Electrosluts
Czech Pool
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Lenčina chybka

Autor: Query

Hodnocení

1234567

Lenku jsme v povídce opustili v okamžiku, kdy zůstala sama sebou připoutána na masivní dubové židli v očekávání příjezdu svého miláčka po týdením odloučení a ze záznamníku se dozvěděla, že taxík s jejím miláčkem naboural a on zůstane v nemocnici. Její následné panické vřískání do roubíku nikdo nemohl slyšet a pouta držela dobře ...........................

....... volné pokračování na motivy povídky Lenčina chybka

když moje vřískání do roubíku utichlo obklopilo mě okolní ticho. Zkusmo jsem zkusila co mi situace dovolí zjistila, že jsem se připoutala opravdu dokonale a nemůžu vůbec nic.Nohy jsou roztažené a nehybné, tělo pevně připoutané k židli a při jakémkoliv pohybu rukama, které vůlí v řetízku pout procházejícím zámkem jsou relativně volné, že umožňují malý pohyb kterým se mi přenáší tah prostřednictvím svalů až na prso a mezi bradavkami napnutým provázkem i na druhé prso, když tedy zkusím jen trochu pohnout rukama tak cítím jak se mi bradavky na obou prsou znatelně pohybují. Zkouším se takto dráždit, ale možná i situací mně to momentálně nevzrušuje přestože tělo je rozpálené. Jazykem zkoumám roubík v ústech, drží však rovněž dobře.

Miláček mi volal asi v deset hodin a než jsem si vše dokonale upravila trvalo to nějaký čas a alespoň dvě hodiny tu už sedím takže může být tak jedna hodina po obědě, pokud ho zítra z nemocnice propustí bude to nejdřív po vizitě mohl by tedy za 24 hodin přijít..... vyrušilo mně bouchání a pocítila jsem i závan vzduchu asi jak venku zafoukal vítr, chvíli mi trvalo než jsem si uvědomila, že jsem zapomněla zavřít dveře na balkon z něhož vedly schody na terasu v zahradě a je otevřené i okno v hale čímž vznikal proud vzduchu který mi příjemně ovíval rozpálené bradavky i tělo a neustále klepal nedovřenými dveřmi. Ztrácela jsem přehled o času a vrátila jsem se k uvažování, nikdy mně miláček ani já jeho nesvázal déle než do rána, vydržím to vůbec do zítřka a co když ho zítra nepropustí, ani nemyslet. Přesto vše bylo tělo napnuté a vzrušené v klíně jsem vnímala pěkné vlhko a vzrušení, potřebovala bych se alespoň trochu uspokojit po před zaklapnutím zámku pout nedokončeném podrážděním, mezi nohama. Ať jsem však pohybovala spoutanýma rukama jak to zámkem provlečený řetízek pout dovoloval tak tah a pohyb přenášený na mé bradavky byl sice příjemný,ale naprosto nedostatečný k tomu, aby přinášel rozkoš jaká by mně dokázala uspokojit. V naprosté zoufalosti, nemohouce dosáhnout toho co si tělo po předchozím nedokončeném dráždění a mém sedmidením sexuálním hladovění, kdy můj miláček nebyl doma, žádalo jsem začala trhat rukama, ale kýžený pocit úlevy z uspokojení nepřicházel a nepřicházel.

Náhle mně vyrušilo silné bouchnutí balkonových dveří a poté řinkot sypajícího se rozbíjeného skla, ovanul mně proud vzduchu. Co to ? Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, že se asi opakovanými nárazy rozbilo sklo ve dveřích na balkon a terasu. Kolem začal profukovat příjemný proud vzduchu a za chvíli se ozvalo z balkonu zaklepání na okno a slova "haló" . "Haló je tu někdo?" " rozbilo se Vám sklo ve dveřích" a opět " haló je tu někdo ?"uvědomila jsem si, že je to hlas našeho souseda a slyšela jsem jak pod jeho kroky práská vysypané sklo a jeho kroky dále postupují bytem, začala jsem se ve své situaci stydět a nejraději bych se propadla.V tom tichu jsem cítila jak přišel až ke mně. Sejmul mi uvázaný šátek kolem hlavy zakrývající moje oči, do očí mně udeřilo světlo, můj první pohled po rozkoukání padl na hodiny na stěně, které ukazovaly teprve půl dvanácté, to není přece možné, že tu sedím teprve hodinu ??? Nezastavily se ? Pak jsem si uvědomila, že se kyvadlo kýve a hodiny jdou.

Do reality mně vrátila jeho pozvolna umlkající slova "Lee- nn -kkkkooooo co se vám to stalo ? " Nemohla jsem mu přes roubík odpovědět tak jsem odtrhla pohled od hodin a upřela jej na něj. Uviděla jsem jeho vykulené oči a v rozkroku vzdouvající se bouli na kalhotách." Lenko kdo váááám." a jeho slova umlkla definitivně a oči se rozšířily snad ještě ještě více, takového jsem jej ještě nikdy neviděla. Situace ho viditelně vzrušovala. Postavil se za mne a rukama začal hned laskat má prsa, na svou obranu jsem nemohla naprosto nic udělat a musela jsem se podvolit, hned však projela mým tělem první vlna rozkoše. To jsem potřebovala. Potom se vrhl do kleku přede mně a začal opět jezdit svýma rukama po mém těle, jedna jeho ruka si začala znovu hrát s mými prsy a druhá se pomalu začala sunout do mého klínu, mezi mnou uvázané doširoka roztažené roztažené nohy měl dobrý přístup aniž jsem tomu mohla jakkoliv zabránit. Muselo tam být už děsné vlhko, slyšela jsem jak to zřetelně mlaská, když jeho prst projižděl mezírkou mezi mými pysky od análu kolem pochvy nahoru až k poštěváčku a pomalu jej začal obkružovat, rozkoš procházejí mým tělem se stupňovala a za chvíli mi bylo jasné, že to nebude už dlouho trvat a já se prostě udělám, mé nehybné bezmocné tělo se začalo pozvolna pomalu chvět jak se blížila mnou vytoužená, chvíle. Zavřela jsem oči, abych jí vychutnala. V duchu jsem si říkala už, už to bude, už jen chviličku a v tom najednou dráždění přestalo a prst z rozkroku zmizel, podvědomě jsem chtěla posunout tělo za mizícím a dráždícím prstem, ale držící pouta mně okamžitě vrátila zpět do reality, otevřela jsem oči a viděla jak se sousedovo tělo třese a na jeho kalhotech se rozpíjí mokrá skvrna jeho spermatu. Při mém pohledu zbrunátněl a odvětil " co čumíš udělal jsem se no to je toho" pak se sehnul přezkoušel má pouta na rukou i nohou a řekl "nakonec ty mi odsud neutečeš a já se zastavím později až se mi vrátí sily". Zavřel dveře na terasu, kterými stejně přes rozbité sklo mohl přijít kdokoliv a zatáhl závěsy. Nakonec mi opět uvázal kolem očí šátek poplácal po tváři a řek užij si to a hezky čekej já zase přijdu. Já pak jen slyšela klapnutí vchodových dveří. Byla jsem rožhavena doslova do běla a zoufale jsem se potřebovala nějak dorazit, ale moje pozice mi to, ať jsem se snažila sebevíc žádným způsobem neumožňovala.


...::: Tip pro Vás: Jezdecký bičík Fifty Shades of Grey - Sweet Sting :::...
Sexshop Sexujte.cz


Naprosto jsem ztratila pojem o čase i okolním světě, znovu a znovu jsem se snažila pohybem rukou dovést rozpálené tělo k jedinému cíli a to uspokojení strádajícího žádostivého těla, žádna má snaha však nevedla k výsledku. Mezi nohama jsem cítila postupující ,vlhkost kterou jsem vnímala až k análnímu otvoru a klín doslova hořel touhou, kterou jsem si nemohla splnit. Sklopila jsem hlavu co to nejvíc šlo a bradou jsem se snažila dotknout lanka napnutého mezi bradavkami, ale to bylo v pozici do které jsem nemohla dosáhnout. Rezignovala jsem a zůstala nakonec v naprostém klidu sedět na židli.

Z apatie mně vyrušil klíč zasouvaný do vchodových dveří a jejich otevření. První myšlenka patřila sousedovi ……… kde ten by ale vzal klíče, které jsem měla v kabelce ? Kdosi prošel bytem a roztáhl závěsy na terasu, sklo mu přitom zakřupalo pod nohama. Pak došel až ke mně. Otáčela jsem hlavou do směru jako bych ho mohla přes šátek vidět, stiskl mi bradavky na prsou a lehce je promnul mezi prsty, pak mně pohladil po hlavě, sáhl na klíče od pout a zámků stále visících na kroužcích v uších a dal pusu na obličej. Okamžitě mi to došlo ta vůně byla nezaměnitelná, žádný soused, ale můj miláček se mi vrátil, tělem mi projela radost. Copak to, to už je ráno ?

Ahoj Leni, copak to tu děláš co ? Další slova mi v radosti skoro zanikla rentgen a následná vyšetření nepotvrdila obavy lékařů, tak mně propustili a jsem tady jen mně zítra ještě chtějí vidět. Co tu nevidím, hezčí dáreček jsi mi nemohla na uvítání připravit to si teda užiju, když ty už si tu užíváš sama, to se dělá ? Nemohla jsem odpovědět, ale chtěla jsem jediné a to aby miláčkův úd už byl ve mně a jak to vypadalo tak ten se na to honem nechystal. Slyšela jsem jak se svléká.Jeho ruce mně pohladily po hlavě a pomaloučku se sunuly po těle dolů minuly prsa přičemž nezapomněly zachytit o napnuté lanko a přes houštinku mi vnikly do rozkroku, tělo se mi přitom mimoděk zachvělo a jemu hned bylo jasné jak na tom jsem, nejdřív si začal hrát s velkými pysky, přehýbal a laskal je a potom mi prstíkem vniknul do pochvy, prozkoumal ji a začal mi dráždit její horní stěnu pak prstík vyndal a jemně promnul poštěváček, prohnula bych se kdybych mohla a zaúpěla jsem do roubíku. Ále, ále miláčku ještě si počkej ! Trošku si nejdřív pohrajem ! Cosi zachrastilo a do rozkroku na pysky mi začal připínat kolíčky pak další a další a poslední pak nasadil těsně nad poštěváček přičemž ho ještě nezapomněl polaskat. Uslyšela jsem cvaknutí zapalovače a strnula jsem když na moje prsa a pak bradavky začaly dopadat první kapky horkého vosku. Z prsou mi tekly i po těle a na nohy kde pak tuhly. Konečně ustal a sejmul mi šátek z očí, poté židli i se mnou dotlačil ke stolu na kterém ležela pro mě jím donesená kytice květin, tak bych si přála k ní přivonět a vzít jí do rukou. Potom vyjmul ze zásuvky vibrátor zapnul jej a projel moji mezírkou mezi pysky v rozkroku, nahoru k poštěváčku a zase dolu přitom cestou zavadil snad o všechny
připnuté kolíčky nakonec jej lehce vrnícího zasunul do pochvy otočil jím a znovu ho dorazil, hned jej však vyjmul ven, moje napětí stoupalo.Miláček mně však políbil, položil vrnící vibrátor na židli mezi mé nohy a se slovy jdu se vykoupat, doufám, že mi neutečeš zmizel v koupelně.
Bylo to už k nevydržení, když se vrátil ještě odběhl do kuchyně sejmul mi kolíčky v rozkroku a do pochvy zasunul několik kostek ledu roztáhl mezírku mezi pysky a na svislo do ní zatlačil ojíněnou láhev vodky z mrazáku, trochu si tě schladím, projelo to mnou jak píchnutí jehlou, led se však rychle ve mně rozpouštěl a vytékala ze mě voda. Pak mi vyjmul roubík a začali jsme se dlouze líbat, řekl máš sucho v ústech nemáš žížeň ?

Přikývla jsem, on odběhl a přinesl mi vodu v mističce kterou jsme měli nachystánu pro nového psa. Podržel mi jí pod sehnutou hlavou a já když jsem se chtěla napít jsem musela jazykem lemtat vodu z misky. Nakonec sejmul klíče z kroužků a odemknul zámky a pouta a já byla volná, pohnula jsem ztuhlým tělem, avšak miláček na nic nečekal a přehnul mně přes opěradlo židle a přivázal mi ruce a hned poté i nohy k jednotlivým nohám židle.Vzal do ruky bičík co jsem měli vždy jen pro ozdobu a zeptal se kdopak rozbil to okno co a kdopak si tu užíval místo aby přišel za mnou do nemocnice, kdopak nezavřel ty dveře na balkon ? Tiše jsem se přiznala, jen souseda jsem zamlčela. Dostaneš za to na holou, začala jsem počítat jedna …..pět…. deset dopočítala jsem rány dopadající na můj vystrčený zadek. Pak zajel rukojetí bičíku do mé pochvy a začal s ní posunovat sem a tam jako údem, velmi mně to vzrušovalo a já začala sténat, miláček popošel před mojí hlavu a do úst mi zasunul svůj nástroj.Začal jsem mu jej poctivě kouřit, hezky jsem jazýčkem zajížděla pod předkožku a hladila špičku údu, po chvíli úd vyjmul obešel mně zasunul jej zezadu do pochvy a začal přirážet. Stoupala mnou rozkoš, orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, oba jsme byli napnutí a netrvalo dlouho a udělali jsme se takřka zároveň, jak do mě vrhnul dávku svého semene. Pak mně odvázal já jej mohla konečně uvítat.

Naše touhy ještě nebyly plně uspokojeny tak jsme se po chvíli přesunuli do ložnice, kde mně miláček opět přivázal za ruce a nohy do xka k postýlce ještě jednou zlaskal a pomiloval. Když jsem se po chvíli probrala tak jsem zjistila, že můj miláček spí na mých prsou.Zakašlala jsem a miláček se probral cosi řekl a odvázal mně. I já jsem se odešla vykoupat, dlouho jsem mířila proudem vody ze sprchy do rozkroku, který nebyl ještě zcela vybouřen a když jsem se vrátila tak můj miláček už tvrdě spal rozvalený na zádech, můj klín se však ještě hlásil o trochu uspokojení..Vzala jsem tedy jednu jeho ruku a přivázala jí k dosud na posteli visícím koženým řemínkům jimiž jsem byla před chvílí přivázána já, pak druhou a potom jsem uvázala i obě nohy, hezky do xka jako on před chvíli mně. Nakonec jsem mu do úst vsunula roubík a zajistila jej páskem.Ani to jej neprobralo. Vzala jsem do úst jeho povadlý nástroj a snažila se jej postavit, moc se mi to nedařilo, tak jsem vyjmula ze šuplíku gumový škrtící kroužek na úd, nasadila jej až na kořen údu, který se po chvíli práce ústy postavil jako svíce. Byla jsem šíleně vlhká, klekla jsem si rozkročmo přes miláčka a zavedla si stojící úd do ústí pochvy a dosedla, miláček se v ten moment probral vytřeštil na mě oči zacloumal svými pouty a cosi zahuhlal do roubíku. Pohladila jsem jej po tváři, políbila a řekla neboj já vím, že máš být ráno v nemocnici, ale do rána je ještě daleko a chutě jsem se pustila do přirážení.


...::: Tip pro Vás: Plácačka se srdcem :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...