Bound In Public
Czech Supermodels
Bound In Public
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Lázně

Autor: Frantík

Hodnocení

1234567

Jednoho dne se mi stalo, že jsem nešikovně upadl a poranil si záda.Přesto, že jsem vždycky sportoval, anebo právě proto, bolelo to pořádně a po delším chození k lékaři na neurologii a na rehabilitace jsem dostal pokyn, že bych měl zkusit intenzivní léčbu v lázních. Tam že mne prý dají dohromady rychleji, než je tomu při ambulantní léčbě.

Po nějakém dni váhání jsem souhlasil. Nevěděl jsem do čeho jdu, nikdy jsem tam nebyl a tak jsem vůbec nevěděl, co mne čeká. Doktorka mi doporučila Jánské lázně, kde se prý hodně cvičí a to prý potřebuji. Je pravda, že mne lázně docela nadchly. Seznámil jsem se tam se spoustou mladých lidí, někteří tam již byli poněkolikáté. Byla nás docela slušná parta čítající asi 15 osob. Stále někdo končil, někdo nový k nám zapadl, no pořád nějaká změna. Já měl jednolůžkový pokoj, tak jsem si mohl po večerech dělat, co jsem chtěl. S určitou předtuchou jsem si z domova přivezl i pár dámských hadříků. (4 kalhotky, 2 podprsenky, 3 silonky, spodní košilku, spodničku, úzkou společenskou sukni a lodičky.) Prostě jsem si říkal, že si po večerech trošku užiju. Měl jsem i přibalená policejní pouta a řetěz s visacími zámky na nohy .Je pravda, že jsem si toho zase tak moc neužíval, protože jsme neustále chodili s partou někam pařit, tancovat na disko, na kulečník a obdobné kratochvíle. Prostě krásný lázeňský život. Někdy jsem si tedy dopřál na večer, že jsem si vzal spodní prádlo pod normální oblečení a představoval si, co by se mohlo stát, kdyby si toho někdo všimnul. Jenže na druhou stranu je pravda, že jsem nehodlal nikomu dát k tomu příležitost.

Pravidelně jsem chodil na procedury, které mi báječně vyhovovaly. A ty večery byly také fajn, některá děvčata jsou asi v lázních přítulnější, než by si jinde troufly, a tak o nějaké drobné radosti nebyla nouze. Jen si člověk musel dávat pozor, aby se k němu nikdo netulil, když jsem měl na sobě např. podprdu.

Tak a jednoho dne jsem byl, stejně jako jindy na procedurách. Po ranním cvičení a elektroléčbě následovalo individuální cvičení se sestřičkou, kdy mne poměrně dobře protáhla. Dokonce mi i trochu promasírovala bolavá záda. Z tohohle cvičení se šlo na oběd. Ten byl stejný jako většinou, jíst se to dalo, ale chutnalo to všelijak. Nemohl jsem si ani pokecat se známými po obědě, jelikož jsem měl ještě perličkovou koupel. Na tu jsem se těšil, protože to byl úžasný relax. A také to byla poslední procedura v ten den. Byli jsme domluveni s ostatními, že si uděláme výlet na Černou horu lanovkou, kdo bude chtít, půjde dolů pěšky a kdo to nezvládá, pojede lanovkou i zpátky.

Doběhl jsem na čas na procedury, rychle se svlékl a zavřel své svršky do skříňky. Před tím jsem vyfasoval dva laintuchy, takže jsem se do jednoho zabalil a druhý jsem měl na utření. V místnosti s vanami jsem položil klíček od skříňky a prostěradla na židli a vstoupil do vany. Sestřička mi nastavila teplotu a bublání a já se jal zcela relaxovat. Věděl jsem, že mne za 25 minut probudí. A tak se také stalo. Byl jsem příjemně unavený, usušil jsem se a šel se obléci ke skříňkám. Bylo jich tu několik, uprostřed místnosti byly kabinky na převlečení. Odemkl jsem skříňku a krve by se do mne nedořezal. Zavřel jsem dvířka a zkontroloval číslo. Je to moje skříňka. Ale ten obsah!!!!

Bylo tam mé dámské prádlo, které mělo být hezky v mém pokoji. Pak tam bylo cizí tričko, cizí svetřík, dámské džíny, silonky a na štěstí má větrovka. V první chvíli jsem myslel, že se mi to snad zdá. Pod tím oblečením byla na poličce i má policejní pouta. Bez klíčku! A na tom všem ležel dopis na papíře: "Ahoj, to je překvápko co? Tak se do toho všeho! rychle obleč a přijď na pokoj. Klíče máme my a čekáme na tebe. A ať ti to sluší! Jo a nezapomeň, až zaťukáš na dveře, tak si nasaď želízka na ruce za zády, hezky si je utáhni a otoč se zády ke dveřím, abychom to viděli! (Hřbety rukou k sobě) Pokud by jsi vymýšlel nějaký podraz, máme nafocené tvé prádlo co bylo v pokoji a své normální věci už neuvidíš. Tak si vyber. A buď tady do 14 00, nebo… Paaaa."

"Tak a co teď" a rychle jsem v duchu zkoumal své možnosti. Trochu mne to i lákalo, ale …..! Jenže co mi také zbývalo. V šatně nikdo nebyl a tak jsem rychle chytil oblečení a zavřel se do kabinky. Pořád lepší než jít ven v laintuchu. Oblékl jsem si černá bezešvá tanga, na ně druhá bílá a zděsil jsem se. Byl tam i tampon s aplikátorem. Co teď ? Když budu mít secvaklé ruce, nebudu se moci vzpouzet a nerad bych neměl možnost získat zpět své oblečení. Tak jsem si ho tedy zavedl. Dále následovaly ještě jedny polostahovací tanga, která měla zpevněné a vyšší bříško. Oblékl jsem si je a tvar mého klína se přiblížil ženskému. Následovaly tělové punčocháče. Oblékl jsem si i bílou krajkovou podprsenku s kosticemi. Rychle jsem si také oblékl krátké obepínající světle růžové tričko. Do košíčků podprsenky jsem vložil své vycpávky z několika smotaných punčocháčů, které byly trošku zatížené závažíčky, aby byl lepší pocit věrohodnosti. Kdysi jsem se s výrobou docela natrápil, ale vzhled byl nakonec dost slušný. Nedůvěřivě jsem koukal na světle modré vyšisované džíny s módními světlými částmi. Zkusil jsem si je obléci a poměrně se zadařilo, i díky tomu, že byly docela elastické. Sice to byl menší horor pro můj klín, ale zapnul jsem je. Nešťastně jsem koukal na mezeru holého břicha mezi džíny a tričkem. Na holkách vypadají holé pupíky sexy, ale na mě? Rychle jsem si oblékl i bílo růžový svetřík. Moc nepomohl. Až když jsem si vzal větrovku, měl jsem lepší pocit. Obul jsem si své tenisky a opatrně vykouknul z kabinky. Naštěstí nikde nikdo nebyl. Pouta jsem měl v kapce bundy a obezřele jsem se začal pohybovat k východu. Nedovedu si představit co bych dělal, kdybych potkal nějakou sestřičku, nebo známého pacoše. Přeci jenom ty džíny byly divné a opravdu těsné. Říkal jsem si, že snad musí být vidět má tanga i skrz džíny. Vypadl jsem zdárně bočním vchodem a jal se méně frekventovanou oklikou k ubytovně. Vždy jsem zmizel za roh, když se někdo přiblížil a nakonec jsem stál před svým pokojem. Zaťukal jsem a připravil si pouta. Věděl jsem, že pokud si je zacvaknu tak jak mi bylo sděleno, nebudu mít šanci dostat se z nich ani s klíčkem. Zacvakl jsem si pravou ruku, zámek na hřbetě a nastavil pouta kolem levé ruky tak, že vypadala zamčená. Ale nebyla zacvaknutá, jenže to jsem zakryl rukávem bundy. Ukázal jsem ruce směrem ke dveřím, které se trochu pootevřely. Jenže ze škvíry se vynořily jen dvě ruce a bleskurychle mi dotáhly pouta až to zabolelo. Trochu jsem se zděsil. Dveře se rozlétly a ruce mne vtáhly za pouta do pokoje. Když se dveře zabouchly, uviděl jsem dámskou vetšinu naší party ve svém pokoji. A uslyšel jsem jen: " No co ti tak dlouho trvalo? Už jsme málem odešly!" Rozepnuly mi bundu a zkontrolovaly mé oblečení. " No docela jsi se snažil, ale teď musíme kmitnout, protože jsme chtěly na ten výlet na Černou horu, pamatuješ ne?!" "No to jste se snad zbláznily, ne? Rozvažte mne a můžeme vyrazit. Jen se převléknu."


...::: Tip pro Vás: Šimrátko Starburst - červené :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Ale kdepak, žádné velké převlékání nebude. Uděláme si dámskou jízdu, to uvidíš, jen tě musíme ještě trochu vylepšit. Trochu jsme zainvestovaly a teď si to ty můžeš užít. A už nemluv, nebo dostaneš roubík, koukej jaký hezký pro tebe máme" a ukázaly mi ošklivou věc ve tvaru penisu s řemínkem kolem hlavy. Docela jsem se zděsil při rozměrech té obludy, sám jsem si jen párkrát vyzkoušel malou kuličku a i to stačilo. Odsouhlasil jsem , že budu zticha. Sundaly mi boty, džíny, silonky a dvoje kalhotky. Zůstal jsem tam stát skoro nahý jen v černých tangách a oblečeném vršku. Pojď do sprcháče a strčily do mne. "Moc se nehejbej, abychom tě neřízly" a v tu chvíly mne tři z nich obestoupily a nanesly mi na nohy holící krém až ke kalhotkám. Všechny tři mne ihned začaly holit svými růžovými a modrými holítky. " Ale co budu dělat na procedurách?" vyklouzlo ze mne. " O to se teď nestarej, nebo chceš zkusit našeho kamaráda?" dostal jsem rychlou odpověď. Během chvilky jsem byl jako nemluvně až na břicho, pak mi stáhly kalhotky a aplikovaly svou zábavu i na mé přirození. Nechaly mi tam jen úzký proužek, který je na holkách docela sexy. Šouply mne potom na záchodovou mísu, posadily a řekly, abych se vyčural, že mám poslední šanci a zavřely dveře.

Udělal jsem svou potřebu a ťuknul nohou do dveří. Pomohly mi vstát, protože svázané ruce mi docela úspěšně bránily ve velké pohyblivosti. Oblékly mi opět dvoje tanga a daly si při tom záležet, abych měl přirození co nejvíce přitažené mezi nohami. Pak se ozvalo "Koukej co pro tebe máme." A zamávaly mi před očima dámským pásem cudnosti. "Neee" uklouzlo mi. Zle se na mne podívaly a já hned zjihnul. Pás se skládal ze čtyř částí spojených panty, které mne sevřely vysoko kolem pasu. Šířka pásu byla asi pět centimetrů. Byl leskle kovový a vypodložený kůží. Utažení bylo poměrně těsné. V přední části vysel díl který musel přijít mezi nohy. Ve předu měl stejný tvar jako tanga, širší a v zadu byl docela tenký. Tato část byla obložená silnou vrstvou měkké kůže, pod kterou bylo asi nějaké čalounění. Jak jsem však zjistil, byl uzpůsobený asi pro muže. V oblasti genitálií měl zahnuté hrany a vznikl tam prostor pro mužské přirození. Když mi střední část přitáhly a na zádech zamkli malým zámečkem, cítil jsem tlak, ale nebolelo to. Jen mi to tlačilo stehna trochu od sebe a vzadu se nepěkně zařezávalo mezi hýždě. Přes to mi natáhly opět stahovací tanga a upravily je, takže nebylo vůbec vidět mé kovové vylepšení. Jen to doopravdy vypadalo, že jsem holka. Nalakovaly mi červeně nehty na nohách a po chvilce mi natáhly silonky a zálibně se na mne podívaly.

"Honí nás čas, tak mi ti teď sundáme pouta, ale o nic se nepokoušej. Klíček od toho pásu není v tomto pokoji a nikdy bys ho nenašel. Tak nedělej blbiny a nech se dodělat, jo?" Jen jsem kývnul hlavou. Sundaly mi pouta a já usednul na gauč. Svlékly mne do podprdy a rychle mi oholily na sucho hruď a ruce. Pak se vrhly na můj obličej, kde mi začaly vytrhávat obočí, líčit mne a další drobnosti. Úplně jsem rezignoval. Během chvilky byly hotové, daly mi bílou spodní košilku s krajkou do pasu. Na ni jsem si oblékl dámskou sportovní halenku s krátkými rukávy zelené barvy, jaké se nosí na tůry. V pase jsem si převázal oba cípy do uzlu, takže mi bylo vidět holé břicho. Pak mi podaly širokou plátěnou sukni, nahoře vypasovanou, dole hezky skládanou do široka. Takovou, co je na holkách moc hezká. Když jsem si ji zapnul, přesně zakryla lem kalhotek a kovový pás, přesto však byla mezera mezi ní a halenkou. Dole končila kousek nad koleny. Daly mi silnější bílé ponožky a bul jsem si své trekové boty. Na těch se nedalo říci, jestli jsou dámské či pánské. Nasadily mi světle hnědou paruku , asi z pravých vlasů ve tvaru sestřihu do mikáda. Na uši jsem dostal klipsové náušnice. Ještě, že mi nepíchaly uši. Nalepily mi umělé nehty na rukou, nalakovaly je červeným lakem a šouply mne před zrcadlo. Spadla mi čelist, přede mnou stála poměrně hezká holka, která vůbec nevypadala jako já. Úzké obočí, namalované řasy, jemné stíny, make up, světle červená rtěnka, no prostě kočka. "To koukáš, co?", ozvalo se za mnou. "Tak honem, jdeme na lanovku, ať si to dneska užijeme." Ještě na mne stříkly sladký dámský parfém, ze kterého se mi zatočila hlava. Pak jsem si teprve uvědomil, že jsou všechny také ve sportovním. Podaly mi khaki plátěnou lehkou bundičku. Jako v transu jsem vyšel ven. Šly okolo mne v chumlu, dvě mne držely pod rukama, asi abych nechtěl utéct a docela si to užívaly. Já jsem byl stále trochu v šoku, docela se mi to i líbilo, ale při pomyšlení, co budu dělat po víkendu na procedurách, mne omejvalo.

Museli jsme přejít přes celé městečko a ty potvory mne vedly i přes docela rušné centrum. Naštěstí tam moc lidí nebylo, spousta jich vyrazila někam na výlet, nebo na víkend domů. Došli jsme až k lanovce a já se schválně trochu mezi děvčaty schovával. Zcela bez problémů my zaplatily lístek a vyjeli jsme nahoru. Ani obsluha na mne nekoukala nijak divně, pouze koukali celkově na 6 hezkých holek. Vešli jsme se přesně do jedné nové kabinky. Nahoře jsme vystoupili a šli jsme kolem rozhledny směrem k výhledu na Sněžku. Pak jsme se posadili na zahrádku u jedné občerstvovány, kde naštěstí v důsledku již pokročilejší hodiny nebylo moc lidí. Všechny si daly 14° medové pivo a já ho dostal také. Ono se to nezdá, ale je docela silné. Neustále se na mne po očku koukaly, různě krafaly, já mlčel, protože přeci jen můj hlas neseděl k mému novému zevnějšku a nechtěl jsem budit zbytečnou pozornost. Po druhém pivu jsem už přestával mít i tyto zábrany. Jenže jsme se zvedli a šli se podívat na Sněžku. Už mi bylo stejně všechno jedno. V půlce cesty mi řekly, že by si chtěly zkusit, jaké by to bylo, kdybych měl spoutané ruce. Jen pro ten pocit, že budu úplně v jejich moci, tak jestli se prý nebojím. "Co víc už se mi asi tak může stát" odpověděl jsem kurážně a nastavil jim ruce. "Ale zase za zády, jo?" Dal jsem ruce za záda a schválně dlaněmi k sobě. Jenže ouha, nejdřív jsem ucítil okov na pravé a pak mi ruku otočily, otočily i levou a zacvakly druhou část pout. Když máte ruce za zády hřbety k sobě, je to docela nepříjemné a moc se s tím nedá dělat. Chvíli mne vedly dál, až jsme odbočili na boční cestu. Šli jsme po ní kousek až do míst, kam nebylo vůbec vidět.

"My si tě chceme ještě užít, tak to trochu ještě vylepšíme, jo? To se ti bude líbit, uvidíš." Vytáhly malý visací zámeček a odtáhly mi trochu v zadu sukni a prádlo. Zámečkem mi přicvakly pouta k pásu cudnosti, vytáhly zpět oblečení a já byl zbaven skoro úplně pohybu rukou. Ke všemu ty nalepené nehty mi dělaly z rukou pěkně neohrabané končetiny. "A teď si konečně zkusíš našeho kámoše, to bude super, to jsi určitě ještě v puse neměl. Nebo snad jo?" Udělalo se mi špatně, to snad není pravda, ony mne snad mají za teplouše. Chytly mne za hlavu a vsunuly mi ten hnusný roubík skoro až do krku. Počkaly , až jsem si trochu zvyknul a utáhly mi řemínek kolem hlavy. Tím se mi ta věc ještě víc zabořila do pusy. BRRRRR. Teď už jsem mohl protestovat jak jsem chtěl, stejně by mne nikdo neslyšel. Pak vyndaly cosi podivného. Něco jako límec při problémech s krkem. Mělo barvu světlé kůže a nasadily mi to na krk. Ale ouha, nejen na krk, ale ono to bylo i přes pusu. Obepnulo mi to bradu a zajistilo roubík. Pak mi tuto věc začaly vzadu přitahovat, stejně jako šněrovačku. Když skončily,měl jsem docela sevřený krk a nemohl vůbec pohnout hlavou. Kolem krku mi přehodily šátek,takže postroj nebyl skoro vidět.

"Kdybys se viděl, jak ti to sluší, sám sobě by jsi se líbil. Tak my teď jdeme na lanovku a ty se projdeš pěšky. No netřešti tak ty oči, není to víc jak 8 km a to zvládneš. Nejsi přece žádná křehotinka. My ti to stejně sundat nemůžeme, protože jsme nechaly klíčky schválně doma. A dávej si pozor na lidi, třeba by to mohl někdo zneužít a chtít si s takovou bezbrannou kočkou pohrát. Ale neboj, přes ten pás tě nikdo neznásilní, to je výhoda, ne? My jdeme večer na "DOMOV" na disko, tak až dorazíš, víš kde nás najdeš. No neboj, budeme se čas od času chodit kouknout ven, jestli tam nejsi. Když tam budeš, musíš se nám ukázat, a my ti potom od těchto věcí pomůžeme. Tak čauky, užij si to." A odešly. Začínalo se smrákat, a já to měl pěkně daleko. Sice jsem nebyl moc svázaný, ale v jednoduchosti je síla. Ruce nefunkční, pusa umlčená a hlava zafixovaná. Ono to bylo horší, než když jsem se různě spoutával na několika místech. I ten pocit, že mám volné nohy, byl zvláštní, zvlášť když mi začínalo foukat pod sukni. Chvíli jsem si říkal, že se pro mne vrátí, ale pak jsem to vzdal a vydal se k hlavní cestě. Nikde nikdo, ale srdce mi bušilo až v krku. Zvlášť, když někde zapraskala větvička, a já se musel celý otočit, abych se podíval, co se děje. S tím krkem to bylo nefér. A při představě, že bych někoho potkal, hrůza, vždyť by si se mnou mohl každý dělat co by chtěl. A utíkat, nebo odbočit do lesa jsem také moc nemohl, protože přestávalo být vidět a spadnutí někde ze svahu by bylo asi hodně nepříjemné. Cestu jsem znal, ale přeci jenom, nebyla zrovna vhodná k procházkám bezmocné osoby. Jen jsem dumal, proč mi to udělaly. A cesta pomalu ubíhala. Neměl jsem vůbec pojem času, což bylo hrozné. A ke všemu začal foukat docela chladný vítr. Při představě, co by bylo, kdyby začala třeba bouřka, tak…..


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Duo Stimulator EM80 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...