Public Disgrace
Men On Edge
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Lenka a její kamarádky

část 3

Autor: Scarfman

Hodnocení

1234567

Tahle slova skutečně Lenku trochu uklidnila. řekla si , že když Petra má podobný názor na věc, nemusela by to nikomu dalšímu vykládat.

Petra skutečně neměla v plánu to nikomu vykládat, ale taky nehodlala Lenku jen tak nechat jít. Když měla Lenku tak krásně svázanou v malý kabince, tak si s ní hodlala užít trochu rozkoše. Vyndala ze své dobře vybavené kabelky vibrátor a začala Lenku dráždit. Až viděla že Lenka je skoro hotová, vytáhla vibrátor ven a dodělala ji prstama.

Když se Lenka trochu vzpamatovala, tak ji Petra rozvázala ruce,ale ještě jí je držela za zády. A začala si diktovat podmínky….

" Leničko, teď na tebe vím dost na to,abych ti zařídila odchod z firmy a tvoje místo by bylo moje. Ale abys viděla, že nejsem žádná svině, tak mám jedinou podmínku. Vím, že se scházíš se svoji kamarádkou Luckou a společně si užíváte…. Od teď si budeme užívat tři! "

Pak Lence vyndala roubík a společně vyšli ze záchodu. Na chodbě je potkal ředitel a hned se jich ptal., kde byli že jim celou dobu, volá a nikdo to nebere a že je na cestě k nim do kanceláře. Naštěstí tam nedošel, jinak by to pro Lenku mohlo být mnohem horší než s Petrou kdyby i on uviděl co si Lenka prohlíží.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 2 :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zbytek dne uběhl jako voda a po práci Lenka spěchala domů, aby všechno připravila než přijde Lucka.

Lenka byla docela unavená a položila se na postel, jenže hned usnula a probudil ji až zvonek u dveří. Lenka vyskočila a těšila se, že už přišla Lucka, ale jaké bylo její překvapení, když ve dveřích místo Lucky uviděla svoji asistentku Petru. Ihned se jí odehrál příběh dnešního dopoledne v práci.

Ale Petra na nic nečekala a než se Lenka stačila probrat ze svých vzpomínek a myšlenek, tak jí zatlačila dovnitř do bytu, zabouchla za sebou dveře a velmi rychle a hbitě Lence svázala ruce šátkem, co měla na hlavě. Lence se to nelíbilo a začala sebou kroutit a řekla Petře něco, čeho později litovala. řekla Petře že ji nenávidí a že až přijde Lucka tak se jí pomstěj za dnešní dopoledne na toaletách.

Jenže to neměla dělat. Petru to naštvalo vrazila Lence facku, rychle a pevně ji svázala nohy a když Lenka pořád dokola opakovala jak jí nenávidí za to co ji udělala, tak Lence zacpala pusu a převázala šátkem. A tak Lenka zůstala vydána jako už jednou ten den na milost a nemilost své asistentky.


...::: Tip pro Vás: Mystim elektrosex kabely (2x160 cm) :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...