TS Seduction
Czech Gang Bang
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Gábinčina máma

část 5.

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

Moje sestra Darinka si ze mě cvičila poslušnou otrokyni, ale to mi nezabraňovalo dál se stýkat s Lenkou. Jednou jsem k ní v sobotu zašel. Měl jsem na sobě normální mužské oblečení. Nepotřeboval jsem si k ní nosit svoje, protože ona mě vždycky bohatě vystrojila ze svých zásob. I silikonová prsa měla.

Po obvyklém přivítání mi řekla, že si spolu dneska vyjdeme na procházku. Taky mi řekla, že si mě obleče stejně jako je ona. To znamenalo modrou džínovou sukni dlouhou až ke kotníkům, kostkovanou košili a černou paruku. Taky spodní prádlo muselo sedět. Proto jsem dostal černou podprsenku a stejně barevná krajkovaná tanga, která se mi zařízla do zadečku a to mě děsně vzrušovalo. Potom si vyhrnula sukni a trochu si rozepnula košili, abych se přesvědčil, že nelhala a že máme opravdu stejné prádlo. Pak mi do podprsenky nasadila vycpávky. Potom jsem dostal černou paruku na hlavu. Dále jsem si oblékl stejnou sukni a košili jako měla ona. Vypadali jsme skoro jako dvojčata. Pak jsem dostal boty na podpatku. Už jsem se v nich naučil chodit, takže to nebyl problém. Poté přišlo na řadu něco, co jsem opravdu nečekal. Vzala provaz a svázala mi nohy v nad koleny, takže jsem mohl dělat jen drobné krůčky. Přes sukni to ale nebylo vidět. Dále mi dala kožené sáčko. Zapnula mi ho. Pak mi řekla, abych dal ruce do kapes. Udělal jsem to a ruce propadly ven, protože kapsy byly ustřižené. Pod sáčkem mi je zacvakla kovovými pouty. Pak řekla:,, Dlouho jsem přemýšlela, jak ti vymyslet nenápadný roubík a už jsem na to přišla.´´ Automaticky jsem otevřel pusu a čekal, co do ní dostanu. Byly to její vlhké kalhotky. Ty pak přelepila lepící páskou a celé to převázala šálou. Venku bylo trochu sychravě, takže to vypadalo, že jsem si dal nebo spíš dala Přes pusu šálu, aby mi nefoukalo do obličeje. Bylo to dokonalé. Pak řekla:,, Málem bych zapomněla. Předkloň se.´´ Předklonil jsem se a ona mi vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Čekal jsem, co přijde a uý jsem se těšil. Vrazila mi do zadku umělý penis a připevnila ho řemínkem, aby nevypadnul. Pak mi zase natáhla zpět kalhotky a shrnula sukni. Poté si i ona oblékla kožené sáčko a ovázala si kolem úst šálu. Byli jsme od sebe k nerozeznání. Zavěsila se do mě a vyšli jsme. Procházeli jsme se skoro dvě hodiny. Lidé nás míjeli. Někteří bez povšimnutí, někteří si nás s potěšením prohlíželi.

Pak jsme došli zpátky k Lence domů. Byli jsme oba celkem unavení, i když pro mě byla chůze s pouty namáhavější.

Nechala mě stát na chodbě a sama se svlékla. Čekal jsem, že si to tď pořádně užijeme, ale ona mi místo toho řekla:,, Tak a teď jdi domů.´´ Civěl jsem na ní a ona dodala:,, V poutech samozřejmě. A být tebou, nezkouším jet autobusem, protože jsem ti vzala jízdenky a kdyby tě chytil revizor, no nevím, nevím.´´ Vystrčila mě před dveře a já musel, spoutaný, s roubíkem, v ženském oblečení a s umělým penisem v zadku jít pěšky přes celé město domů. Vzrušovalo mě to a štvalo zároveň. Penis byl při chůzi nepříjemný, ale na druhou stranu se mi líbil pocit, že nikdo neví, kdo jsem doopravdy a že jsem spoutaný.

Po hodině a půl pomalé chůze jsem dorazil domů. Vyčerpaný jsem vyšel schody do našeho bytu a zazvonil. Nikdo nebyl doma. Potom jsem si vzpomněl, že mi Lenka při oblékání strčila klíče do kapsy u košile. S námahou jsem je spoutanýma rukama vyndal a odemkl. Vešel jsem dovnitř. Nikdo tu nebyl. Sám jsem se z pouta ani oblečení nemohl dostat, a proto jsem vešel do svého pokoje a padl na postel a usnul, tak jak jsem byl. Večer mě vzbudila Darinka. Stála nade mnou ve svých těsných džínech a upnutém tričku a usmívala se. Byl jsem úplně propocený, protože spát v kožené bundě, to není nic příjemného. Začal jsem vydávat přes roubík naléhavé zvuky, ale ona to schválně přehlížela, mrcha jedna.

Odnesla mě do obýváku do křesla. Tam mě zbavila roubíku. ,, Prosím rozvaž mě! ´´ řekl jsem jí naléhavě.

,, Ráda bych, ale nemám klíček od pout.´´

,, Ten má asi Lenka.´´

,, No tak to máš smůlu.´´

,, Tak tam pojď se mnou.´´

,, Lituji, mám rande.´´ Usmála se a vrátila mi zpátky roubík a opět ho převázala šálou. ,, Ale můžeš si tam dojít sám.´´ Dodala pobaveně. Potom si vzala na sebe koženou bundu a odešla.

Zůstal jsem tam sedět a pomalu jsem začal zjišťovat, že mi asi nezbude nic jiného, než tam opravdu dojít. Zvednul jsem se a pomalu kráčel ke dveřím. Darinka si dala tu práci a dokonce mě zamknula. Musel jsem najít klíč. Pustil jsem se do hledání, ale nenašel jsem. Už jsem se chtěl vrátit, když jsem zaslechl rachocení klíče ve dveřích. Máma se vracela z práce. ,, Konečně, teď mě snad odveze k Lence.´´ Máma vešla do bytu. Začal jsem vyndávat zvuky přes roubík, aby mi ho vyndala. Stalo se. Vysvětlil jsem jí celou svojí situaci. Čekal jsem, že mi pomůže, ale ona mě místo toho znovu zacpala pusu a pak řekla:,, No, můžeš si za to sám, tak se z toho sám taky dostaň.´´ Převázala mi ještě ústa šálou a vystrčila mě přede dveře.

Opět mi trvalo asi hodinu a půl, než jsem došel k Lence domů. Zazvonil jsem a Lenka mi přišla otevřít. Byla jen ve spodním prádle. ,, Tak trochu jsem čekala, že přijdeš.´´ usmála se. Pak mě zavedla do obýváku. Tam k mému překvapení seděla na křesle úplně nahá, svázaná a umlčená Darina. Vítězoslavně se usmívala, to bylo patrné, i když měla roubík. Tohle bylo tedy to její rande. To udělala určitě schválně. Pak Lenka řekla:,, Musím najít ten klíček, zatím se posaď.´´ Sedl jsem si a opět jsem ucítil umělý penis ve svém zadku. Lenka si dávala na čas, ale ta minuta nebo deset minut navíc už mě nezabije. Podařilo se. Konečně mě rozvázala, vyndala mi roubík a pomohla mi se svléct. Pak mi vytáhla taky umělý penis z mé zpocené zadnice. Ta úleva se nedá popsat. Pak mi dovolila se osprchovat. To jsem uvítal ze všeho nejvíc. Po důkladném osušení jsem se vrátil zpátky k Lence a Darině. Lenka mi podala červené spodní prádlo a samozřejmě nezbytné prsní vycpávky. Potom jsem si musel obléknout bílou košili a těsný hnědý kožený overal. Na hlavu jsem tentokrát dostal rusovlasou paruku. Pak mě opět spoutala, spoutaného přivázala ke křeslu a ústa mi zavázala bílým šátkem. Křesla natočila tak, abychom na sebe mohli s Darinkou hledět zpříma. Pak se omluvila a s tím, že má nějaké neodkladné záležitosti odešla. Hodinu jsme tam na sebe se sestrou civěli a snažili jsme si povídat přes roubíky. Byla to docela sranda.

Po té jsem zaslechl zvuky Lenčina auta. Musela se tedy vracet. Za deset minut vešla zase k nám do pokoje. Na sobě měla svoje typické oblečení - zvonové modré džíny, červené upnuté tričko, flanelovou košili a kolem krku šátek. (Můžete si myslet, že nosila pořád to jedno oblečení a že to tím pádem muselo pořádně smrdět, ale to není pravda, protože jsem měl jednou možnost nahlédnout k ní do šatníku a zjistil jsem, že stejných džínů, stejných triček a stejných košil je tam celkem sedmnáct kusů. Byla to asi nějaká její úchylka nebo určitý druh fetišismu. Sice tam měla i jiné druhy oblečení, ale toto jasně dominovalo.) Za ní kráčely Gábinka, její máma a samozřejmě naše máma. Všechny tři byly svázané a v pusách měly roubíky. Nohy měly volné, aby mohly chodit. Moje máma na sobě měla tmavě modré upnuté džíny a modrou košili. Kolem krku měla omotaný žlutý šátek. Gábinka na sobě měla taky tmavě modré džíny, červenou košilku a bílou koženou bundu. A její máma měla černé kožené kalhoty, bílou košili, koženou kravatu a kožené sako. Nevěděl jsem jestli jsou tu dobrovolně, nebo jestli je Lenka unesla. Upřímně řečeno mi to bylo jedno. Potom mě i sestru odvázala a Darinka se ještě musela obléct do svých džínů a trička. Pak jí zas svázala a řekla:,, Tak a aby se nám nezkrátily žíly, tak se pěkně otočíme a projdeme se do garáže. Celý průvod vyrazil do garáže, kde stála Lenčina dodávka. Všichni jsme museli nalézt dozadu. Tam mě Lenka přivázala zády ke Gábinčině mámě a Gábinu zase k mojí mámě. Darina neměla partnera na svázání, a proto jí Lenka svázala do kozelce a položila na břicho. Sama zasedla za volant a ujala se řízení. Vyjeli jsme neznámo kam.

Po necelé hodince jízdy auto zastavilo. Lenka otevřela zadní dveře. Odvázala nás od sebe a my vylezli z dodávky. Darinku osvobodila z kozelce a ta taky vylezla. Všichni jsme se ocitli na lesní mýtině. Kolem dokola byly samé stromy. Před námi stála třípatrová kamenná chata s velikou terasou. Všichni jsme poslušně Lenku následovali domů. Odemkla si dveře a počkala až všichni vejdeme. Pak zase zamkla.

,, Je někdo doma? ´´ zavolala. To naznačovalo, že tady asi nebude bydlet sama.

,, Yes, we are here.´´ ozvalo se z obývacího pokoje. Ta věta znamenala - Jo, jsme tady. Asi tu s ní bydlel někdo, kdo neuměl česky.

Celá naše výprava vešla do obývacího pokoje. Tam seděly na křeslech dvě krásné černošky. Jedna zrovna pokuřovala cigaretu a ta druhá byla svázaná a umlčená roubíkem. Ta, co kouřila měla na krátko ostříhané černé vlasy a na sobě kožené kalhoty a oranžové elastické tričko. Kolen krku měla modrý šátek. Postavu měla, stejně tak jako všechny ostatní děvky v tomto příběhu skvělou. Prsa jí skoro vylézala z trička.

Ta, co seděla svázaná měla černé dlouhé vlasy sepnuté do culíku a na sobě koženou sukni skoro až ke kolenům, kožené sáčko a pod ním černou košilku, která byla zapnutá a kolem krku měla černý šátek. To že měla velká prsa a krásně vytvarovaný zadeček je samozřejmostí. Pro úplnost měla pusu ucpanou roubíkem s černou kuličkou. ,, Ahoj holky tohle jsou moje kamarádky, které jsem vám unesla pro potěchu, ´´ začala nás představovat Lenka a ukazovat na nás jednotlivě, ,, Darinka, Rebeka (moje nové jméno), jejich máma Dana, Gábinka, no a její mámu už znáte.´´ Teď mi došlo, že tohle jsou ty dvě černošky, který jsem viděl na těch filmech u Gábinčiny mámy, po naší souloži. Potom prozradila i jejich jména:,, Tady to jsou sestry. Ta svázaná se jmenuje Angela a tohle je její sestra Angelina. Holky jsou z USA. Rozumí česky, ale neumí.´´ Obě mluvily (pokud zrovna neměly roubíky v ústech) perfektně anglicky, ale bylo jim dobře rozumět, takže to zde budu psát normálně česky. Obě černé krásky nás pozdravily. (Angelina vyndala kvůli tomu Angele i roubík a potom jí rozvázala). Společně s Lenkou nás zavedly až do třetího patra. Do obrovské mučírny, ze které vedly dveře na obrovskou terasu. Tam nás usadily na kožený gauč. Potom jsem viděl, že se Lenka dala svázat. Roubík jí nedaly a potom vyndaly roubíky z úst i nám všem ostatním. Gábinčina máma se chopila slova:,, Tak a teď mě rozvažte. Udělala jsem, co jste chtěly. Pomohla jsem Lence unést je a s nimi jsem vystavila riziku i sebe a svou dceru.´´ Angelina, která asi jasně v sesterské dvojici dominovala, na ní vrhla vražedný pohled a pak jí opět zacpala pusu roubíkem. Trochu mě překvapilo to, co jsem slyšel. Že by tu moje máma a sestra nebyly dobrovolně? No rozhodl jsem se, že se nebudu k ničemu vyjadřovat a počkám, jak se to vyvine. Angela jí potom odpověděla:,, Ty krávo, neměla jsi být tak důvěřivá. Teď na to doplatíš. Natočíme s vámi perfektní video. Perfektně si s vámi zašoustáme, kvalitně vás pomučíme a potom se vás prodáme do otroctví. Po celém světě je plno dominantů a domin, kteří čekají na takový kurvy, jako jste vy.´´ Lenka se na ní udiveně podívala a pak řekla:,, To myslíš, i mě? ´´ Angela s ďábelským úšklebkem ve tváři jí odpověděla:,, Ano i tebe, puso. Posloužila jsi nám, takže už tě nepotřebujeme.´´ To Lenku udivilo a sklapla. Ani roubík nebyl potřeba. Potom nás všechny nakrmily, samozřejmě kromě Gábinčiny mámy, která měla roubík, a potom nás taky umlčely. Tohle začínalo být vážný. Měli jsme být prodáni buď domině nebo dominantnímu muži. To už asi nebyla jenom hra. Byl jsem, ale danou situací úplně maximálně vzrušený, že jsem o tom v tu danou chvíli nedovedl pořádně uvažovat a byl jsem zvědavý na to, co přijde.


...::: Tip pro Vás: Rozpěra na nohy s pouty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Měl jsem se to dozvědět za několik chvil. Obě černošky přišly a začaly po pokoji instalovat kamery. Celkem byly čtyři z různých úhlů. Potom na strop zavěsily obří mikrofon, aby dobře snímal zvuk po celém pokoji a podle toho, když prováděly zvukovou zkoušku jsem poznal, že je to opravdu kvalitní mikrofon. My jsme zatím seděli na gauči mimo záběry kamer. Celý děj měl začít stejně tak jako každý jejich film lesbickou scénou. Kamery byly zapnuty a obě dvě černošky začaly provádět striptýzek. Každá postupně. Obě dvě byly už jen ve spodním prádle a to si sundaly navzájem. Pak to začalo. Pomalu se začaly hladit a líbat. Občas nastavily hlavy blíž ke kameře, aby důkladně vynikl detail toho, jak mají jazyky v ústech. Potom Angela začala Angelině lízat kundu a Angelina začala hlasitě vzdychat. Potom si obě lehly na zem, kde měly připravenou jakousi žíněnku. Válely se po sobě a opravdu důkladně se dělaly. Prsty, jazykem, pak i robertkem. Celé to trvalo asi třičtvrtě hodiny. Nakonec tam obě ležely, držely se za ruce a kouřily. Angelina řekla Angele:,, Ty jsi můj miláček.´´ A Angela jí na to odpověděla:,, A ty jsi zase mojí sladká pusinka.´´ Tím to celé skončilo a černošky vypnuly kamery.

Potom probíhala další scéna, kdy obě dvě, už oblečené, seděly na gauči a bavily se. Spíše domlouvaly plán na nějaký únos.

Pak další scéna a na plac dotáhly mě a mámu. Mě předtím oblékly do normálního oblečení pro kluky, tedy do riflí a do košile. Potom nás tedy svázané dovlekly na plac a tam mě opatrně rozvázaly, abych se jim nevysmeknul, daly mi na krk obojek, který byl dlouhým řetězem připoután ke zdi. a převlékly mě do bílé blůzičky na knoflíčky a kožené minisukně. Dávaly si hodně záležet na kamerových detailech mého přirození, které bylo vyholené už z dřívějška. Když jsem napsal minisukně, myslel jsem tím opravdu hodně mini a protože mi nedaly kalhotky, tak mi docela hodně čouhal ven penis. Na moje prsa použily silikonové náhražky, které přilepily nějakým lepícím gelem a podle toho, co jsem vyrozuměl, tak by to mělo držet asi tak týden. Tím pádem prsa držela sama od sebe a já nedostal žádnou podprsenku.

Pak se začaly věnovat mojí mámě. Tu vysvlékly do naha. Já uviděl její perfektní tělo. Potom jí přivázaly k židli a nohy jí roztáhly, takže se mi naskytl pohled na její roztaženou a vlhkou kundičku. Angela mi vyndala roubík a přikázala mi:,, A teď jí vylížeš.´´ Byl jsem na ní celý nadržený, ale přeci jenom to byla moje máma, a tak se mi to příčilo. Dosud mě vždycky jenom pomáhala s převlékáním a občas mě i svázala, ale ještě nikdy jsem s ní nesouložil. U Darinky to bylo něco jiného. Ta mě více méně znásilnila, když jsem byl svázaný. Stál jsem tam a Angela, když viděla, že se k tomu nemám, tak mě šlehla bičem přes zadek. ,, Tak bude to? ´´ zakřičela. Trochu nejistě a nervózně jsem popošel dopředu, kde seděla moje nahá máma, svázaná a s roubíkem v puse. Viděl jsem její vyděšený výraz. Pomalinku jsem si kleknul. Dostal jsem od Angely další šleh. Sklonil jsem se k mámě a vstrčil hlavu do jejího rozkroku. Pak jsem opatrně vypláznul jazyk a špičkou se dotkl její vagíny. Další rána bičem mi dala jasně najevo, že budu muset pohnout. Začal jsem tedy lízat a lízat. Zprvu pomaleji a pak čím dál tím rychleji. Mamka se asi po minutě udělala. Angela mi podržela hlavu v jejím rozkroku, takže jsem musel ochutnat všechny její poševní šťávy. Musím přiznat, že chutnala skvěle. Angelina to celé natáčela. Stála těsně za mnou a směřovala kamerou do mámina rozkroku. Pak mně zavázaly pusu šátkem a odložily mě stranou. Mezitím mámu odvázaly a donutily jí, aby si klekla na všechny čtyři přes stoličku. Připevnily jí k ní tak, aby mohla klečet a potřely jí zadek lubrikačním gelem. Pak mě Angela zvedla ze země a řekla:,, Tak zlatíčko, a teď jí pěkně našoustáš do prdele! ´´ Opět se mi do toho nechtělo, ale několika ranami bičem jsem byl donucen. Se spoutanýma nohama jsem k ní dohopsal a trochu se skrčil, abych do ní mohl vrazit svůj ztopořený penis. Nebylo to lehlé, protože svázané nohy se pokrčují blbě, ale jakž takž se to podařilo a já do ní zajel. Máma prudce zavzdychala do roubíku a nedalo se popřít, že se jí to líbí. S pomocí Angely, která mě přidržovala a vedla více méně můj penis jsem se do ní udělal. Angelina opět obcházela s kamerou a dávala si záležet na detailech. Potom mě Angela vytáhla šátek z pusy a řekla:,, No a teď si to pěkně vylížeš.´´ Myslela tím, že budu muset lízat svoje vlastní sperma z mámina zadku. Při tom pomyšlení se mi zvedal žaludek, ale několik neustále se zesilujících ran bičem mě rychle donutilo k tomu, abych se sehnul a začal. Musel jsem se uklidňovat, že to sperma je vlastně moje a ten zadek je mojí mámy. Kdyby ani jedno z toho nebylo moje, tak bych se asi pozvracel. Znovu jsem vypláznul jazyk a začal olizovat své sperma, které nebylo oproti máminým šťávám z pochvy nic moc. No se sebezapřením jsem to olízal. Potom jsem dostal od Angely sladkou pusinku, prý jako odměnu za to, co jsem vykonal. Mému utrpení ještě, ale neměl být konec. Angela vzala můj penis do jedné ruky a do druhé vzala hedvábný růžový kapesníček. Začala mi ho honit a když očekávala, že už budu, tak přiložila kapesníček ke konci mého údu a já se do něj vystříkal. Potom s ním otřela i zbytky, které utkvěly na mém péru a zmuchlala ho, tak aby bylo semeno pěkně navrchu a narvala mi to do pusy. Potom to převázala zase šátkem. Tento roubík měl velmi pikantní příchuť. Ještěže už jsem byl na chuť svého semene zvyklý, jinak bych se asi pozvracel. I takhle se mi to hnusilo, ale naštěstí to můj žaludek ustál. Potom mi dalším šátkem zavázala oči a odvedla mě na pohovku vedle ostatních. Pak jsem zaslechl svištění biče, dopadajícího na něčí zadek a výkřiky jako - děvko, kurvo, píčo, čubko, šlapko a podobně. Musel jsem si domyslet, že takto bičují mojí mámu. Nezbylo nic jiného než to poslouchat, protože jsem byl svázaný, a proto jsem s tím nic nezmohl.

Po hodině mi spadnul šátek z očí. Asi ho špatně uvázaly. Viděl jsem, že na placu sedí na židlích zády k sobě svázaná Gábinka a moje sestra Darinka. Každá z nich měla zavázanou pusu. Obě na sobě měly jen svršek. To znamená Darinka tričko a Gábinka červenou košilku. A ni jedna z nich na sobě neměla kalhoty. Obě černošky jim lízaly kundy. Angela dělala mojí sestru a Angelina Gábinku. Potom co obě dvě spoutané prožily orgasmus, tak se černošky vystřídaly, tak zapojily vibrátory a začaly s nimi rejdit v rozkrocích svázaných dívek. Bylo jasně vidět, že Gábinka brečí. Byla to rozmazlená ubrečená Nána, která si to asi nedokázala pořádně užít. Pak jsem se rozhlédl po místnosti. Neviděl jsem tady nikde Gábinčinu mámu. Ani Lenku, ani mojí mámu. Za tu dobu, co jsem byl oslepen, jsem slyšel neustálé vzdychání, výkřiky, mumlání do roubíků, sladké brebentění černošek, svištění biče a samozřejmě i ten mlaskavý zvuk, když dopadl na pokožku a několikráte bouchnuly dveře. Z toho jsem se mohl domnívat, co se tu stalo. Kromě toho se už venku dokonale setmělo.

Černošky ještě chvíli "mučily" obě dvě dívky a potom jim daly pokoj. Odvázaly je od židlí a odvedly někam pryč z místnosti. Pak se vrátily a začaly si všímat mě. ,, Tak vidíme, že už vidíš.´´ zasmála se Angelina a zapálila si cigaretu. Její sestra mi vyndala z pusy roubík.

,, Na dej si taky.´´ pokračovala Angelina a podala mi jí. Odmítl jsem.

,, Tak kurva dělej, šlukuj, nebo dostaneš po držce.´´ naštvaně na mě vyjela Angelina, zatímco Angela začala vyndávat nějaké věci z krabice. Otevřel jsem pusu a Angelina mi tam vsunula cigáro. Opatrně jsem natáhl a hned jsem to zase vyfouknul.

,, Ale to musíš ty děvko natáhnout do plic.´´ zakřičela znovu Angelina. ,, Takhle.´´ předvedla mi to a pak mi to znovu vrazila do úst. Natáhnul jsem a opatrně to vtáhnul do plic. Okamžitě jsem to vyfoukl a rozkašlal se. Angelina se začala smát. ,, Tak dost hraní.´´ řekla rázně a zamáčkla cigaretu v popelníku. Odvlekly mě na plac. ,, A na závěr dne natočíme finální scénu. Teď poznáš, jaký to je, když to ženská musí dělat se třemi muži najednou.´´ Zděsil jsem se, ale nebylo to zase tak hrozné, jak to vypadalo. Obě dvě se svlékly do naha a oblékly si latexové spodní prádlo, ale Angela jenom podprsenku. Pak svlékly do naha i mě. Nejdříve jsem dostal do pusy roubík, ale nebyl to klasický roubík. Byla to jakási rourka, kterou mi vsunuly do pusy a upevnily řemínky. Musel jsem mít pusu neustále otevřenou a zuby zakousnuté do plastu. Roubík s kuličkou byl pohodlnější, ale zase jsem mohl lépe dýchat. Potom vzala Angela vibrátor. Vstrčila mi ho do zadku, upevnila řemínky a zapnula. Začal vibrovat a nebylo mi to nepříjemné. Potom si Angelina nasadila taky roubík. Měl tvar penisu, ale ten jí nezajel do krku, nýbrž trčel ven. Celé to filmovaly kamery. Pak se chopila slova Angela:,, Tak a jak tedy řekla moje sestra: Teď poznáš, jaký to je, když to ženská musí dělat se třemi muži najednou.´´ Položily mě na záda. Vibrátor jsem ucítil ještě intenzivněji a to mě vzrušilo ještě více než jsem byl. Angelina si sedla na můj hrudník a sklonila se. Umělý penis na roubíku vsunula do rourky, která představovala můj roubík. Přesně tam pasoval. Ucítil jsem ho skoro až v krku. Byl to div, že jsem se nezačal dávit, ale když jsem přestál vlastní sperma, tak přestojím i tohle. Angela nasedla na můj ztopořený úd a začala dělat malé dřepy. Cítil jsem, že každou chvíli musí přijít vyvrcholení. Teď jsem to tedy dělal s třemi "muži". Tím prvním byl vibrátor v mém zadku, tím druhým umělý penis na Angeliny roubíku, v mojí puse a tím třetím byla Angelina pochva, do které právě vystříknul můj penis. Teď jsem tedy konečně poznal, jaký to je, když to ženská musí dělat s třemi muži najednou.

Celkem jsem se udělal třikrát. Teprve potom ze mě slezly, vyndaly mi ze zadku vibrátor a z pusy rourku, kterou nahradily klasickým látkovým roubíkem. Potom se oblékly zpátky do oblečení, které měly na sobě předtím. Mě odvedly pryč nahého. Odvedly mě do jakési koupelny. Tam mě vysvlékly úplně do naha, včetně paruky, roubíku a pout. Dostal jsem na krk obojek, který připoutaly řetězem ke zdi a začaly mě sprchovat. Pravda byl jsem po celém tom dni hodně zpocený. Dávaly si záležet. Pak mě důkladně osušily, znovu spoutaly, sundaly mi obojek a odvedly mě. Sestoupily se mnou o patro níže. Vstoupily jsme do nějaké ložnice. Uviděl jsem, že tam sedí na posteli moje máma. Měla na sobě noční košili, která jí velmi slušela. V puse měla roubík s červenou kuličkou a ruce měla spoutané želízky před sebou. Nohy měla volné. Já jsem dopadl stejně. Dostal jsem taky hezkou noční košilku, podobnou té její, pak jsem dostal do pusy roubík s červenou kuličkou, který jak jsem si všiml zamknuly vzadu zámečkem, takže nebylo ani pomyšlení, že bych si to mohl nějak sundat, i když mi to spoutání mých rukou umožňovalo. Taky jsem stejně jako máma dostal jenom želízka a to taky před sebe, takže jsem se cítil volněji, než kdybych je měl za zády. Ostatně nebylo potřeba, aby nás nějak pevně a důkladně svazovaly. Zamknuly dveře a na oknech byly mříže. Byla tu manželská postel a malá komoda s prádlem a jinak nic jiného. Na stropě svítila slabým světlem žárovka. Sednul jsem si vedle ní na postel a sledoval, jak je krásná. Pouta a roubík ještě umocňovaly její krásu. Koukala na mě taky. Možná byla trochu vystrašená. Možná byla i trochu vzrušená. Potom si klekla na postel a jemně na mě rukama zatlačila, abych si lehnul. Nebránil jsem se. Potom mi spoutanýma rukama vyhrnula mou noční košili a spatřila moje ztopořené přirození. Trošku jsem se zastyděl a pak jsem pochopil o co jí jde. I ona si vykasala rukama noční košilku a nalehla na mě. Začali jsme oba přirážet a udělali jsme se nastejno. Hleděli jsme si zpříma do očí a bylo vidět, že v tom není nic jiného než mateřská láska, kterou se mi snažila zpříjemnit ty chvíle tady. Myslím, že se jí to docela dařilo. Zopakovali jsme si to ještě několikrát, než jsme oba usnuli. Ani jsem si nevšimnul, že nás ze všech čtyř rohů místnosti pozorují všudy přítomné kamery Angely a Angeliny a že se tím pádem naše soulož stane další scénou v jejich filmu.


...::: Tip pro Vás: Velký gumový bič - černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...