The Upper Floor
Ultimate Surrender
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Gábinčina máma

část 7.

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

Od událostí popisovaných v minulých částech uběhlo už pět let. Celých těch pět let jsme si všichni krásně užívali. Já vlastně chodil v dívčím oblečení skoro nepřetržitě, kromě školy. Tam jsem bohužel nemohl. Po odmaturování na gymnáziu jsem vystudoval jazykovou školu a živil se jako překladatel z angličtiny. Angličtinu bylo potřeba vždy a všude, a tak jsem měl hodně peněz a mohl si dovolovat kupovat si různé pěkné oblečení a erotické pomůcky. Při překládání jsem mohl pracovat doma, a tudíž jsem mohl být nepřetržitě celých 24 hodin oblečený jako dívka a ještě mít třeba při práci roubík v puse.

Nedávno jsem se oženil s Gábinkou, když už tedy její máma kdysi vymyslela to naše chození, a nedlouho potom jsme se přestěhovali do velkého domu na okraji města. Ten dům byl však tak velký a prostorný, že bychom se v něm sami dva dozajista ztratili, a proto se tam s námi přestěhovaly ještě moje máma Dana, Gábinčina máma, moje sestra Darinka a její přítelkyně Lenka. Dům měl sklep, přízemí a první patro. V každém podlaží bylo šest pokojů. V přízemí obývaly tři pokoje společně moje máma s Gábinčinou mámou, další tři pokoje Darina s Lenkou a šest pokojů nahoře patřilo mě a Gábině. Součástí každého patra byla i kuchyně. Z jednoho pokoje jsme si udělali ložnici, z dalšího obývací pokoj, v dalším jsem měl pracovnu, kde jsem překládal vždy několik hodin denně, čtvrtý jsme zařídili jako naší společnou šatnu. Poslední dva pokoje jsme už nemohli využít, a proto byl celkem logické, přetvořit je na tzv. "roubíkové pokoje", tedy místnosti, kde se odehrávaly všechny naše "roubíkové párty". Tak jsme říkali hrám, kdy se sešli všichni obyvatelé domu a několik hodin se oddávali erotickým hrám s provazy a jinými šikovnými pomůckami. Při těchto hrách vznikaly stovky fotek, které jsme pomocí digitálního foťáku ukládali do počítače.

A tak Gábina přišla na nápad vytvořit internetový server zabývající se svazováním a všechny naše fotky jsme na něj umístili. Mou pravou identitu jsme zatajili a vystupoval jsem tam pod jménem Rebeka a byl jsem tak dokonale převlečený a maskovaný, že nikdo z návštěvníků mě neměl šanci poznat. Docela se mi vždy udělal úsměv na tváři, když jsem si představil svojí fotku, jak sedím v kožené sukni a bílé košilce přivázaný na židli, na hlavě rusovlasou paruku, velká prsa, obličej dokonale nalíčený, ústa zavázaná šátkem a nějakej hubenej týpek s brejličkami s kostěnými obroučkami si mě v počítači nadrženě prohlíží a třeba přitom onanuje a chtěl by mě do postele. Přitom, kdyby zjistil, co se skrývá pod oblečením a nalíčením, tak by se asi zblil a nadosmrti měl mindrák z toho, že onanoval při pohledu na svázaného muže oblečeného jako ženu.

Při těchto "roubíkových párty" se už nesouložilo tak žhavě jako dřív. Vlastně já souložil už jen s Gábinou, protože byla docela žárlivá. Ani ona si to už nerozdávala se svojí mámou jako za starých časů. Ale o skvělé lesbické scény jsme ochuzeni nebyli, protože moje máma s Gábinčinou a Darinka s Lenkou dokázaly divy. Bylo to krásné, jen tak sedět svázaný a pozorovat, jak se přede mnou milují čtyři ženy najednou. Jednou takhle, bylo to těsně před Vánoci, vrátil jsem se domů z nákupu. Doma zatím byla jen Gábinka. Naše mámy i sestra s Lenkou byly v práci. Lenka prodala svůj slušně vynášející podnik a začala dělat v jedné realitce sekretářku, stejně jako Darinka. Nechtěl jsem ani domýšlet, jaké prasárny tam ty dvě prováděly se svým šéfem. Gábinčina máma pracovala v obchodě s parfémy a moje máma v nemocnici jako zdravotní sestřička. To mělo jednu obrovskou výhodu, protože jsme mohli pořizovat dle libosti fotky svázaných zdravotních sestřiček, díky uniformám, které měla máma samozřejmě i doma.

V šatně jsem ze sebe shodil svoje mužské šaty, kterých jsem opravdu moc neměl. Na sobě jsem pod kalhotami měl už připravené černé kalhotky a černé silonky. Pod košilí potom černou podprsenku bez vycpávek. Ty jsem do ní teď zasunul. Nazul jsem si kozačky. Na hlavu jsem si dal svou rudovlasou paruku. Obléknul jsem si bílou košilku a koženou sukni. To bylo moje oblíbené převlečení, které jsem často doplňoval ještě o kožené sáčko, ale vzhledem k tomu, že se v domě topilo, tak by to bylo spíš na obtíž. Ti, kdo mě viděli ještě před deseti minutkami na ulici by mě už nepoznali. Ze šatny jsem se přemístil do obýváku. Tam ležela na gauči moje krásná prsatá manželka Gábina. Měla na sobě modré džíny s bílými fleky podle poslední módy z Kenvela a červenou košilku. Byla spoutaná a ústa měla zavázané šátkem. Před půl hodinou, než jsem odcházel, jsem jí pěkně svázal, aby se tu sama nenudila a taky, aby neotvírala cizím lidem.

Teď jsem jí zbavil roubíku. ,, Mohla bys mě rozvázat, miláčku? ´´ špitla, když měla ústa volná. Políbil jsem jí a řekl:,, No když budou ty Vánoce, tak bych mohl.´´ Zasmála se a já jí uvolnil ruce a nohy. Vstala z gauče a protáhla se. ,, Můžu teď já svázat tebe? ´´ zeptala se mě. Zeptala se tak nádherně, že nezbylo nic jiného než kývnout hlavou. ,, Lehni si prosím! ´´ řekla něžně. Poslechnul jsem a pohodlně si lehnul na gauč. Svázala mě provazem nohy a potom i ruce. ,, Chceš roubík? ´´ zeptala se. ,, Ano, prosím.´´ odpověděl jsem. ,, No tak ne, když nechceš, tak ti ho nedám.´´ zažertovala a už to vypadalo, že chce odejít pryč. ,, Co to děláš? To mi přece nemůžeš udělat, prosím, prosím.´´ Začal jsem úpěnlivě prosit o roubík. Otočila se a vychytrale se zasmála. ,, Tak jo, dostaneš ho, ale po obědě umyješ nádobí.´´ Mytí nádobí jsem z duše nenáviděl, ale roubík mi byl milejší, a proto jsem souhlasil. Vrátila se ke mě, políbila mě a zavázala mi ústa šátkem. Za to nádobí to stálo. Odcházela do kuchyně a já mohl nechat oči na její sexy prdelce v těsných modrých džínech. Po obědě, na který jsem byl bohužel rozvázán, protože jsem miloval, když si mi Gábina sedla na klín a začala mě krmit, mi sdělila: ,, Včera mi volala kamarádka ze střední a chceme dnes odpoledne udělat menší párty, ale jen dámskou jízdu, jestli rozumíš.´´ Kývnul jsem hlavou, že rozumím. Když odešla, rozhodnul jsem se, že si to mytí nádobí trošičku zpestřím.

V šatně jsem obléknul svou černou lakovanou sexy uniformu francouzské služebné, doplnil o bílou zástěru s krajkovaným okrajem, na hlavu jsem si nasadil bílý čepec, do úst jsem si dal roubík s červenou kuličkou a vydal se do kuchyně. Nádobího tam bylo opravdu požehnaně, ještě od včerejší večeře. No ale za hodinu jsem s tím byl hotov. Když už jsem měl na sobě tu slušivou uniformu, tak mě popadl nějaký ten uklízivý duch a já v rámci předvánočního úklidu vyluxoval všech šest našich horních pokojů. Když jsem tak učinil, byl jsem docela ztrhaný, a proto jsem s tím praštil a svléknul ze sebe uniformu. Obléknul jsem si zpátky to, co jsem měl předtím a usedl k počítači a jal se trochu pracovat. Právě jsem překládal jeden detektivní román. Zbývaly mi poslední tři stránky a přitom termín odeslaní překladu byl až za týden. Tedy dnes to dokončím, zítra a pozítří celé zkontroluji a upravím nepřesnosti a pak celý zbytek týdne volno. Autoři této knihy hojně využívali únosy, takže v každé kapitole byl někdo svázaný, a proto mě ta práce tolik bavila. Nepřekládal jsem jen detektivky, ale taky horory, westerny, fantasy a taky dokonce dívčí romány. To mě bavilo ze všeho nejvíc, protože jsem přitom získával i určité zkušenosti, jak se oblékat, líčít a chovat.


...::: Tip pro Vás: Srdíčkový bič Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Tak, hotovo, práce byla dokončena a já se odebral do obývacího pokoje, užívat si samotu. Ta mi nebyla dopřána, protože se domů vrátila Gábinčina máma. Vystoupila nahoru po schodech do našeho patra. Už jí bylo 47 let, ale pořád na ní nebyl její věk znát. V obličeji měla trochu mužné rysy, ale pro mě byla už od puberty svým způsobem přitažlivá. A od událostí před pěti lety, ještě více. Na sobě měla modré džíny, obepínající její sexy prdel a boky, přepásané širokým světle hnědým koženým páskem s velkou pozlacenou přeskou, v džínech měla zastrčenou bílou košili s širokou rozhalenkou, skoro až k pasu, pod košilí růžové elastické tričko, které obepínalo její velká prsa, která ale nebyla pravá. Nosila silikony, protože ve skutečnosti byla skoro plochá. Kolem krku měla uvázaný hedvábný růžový šátek. Ještě na sobě měla modrou oblečenou riflovou bundu, z jejích rukávů, koukaly rukávy košile. ,, Ahoj, Rebeko. Gábinka mi volala, že je u své kamarádky a vrátí se až večer. Tvá máma šla s Lenkou a Darinkou kupovat dárky. Máme tedy celé odpoledne jen a jen pro sebe. Já toho hodlám plně využít. Jdeme do "roubíkových pokojů", kde si pěkně zavzpomínáme na doby dávno minulé.´´ Ano v minulosti ve mě probudila touhu nosit dívčí šaty, ukázala mi krásu svazování a taky mě připravila o panictví. Bez řečí jsem šel. V jednom z "roubíkových pokojů" mě přivázala k posteli a do pusy mi nacpala jedny červené kalhotky, které přelepila izolepou, abych je nevyplivnul. I když upřímně, takovou hloupost bych nikdy v životě neudělal. ,, Tak začneme striptýzkem? ´´ zeptala se. Odpovědí jí bylo souhlasné zahuhlání do roubíku.

Zapnula rádio a začala se vrtět do latinsko-amerického rytmu písničky od skvělé kundičky Natálie Oreiro. Prvně šla dolů džínová bunda, potom si z džínů vytáhla bílou košili a hodila na zem, pak si z krku odvázala svůj šátek, pak rozepnula pásek a pomalu si začala stahovat kalhoty. Měla červené kalhotky. Když byly dole rifle, začala si přes hlavu přetahovat těsné růžové tričko. Teď přede mnou stála jen v červeném spodním prádle. Její silikonové čtyřky se hrdě skvěly v podprsence. Vlezla si na mě a rozepnula mi sukni. Potom stáhnula kalhotky a můj penis se před ní objevil tvrdý v celé své dvaceticentimetrové kráse. Jemně ho uchopila do ruky a začala pomalu a zvolna honit. Potom ho vzala do svojí pusy, která už za celý život musela ochutnat tolik penisů, že si mi o tom ani nezdálo. Teď jsem se jí tam vystříkal i já. ,, Teda, chutnáš pořád stejně, zaradovala se.´´ Pak si sundala kalhotky a řekla: ,, Od té doby, co jste se s Gábinkou zasnoubili, jsem s tebou nemohla nic mít. Vlastně celý ten rok jsem neměla žádného muže. Jenom tvou matku, sestru nebo Lenku. Už jsem skoro zapomněla jaké to je, když se mi někdo do tý mý držky pořádně vystříká. Tak a teď ti nasadím kondom a užijeme si spolu jako kdysi.´´ Po více než roce jsem se s ní znovu mohl milovat. Bylo to jako sen. Sice Gábinka byla skvělá, ale v posteli na svou matku dosud neměla. To byl taky ten důvod, proč na ní žárlila. Hotovo. Guma nasazena a mohli jsme začít. Nasedla mi na penis a začala na něm rajtovat jako správný cowboy. Nebo spíš cowgirl. Scházel klobouk a flanelová košile. Při pohledu na její houpající se silikony jsem se udělal během minuty a půl. Ejakuloval jsem do kondomu a ona smutně řekla:,, No moc dlouho to netrvalo, ale možná je to tak dobře. Třeba se za chvíli někdo vrátí a byl by průšvih.´´ Sundala mi kondom z penisu, vyhodila ho a oblékla se. Potom mě odvázala a já si obléknul kalhotky a sukni. Pořád jsem měl zalepenou pusu. Sám jsem si nikdy bezbolestně pásku nestrhnul. Vždycky mi to trvalo dlouho a bolelo to. Chtěl jsem jí požádat, aby mi jí strhla, ale pak mi došlo, že mám roubík a nebude mi rozumět. Začal jsem vydávat zvuky, aby mi ho vyndala. Chvíli si hrála na hloupou a pak s úsměvem škubla a páska byla během dvou sekund dole. Potom jsem ještě vyplivnul kalhotky a bylo to.

Zrovna ve chvíli, kdy jsme opouštěli "roubíkový pokoj", tak se vrátily máma, Darinka a Lenka. Oddechli jsme si, protože to bylo vskutku o vlásek. Celé odpoledne jsme se potom dívaly na televizi, nebo si povídali, nebo četli. Gábinka se vrátila někdy v deset hodin, lehce opilá a vedla s sebou jednu svou kamarádku, taky lehce v náladě. Gábina nás představila:,, Tak Rebeko, to je moje kamarádka Martina, Martino, to je můj manžel Rebeka.´´ Martina se tomu začala hihňat. Měla na sobě dlouhou modrou riflovou sukni, až ke kotníkům a bílou košili. Vlasy jí nedosahovaly ani na ramena a byly světle hnědé barvy. V obličeji byla celkem hezká. Pořád jsem, ale nechápal důvod její návštěvy. Gábina mi to hned vysvětlila: ,, Trochu jsem tady Martině povídala o nás a o svazování a ona řekla, že by to chtěla taky zkusit. Tak jsem j přivedla sem, abychom jí svázali a udělali nějaké interesantní fotečky.´´ Nebyl jsem proti. Odvedli jsme jí do "roubíkového pokoje". Usadili jí na židli a začali přivazovat. Použili jsme množství provazů, aby si to užila. ,, Budeš chtít i roubík? ´´ zeptal jsem se jí a vzpomněl si přitom na naší malou roztomilou odpolední roztržku kvůli roubíku, kterou jsme měli s Gábinkou. Martina přiopile kývla a já už vzal šátek a zavázal jí pusu. Vypadala sexy. Nechali jsme jí chvíli, aby si na svázání zvykla. ,, Cítíš se dobře? ´´ zeptal jsem se jí. Přikývnula hlavou na znamení souhlasu. Gábi se šla mezitím převléknout do noční košilky. Chtěla, abych s focením počkal na ní. Využil jsem toho a trochu Martinu nažhavil. Zajel jsem jí rukou do výstřihu a jak jsem zjistil neměla podprsenku. Začal jsem jí jemně hladit její bradavky. Začala vzdychat do roubíku a dávat mi najevo, že se jí to asi líbí. Pak jsem slyšel kroky z chodby. To se vracela Gábi v noční košilce. Dal jsem ruku pryč z Martinina výstřihu, aby si Gábi nemyslela, že třeba chci využít svázanosti té dívky a dělat jí nemravné návrhy. Gábina vypadala v té bílé krátké noční košilce k nakousnutí. Sedla si na zem do tureckého sedu a pozorovala jak fotím její kamarádku. Měl jsem radost, protože alespoň přibudou nové fotky na naší internetovou stránku. Prvně jsem jí vyfotil několikrát přivázanou k židli. Udělal jsem detail na svázané nohy v pěkných botách na podpatku, pak na ruce přivázané za zády k židli, na ústa umlčená roubíkem, několikrát jsem vyfotil její postavu celou. Potom jsem odložil foťák a rozepnul jí košili a vyfotil jí znova, ale tentokrát s čouhajícími prsy ven. Ohlédnul jsem se na Gábinku a viděl, že masturbuje. Tak jsem neváhal a taky jí vyblesknul. Poté jsme Martinu odvázali od židle a Gábi se zeptala, jestli se jí to líbilo. Měla roubík, a tak jí nezbylo nic jiného než jen kývnout hlavou na znamení souhlasu. To bylo dobře, protože jsme jí znovu svázali a uložili na postel. Ještě jsem jí několikrát vyfotil, jak leží a potom jí Gábinka s láskou přikryla dekou a nechali jsme jí svázanou spát. Zřejmě byla dost unavená, protože se ani nevzpínala a hned usnula. Uklidili jsme foťák a odešli do naší ložnice, kde jsme se ještě asi půl hodiny vášnivě milovali, ale tentokrát bez použití provazů.


...::: Tip pro Vás: Kožené střapce na bradavky Crave :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...