Hogtied
Fucking Machines
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Les

Autor: Fikkpervers

Hodnocení

1234567

Jednoho dne jsem se rozhodl podat si inzerát následujícího znění:

"Student 22let hledá dívku či více které by měli zájem ho pomučit a zotročit v noci v lese. Možné i perversní a tvrdé praktiky. Zkušenosti mám."

Po delší době mi přišla konečně odpověď. Tři dominantní dívky se přihlásily, že by to rády podnikly. Měly auto i všechny potřebné pomůcky, zkušenosti. Bylo jim všem 28let a neviděl jsem důvod proč to nepodniknout a splnit si sen. Bylo dohodnuto, že se sejdeme v pátek přesně v 00:00 u nás před chalupou, sednu si k nim do vozu bez zbytečných řečí jim ukážu cestu na místo, které jsem sám předtím vytipoval. Dojeli jsme. Ještě ve voze jsme se všichni svlékli, jen ony si nechaly bílé lékařské pláště. Praktiky byly dohodnuté a bylo domluveno, že se pokusíme za celou dobu skoro nemluvit. Tedy rozhodně mě to dovoleno nebylo. Od auta jsme ušli ještě pěkných pár set metrů hluboko do lesa. Dívkám se zalíbilo první hezké místečko.

Podvázali mi koule i čůráka. Daly roubík a přivázaly navíc mezi stromy s roztaženýma rukama a nohama. 1.část mučení mohla začít: kolíčky, svorky, závaží. Holky začaly umísťovat na mé tělo kolíčky, hlavně na koule, na bradavky si nechaly svorky. Poté začaly zavěšovat závažíčka, šťouchaly do nich a posmívaly se mým výrazům obličeje. Několik minut mě nechaly se trýznit. Poté sundaly závaží a vše ostatní a já měl nutkání ječet, roubík mi to ale nedovolil.

2. část mučení měla začít: vosk. Odvázali mě od stromu a připoutaly mě zádama k zemi k připraveným hřebům. Jedna z nich se rozhodla, že je dost vzrušená a přiklekla mi na obličej vyndala roubík a nechala se lízat. Mezi tím jsem jen cítil jak vosk po kapičkách kape na mé tělo, bradavky. Když jsem začínal křičet, ačkoliv to moc nešlo, protože mi seděla na obličeji svojí dírou, rozhodla se že mě potrestá. Do mých úst začala proudit její moč, slaná, nahořklá, nechutná, chtělo se mi zvracet, ale nebylo kam, musel jsem polykat. Všechno spolykat. Když se zvedla, byl jsem celý od vosku, všechny tři se na mě vrhly a strhávaly mi ho odevšad svýma nehty. Skončily a já jsem myslel že nemůže být hůř. Odvázaly mně a já jsem se nemohl ani hnout, jak mě vše bolelo.


...::: Tip pro Vás: Přísavky na bradavky Fifty Shades of Grey - Nothing but Sensation :::...
Sexshop Sexujte.cz


3. část mučení dle plánu mohla začít: Mučení mého análu. Přivázaly mě ke hřebům opačně, vystrčený zadek. Druhá z nich se chtěla nechat ukojit, sedla si tak, že můj obličej byl přesně v jejím klíně, měla ho hezky vyholený a normálně bych tak rád lízal. Ale od předtím už jsem nemohl, jí to však nezajímalo. Přitáhla mě ke své díře tak, že nebylo úniku. Za krk mě připoutaly k zemi… nebo k jejímu klínu, jak se to vezme. Zatímco já jsem viděl jedinou věc dvě zbývající se věnovaly mému análu. Neměl jsem v této oblasti žádnou zkušenost a tak jsem cítil každičkej prstíček. I když byly ze začátku jemné, moc příjemné to nebylo. Když tam dostaly pěst myslel jsem, že jsem roztrženej a do konce mého života jsem odkázán na pleny. Poté přišlo překvapení. Jen podle pocitů jsem tušil co se děje. Vzaly oboustranného robertka a zavedly mi ho do análu, druhou stranou do sebe, ukájely se nejdřív jedna pak druhá. Myslel jsem že mi vyleze krkem. Když jsem dolízal druhou dívku před mým obličejem rozhodla se, že mě omyje a vypustila na mě další dávku moče. Ale nebyl konec s mým análem poté se ukojily se rozhodly se na mě ještě vyřádit a do roztažené anální díry začaly kapat horký vosk… největší bolest co jsem zažil, doposud. Poté vložily do mé anální díry vejce, syrové, které mělo být rozbito a do mých střev zaraženo při ukájení té dívky co jsem lízal. Nebolelo to víc než vosk, naopak příjemně to chladilo, ale věděl jsem, že až poprvé půjdu na záchod vzpomenu si.

4. poslední část mého utrpení: …jehly. Dívky mě se zaražených Robertem v análu opět umístily do pozice jako na vosk. Poslední z nich si sedla na můj obličej aby se nechala ukájet. Věděl jsem co přijde a měl jsem strach. Do peány uchopila bradavku a pak jsem ucítil jen jak hezky jemně jehla projížděla pod povrchem. Dávala si záležet, nikam nespěchala. Jen abych si tu nesnesitelnou bolest pořádně užil. Přes ty veškeré muka a bolesti od jehel jsem vše přestál při plné vědomí. I třetí dívka si ulevila do mých úst, v každé bradavce jsem měl 4 jehly ve čtyřech směrech...zdá se to málo, ale na moje malé bradavky to bylo dost. Ale ještě přišlo mučení penisu do mé předkožky přišlo taky 5 jehel. Bolest byla nesnesitelná a proto jsem dostal trest za můj křik. Klekla si nademně a moji pusu přitáhla ke svému análu, začala mi do úst strkat svoje hovno. Chtělo se mi zvracet, ale než jsem se vzpamatoval jehel jsem měl ve svém těle víc než jsem stihl spočítat. Opětovně mě přivázaly ke stromu a dívaly se jak mi z některých ran vytéká krev, dále mi na některé jehly zavěšely závaží… ale proti bodání to už šlo. Potom začaly jehly vyndávat. Z některých tekla krev proudem jinde ani kapka, ale ani to nebylo moc příjemné. Když byly všechny jehly pryč začala mi jedna z nich honit můj rozbodaný penis. Bolelo to jako čert, ale nakonec se postavil, také díky podvázání. Nakonec se na něj nabodla svým análem a šukala se o mě, bolelo to dost krutě. Všechno své semeno jsem do ní, ale nakonec přeci jen vystříkal. Ve chvíli opadlo vzrušení a mě se situace přestala líbit. Navíc všechno nějak více začalo bolet. Ony mě ale nenechaly jít jak bylo v plánu, přivázaly mě opět k zemi a ona co se o mě šukala, co měla svůj anál pln mého semene a mé krve si přidřepla, musel jsem polykat, vyhrožovaly a já už chtěl jen skončit. Ale nakonec po mé krvi a spermatu začalo se objevovat i hovno, věděl jsem že tentokrát se pozvracím… to se také stalo. Holky se jen dívaly jak zvracím a smály se mi. Nakonec mě jedna chytla podržela moji pusu otevřenou, čekal jsem co bude. Přišla druhá, strčila si do pusy prst a vyzvracela obsah svého žaludku do mé pusy, chtělo se mi zvracet ještě víc, ale už nebylo co.

Začínalo se rozednívat a tak mě odvázaly, hodily mi věci na zem a odjely. Nemohl jsem jinak než se omýt v potoce obléci se a pomalu se dobelhat až domů. Byl jsem znechucen z toho co jsem zažil, ale věděl jsem že to bylo to po čem jsem vždy toužil.


...::: Tip pro Vás: Roubík s kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...