Everything Butt
Divine Bitches
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Gábinčina máma

část 4.

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

Skoro každý den jsem chodil za Lenkou a tam se vždy odehrávalo to, co jsem tu již několikrát popsal. Chtěl jsem vypátrat, o co tu jde. Jednou se mi k tomu naskytla skvělá příležitost. Lenka si potřebovala odskočit. Já jsem zatím nebyl spoutaný, a proto jsem vyměnil chloroform z lahvičky za obyčejnou vodu. Když přišla, nic nepoznala. Svázala a umlčela mě jako vždycky a pak jsme si začali užívat. Vykouřila mi penis a potom si na mě lehla a já do ní vjel. Když jsem se udělal, slezla a uspala mě chloroformem.

Tedy ona si myslela, že mě uspala, ale já to jen předstíral. Nenápadně jsem sledoval, jak mi vyndává moje silikonové vycpávky a řeže do nich nožem. Potom z nich vyňala několik sáčků s bílým práškem. Tak to bylo něco. Na mých ňadrech se pašovaly drogy. Potom mi dala jiná prsa. Před tím do nich něco vložila a zašila. Tušil jsem, že to zřejmě budou peníze pro Gábinčinu mámu. S pomocí svojí gorily, která hlídala před vchodem, mě pak naložila do dodávky a byl jsem odvezen ke Gábinčině mámě. Byl jsem zvědavý, jak mě pronesou nahoru, aniž by riskovali, že mě někdo uvidí. Vzápětí se mi dostalo vysvětlení. Nasoukali mě do obrovského černého pytle a byl jsem vynesen po schodech až do bytu. Tam mě položili na stůl.

Když jsme osaměli, tak mi Gábinčina máma vyndala z prsou peníze a dala mi nové vycpávky, abych nic nepoznal. To byl objev století. Pak si to zase Gábinčina máma se svou dcerou, která už byla zpátky doma z hor, rozdaly na podlaze jako správný lesby. Teď jsem měl možnost pozorovat to celý. Bylo nutno přiznat, že už v tom měly určitou zručnost a cvik. Domýšlel jsem si, co tu ty dvě musely dělat po večerech a vlastně po celý den, když tu žijí celou dobu samy. To pomyšlení mě vzrušovalo. Potom si všimly, že už jsem vzhůru a zanechaly svojí krásné činnosti. Rozvázaly mě a vyndaly mi z pusy roubík. Pak řekla Gábinčina máma:,, Jdu dnes s dcerou do divadla, takže se budeš muset nějak zabavit sám doma s maminkou a Darinkou. Rozloučili jsme se a já odešel domů.

Od té doby, co máma zjistila pravdu o mě, jsem mohl chodit doma v jejích a sestřiných šatech. Taky mi začaly kupovat moje vlastní. To bylo v tomhle ohledu super. Sundal jsem ze sebe riflovou sukni a černé těsné tričko, které jsem měl na sobě. Sundal jsem si i spodní prádlo a začal jsem se převlékat. Měl jsem na sobě černé silonky, kalhotky a černou podprsenku, koženou sukni a černou košilku. Kolem krku jsem měl červený šátek s bílými puntíky. Byl jsem zatím sám doma, ale to se v následujících okamžicích změnilo. Zarachotil klíč v zámku a domů se vrátila máma. ,, Ahoj, Darinka dnes zase bude spát u kamarádky a já jsem nachlazená, takže dnes si budeš muset vystačit sám.´´ U kamarádky. Chtěl bych být u toho, jak si to tam ty holky budou v jedné posteli rozdávat. Nebylo to poprvé, co má sestra takhle spala u kamarádky. Chtěl bych je vidět v akci. Bohužel jsem tam být nemohl, a proto jsem řekl:,, No já už něco na dnešek mám.´´ Pokývala hlavou a šla si lehnout. Já jsem zatím vyndal z šuplíku lísteček s adresou, kterou mi jednou dala Lenka. Mohl jsem prý někdy zajít k ní domů a tam si s ní třeba popovídat:-))

Musel jsem ze sebe shodit svoje dámské oblečení a vzít si normální klučičí, aby nebylo mámě divné, že jdu ven v holčičím. Sukni, šáteček a kožené sáčko jsem schoval do igelitky a vzal je s sebou. Pod kalhotami jsem si nechal kalhotky i silonky a pod mikinou podprsenku a košilku. Do tašky jsem přidal prsní vycpávky a paruku. Rozloučil jsem se s mámou a odešel jsem. Šel jsem nejprve do sklepa, kde jsem se převlékl. Potom jsem tašku schoval na polici a odešel. Venku se už stmívalo. Potkával jsem lidi vracející se domů z práce, ale nikdo si nevšiml, že nejsem ta, ze kterou se vydávám. Trolejbus mě zavezl skoro až na požadovanou adresu. Bylo to o zastávku dál, než jsem vždycky vystupoval, když jsem šel za Lenkou do práce. Zazvonil jsem u dveří luxusní jednopatrové vilky. Obchody s drogami tedy zřejmě vynášely. Otevřela mi Lenka v červeném županu a udiveně na mě pohlédla. Zprvu mě nepoznala, ale potom jí došlo koho má před sebou. ,, Je ahoj. Ty's přišla? Nečekala jsem tě, ale to nevadí. Mám sice už návštěvu, ale pojď klidně dál.´´ Uvedla mě do obývacího pokoje. Tam byla puštěná televize a v ní běžel jakýsi erotický film s bondage a TV tématikou. Na křesle seděla nějaká postava. Byla to dívka. Byly jí vidět pouze hladce oholené, spoutané nohy a bílé kalhotky, které byly stažené k poutům u kotníků. Mezi nohama měla zastrčený vibrující vibrátor se šňůrou vedoucí do zásuvky. Na sobě měla bílou svěrací kazajku a na hlavě koženou kuklu s otvory na oči a nos. ,, Chceš to taky zkusit? ´´ zeptala se mě Lenka. Kývl jsem hlavou.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - černé dildo Ovid Silicone :::...
Sexshop Sexujte.cz


Svlékl jsem si sáčko a chtěl jsem si rozepnout košilku, ale Lenka mi řekla, ať si jí klidně nechám. Potom mi sundala sukni a kalhotky taky. Nohy mi spoutala provazem u kotníků a potom přišla na řadu svěrací kazajka. Dal jsem ruce do rukávů a Lenka mi mezitím zapnula zip na zádech. Potom mi ruce překřížila a za zády svázala rukávy k sobě. Bylo zvláštní a oproti klasickému svázání to bylo něco úplně jiného. ,, A teď roubík.´´ řekla Lenka triumfálně a zavázala mi ústa mým vlastním šátečkem. Potom mi na hlavu nasadila koženou kuklu s otvorem na oči. Chtěl jsem se posadit také do křesla, ale ona mě řekla ať si kleknu. Potom jsem ucítil, jak mi něco zajíždí do zadku. Lenka mi tam vrazila vibrátor a upevnila tak, aby nevypadl. Potom ho zapojila do elektriky a on začal vibrovat. Zprvu mi to bylo nepříjemné, ale potom se mě stále víc a víc zmocňoval pocit vzrušení, který neustále vzrůstal, až jsem návštěvníkovi ve své prdelce naprosto podlehnul. Sledoval jsem film, který běžel v televizi. V podstatě neměl skoro žádný děj. Bylo to celé jenom o sexu a svazování a převlékání se do holčičího oblečení. Potom jsem zaměřil svojí pozornost na "svou kolegyni" sedící také ve svěrací kazajce. Vypadalo to, že je jí její nynější poloha více než příjemná. Vrtěla se rozkoší a vydávala roztomilé zvuky, které byly tlumeny roubíkem a kuklou. Prožívala jeden orgasmus za druhým. Nevěděl jsem, kdo to je, ale doufal jsem, že to v nejbližší době zjistím. Ačkoliv jsem jí neviděl do tváře, připadala mi nějak povědomá.

Film skončil a já doufal, že se teď konečně dozvím, kdo je to, ale nebylo mi to dopřáno, protože mi Lenka na oči nasadila černé klapky, takže jsem nic neviděl. Když mi byly klapky opět sejmuty, spatřil jsem před sebou svojí sestru Darinku. Byla krásná jako vždycky a její krásu umocňovalo ještě černé latexové oblečení, které měla na sobě. V pravé ruce pevně třímala bičík a jemně se s ním pleskala do levé dlaně. Na nohou měla černé kozačky s vysokým podpatkem a síťované punčocháče. Dále měla latexovou mini sukýnku s koženým páskem a latexovou podprsenku. Na rukou měla rukavice sahající skoro až k loktům. Její nádherné vlásky byly schované pod černou policejní čepicí. Usmívala se na mě, ale v jejím pohledu bylo zároveň něco výhružného, co mě vyloženě rajcovalo. Tou záhadnou dívkou ve svěrací kazajce byla tedy zřejmě moje sestra Darinka. Tím pádem tou její záhadnou kamarádkou, u které občas tráví noc, není nikdo jiný než Lenka. Ta zřejmě seděla svázaná a umlčená na pohovce za mnou. Soudil jsem tak podle rozkošného skučení, které se odtamtud ozývalo a které mohlo být vydáváno jedině člověkem, který měl ústa zacpaná roubíkem.

Darinka vypnula vibrátor a vytáhla ho z mého zadečku. I když mě to vzrušovalo, ulevilo se mi. Nemělo to mít dlouhého trvání. Darinka si zkušeně připnula umělý penis a začala mě bez ostychu šoustat do prdele. Kvílel jsem blahem. Potom to přestalo a Darinka mě začala bičovat přes zadeček. Nebylo mi to nepříjemné. Za normálních okolností bych asi utekl, ale když jsem byl spoután na nohou a ve svěrací kazajce, nebylo mi to umožněno, a proto jsem se té bolesti, která se začala čím dál tím víc měnit v rozkoš, bezmezně poddávat. Spolu s vědomím, že mi to provádí moje čarokrásná sestra, mi bič dopadající na mé pozadí pomohl k tomu, abych se udělal. Bez pomoci číkoliv ruky, pusy, kundy nebo zadku. Darina mi sňala z hlavy kuklu a z úst mi vytáhla roubík. Potom mě dlouze a vášnivě políbila na ústa a dotek jejích rtů mě přiváděl do extáze. Chtěl jsem jí říct, jak krásné to bylo, ale ona mi to neumožnila. Naprosto se změnil výraz její tváře i tón hlasu. Teď se z ní stala nefalšovaná Domina. Šlehla mě bičem přes zadek a přísně řekla:,, Vstaň, děvko.´´ Pokusil jsem se vstát, ale nohy jsem měl svázané, a tak to nešlo. Ruce jsem měl ve svěrací kazajce, a tudíž jsem si s nimi nemohl pomoct. Spadl jsem na zadek. ,, Pros mě o odpuštění, že jsi neschopná, laciná kurva a taky mě pros, abys mohla vstát.´´

Teď jsem teprve pochopil, proč mi z úst vytáhla šátek. Začal jsem, jak jsem nejlépe uměl:,, Prosím tě, Darino, odpusť mi, že jsem neschopná a laciná kurva a dovol mi vstát.´´ Místo odpovědi se mi dostalo švihnutí bičem přes záda. Kazajka naštěstí ztlumila jeho účinek, ale i tak to pořádně štíplo. ,, Špatně. Od teď pro tebe budu Paní Darina a ty už mi nesmíš tykat.´´ Znova mě švihla. ,, Prosím vás, Paní Darino, odpusťte mi, že jsem neschopná a laciná kurva a dovolte mi vstát.´´ Přísně na mě pohlédla, ale všiml jsem si, že se mou situací docela baví. Zkoušela to maskovat a docela se jí to dařilo. Ta její image přísný Dominy byla fakt super. Znovu jsem se pokusil vstát. Opět se mi to nepovedlo. Následoval znovu příkaz, abych jí prosil za odpuštění. Opět jsem to udělal a ona mi opět dovolila vstát a mě se to zase nepodařilo. Tato scéna se opakovala skoro půl hodiny. Potom mě vysvobodila. Usmála se:,, Už mi zase můžeš říkat jenom Darino.´´

Lenku jsme zatím nechali spoutanou. Bylo vidět, že jí to vůbec nevadí. Pak mě napadlo, že bych měl zavolat domů. Darina to vyřešila za mě. Zvedla telefon a vytočila naše číslo. Zvedla to máma a ona jí řekla, že mě potkaly s kamarádkou na diskotéce a že si myslela, že by bylo rozumný, abych přespal taky u té kamarádky a nemusel se v noci vláčet přes celé město domů. Podala to tak věrohodně, že máma souhlasila. Lenku jsme na vlastní žádost nechali spát spoutanou a s roubíkem. Pouze jsme jí svázali vleže, tak aby mohla pohodlně spát. My dva jsme si po večeři, kterou Darina připravila z Lenčiných zásob, lehli do manželské postele v ložnici a ještě jsme se tam spolu pomilovali. Darinka je v tomhle naprosto skvělá. Přesně ví, co má dělat, abychom byli spokojení oba dva. Když jsme pak po fantastické, skoro hodinové souloži, usínali zašeptala mi:,, Tak moje milá, odteďka si z tebe začnu dělat poslušnou kurvičku. Výcvik začne hned zítra. Dobrou noc.´´ Taky jsem jí popřál dobrou noc, políbili jsme se a za krátkou chvíli jsme oba, vysílení nádhernými zážitky, usnuli.


...::: Tip pro Vás: Slepá láska :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...