Wired Pussy
Public Disgrace
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Gábinčina máma

část 6.

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

Obě černošky nás vzbudily. Angela odvedla mě a Angelina mámu. Dneska se měl uskutečnit druhý a poslední den natáčení. Angela mě opět odvedla pod sprchu. Poté, co mě osušila, mě začala oblékat. Dostal jsem černou koženou mini sukýnku, černé silonky, černé spodní prádlo a černou košilku. Na nohy potom černé kozačky na vysokém podpatku. Do pusy jsem dostal roubík s černou kuličkou a ruce mi spoutala za zády pouty. Byl jsem celý v černém, protože jsem dostal i černou paruku. Odvedla mě do natáčecí místnosti. Tam už čekala Angelina s mojí mámou. Máma seděla spoutaná na gauči. Na sobě měla kožené kalhoty a bílou košili uvázanou jen na uzel. Prsa jí koukala ven, protože neměla podprsenku. Oči měla zavázané šátkem a pusu zalepenou izolepou. Nikdo jiný tady zatím nebyl. Obě černošky na sobě měly kožené sukně a bílé košilky. Pak Angela odešla a za chvíli se vrátila a vedla s sebou Gábinku. Ta na sobě měla manšestrovou sukni a žlutou košilku. Na rukou měla policejní pouta a v pusu zavázanou šátkem. Znovu jsem pozoroval na její tváři slzy. Nechápu, že se to tý holce nelíbilo. Ona si to prostě neuměla užít. Angela zapnula kamery a Angelina odvedla mě a Gábinku na plac. Vyhrnula jí její sukni nad boky. Pak jí stáhla dolů kalhotky. Ohnula jí přes židli a ona na mě krásně vyšpulila svojí prdelku. Pak mi Angelina vyhrnula mojí sukni a stáhla moje kalhotky. Můj penis stál už dlouhou dobu v pozoru. Potom si i ona vyhrnula sukni a připnula si umělý dvoj penis. Pak řekla:,, A teď jí to vraž do prdele.´´ Neváhal jsem a vrazil svůj stožár Gábince do zadku. V tu samou chvíli jsem pocítil, že mi Angelina vrazila do mojí prdele uměláka. Zakvičel jsem do roubíku a začal přirážet. Angelina jen stála na místě a držela mě kolem boků. Tím jak jsem přirážel do Gábinky, tak jsem pohyboval i svým zadkem a ona byla bez práce. Za chvíli jsem se udělal a přestal přirážet. V tu chvíli mě začala ona tak brutálně ojíždět, že jsem jen a jen kvílel bezmocně do roubíku, ale na druhou stranu mě to vzrušovalo. Pak se udělala i ona a já bezmocně padl na zem. Můj řitní otvor jakoby hořel. Ležel jsem na zemi a pozoroval, jak se Angelina chopila kamery a na její místo přišla Angela. Ta si mě zatím nevšímala a věnovala se jen Gábince. Posadila jí na židli a roztáhla jí její nohy. Potom jí začala lízat kundu. Gábinka se udělala, ale neustále plakala. Proto jí Angela trochu nafackovala a když to nepomohlo, ale mělo to opačný účinek, tak jí nafackovala trochu víc. Potom jí odvedla na gauč a na židli si posadila mě. Následovalo to samé co s Gábinkou. Akorát s tím rozdílem, že mě nelízala kundu, ale kouřila péro. Když ho vykouřila, tak mě taky nafackovala, a protože jsem jako Gábinka nebrečel, měl jsem to jako bonus.

Pak přivedly mámu a mě odvedly pryč. Nejdříve k ní Angela přistoupila zezadu a začala jí pořádně mnout prsa a dráždit bradavky. Pak jí obešla a začala jí kozičky olizovat. Máma líbezně vzdychala. Asi se jí to líbilo. Pak Gábinku posadily na židli a mámě strhly z pusy pásku a vytáhly smotaný roubík z kapesníku. Gábince vyhrnuly sukni a Angela řekla:,, A lízej, děvko! ´´ Máma začala poslepu jazykem lízat Gábinčinu kundičku a kráska ve žluté košilce se jí udělala na obličej. Potom byl mámě vrácen roubík a odvlekly jí na gauč. Mě posadily vedle ní a šátkem mi zavázaly oči. Nevěděl jsem opět, co se děje kolem. Po nějakých dvou hodinách mě opět umožnily, abych viděl. V místnosti se mnou byla jen Angelina. Svůdně pokuřovala cigaretu. Pak přišla i Angela a s sebou přivedla nějakého muže. Byl středně vysoký, měl krátké hnědé vlasy, knírek a bradku. Oblečený byl do kožených kalhot, bílé košile a saka. Na rukou měl pouta a puse roubík. Angela drsně pravila: ,, To je homosexuál Libor a teď si s tebou pořádně užije.´´ Najednou mi zatrnulo. Tohle už bylo trochu moc. Tohle už jsem nechtěl. Nemohl jsem nic dělat. Snažil jsem se namluvit si, že se mi to třeba bude líbit, ale ani na okamžik jsem tomu nevěřil. Angela mi vyhrnula sukni. Začal jsem se cukat, protože jsem věděl, co přijde. Po stažení kalhotek si homosexuál kleknul a Angela mu vyndala z pusy roubík. Pak mi strčil hlavu do rozkroku a začal kouřit. Kouřil skoro stejně jako ženská, ale ten pocit, že to není ženská, ale chlap, se mi hnusil. Chtě nechtě jsem se mu udělal do pusy. Pak se to ještě jednou opakovalo. A pak ho začal honit. Potřetí jsem se udělal a už mi bylo jedno, co se mnou bude. Od černošek dostal opět roubík. Pak mě ohnuly přes židli stejně jako Gábinku. To mi došlo, že se schyluje k nejhoršímu. Znovu mi vyhrnuly sukni a pak to přišlo . . . To, co jsem ucítil v zadku, nebyl mužský penis, ale umělý. Trochu jsem se zklidnil, ale ne moc. Mohla to být přeci zatím zkouška. Dozadu jsem neviděl. Umělák zůstal trčet v zadku a já před sebou spatřil Libora. Už neměl spoutané ruce. Měl jen roubík v puse. Zahájil striptýz. Nejdřív sako, pak kalhoty, slipy a já najednou spatřil něco, nad čím zůstával můj rozum stát. Pokud mě nešálil zrak, tak přede mnou nestál Libor, ale Liba. Protože mezi nohama neměl penis, ale normální krásnou, ženskou kundu. Pak si najednou sňala paruku, odlepila knírek a bradku a já podle obličeje poznal Gábinčinu mámu. Fuj, ta mě teda vyděsila. Už jsem si myslel, že jsem byl znásilněn homosexuálem a teď takové nečekané rozuzlení. Byl jsem tomu zatraceně rád. Pak si rozepnula košili a rozmotala obinadlo, kterým byla její prsa stažena více k tělu, a proto nebylo poznat, že vůbec nějaká má. Od černošek dostala pokyn, aby dokončila to, co začala. Gábinčina máma si připnula umělý penis kolem boků a začala mě zezadu krásně ošukávat. Teď už jsem se nebál. Teď mi bylo naprosto skvěle.


...::: Tip pro Vás: Bezdrátový přijímač Mystim Sultry Sub (kanál 2) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Potom to skončilo. Černošky jí spoutaly, umlčely a Angelina jí odvedla. Teď jsem zůstal sám s Angelou. Krásná černoška mě pozorovala. Pak vzala kameru a začala mě točit. Chtěl jsem jí udělat radost, a tak jsem se začal cukat a sténat, aby to vypadalo, že se mi to nelíbí a že se chci osvobodit. Angela se začala ještě víc usmívat, protože jí zřejmě moje snaha potěšila. Vydržela mě natáčet asi deset minut, než se vrátila Angelina. Pak mě Angela odvedla.

Ocitnul jsem se ve velké místnosti, kde už seděly všechny. Gábinka, její máma, moje máma, moje sestra a Lenka. Všechny byly svázané, umlčené roubíky a měly zavázané oči. Posadila mě k nim, taky mi zavázala oči a odešla.

Spoutání nás všech bylo tak pevné, že ani po několika hodinovém snažení se nám nepodařilo se osvobodit.

Bylo už pozdě odpoledne, když přišly Angela s Angelinou a sejmuly nám šátky z očí. Angela prováděla něco za našimi zády a pak zhasnuly. Za námi se rozsvítila promítačka a na zdi před námi začal běžet film. ,, Black Gagged Sisters Present - The Oasis Of The Gag.´´ (Černé roubíkem umlčené sestry uvádějí - Roubíková oáza). Pak se začal na zdi přehrávat příběh posledních dvou dnů. Bylo to vše, co bylo natočené za poslední dva dny. Náležitě sestříháno a upraveno. Děj to nemělo skoro žádný, ale myslím, že to nikomu z přítomných nevadilo. Celá videoprojekce trvala skoro čtyři a půl hodiny. Musím uznat, že se opravdu dost povedla. Po těch čtyřech hodinách nás odvedly každého do vlastního pokoje. Tam nás znovu připravily na spaní jako včera. Usnul jsem skoro hned, protože jsem byl po tom dni vyčerpaný.

Ráno mě probudila Angela. Rozvázala, převlékla a znovu svázala. Teď jsem na sobě měl modré džíny, opásané páskem, v nich zastrčené bílé tričko, přes to zapnutou růžovou košilku a ještě lehkou růžovou teplákovou bundičku podle poslední módy, kterou mi Angela nezapnula. Na hlavu jsem dostal tentokrát blond paruku. Samozřejmě, že jsem byl i umlčený roubíkem. Bez toho by to nešlo. Angela mě odvedla znovu do té místnosti, kde se včera promítalo. Tam už seděly svázané a umlčené - Darinka, Lenka, Gábinka a její máma. Darinka na sobě měla tmavě modré džíny a červené hodně těsné tričko, Lenka svoje typické oblečení, Gábinka světle modré džíny a modrou košilku a její máma světle hnědé kalhoty, pískové barvy, v nich zastrčený černý roláček, přes něj měla khaki elastické tílko a nakonec ještě červenou rozepnutou košilku. Posadila mě vedle nich a v tom okamžiku přivedla Angelina mou mámu, rovněž spoutanou a se zalepenou pusou. Ta měla na sobě černé zvonové kalhoty a černý tenký svetřík s krátkým rukávem, na který byl našit fiktivní bílý límeček a fiktivní bílé manžety od košile, aby to vypadalo, že pod svetříkem je skutečná košilka. Posadila jí vedle mě. Pak si obě sestry stouply před nás a Angelina se ujala slova jako první:,, Tak podařilo se nám s vámi natočit pěkné video, které se bude v cizině dobře prodávat. Říká se, že strach je nejlepší herec, a proto jsme vás musely postrašit nejprve tím únosem a potom i hrozbou, že vás prodáme do otroctví a v neposlední řadě i nucenou homosexualitou.´´ Podívala se na mě a pokračovala, ,, Svou práci jste všichni odvedli skvěle, a proto je načase s pravdou ven.´´ Domluvila Angelina a spolu se sestrou nás začaly rozvazovat a vyndávat nám roubíky z úst. Konečně jsme všichni byli na svobodě. Začali jsme se důkladně protahovat, protože dvoudenní nepřetržité a pevné svázání dá člověku opravdu zabrat. ,, Takže všichni můžete jít a doufám, že se opět brzy setkáme.´´ Dokončila Angela a všichni jsme se rozloučili.

Nás šest se pak vypravilo k Lenčině dodávce a Lenka nás dovezla až domů a potom sama odjela k sobě.

Ačkoliv se mi to zamlouvalo, tak jsem byl rád, že to mám z krku. Protože si přeci jenom musím přiznat, že jsem se bál.

Od té doby žijeme stejným životem jako před "únosem" a o tom, co se tam stalo s mámou jsme se už nikdy nebavili a ani to znovu nezkoušeli.


...::: Tip pro Vás: Růžová kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...