Bound Gods
Whipped Ass
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Latexová škola

Autor: latexboy

Hodnocení

1234567

Konečně jsme přijeli na místo. Dva silní muži mě vyndali z auta, měl jsem pásku na očích a spoutané ruce za zády. Slyšel jsem i další hlasy. Vstoupili jsme do nějakého domu a šli dlouhou chodbou, na konci chodby mi sundali pásku z očí, čekal jsem nápor světla ale byla to tmavá chodba. Rozkoukal jsem se a uviděl ty dva muže, jeden co mě držel za spoutané ruce byl silnější a starší, druhý se na mě usmíval, jemu bylo kolem 30 let. Za chvíli se otevřely těžké dveře na konci chodby a mě do očí udeřilo pronikavé světlo, uviděl jsem dvě postavy muže kolem 40 let a ženy kolem 30 let. Oba byly oděni do lesklých latexových kombinéz. Tyto osoby mě převzaly od těch dvou mužů, kteří za sebou zabouchly dveře a slyšel jsem jejich vzdalující se kroky. Muž v latexu se ke mně přiblížil a chytil mě za spoutané ruce za zády. Přítomnost těch krásných postav v latexu na mě zapůsobila okamžitou erekcí a na šusťákových kalhotech se ihned objevila lesklá boule. Muž stál za mnou, jednou rukou mě držel za pouta a druhou rukou hladil můj krk, ramena a pozadí. Žena si mě prohlížela a najednou pokynula abychom šli.

Všichni tři jsme vstoupili do další místnost kde za stolem seděli čtyři osoby, dvě ženy a dva muži. Na stolech ležely nějaké papíry a v okamžiku kdy jsme vešli od nich odvrátili hlavu a pohledy namířili na nás. Latexová dvojice mě postrčila blíže ke stolu, muž mi sundal pouta a žena v latexu mě začala svlékat. Nejdříve mi sundala košili a tričko. Muž stál za mnou a ruce mi položil na ramena abych se nehýbal. Žena mi začala pomalu stahovat šusťákové kalhoty a užívala si pohledu na ztopořený penis který vyklouzl z kalhot. Najednou jsem se ocitl nahý před tou divnou komisí a těmi dvěma latexovými postavami. Muž stojící za mnou mě chytil za ruce a svými latexovými pažemi mi znehybnil ruce za zády tak silně až jsem se bolestivě prohnul.


...::: Tip pro Vás: Hogtied - 5-dílná souprava :::...
Sexshop Sexujte.cz


Žena si stoupla přede mě a svými latexovými prsty jezdila po mém břiše a zamířila také do mého hladkého rozkroku a ke ztopořenému penisu. Chvíli si hrála s mým penisem dokud nedocílila dokonalé erekce a mých vzdychů. Zezadu jsem cítil na svém zadku hladký dotyk něčeho a podle vzdychání za krkem mi došlo, že je to ztopořený latexový penis toho muže. Najednou oba přestali a žena se otočila ke komisi. Tlustý nejstarší muž sedící uprostřed stolu jí pokynul a ona řekla "jméno David, věk 19 let, výška 192 cm, váha 78 kg, míry 88-65-90, penis 18 cm, bisexuální fetišista, latexový index 10". Osoby za stolem se na sebe podívaly, něco si vzájemně šeptaly a dělaly si chvilku poznámky. Potom ten nejstarší muž řekl "znásilnit!" V ten okamžik se mnou muž stojící za mnou smýkl až jsem upadl na kolena, žena mi rychle nasadila kovová pouta na zápěstí a nad lokty. Mezitím jeden muž co seděl na kraji za stolem podal židli a strčil jí přede mě. Muž za mnou mě na ní přimáčkl a žena v latexu si mi sedla obkročmo na lopatky čelem ke svému kolegovi. Nemohl jsem se ani pohnout, ruce pevně spoutané a váha ženy mě tiskla břichem na židli. Zadek jsem měl hodně vyšpulený a penis ztopořený. Navíc si ho vzala do latexových rukou ta žena a začala mi ho honit. Muž v latexu před zraky všech zúčastněných mi začal strkat své latexové prsty do mého análu a žena mu pomáhala promazávat můj řitní otvor svým hbitým jazykem. Po chvíli do mě muž vniknul svým velkým nástrojem v latexu a začal mě rytmicky šoustat, jeho ruce mi přitom svírali útlý pas. Žena mi jezdila po lopatkách svým hladkým zadečkem a rukama mi střídavě masírovala můj vyšpulený zadeček a koule s penisem. Muž mi jezdil v zadečku jako píst v motoru a narážel až na mou prostatu což uspíšilo přiblížení mého orgasmu. Latexové prsty té ženy mě dováděly k šílenství a muž v latexu mě začal šukat rychleji a hlasitě vzdychal. Já jsem funěl pod tíhou vzrušení a ženy v latexu. Najednou zachvátil toho muže orgasmus a cítil jsem jak mi stříká na prostatu a celý vnitřek mého análu zalila teplá tekutina, došlo mi že na konci svého penisu má v latexu malý otvor. V tu chvíli jsem začal konečně stříkat i já a za hlasitého křiku jsem se udělal do latexových rukou té ženy. V okamžiku orgasmu jsem vyvrátil hlavu a zahlédl jsem osoby sedící za stolem jak měly všichni ruce pod stolem a masturbovaly pozorujíc naše divadlo. Žena ze mě sesedla a vyčerpaného mě položila na bok. Muž který se do mě vystříkal ležel vedle mě a těžce oddychoval. Když se vzpamatoval sundal mi z rukou pouta a pomohli mi se ženou vstát. Po nohou mi stékalo ze zadečku sperma. Všichni mě s uspokojením pozorovali, ženy a muži od stolu vstali a šli jsme všichni směrem k černým dveřím.


...::: Tip pro Vás: 5-dílná bondage souprava Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...