Bound Gods
Hogtied
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Lenka a její kamarádky

Autor: Scarfman

Hodnocení

1234567

Pondělní ráno, začalo pro Lenku jako každé jiné ráno. Lenka se rozhodovala co si vezme na sebe, aby jí to slušelo a zároveň splňovala přísné předpisy pro oblečení ve firmě kde pracovala jako účetní manažerka.

To ráno si vzala světlounce modrou spodní košilku a na to si vzala bílou košili a černé sako. Vypadala rozhodně moc sexy v tomhle kostýmku, ale sama si říkala, že k tomu něco chybí. Šla do ložnice a ze šatníku vytáhla červený šátek a uvázala si ho kolem krku.

Tak a teď vypadalo dokonale. Ve kdy si uvazovala šátek na krk, si vzpomněla na včerejší noc, což jí velmi vzrušilo a cítila, že začíná vlhnout. Věděla, že už nemá čas se svázat a užít si, tak to vyřešila osvědčeným způsobem.

Vzala si provaz, který se ještě stále ležel na zemi vedle postele a uvázala si ho přes boky a volny konec protáhla mezi nohama a v místě kde se provaz dotýkal poštěváčku, udělala velký uzel, aby jí při každém pohybu stále dráždil. Cítila jak je pořádně vlhká a hodně jí to vzrušovalo.

"Tak a teď jsem připravená vyrazit do práce.", řekla si a už brala za kliku, když v tom si uvědomila, že je už vlastně nový týden a že začátku tohoto týdne platí v práci nové pravidlo v oblékání.

Podle nového pravidla musí všechny manažerky nosit na hlavě hedvábný šátek, aby se odlišily od svých podřízených. Lence to přirozeně nevadilo, protože jí vzrušovalo nosit šátky. A tak se ještě vrátila a uvázala si na hlavu velký hedvábný šátek s orientálním motivem.

Ten co si zrovna v sobotu koupila. Do práce chodila pěšky, měla to deset minut. Ale dnes ta cesta byla nekonečně dlouhá a Lenka měla jeden orgasmus za druhým. Měla sto chutí zavolat do práce, že jí není dobře, vrátit se domů a užívat si.

Znovu si vzpomněla na nedělní večer. V neděli odpoledne se totiž u ní stavila kamarádka Lucka. Lucka má stejné záliby jako Lenka a tak bylo jasné co se bude večer dít.


...::: Tip pro Vás: Kožená rozpěrná tyč :::...
Sexshop Sexujte.cz


Nejdřív si rozdělali láhev bílého vína a povídali si, kde viděli jaké slečny nebo paní s nějakým šátkem na sobě. Lucka jí vyprávěla jak cestou k ní viděla nějakou mladou paní, která měla na hlavě krásný modrý šátek uvázaný na zátylku.

Lenka neváhala ani minutu, odešla do ložnice a když se vracela, nesla několik šátků v ruce. Hned jeden vzala a uvázala ho Lucii přesně tak jak to podle vyprávění měla ta paní co ji Lucka viděla.

Ale protože ze šátků byla Lenka hned nadržená, tak nezůstalo jen u toho jednoho šátku na Lucčině hlavě. Další šátek zmuchlala a dala ho Lucii do pusy.Další jí dala mezi rty a třetí ji uvázala přes spodní část obličeje,od nosu až po bradu.

Lucku to taky hrozně vzrušovalo a tak cítila, že je hodně vlhká. Vstala a začala svlékat až byla celá nahá a jen na krku jí zůstal šátek, co měla už z domova. Lenka na nic nečekala, ten šátek jí z krku odvázala a svázala jím Lucce ruce za záda a odvedla ji do ložnice.

Lucka jen spokojeně mumlala do roubíku a těšila co s ní Lenka udělá. Ta ji položila na postel a sama si vzala další šátky a taky si udělala roubík, aby byla ještě víc vzrušená. Ještě než si lehla na postel vedle své krásně svázané a umlčené kamarádky, tak jí ještě zavázala oči.

Potom si lehla vedle Lucky na postel a nejdřív jí to dělala prstama až Lucka měla několik orgasmů a pak vzala umělý penis a nasadila ho Lucce do zadečku a do kundičky ji dala vibrátor. Když viděla, že si Lucka už dostatečně užila, tak jí rozvázala ruce a sundala šátek z očí.

Lucka celá rozechvělá z několika orgasmů vzala šátky co měla ona a hned je použila na Lenku. Vyndala si i vibrátor, který teď dala Lence. Ta jen něco nesrozumitelně mumlala do roubíku, ale bylo vidět že si to užívá.

Když si takhle obě holky udělaly dobře, tak se ještě chvilku mazlili ve sprše a vrátili se k vínu.


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky s peřím :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...