Bound Gods
Czech Supermodels
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Lenka a její kamarádky

část 2

Autor: Scarfman

Hodnocení

1234567

S takovými pocity šla Lenka do práce, kam se jí dneska vůbec nechtělo. Do práce nakonec dorazila a hned ve dveřích se střetla se svým šéfem a ten jí pochválil jak jí sluší ten šátek na hlavě a pochválil jí za dodržení nového pravidla.

Došla do kanceláře, kde s ní seděla její asistentka Petra, se kterou už pracuje tři roky a od posledního firemního večírku si tykají. Lenka se s Petrou pozdravila a sedla si ke svému počítači. Chvilku pracovala, ale na práci moc nemyslela.

Ještě před obědem napsala sms zprávu Lucii, jak se po včerejšku cítí a že se těší jak si to co nejdřív zopakují. Lucka jí po chvíli odepsala, že má dneska večer čas a že zrovna teď sedí u počítače a objevila na internetu novou stránku, kde jsou svázané ženy pomocí šátků.

Lenku to moc zajímalo a tak se na tu stránku hned podívala. Bylo tam plno fotek žen se šátkama. Některé měli šátek jen tak uvázaný na krku, jiné na hlavě a jiné měli šátkem svázané ruce nebo měli roubík a zavázané oči.

Lenku to tak vzrušilo, že po chvilce prohlížení nové stránky musela odejít na záchod. Byla tak vzrušená, že zapomněla tu novou stránku zavřít. Jen co se za Lenkou zavřeli dveře od toalety vešla za ní Petra,její asistentka.

Hned šla k Lence, hluboce se jí zadívala do očí, opřela se triumfálně o zeď a když se jí Lenka nechápavě zeptala co tady dělá a co chce, tak s hrdým úsměvem na rtech řekla, že nechala na počítači otevřenou zajímavou stránku.

To Lenku dost vyděsilo a rozhodla se, že musí všemi způsoby zabránit, tomu aby Petra řekla někomu její tajemství.


...::: Tip pro Vás: Pštrosí šimrátko - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


Přiskočila k Petře, strhla jí šátek z krku a chtěla jí ho nacpat do pusy a udělat jí roubík. Jenže Lenka netušila, co tímhle činem způsobí. Petra za poslední rok chodila do posilovny a do kurzu sebeobrany a tak Lenčin útok hravě odrazila.

Jak se Lenka napřáhla, že jí strhne šátek, tak Petra chytla Lenčinu ruku a zkroutila ji za záda a k tomu i její druhou ruku a šátkem co se jí Lenka neúspěšně pokusila strhnout, jí svázala ruce za zády.

Protože trošku předpokládala, že se Lenka jen tak nesmíří s vyzrazením jejího tajemství, tak si s sebou na toaletu vzala i dobře vybavenou kabelku. Lenka stála u zdi jak omráčená, že její asistentka teď zná její tajemství a dokonce jí svázala a bůhvíco s ní hodlá udělat, protože viděla jak Petra vyndává ze své kabelky další šátek a začíná jím plnit celou její pusu, tak že už vůbec nemůže mluvit.

Petra ještě Lence převázala její vycpanou pusu dalším šátkem a dostrkala jí do jedné kabinky.

"Tak milá Leničko, ty sis myslela, že nikdo nemá ani páru o tom co doma s Luckou děláte a jak si užíváte. Ale to jsi na velkým omylu! Já totiž o tobě toho vím víc než si myslíš. Už dlouhou dobu tě sleduju.

A před týdnem, když pan ředitel vydal to nové nařízení o povinnosti pro manažerky nosit šátek na hlavě, tak tobě tak zvláštně zasvítili oči, že jsem už jen čekala na vhodnou příležitost, abych ti to řekla. Ostatním manažerkám se tohle nařízení vůbec nelíbí, ale ty jediná jsi ho přijala s potěšením a navíc ještě se vzrušením. Ale abych tě trochu uklidnila, mě se to líbí taky."


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tickling Truman eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...