši již nemohla udržet v kolmém stavu a převrátila se na mě. Přitom pokračovala stále ve vyvolávání orgasmu, navíc jednou rukou dráždila má varlata a druhou svůj poštěváček k rychlejšímu navození orgasmu. Navíc se svýma bradavkami třela moje a její ústa byly přisáté k mým v kukle. V této pozici jsme oba vzrušením a chtíčem funěli, hekali a měl pocit, že snad každou chvíli jeden z nás upadne do bezvědomí, protože srdce jsem cítil až v krku, ale nebyl jsem ochoten čímkoli tento slastný pocit rušit. Uvědomil jsem si, že po rozkroku mi teče moničina slastná šťáva a že se neodvratně, každým pohyby našich těl, přibližuje vyvrcholení. Jen mi problesklo hlavou, zda kondom vydrží tlak, který jsem v rozkroku pociťoval. To bylo poslední, na co si před vyvrcholením vzpomněl. Monika přerývaně řekla: „Konečně! Už taky mám dost!“ a v zápětí jsem uslyšel žuchnutí jejího těla vedle mého a hluboké výdechy nás obou. I když jsme v této poloze spolu šoustali již mnohokrát předtím, musím přiznat, že prožitek, bez možnosti vidět a tak se rozptylovat pohledem, s bezmocností, alespoň u mě pocit z rozkoše znásobila. Vůbec mi nevadilo, že moje ruce byly ještě u krku a kukla na obličeji, jen jsem vnímal a prožíval právě ukončený zážitek, který jsem prožil a jen okrajově si uvědomoval, jak můj pták uvadá a měkne. Pociťoval jsem nekonečnou slast po celém těle. Kdo nezkusil, nepochopí, o čem píši.

Po chvíli mi uvolnila ruce, stáhnuta z hlavy kuklu a já uviděl moničinu rozzářenou tvář a doširoka rozevřený úsměv. Zeptala se mě na pocit. Měl jsem pro to jediné slovo: „fantastické“. Řekl jsem jí ale také, že si nedovede představit, jaký pocit prožívá nadržený kluk, kterému je odepřeno vyvrcholení, zato společné milování, bylo super! Prohlásila, že příště si role vyměníme, protože by i ona ráda zažila ten slastný pocit. Ani prý nedoufala, že budu tak nadšen, když scénář cestou vymýšlela.

Monika ale v milování chtěla pokračovat, a ani mi to nebylo proti mysli, ale jelikož se nám nechtělo svlékat, milovali jsme se v dosud oblečených kombinézách. Jelikož vím, že před milováním ráda natahuje partnerům kondom, umožnil jsem jí to. V jednu chvíli měla v puse mé koule, což bylo hodně vzrušující a rajcovní. Po vyvrcholení a erekci jsme oba zase skončili vedle sebe, v ležící poloze na nafukovačce. Tentokráte ale můj orgasmus nebyl tak bouřlivý jako předchozí, ovšem i nyní nadrženost vykonala své.

Pomalu se stmívalo, když se Monika rozhodla jít domů. Vzájemně jsme si pomohli z kombinéz a šli se společně osprchovat. Potom se oblékli, hodlal jsem jí jednak doprovodit k bytu, což konám pravidelně, ale hlavně jí pomoci se zavazadly. Zabalila jen rukavice, kuklu a kombinézu se rozhodla nechat u mě. Když jsme dorazili k jejímu bytu, políbili se dlouze a po domluvě na druhý den zmizela za dveřmi. Asi toho měla pro ten den dost.

Ne ta já. Spěchal jsem zpátky jednak proto, že bylo chladno a já měl jen tričko a bermudy na nahém těle a také jsem se těšil, jak si vlezu zpátky do kombinézy a ještě si v ní, pokud to bude možno, vyzkouším honění ptáka s kuklou přes hlavu. Nechal jsem všechno tak, jak to bylo, rozhodnut vše uklízel jsem až druhý den. Když jsem si zapínal zips, můj pták se zase ztopořil. Našel jsem kuklu, natáhl ji přes hlavu, uchopil penis a začal masturbovat. Průběh byl stejně bouřlivý jako při souloži a po krátké chvíli jsem docílil ejakulaci jenže tentokrát na nohavici kombinézy. Nechal jsem semeno kde bylo a šel se navečeřet, neboť jsem byl značně vyhladovělý. V průběhu dalšího večera, jsem postup zopakoval ještě jednou a se stejným výsledkem. Kombinézu jsem svlékl až v době, než jsem se ukládal ke spánku.

Milování a svazování v latexu si s Monikou vzájemně užíváme dosud. I když to není zrovna můj dominantní způsob, jsem rád, že jsem ho měl možnost naučit a našel v něm i částečné zalíbení a je doufám, že nám to oběma dlouho vydrží. Ale, kdo ví..., ovšem to již je další příběh.


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti CB6000 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...