Fucking Machines
Czech Taxi
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Gábinčina máma

část 3.

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

Chodil jsem ke Gábině a její mámě skoro denně. Pokaždé to mělo stejný scénář. Oblékly mě a já šel za Lenkou. Ta se se mnou pomilovala, pak mě uspala a já se probudil spoutaný opět u Gábiny. Její máma jí pak svázala a mě si odvedla do ložnice, kde jsme se milovali a potom se dívali na film. Doma mi to procházelo, protože Gábinčina máma vždy zavolala té mojí a vysvětlila jí, že u nich zůstanu do tolika a tolika. Potom už to ani nebylo potřeba, protože si máma zvykla a bylo to naprosto v pohodě. Stalo se to pro mě drogou. Pak ale na týden Gábina odjela na hory a její máma se o tom neprozřetelně zmínila před tou mojí. Tudíž jsem neměl důvod, abych tam k nim chodil. Najednou jsem se strašně nudil a pořád jsem byl děsně nadržený. Začal jsem, proto vždy když jsem byl sám doma, se oblékat do máminých nebo sestřiných šatů a svazovat se. Jednoho dne jsem si oblékl kožený kostýmek - koženou sukni a sáčko. Pod to jsem si dal bílou košili. Spodní prádlo a vycpávky jsem měl taky. Pak jsem si šátkem zavázal ústa a pevně si svázal nohy. Pak jsem vzal kovová pouta, která mi darovala Gábinčina máma a zacvakl si s nimi ruce. Klíček jsem nechal v dírce, abych se mohl zase rychle podle potřeby osvobodit. Najednou jsem uslyšel bouchnout dveře. Máma nebo sestra se vrátily. Okamžitě jsem šáhl po klíčku, abych s ním otočil, ale byl jsem strašně nervózní, a tak mi vypadl a spadl na zem vedle postele, kde jsem ležel. Natočil jsem se a snažil se na něj spoutanýma rukama dosáhnout, ale nešlo to. Natahoval jsem se a natahoval, až jsem spadnul na zem a v tu chvíli se otevřely dveře.

,, Jsi tady? ´´ poznal jsem mámin hlas. Přešla pokoj a uviděla mě, jak ležím spoutaný vedle postele v jejím oblečením. ,, Co to tady děláš? ´´ zeptala se. Odpovědí jí bylo jen zahuhlání do roubíku. Uvolnila mi ústa. ,, No čekám. Předpokládám, že jsi si to udělal sám, protože kdyby tě tu někdo přepadl a svázal, tak si nebude dávat tu práci s tím, aby tě převlíkal do mého oblečení a vycpával ti prsa. ,, No tak jsem to udělal já.´´ ,, Já to vím. Už včera jsem začala něco tušit, když jsem zjistila, že jedny kalhotky jsou ulepený od semene.´´ ,, No když mě se to líbí.´´ ,, Aha. Jen chci vědět, jak dlouho to děláš a jestli to, že teď trávíš celý svůj den u Gábiny s tím má co dočinění? ´´

Popravdě jsem jí všechno řekl. Vynechal jsem detaily o souložích s s Gábinčinou mámou a Lenkou. Teď jsem čekal, že mě rozváže a pak mi zakáže už k nim chodit a nějakou chvíli bude naštvaná a potom to bude zase dobrý, ale namísto toho mi šáhla pod sukni, stáhla mi kalhotky ulepené od spermatu, narvala mi je do pusy jako roubík a převázala šátkem. Spoutané ruce mi přivázala vlastním šátkem k tělu a pak mě vyzdvihla na postel. Nechápavě jsem na ní zíral. Potom mě nechala užívat si toho báječného pocitu a někam odešla. Dopadlo to pro mě dobře. Aspoň jsem doufal, že se jí to taky líbí, nebo jí to alespoň nevadí, a dovolí mi nosit její oblečení. Za chvíli opět bouchly dveře. Čekal jsem, že se máma vrací, místo ní do místnosti vstoupila taky máma, ale Gábinčina.

,, Ahojky. Jsem ráda, že tě po takový době zase vidím.´´ řekla a já jí zamumlal něco do roubíku jako odpověď. ,, A teď půjdeme hezky k nám a ještě předtím napíšu vzkaz pro tvou sestru, aby se po svém návratu za námi taky přišla podívat.´´ Rozvázala mě a vyndala mi roubík. Pak mě políbila a přešli jsme do obýváku, kde na papír napsala vzkaz pro mou sestru Darinu. Potom jsme společně opustili byt a šli po chodbě k ní domů. Já jsem šel v dívčím oblečení. Nikdo tam tudy naštěstí nešel, ale myslím, že ani tak by mě nepoznal. Odemkla dveře svého bytu. Vstoupili jsme dovnitř a ona zase zavřela. Přemístili jsme se do jejich obývacího pokoje a já nemohl věřit vlastním očím. Na židli seděla moje máma. Byla svázaná, přivázaná k ní a ještě měla roubík v puse. Byla jen ve spodním prádle. Přestože jí bylo čtyřicet, tak vypadala jakoby jí bylo dvacet.

,, To je překvápko, co? usmála se Gábinčina máma. ,, Ale neboj se. Ona je tady dobrovolně. Před dvaceti roky jsme se spolu kamarádily a dalo by se říct, že víc než je běžné. Byly jsme lesbičky a naše hrátky jsme si zpestřovaly svazováním a roubíky. Pak přišly na řadu manželé, děti, rozvody a další povinnosti. Prostě na to nebyl čas. Teď jsme se dohodly, že naše přátelství obnovíme a zapojíme do něj i své děti. Jsi rád? ´´ Kývnul jsem hlavou. Pak jsem se ocitnul také přivázaný k židli a umlčený roubíkem. Přihlížel jsem, jak Gábinčina máma stáhla té mojí kalhotky a začala jí lízat kundu. Byl to překrásný pohled. V tom se ozval zvonek. Gábinčina máma šla otevřít a pak se vrátila do obýváku i s Darinou. Ta na mě chvíli užasle zírala a pak se nechala svázat.

Byla krásná. Byla to ta nejkrásnější sestra, jakou jsem kdy viděl. Měla dlouhé kudrnaté hnědé vlasy, obarvené na blond. Obličej měla krásně kulatý a usměvavý. Její krásná pusinka vytvářela s jejími nádhernými tvářičkami takový dokonalý soulad, že člověk získával dojem, že tahle nádherná pusinka a tenhle překrásný obličejíček jsou pro roubík přímo stvořeny. Gábinčina máma tuto myšlenku vyslovila nahlas, když spoutané Darince zavazovala pusinku šátkem, aby kočička nemohla mluvit a taky, aby na ní byl pěkný pohled. Její tělo bylo taktéž fantastické. Krásná velká kulatá prsa se vypínala v červeném elastickém tričku a perfektně zaoblený zadeček se zase těsnil v tmavě modrých džínech. Této svázané polobohyni bylo 19 let. Byla o dva roky starší než já a její sexuální zkušenosti byly velmi bohaté. Hlavně se ženami. To jsem vyčetl z jejího deníčku. Moje sestra to byl symbol krásy, květina mezi ženami a já pevně věřil, že mi bude umožněno tuto nádhernou květinu utrhnout a ochutnat její lahodný nektar. Z tohoto snění mě vytrhla Gábinčina máma, která mi zajela hlavou pod sukni a začala mi ho kouřit. Zařval jsem rozkoší do roubíku a v sekundě jsem se udělal, protože mě situace, ve které jsem se nacházel, společně s myšlenkami na mojí krásnou sestru, tak navnadily, že jsem prožil orgasmus okamžitě.


...::: Tip pro Vás: Pouta a maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


Gábinčina máma se s tím nespokojila a vykouřila mě ještě jednou. Podruhé už to trvalo déle. ,, Tak a já si teď tady s vaší mámou musím popovídat. Po těch letech si toho máme tolik, co říct.´´ zasmála se Gábinčina máma. ,, Nechám vás tady, ať si to tu pěkně užijete.´´ Rozvázala naší mámu a potom povolila Darince pouta na zápěstí, aby se mohla sama osvobodit. Pak se obě dvě odebraly do ložnice a já se svou sestrou osaměl. Dokonce nás i zamknuly. Darina začala cloumat provazem, který jí poutal zápěstí a za chvíli byla volná. Pak si odvázala nohy a nakonec se zbavila i roubíku, který jí ale strašně moc slušel. ,, Tak co, sestřičko? ´´ usmála se. ,, Četla jsem tvůj deníček. Je to kvalitní dílko. Nejvíc se mi líbily ty pasáže, ve kterých souložíš s Gábinčinou mámou a potom i s tou Lenkou.´´ Zasmála se. ,, A teď budeš doufám souložit i se mnou. A neboj pak budeš moct nosit moje oblečení a taky tě představím svým kamarádkám. Třeba i ony budou chtít s tebou souložit.´´

Znal jsem její kamarádky. Byly to nejkrásnější holky ve městě. Když to říkala, připadal jsem si jako ve snu. ,, Mým kamarádkám se líbí taky takový roztomilý holčičky, jako jsi ty. Svážou si tě a pak se budou s tebou mazlit a budou tě znásilňovat, něžně i drsně.´´ Při této řeči se začala pomalu svlékat. Teď jsem měl před sebou to její krásné tělo nahé. Začala si rukou jemně zajíždět do rozkroku a začala si pomaličku přivádět orgasmus. Těsně před vyvrcholením přestala. Rozepnula mi knoflíčky na košilce. Potom jí došlo, že jestliže mě chce svléknout, tak mě musí napřed rozvázat. Zbavila mě pout a nařídila mi, abych se svlékl. Směl jsem si ponechat jen podprsenku, ve které jsem měl silikonové vycpávky. Pak jsem si musel lehnout na zem, kde mě opět spoutala. ,, Tak a chceš to něžně nebo drsně? ´´ zeptala se mě. ,, Hmmm mm hmm.´´ ozvalo se jí jako odpověď. ,, Tak zkusíme obojí. Napřed něžně.´´ Lehla si na mě a můj ztopořený úd jí vjel mezi nohy. Začal jsem přirážet a to se jí líbilo. Objala mě a pomáhala mi, až jsme se oba současně udělali. ,, Tak to bylo to něžný a teď si zamrdáme drsně.´´ ušklíbla se.

Otočila mě na břicho a nařídila mi, abych si kleknul. Potom vzala z kuchyně tu největší vařečku, co tam našla. Začala mě s ní plácat přes vyšpulený zadek. Bolelo to a naskákaly mi z toho pořádný jelita, ale líbilo se mi to a vzrušovalo mě to. ,, No řekla jsem drsně, tak drsně.´´ zasmála se a vytáhla z kabelky umělý penis. Nechápal jsem na co to potřebuje, ale vzápětí mi bylo dopřáno, zjistit to. Pomocí řemínku si ho upevnila a pak mi s ním zajela do zadku. Nebrala si žádné servítky a taky nepoužívala žádný lubrikant, takže to neuvěřitelně bolelo. Ječel jsem do roubíku jako pominutý. Měl jsem pocit, že se mi zadek roztrhl, ale nic takového se nestalo. Přirážela a přirážela a mě se to začalo líbit. Jí se zase líbilo moje skučení, a proto přirážela a přirážela čím dál tím víc. Zároveň nepřestávala v mlácení vařečkou. Bylo to nádherné a vzrušující. Nikdy jsem si nedokázal představit mou sestru v roli dominy. Od určité doby jsem o tom tajně snil a teprve teď se mi to splnilo. Umělý penis byl dvojitý, takže ona zažila orgasmus. Vytekla a vyjela ze mě. Odhodila vařečku a vyndala mi roubík a pak mě i rozvázala.

,, Tak co? Spokojena? Doufám, že o mě napíšeš lichotivě do toho svýho deníčku.´´ usmála se. ,, Určitě. Bylo to krásný.´´ řekl jsem. Potom jsme se spolu ještě jednou pomilovali. ,, A teď mám nápad.´´ řekla. ,, Oblečeme se a pak uvidíš.´´ Oblékli jsme se. Já samozřejmě do toho v čem jsem přišel. Ona mi pak vysvětlila svůj plán. Byl naprosto parádní. Navzájem jsme si zavázali pusinky šátky. Potom mi svázala nohy a sedla si mi do klína. Dalším provazem připoutala pevně svoje nohy k mým. Potom vzala další provaz a s mojí pomocí ho omotala kolem našich těl, takže jsme k sobě byli pevně připoutáni. Potom jsem jí svázal ruce za záda. Pak jsem jí objal kolem pasu a zacvakl si sám ruce pouty. Takto jsme těsně k sobě připoutáni seděli víc než hodinu. Bylo to nádherný. Musela cítit, jak se jí můj ztopořený penis snaží přes mou sukni a její kalhoty zezadu probodnout. Líbilo se to nám oběma. Roubík jsem měl v puse uvázaný z šátku jako jakousi uzdu, takže jsem měl rty volné, a proto jsem jí skoro celou tu dobu líbal na odhalený krček. Vlasy si předtím svázala do culíku. Docela mě naštvalo, když jsem slyšel rachocení klíče v zámku a do pokoje vstoupily naše máma a Gábinčina máma. ,, Hele, člověk se na chvíli vzdálí a oni se zatím tady takhle k sobě svážou.´´ usmála se druhá jmenovaná. ,, Určitě jim to dalo práci, takže by byla škoda je zase osvobozovat.´´ odpověděla jí naše máma. ,, Jsem stejného názoru. Myslím, že si pustíme něco v televizi.´´ Ještě než se tam stalo, svázala Gábinčina máma naší mámu, zacpala jí pusu roubíkem a potom pustila jedno z těch svých skvělých videí. Dvě kamarádky unesly jednu ze svých spolubydlících a podrobovaly jí svým sexuálním hrám. Skoro všechny její filmy byly na podobné téma, ale to nevadilo, protože při všechny byly vzrušující.


...::: Tip pro Vás: Bradavkový odsávač :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...