Hogtied
TS Pussy Hunters
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Přesvědčovací metoda

Autor: Namor

Hodnocení

1234567

V Neděli večer jsem se popichoval se svou dívkou, jak dlouho jí trvá příprava na obyčejnou procházku městem. Přitom jsem jí ale záviděl, jak se jen trochu zkrášlí a hned se na ni chlapi lepí, zatímco my se můžeme uběhat a kolikrát nic. Kláru to rozhněvalo a celý večer jsme se bavili jen o tom, že to taková sranda není, nosit kolikrát i nepohodlné věci a boty.

Hned ráno, než jsem odešel do školy mě Klára u oblékání zastavila.

"Miláčku, včera jsi byl chytrej, co kdyby sis některé věci vyzkoušel?" řekla a ukázala bílé kalhotky a podprsenku.

"To si děláš srandu!"

"Kecat umíš, tak to můžeš i zkusit! Pod oblečením to nikdo neuvidí a ty poznáš, jaký to je!"

Nakonec jsem přikývl a Klára mi pomohla. Je pravda, že mě podprsenka stáhla hrudník a nejpříjemnější nebyla ani poloha mého penisu staženého dozadu mezi nohy. Když jsem si vzal triko, mikinu a rifle, opravdu nebylo poznat co pod tím vším mám. Den uběhl jako voda a odpoledne už jsem byl tak zvyklí, že jsem na sobě nic neobvyklého necítil.

"Tak co? Dobrý?" Vyzvídala hned Klára.

"Pche! Děláš vědu a přitom to nic nebylo. V tom bych dokázal chodit denně."

"Však jsi toho zase tolik nezkusil! Můžeš zkusit i další věci a jsem zvědavá, jak ti bude v nich!"

Nakonec jsme se vsadili, že všechny ty ženské nesmysly postupně vyzkouším až do neděle.

V úterý ráno už byla Klára nachystaná s lykrovými, tělovými punčochami.

"No, teď si k těm kalhotkám a podprsence vezmi tohle!"

Chtěl jsem jí dokázat, že mám pravdu a s úsměvem jsem ohrnul nos. Punčochy jsem si oblékal trochu déle než Klára a pas měli trochu výš, než jsem byl zvyklý. Na ně jsem si ještě vzal ponožky a s menším zpožděním jsem vyrazil do školy. Na toaletě jsem musel být opatrný, aby nikdo nic neviděl a raději jsem si punčochy nenatáhl tak vysoko. Za chvíli mě však začaly pěkně škrtit a raději jsem si je natáhl zpět. Doma jsem se opět Kláře vysmál, ona mě za to nechala vysvléct jen ty punčochy a ve spodním prádle mě nechala až do večera.

Ve středu mě už Klára probudila o půl hodiny dřív.

"Tentokrát ta příprava bude trvat déle!" řekla a donesla svůj rudý lak na nehty, který používala jen na diskotéky. Trochu jsem se zarazil, ale Klára mě uklidnila, že si nalakuji jen nehty na nohou. Měla pravdu, hrál jsem si s tím docela dlouho a ani Klářin dozor nepomohl tomu, abych neměl trochu poskvrněné i prsty. Než jsem si je vyčistil a znovu si oblékl vše co v úterý, už byl zase čas k odchodu. Večer si mě Klára vzala s sebou do vany. Společně jsme si upravili nehty, já jsem se oholil a Klára mi pomohla vyčistit pleť.

"Tak a teď si pěkně oholíš nožičky!"

"Tak to dělat rozhodně nebudu!" odporoval jsem, ale Klára mě přerušila. "A co naše sázka?" Na to jsem neměl odpověď, ale uklízet celý měsíc domácnost se mi rozhodně nechtělo.

Klára si pak stoupla vedle mě a řekla: "Dělej vše podle mě, jinak jsi prohrál!"

Pak si opřela nohu o okraj vany a na lýtko si přiložila povoskovaný pásek. Já si ho podle instrukcí přiložil na obě nohy, přetřel podle ní rukou a trhl. To byla bolest! Klára měla lýtka skoro hladká, tak to nic nebylo, ale pro mé zarostlé nohy to byl šok. Když jsem si to odtrhl i z druhé nohy, měl jsem na nich dva holé proužky. To nevypadalo zrovna nejlépe a já musel pokračovat. Spotřeba proužků byla poněkud větší, ale Kláře to zjevně nevadilo. Nakonec jsem musel pro jistotu ještě vzít žiletku a nohy si dočistit.

Když už jsem ji odkládal, zastavila mně. "To není všechno! Říkám, dělej vše podle mě!"

A začala si holit svou mušličku. No, co! To už jsem naštěstí znal a v klidu jsem si oholil penis a šourek. Pak jsem však s hrůzou sledoval, jak se holí i nad ní a tvaruje si tam hezký proužek. Stačilo, aby se na mně jen podívala a se strachem jsem zajel břitem i do hustého ochlupení nad penisem. Docela se mi to povedlo vytvarovat stejně, ale Klára mě žiletku vzala, že to ještě doupraví. Po onom místě jen párkrát přejela a začala kontrolovat, kam až mám oholený pytlík. "Všiml sis snad někdy, že bych někdy neměla hladký zadeček?" zakroutila hlavou. "Předkloň se!" Udělal jsem co mi řekla a Klára mi hbitě vyčistila celý zadek.

"Teď je to ono!" Pochválila se, vlastně mně a začala si holit podpaží. Jen jsem vydechl a pokračoval i na tomto místě. Klára opět nebyla spokojená a prstem si poklepala na hrudník.

"Tak, hotovo!" Řekla, když jsem to dokončil a podala mi krém. Přetřel jsem si oholená místa a poněkud nevěřícně se pozastavil při pohledu na hladké nohy a rudě nalakované nehty. Nevypadalo to zase tak zle. Než jsme se dostali do postele bylo skoro jedenáct.

Ve čtvrtek mi dala místo kalhotek bílá tanga. "Asi si ho tam tak dobře neskováš, ale uvidíš, jaké to na to vyholené tělo je." Potom následovala podprsenka, bílé punčocháče, chlapské oblečení navrch a útěk do školy. Celý den mě malinkaté chloupky v rozkroku svěděli jako čert. Poškrábat jsem se tam jen tak nemohl a tak jsem jen tiše trpěl. Večer jsem se vykoupal a Klára mě půjčila krém po kterém se mi opět na chvíli ulevilo. Když mi po celém dni znovu vyčistila obličej, vzala si pinzetu, že mi trošku upraví obočí.

"To nedělej! To už je moc!" polekal jsem se přílišné úpravy vzhledu.

"Máš pravdu udělej si to sám. Já ti to jenom zkontroluji." Odvětila Klára.

Nejistě jsem si vzal pinzetu a pomalu si odstraňoval chloupky z obočí. Klára u mě celou dobu stála a ukazovala, které ještě. Nebolelo to tolik, jak jsem si myslel a protože jsem si to dělal sám, upravil jsem si je jen trochu.


...::: Tip pro Vás: Bondage souprava Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


V pátek mě Klára překvapila, když mi podala svůj korzet, který na sobě měla jen při našich erotických hrátkách a jednou pod šaty na plese. Nejdřív jsem si oblékl černá tanga, pak se nešikovně navlékl do korzetu a Klára začala postupně stahovat šňůrky. Ani toto nebylo tak hrozné, jak jsem si myslel, ale Klára mě hned vyvedla z omylu a začala druhé kolo. Tentokrát to pořádně utahovala a já zjistil, že už to tak pohodlná věc není. Když skončila, udělala potají na šňůrkách uzel, abych si sám korzet nemohl sundat. Potom mi dala punčochy. Byl jsem rád, že jsem se k nim vůbec sehnul, ale dokázal jsem i poměrně složité zapínání do podvazků, které mi visely přes boky. Když jsem si se svými dlouhými a rozpuštěnými vlasy a v tomto oblečení stoupnul před zrcadlo, podivil jsem se, jak se začínám přibližovat ženskému vzhledu. Přes vlasy mi totiž nebylo tolik vidět do obličeje. Korzet měl zpevněné košíčky, hodně mi zúžil pas a boky se opticky rozšířili. Když jsem si vzal tričko a kalhoty nebylo skoro nic, kromě obrysu košíčků vidět. Tak jsem si navlékl ještě volnější svetr a schoval jsem i ty. Ve škole jsem se šel raději vyčůrat na mísu. Zjistil jsem totiž, že mi tanga nejdou dobře stáhnout protože byly pod podvazky. Nakonec stačilo, když jsem rozepnul jen ty dva přední. Navíc chloupky v rozkroku zase trochu povyrostly a píchalo to ještě víc než ve čtvrtek. Když jsem šel konečně domů, těšil jsem se až se vyvléknu. Když jsem ale otevřel dveře, zjistil jsem, že má Klára návštěvu. Byla to nějaká její kamarádka a já musel v korzetu vydržet až do večera, než odešla.

"Tak, miláčku a už jen sobota a neděle a máš to za sebou!" povzbudila mě Klára, když mně vysvlékla. Když jsem se vysprchoval, dostal jsem noční košili a šel spát.

V Sobotu mně Klára nechala prospat trochu déle.

"Dneska tě čeká jedna z nejsložitějších činností, které nedokáže i lecjaká žena! Nejdřív ti pomůžu s nehty. Včera jsem byla ve městě a koupila jsem ti takové hezké nalepovací. Až ti zaschnou, nalakuješ si je a pak se pokusíš nalíčit." Vyhrkla na mne hned po probuzení a hned po ranní hygieně se do toho pustila. S lakováním pravé ruky mi sice musela pomoct, ale jinak to šlo. Oblékl jsem si opět podprsenku, kterou mi ale dnes vycpala balónky s vodou. Pak mi dala svoje letní šatičky. Naštěstí jsme byli skoro stejně velcí a docela mi padli, alespoň jsem si to myslel. Klára ale zakroutila hlavou a řekla, že si budu muset vzít korzet i dnes. Odmlouvat jsem nechtěl. Týden se blížil ke svému konci a vítězství bylo nadosah. Když jsem skončil opět v šatech a punčochách, zavedla mě k botníku. Mám tu jedny páskové lodičky, ty by se dali upravit na tvou nohu. Ty, které vytáhla byly její taneční, ve kterých Klára chodila výhradně jen na plesy. Když mi je obula a posunula některé pásky, skoro zavýskala radostí, jak mi sednou. Když jsem si však stoupnul, zavrávoral jsem a opřel se o ni.

"Ale, ale! Co to děláš? Koukám, že by sis to měl pořádně natrénovat. Sundáš si je pěkně až večer a buď rád, že tě v nich nenutím tancovat!"

Než jsem došel zpátky do ložnice už mě tlačil palec a malíček. Klára mě hned posadila ke kosmetickému stolku a podala mi pudřenku.

"Tady máš! To by si měl zvládnout sám i napoprvé. Já ti zatím upravím účes."

Zatímco jsem si pudrem přejížděl obličej, Klára mi udělala dva krásné copy které mi položila přes ramena dopředu. Pak si jen sedla vedle mně a podávala jednotlivá líčidla. Nejdřív Růž s trochu tmavším make-upem a já si přejel kolem lícních kostí a trochu na spánky a nos. Pak jsem dostal tužku a obtáhl jsem si obočí. Oční linky mi zvýraznila Klára a já si začal nanášet stíny. Klára mi zvolila hnědé, kvůli barvě očí a já si je pomalu nanášel. Po tmavých přišel světlejší odstín a bílé pod obočí. Jednoduché to nebylo, ale zvládl jsem to prý na jedničku. Nejhorší vlastně byly jen ty nehty, díky kterým jsem nedokázal hnedka vše dobře chytnout. Klára mi pak nalíčila řasy a já pokračoval s konturkou na rty. Očividně se mi to příliš nevedlo a Klára mi opět pomohla. Tvar rtů mi mírně pozměnila a moc hezky ohraničila, já jsem dostal rudou rtěnku a pomalu si rty vybarvil. Nakonec jsem si je přejel leskem a stoupnul si. Klára mi nasadila klipsy do uší a bylo to.

"Opravdu dobré!" Pochválil jsem se "Tak jsem to zvládl!"

"Podívej se kolik je hodin! Jedenáct! Pracoval jsi na sobě přes dvě hodiny! Navíc to ještě není vše! Víkend ještě neskončil" pokračovala Klára a šli jsme připravovat oběd. Celou sobotu jsem strávil v tomto oblečení a botách. Když jsem se večer vyzul, cítil jsem velikou úlevu. Klára byla celý den velmi příjemná a večer mi dávala silně najevo chuť na sex. Klára převzala kontrolu sama a vysvlékla mě z kalhotek a korzetu. Pak mi připnula pohodlnější podvazkový pás a punčochy připnula zpět. Takto mně nechala, položila na postel a laskala se s mým tělem. Když jsem byl v nejlepším odsedla si a vytáhla svou umělou hračku. Byl to dlouhý růžový dvoják, který začala smyslně olizovat. Přitom se přiblížila ke mě a strčila mi druhou stranu do pusy. Snažil jsem se dělat vše jako ona, Klára mě ale často peskovala, že to dělám špatně a že bych chlapa těžko ukojil. Když byla spokojená natřela jednu stranu gelem a přiložila ho mezi mé půlky.

"To snad neee?!!" řekl jsem smutně.

"Vyšpul na mě tu svou hladovou škvírku, krásko! Chci ti ho tam strčit!" citovala mě a přitlačila. Nic jiného než vystrčit zadek mi nezbylo a Klára přirážela čím dál víc, dokud jej tam nezasunula alespoň na 8cm. Byl to zvláštní pocit, ale docela se mi to líbilo. Klára si potom strčila druhý konec do své mušličky, začala přirážet a přitom mi hnětla úd. Zmítali jsme se ve slastných křečích a Klára se několikrát udělala. Když jsem k vyvrcholení dospěl i já a sperma jí vyteklo na ruku lehce jej začala z prstů olizovat. Pak ruku natáhla ke mě a prst s mou šťávou mi přiložila ke rtům. "To jsem taky musela zkusit!" řekla něžně, ale tvrdě mi ho vrazila mezi rty. Olízl jsem takto dva prsty a Klára polibkem pochválila mou statečnost vyzkoušet nepoznané. Když mně vysvlékla, šli jsme se s malou dohrou ještě vysprchovat a ulehli ke spánku.

V neděli přišla nejhorší věc. Po dopoledni, které proběhlo stejně jako sobota včetně mého oblečení, navrhla večerní procházku. Zdráhal jsem se, ale .... byla to poslední věc. Navíc byla tma, procházka měla být jen krátká, parkem a tak jsem nakonec souhlasil. Nic nového na obutí ani oblečení jsem nedostal, večer byl poměrně teplý, jaký bývá v září a tak jsme vyrazili. Jediné co mě pobouřilo, že si Klára narozdíl od mých šatů, vzala jen tričko, rifle a tenisky. Už na schodišti mi připadlo, že to nebyl dobrý nápad. Moje podpatky nahlas klapaly a sukně mi při chůzi po schodech jezdila po stehnech a příliš odkrývala nohy. Venku jsme se vzali pod paží (já jak to dělají ženy) a zamířili rovnou do parku. Z počátku jsem se musel hodně soustředit na chůzi, aby byla co nejženštější. Pak jsem už sledoval jen nerovnosti chodníku a skvěle se s Klárou bavil. Prošli jsme kolem nějakých milenců na lavičce a dvou poněkud podnapilých pánů, kteří naštěstí kromě zahvízdnutí nic neudělali. Když jsme dorazili domů, zůstal jsem v šatech až do večera a čekal na Klářinu odměnu v podobě skvělého sexu.


...::: Tip pro Vás: Postelová souprava na bondáž :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...