Electrosluts
Whipped Ass
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Madame Rita ze statku

Autor: wolf

Hodnocení

1234567

Představa

I.část

Dostal jsem nápad vyzkoušet S/M studio a tak jsem poslal vybrané Paní mail. čekal jsem dlouho na odpověď, ale jednoho dne odepsala, jen stručný vzkaz: V pátek,ve dvě hodiny přesně, celý víkend budeš můj, uvidím jak se osvědčíš.

V pátek za pět minut dvě jsem stál na místě, před obrovským statkem s vysokým plotem.

Zazvoním... ... Otevírá slečna v oblečku z latexu a mlčky mě zve dál. Vstupuji do tmavé haly vykládané dřevem a kovem. Slečna povídá že je služebná Madame a má mě pro svou Paní připravit. Počkala až se svléknu, moje věci zamkla v trezoru a pak pokynula abych ji následoval. Ukazuje na velký kovový stůl, na který si lehám a služebná mě pevně k tomu stolu přivazuje, ruce poutá v zápěstí, a v loktech ke stolu, pokračuje u hrudníku v tříslech, nohy roztahuje od sebe a poutá v kolenou a kotnících. Nemohu se ani o kousek pohnout, řemeny a provazy se zařezávají do těla. Nakonec to služebná završí roubíkem a do zadku mi strká hadičku se slovy že mě musí celého vyčistit. Pouští do mě tekutinu která ve mně vyvolává velice nepříjemný pocity bolesti a slasti, a jak se mi plní střeva, pouští mi služebná na genitálie ledovou vodu. Teď jsem si všiml jak nade mnou visí několik sprch, ze kterých na mě začíná téct ledová voda... Začínám vzdychat a rád bych se vymanil z pout, ale nejde to.


...::: Tip pro Vás: Roubík se dvěma dildy :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když se irigátor do mě vyprázdnil, služebná vzala nějakou zátku a vrazila ji do mě a odešla. Byl jsem bezmocný, střeva se ve mně kroutily ve snaze se vyprázdnit... .Po dlouhých asi patnácti minutách se služebná vrátila, zlomyslně se na mě zašklebila a vší silou mi zmáčkla břicho až ze mě celý obsah střev vystříkl... ulevilo se mi... Služebná mi rozvázala nohy a ruce. Ruce mi pro změnu svázala k sobě a k něčemu zahákla. Během pár vteřin mě do výšky zvedl malý naviják a jak tak visím ve vzduchu služebná bere wapku a proudem ledový vody umývá celé moje tělo.

Když skončila s umýváním, spustila mě zpět na zem. Chytla mě za koule a vlekla do jiné místnosti. Tam mě pevně uvázala na nějakou napodobeninu gynekologického křesla a vrazila do análu ledový kus železa, nevěděl jsem co to je dokud mě tím neroztáhla a nezačala zkoumat čistotu mých střev... Přišlo mi to nekonečné, roztahování bolelo a jak byly kleště ledové, měl jsem svěrač celý necitlivý a zatím to nevypadalo že by služebná chtěla jen tak skončit. Vypadalo to, že se chce na mě vyřádit a užít, tak jak si její Paní užívá s jejím tělem.

Po nekonečné půl hodině, mi služebná kleště z análu vyndavá a volá svou paní, že úkol splnila... Než přišla Madame Rita, dostal jsem přes oči masku, abych neviděl jak Paní vypadá.

Madame Rita přichází, slyším její kroky. Dlouho si mě prohlížela, stál jsem před ní v masce a roubíku a čekal co bude dál. Po nějaké době Madame promluví. Oznámí mi že teď se mi věnovat nebude, nemá náladu, ale prý mi čekání zpestří. Opět mě služebná chytla za koule a táhla mě někam za svou Paní. Najednou jsme zastavily a Madame povídá služebné že tady budu celou dobu čekat než madame dostane náladu na mučení. Služebná mi sundavá masku a povídá že se mám na co těšit. Chytla mě za bradavky a donutila mě tím se ohnout. Něco mi strčila do zadku, zabolelo to a cítil jsem to jako nějakou kouli na něčem. Za chvíli zjišťuji že se jedná o hák, který několika provazy a uzly přivazuje k mému tělu a nakonec mě na tom háku vytáhne do výšky. Visím takto ve vzduchu a služebná mi ještě něco připíná k rozkroku, penisu, koulím a do análu zasouvá nějakou tyčku... .po krátké době zjišťuji že se jedná o elektrostimulátor. Služebná do mě pouští proud a směje se jak sebou bolestí hážu. Nakonec mi povídá že takto budu viset asi tak tři hodiny a že elektrostimulátor je nastaven tak, aby každých deset minut do mě pouštěl pět minut proud. S těmito slovy odešla a nechala mě svému osudu.


...::: Tip pro Vás: Kožená plácačka se srdíčkama :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...