Fucking Machines
Divine Bitches
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Od masáže po fetiš

Autor: Tonda

Hodnocení

1234567

Je to už pěkná řádka let, kdy začal můj zajímavý a vzrušující příběh. Absolutně nic netuše jsem jako vždy ve čtvrtek zamířil na relaxačně sportovní masáž, na kterou jsem v tu dobu chodil pravidelně asi rok kvůli potížím se zády. Jako vždy zvoním dvakrát, za dveřmi slyším kroky a v tom mi spadne čelist. Mezi dveřmi se místo mé stálé masérky objevuje asi 25. -ti letá, krásná brunetka v přiléhavém sexy triku a šortkách. Nebylo možné si nevšimnout krásně se pnoucího poprsí. „Určitě to jsou přírodní trojky“, říkám si. „Jsem Anna, maminka dnes musela narychlo odjet a dnešní masáže svěřila mně“, říká s roztomilým úsměvem. „Jsem rovněž kvalifikovaná masérka a pokud Vám to nevadí, provedu Vám dnes masáž já“, dodává. S trochou lehké nervozity souhlasím.

Jako vždy se odebírám do sprchy, omotávám si osušku kolem pasu a uléhám na břicho na připravený masážní stůl. Po chvíli přichází Anna, ale na rozdíl od své matky, která vždy masírovala oblečená, stojí tu v černých krajkových tangách a vypíná svá ňadra v krásné průsvitné černé podprsence. „Je vedro, Vy máte na sobě také pouze osušku a je to zcela přirozené“, říká. Nezmohl jsem se na slovo, jen jsem zaregistroval její naběhlé bradavky, zachvění mezi mýma nohama a tušil jsem, že to nemůže dopadnout dobře. Vždyť jsem na relaxační masáži a ne na erotické!?

Musím říci, že když mi začala masírovat záda, bylo to velice příjemné a zároveň uvolňující. Trochu jsem se uklidnil a plně se oddal masáži. Asi po půl hodině masáže mě z rozjímání vytrhla osuška, která s Aninou pomocí sjela z mého těla. „Ještě že ležím na břiše“, přemýšlím. „Namasíruji Vám i hodně namáhané hýžďové svaly“. A to byl konec. Vlastně začátek všech dalších vzrušujících příhod. Po pěti minutách hnětení hýžďových svalů mi začala rukou zajíždět do rýhy mezi půlkami, její ruku jsem zezadu cítil až na varlatech. Penis mi v tu ránu samozřejmě začal pořádně tvrdnout. Bylo mi trapně. Anna však dále pokračovala v masáži střídavě zad, nohou hýždí a čím dál častěji mi zajížděla mezi nohy. Už se nedotýkala pouze varlat, ale i pořádně naběhlého údu, kvůli čemuž jsem musel nadzvedávat celou pánev. „Nechcete se otočit“, zaslechl jsem, „musí to pro Vás být nepohodlné“. Bylo, proto jsem se pomalu začal otáčet na záda. K mému velkému překvapení jsem zjistil, že Anna odhodila i svoje prádlo a stála teď u lehátka v rouše Evině. Musím říct, že její krásná prsa a vyholená mušlička způsobily, že můj penis teď stál v pozoru pořádně tvrdý. Opět jsem se zastyděl, ale vzápětí mě stud přešel. Vzal totiž můj úd do ruky a se slovy: „Masáž potřebují všechny části těla“, mi jemně přetáhla předkožku. Vyklouzl temně rudý naběhlý žalud. Chladivý masážní olejíček působil jako balzám. Zkušenými pohyby, nevynechávaje varlata mě pomalu ale jistě přiváděla k vyvrcholení. Tuto chvilku odhadla mistrovsky a zcela bez okolků mi řekla: „Hezky se vystříkej a postříkej mi prsa“. Proud semene byl opravdu silný a Anna si jej s rozkoší rozmazávala po svých nádherných ňadrech. Po chvilce relaxace jsem se osprchoval, rozloučil se a pln dojmů odcházel domů. V představách mi potom tohle odpoledne připomínalo krásně prožité chvilky, které se již nevrátí. Jak jsem se ale zmýlil! Byl to teprve začátek a musím říct, že jsem tomu byl rád.

Opět za týden ve stejnou dobu jsem se chystal na pravidelnou masáž. Po pravdě musím říct, že mě ani ve snu nenapadlo, že bych se mohl setkat s Annou. O to větší bylo překvapení, když mi opět přišla otevřít. Viděla mé, musím říct že příjemné, rozčarování, proto mi hned vysvětlila, že se s matkou dohodla na tom, že mne bude masírovat ona a zda mi to nevadí. Rozhodně jsem souhlasil. Anna na to byla připravená a sklenkou šampaňského jsme si připili na tykání. Po obligátní sprše jsem ulehl na lehátko, tentokráte již bez osušky. Ani mne nepřekvapilo, že i Anna přišla zcela nahá. Vzrušení se u mne dostavilo ještě dříve než minule. Ještě když jsem ležel na břiše jsem zaslechl zřetelné zvuky, které jsem zpočátku nemohl identifikovat. Poté mi to došlo. Anna si na ruce navlékala latexové rukavice. Otočil jsem se nehledě na ztopořený úd a hleděl co se bude dít. Anna vycítila mé rozpaky a řekla: „Chtěla bych ti nabídnout anální masáž prostaty, je to velice příjemné a vzrušující“. Po chvilce váhání jsem souhlasil, i když jsem tuto masáž nikdy neabsolvoval. Viděl jsem jak si nagelovala prst a když ke mně přistoupila, automaticky jsem pokrčil a roztáhl nohy. Ucítil jsem špičku jejího prstu na okraji análního otvoru. Velmi jemně a pomalu zasouvala prst dále až jsem ucítil velmi příjemný pocit. To se dostala k prostatě. Jemně mi ji začala prstem masírovat. Byl to fantastický pocit, začal jsem se zmítat slastí. Anna mi k tomu ještě začala druhou rukou masírovat penis. Bylo to nádherné. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Stříkal jsem zase opravdu vydatně.

V tomto duchu pak moje návštěvy probíhaly asi dva měsíce. Pouze masáž, nic víc. Musím říci, že bych si ani víc nedovolil, bylo to mezi námi nepsané, nevyřčené pravidlo. Ale bylo to nádherné. Jednoho dne po masáži mě Anna požádala, že by ke mně měla velkou prosbu a zda bychom to nemohli probrat u sklenky vína. Na druhý den jsme sešli.


...::: Tip pro Vás: Bondážní lano Fifty Shades of Grey - Restrain Me :::...
Sexshop Sexujte.cz


Anna mi bez dlouhého otálení navrhla, zda bych s ní nechtěl experimentovat v oblasti sexu a erotiky vůbec. Zpočátku jsem si nebyl jist, co má na mysli, ale vysvětlení na sebe nenechalo dlouho čekat: „Nechci aby sis o mně myslel, že jsem nějaká úchylná sexuální dračice, ale chtěla bych si s tebou udělat takovou soukromou erotickou párty od něžné erotiky až po trochu perverze. Zatím jsem nenašla nikoho kdo by to se mnou chtěl vyzkoušet a ani bych se nedivila, kdybys to odmítl. Určitě bych chtěla vyzkoušet různé pomůcky a soulož na všechny způsoby. K ničemu by tě to samozřejmě nezavazovalo a při veškerém kontaktu bych si přála použít kondom“. Zaskočilo mě to. Vůbec jsem s takovými věcmi neměl zkušenosti. Ale copak jsem mohl odmítnout? Domluvili jsme se, že druhý den půjdeme do sexshopu nakoupit pomůcky. Výběr jsem nechal na Anně a ona trvala na tom, že vše zaplatí.

Druhý den se šlo nakupovat. Přivítala nás dvojice velice sympatických prodavaček a Anna začala „nakupovat“. Nejprve pomůcky pro sebe, poté pro mě. Na pultu se kupily vibrátory různých tvarů a velikostí, anální kolíky, vakuová pumpa na stydké pysky, latexové oblečení a doplňky, připínací penis, latexové kalhotky s připínacím penisem a vnitřním análním kolíkem. Anna vše prohlížela ze všech stran, u připínacího penisu se mě zeptala, zda mi vyhovuje velikost a když byla se svým zbožím spokojená, obrátila pozornost na mě. Musím říct, že i přesto, že neměla žádné praktické zkušenosti, vyznala se. Začali jsme vakuovou pumpou a škrtícími kroužky na penis a pod varlata (prý aby dlouho a tvrdě stál), pak přišel na řadu výběr umělé vagíny a dokonce nafukovací panny. Poté Anna koupila pět lahviček lubrikačního gelu a asi 50 kusů kondomů. Když se poté prodavačky ptali, zda je to vše, Anna se na mě obrátila s otázkou: „Miláčku, mohu ti ještě koupit erotické prádlo?“ Souhlasil jsem. Jaké však bylo moje překvapení, když zamířila do sektoru s dámským prádlem. Nebyl jsem schopen odporu. Musím říci, že vybrala opravdu pěknou soupravu v červeno-černé barvě (podprsenku, kalhotky, podvazkový pás a punčochy). K mému dalšímu údivu se zeptala prodavaček, zda si mohu prádlo vyzkoušet, aby mi „padlo“. Vzhledem k tomu, že v obchodě žádná zkušební kabinka nebyla, zavedly nás do kanceláře, kde bylo možno prádlo vyzkoušet. Oblékl jsem se. Musím říci, že jsem v tomto dámském erotickém prádle cítil velice dobře. Anna si mne prohlédla, řekla že tomu něco chybí a odběhla. Za chvíli se vrátila s umělými prsy, které mi dala do podprsenky. Teď se zdála spokojená. Z dalšího dění jsem byl v šoku. Všiml jsem si okénka, které vede z kanceláře do obchodu. I Anna o něm věděla a oba dva jsme zjistili, že nás prodavačky pozorují. Znenadání je Anna pozvala, aťsi mne jdou také prohlédnout „jak mi to sluší“. Obě dvě se shodly, že to nemá chybu. Vtom ke mně Anna přistoupila, stáhla mi kalhotky a před zraky obou prodavaček mi začala honit ocas. Ztvrdl okamžitě. Po chvíli prodavačky přistoupily a začaly mě hladit po celém těle a pak se vystřídaly s Annou v honění mé klády. Stříkal jsem za chvíli a postříkal jsem jedné z prodavaček oblečení. Ta jako by se nic nestalo, utřela semeno ubrouskem a obě dvě odešly. Já jsem se poté převlékl, zaplatili jsme a „erotickou párty“ jsme dohodli na další čtvrtek, v den plánované masáže.

Anna mě tak nadchla pro tuto párty, že jsem se nemohl dočkat. Konečně nadešel čtvrtek a já zvoním u ní doma. Přišla mi otevřít v krásném latexovém korzetu s kalhotkami, které si zakoupila. Vstupuji do pokoje, kde jsou připraveny všechny koupené pomůcky. Na stole hoří svíčka a chladí se šampaňské. Po vypití nějaké sklenky se Anna začíná svlékat. Dostávám Příkaz, že se mám zatím jen dívat. Začíná s masturbací své kundičky, na kterou po chvíli přikládá vakuovou pumpu a saje. Po chvíli je vidět jak její pysky rostou. Když oddělá pumpu, je to krásný pohled. Vybírá jeden z mnoha vibrátorů a análních kolíků, navléká na ně kondomy, lubrikantem si projede kundičku i prdelku a připravené pomůcky zasouvá do obou dírek. Kalhoty mám k prasknutí. Cítím jak mi krev hrne do ocasu. Anna si krásně projíždí obě dírky a za chvíli se svíjí v nádherném orgasmu. Pak se zničehonic obléká zpět do svého latexového korzetu a povoluje mi se vysvléci. Cítím úlevu, když vysvobozuji ztopořený ocas. Hned se ale musím opět obléknout, tentokrát však do příjemného dámského prádla a už vidím jak mi Anna vsunuje úd do vakuové pumpy a vysává vzduch. Jsem jako v transu, penis už v pumpě k prasknutí. Když mi ho Anna vysvobodí, ihned ho zaškrcuje kroužky i pod varlaty, aby jí vydržel pěkně tvrdý. Musím říct, že tak jak mě u masáže nenapadaly žádné jiné věci, chtěl jsem okamžitě souložit. Anna mi to však nedovolila. Prý napřed ošuká ona mě a pak mohu já ji. Ještě před tím mi ale navlékla kondom a přinesla umělou vagínu. Ihned jsem začal přirážet. Když viděla, že se blížím k vrcholu, vagínu mi vzala. Najednou odešla. Udržoval jsem ocas honěním v pozoru, když se Anna objevila s nafouknutou pannou a připínacím penisem mezi jejíma nohama. Položila pannu na postel a poručila mi, ať s ní začnu souložit. Vnořil jsem ocas do své gumové přítelkyně, když v tom cítím, jak mi Anna roztahuje půlky na anální otvor lije lubrikační gel a do análu mi zasouvá svůj připínací penis. Byla to fantastická rozkoš. Já šukám gumovou krasavici a přítelkyně mi projíždí anál. Vystříkal jsem se do gumy. Byl jsem rád, že následovalo kafíčko, neboť bych asi hned nebyl schopen pokračovat. Když mě pak Anna opět postavila ocas vakuovou pumpou, byl jsem konečně připuštěn. Vrazil jsem jí svoji kládu do kundičky, jen zamlaskala. Po výměně kondomu ho chtěla strčit do prdelky. Byla hodně těsná, ale o to to bylo příjemnější. Pak už ani nevím, jak dlouho jsem střídal obě dírky, když Anna ucukla, strhla mi kondom a poprvé od doby co jsme se znali mi začala ocas kouřit. Byl jsem rychle hotovej. Anička část semene spolkla, zbytek si rozmazala po těle. Nádhera. Takhle jsme si „hráli“ asi šest hodin.

Od té doby se na tuto „párty“ scházíme každý týden již čtvrtým rokem. Pořád je to ale stále krásné a vzrušující jako poprvé.


...::: Tip pro Vás: Souprava Mystim Tension Lover Electro Sex :::...
Sexshop Sexujte.cz


fetiš

filip.sm

   (21.2.2010 15:57)
Tak takú masérku by som bral hneď,aj ako manželku.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...