Everything Butt
Czech Bitch
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Latexová otrokyně

část 3.

Autor: Toy

Hodnocení

1234567

Když se má paní konečně vrátila, byla velmi sexy. Ani by mě nenapadlo, že to jde ještě vylepšit.

Vlasy měla vyčesané nahoru, do takového střapatého drdolu. Na obličeji si vytvořila výrazný večerní makeup. Oblékla si modré latexové minišaty s širokými ramínky, velkým výstřihem a zapínáním na zip po celé délce přímo vpředu. Zip a přezky na ramínkách byly z oceli a vytvářely působivý kontrast. Na nohy si obula latexové střevíčky, ve stejném odstínu modré, s kulatou špičkou na velmi vysokém podpatku. Zapínaly se širokým páskem okolo kotníku na důkladnou přezku. Celý dojem doplnila páskem modrého latexu okolo krku, na kterém byl velký, kruhový, ocelový přívěsek. Vypadalo to trochu jako obojek, ale byla to jen ozdoba.

Když jsem ji uviděl, prostě jsem oněměl. Bez ohledu na instalovaný roubík.

„Líbím se ti, holčičko?" zeptala se. Kýval jsem tak, že jsem se málem uškrtil na obojku.

Odepla mě o zdi a začala mi ukazovat, kde jsou v kuchyni chlebíčky a víno a v baru ty správné lahve.

Z chvilku jsem věděl, kde najdu všechny potřeby.

„Když tě nebudeme potřebovat, jako třeba teď, postavíš se tam co jsi do teď stála!"

Poslušně jsem se uklidil a paní si ještě doplňovala nějaké věci do její tajemné krabice pod stolem.

Potom se v klidu posadila do křesla, nechala si nalít koňak a prohlížela si nějaký časopis o bondage.

Netrvalo dlouho a ozval se zvonek.

„Otvírat budu já, ty jen obsluhuješ." Zvedla se ke dveřím.

A je to tady, pomyslel jsem si. Přijela Lída, jak tohle dopadne to teda nevím. Kdyby můj anál nebyl tak důkladně zaplněný, měl bych asi pěkně sevřeno. Takhle to moc nešlo.

Měl jsem pravdu. Pošťák přece vždycky zvoní dvakrát a tohle bylo jen jednou. Lída nakráčela do obýváku za paní a i když mi věnovala udivený pohled, tak jí moje přítomnost zase dvakrát nepřekvapila. Zato její vzhled docela překvapil mě. Byla oblečená do červených latexových kraťásků na zip, červené latexové podprsenky, ze které vykukovaly bradavky, a průsvitné bílé halenky. Kolem krku měla červený latexový obojek a na nohou kozačky pod kolena na vysokých jehlách, ze stejného materiálu. Autobusem takhle asi nejela.

„Mám tady na víkend služku" představila mě paní, „A není k zahození, i když se ještě má co učit."

„Fajn, tak mi nalej koňak, služko" přizpůsobila se Lída.

Samozřejmě jsem poslechl, a když jsem se od ní zvedal, chytla si mě za ústní penis ještě v předklonu, přidržela, a plácla mě po zadku. A pak mi přes sukni zaryla prsty mezi půlky, trefila se přesně na ucpanou dírku.

„Vidím, že ji udržuješ ve formě" okomentovala nalezený předmět.

Když už mě držela za ptáka, jediného o kterém věděla, otočila si mě k ústům a vyrobila mi svými rty červený kroužek na plastovém žaludu.

„A zahálet si ji taky nenechala! Ještě po tobě chutná." A chystala se mě propustit.

„Vidíš, já zapomněla. Tak to olízej za mě, Liduško." nezaváhala paní.

Lídě se asi trochu nechtělo, ale přesto mi penis důkladně leštila jazykem. Vzít celou délku do pusy neměla šanci.

Když skončila, přidala mi plácnutí na druhou půlku zadku a nechala mě jít pro chlebíčky a talířky.

Než jsem všechno připravil na stůl, děvčata se vypořádala s koňakem a dožadovala se další dávky.

Zařídil jsem doplnění skleniček a šel poslušně do rohu.

Dámy se v klidu probíraly tím časopisem, který si paní předtím prohlížela. Našly tam nějaké zajímavé nové způsoby a aby to měly jednoduší, sesedly se k sobě na gauč. Nejspíš je to pořádně vzrušilo, protože nedošly ani k dalšímu koňaku a pustily se do důkladného líbání.

Mě nechaly v koutě a nevšímaly si mě. Ale proč by taky měly, takhle jim stejně nikam neuteču.

Jejich laskání nabývalo na a Lída přicházela o oblečení. Nejdřív šla dolů ta průhledná halenka, podprsenka jí sice zůstala, ale bradavky byly stejně venku a byly, i od pohledu krásně tvrdé. Paní se jim také hned začala věnovat. A Lída se tomu slastně poddávala.

Po chvíli paní nahmátla na stole nějaký ovladač a něco stiskla. Lídino vzdychání rázem důkladně zesílilo. Za chvíli byla hotová. Paní zase něco stiskla na tom ovladači. (Skoro to vypadalo, že Lída je na dálkové ovládání).

Sesunula se na gauč a odpočívala. Paní toho využila aby jí stáhla i ty kraťásky. Pod nimi se objevily červené kalhotky. Samozřejmě z latexu.

Než se Lída vzpamatovala z extáze, nasadila jí paní na zápěstí kožené manžety, na krk důkladný obojek a připoutala jí ruce k obojku.

Pak šáhla do své krabice a připnula Lídě do rozkroku dvojče mého ústního ptáka, vylepšené o anální nástavec trochu menších rozměrů.

Se spokojeným úsměvem si povytáhla svoje mini a nasedla na ten vynález, znovu navolila něco na ovladači a holky jely znovu. Tentokrát obě najednou.

Pozoroval jsem jejich řádění z rohu pokoje. Lída měla ruce přivázané ke krku a moc toho dělat nemohla, tedy kromě slastného vzdychání. Paní to ale vzala za ní a dokázala obsloužit svoje i její prsa. Sobě musela jen trochu rozepnout šaty a její vnady se hned uvolnily.


...::: Tip pro Vás: Roubík s kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Připadal jsem si strašně odstrčený a nepotřebný. Je pravda, že jsem byl neuvěřitelně, z toho pohledu, vzrušený. To čím jsem právě přemýšlel se zuřivě snažilo rozbít svoji klec v rozkroku. Klec ale vydržela a můj pták se nemohl ani pořádně zhmotnit, natož pak uplatnit. Mohl jen slintat do latexu.

Dámy mezitím dosáhly dalšího mohutného vrcholu, téměř současně. Paní se po chvilce vzpamatovala první a prohlásila, že Lída u toho řve přece jen trochu moc a že se s tím musí něco udělat. Vzala si z krabice podobný vynález, jaký jsem měl v ústech já, jen s trochu menším penisem. Samozřejmě to šoupla Lídě do pusinky, ta jí dokonce sama nastavila, a bylo po řvaní.

Paní se potom konečně sesunula z těch dvou nástavců a otočila Lídu na břicho. Odepnula jí ruce od krku a místo toho je spoutala za zády. V šatech už se jí asi nelíbilo, tak je prostě rozepla a sundala.

„Teď když mám dvě otrokyně, je na čase, aby jste se o mě hezky postarali." rozhodla se paní.

„Služko nástup! Pořádně mi projeď kundičku! A Lída se mi postará o prdelku."

Lehla si na levý bok na gauč a zvedla pravou nohu do výšky. Lída byla blíž a tak byla v cíli první. Paní jí pomohla zavést ústní penis do své prdelky, přitáhla si ji za hlavu až na doraz a pak si jí pravou nohou přidržely v zasunuté poloze.

Mezitím jsem dorazil na scénu i já a pracně jsem v poutech poklekl u gauče. Naše velitelka si levičkou roztáhla kundičku a pravou rukou si mě směrovala dovnitř. Byla úžasně mokrá, takže jsem byl v momentě stejně na doraz jako Lída.

„Tak jedem děvky." odstartovala nás paní. „A nikam nespěcháme, pěkně pomalu. Ať si vás vychutnám."

Patřilo by se odpovědět, že podle rozkazu. Ale nikdo kdo by, kromě naší velitelky, mohl mluvit, tu nebyl. Tak jsme se do toho prostě pustili. Společným úsilím jsme jí tím naším pícháním, v pohodovém volném tempu, přiváděli do varu.

Pravou nožku si nakonec odložila chodidlem na moje záda, asi že jsou větší, a rukama si hrála se svými krásnými prsy a hlavně bradavkami.

Najednou jsem se zarazil. Ta věc v mém zadku začala neuvěřitelně vrčet a vibrovat. Úplně jsem ztratil tempo a přestal přirážet. Koutkem oka jsem zahlédl, že paní zrovna pustila z ruky ten dálkový ovladač.

„Přidala sis odměnu služko!" dostala ze sebe a nohou si přirazila mojí hlavu tam, kam patřila.

Ovládl jsem se a pokračoval, i když to vrnění v zadku mi těžce odvádělo pozornost.

Lída na tom asi byla stejně, protože i její tempo nebylo stejnoměrné.

Nicméně a navzdory nástrahám se nám ji po chvíli podařilo královsky udělat.

Zůstali jsme tak, jak jsme byli. Paní těžce oddechovala a jen ležela s penisy zaraženými v dírkách až po kořen. A my, nehybní a naplnění vibracemi.

Pak nám v naší poloze uvolnila roubíky a stáhla naše hlavy z těch kuliček, penisy přitom zůstaly kde byly.

Zvedla se, pořád si držela naše hlavy, každou v jedné ruce. Mě si přitáhla k ústům a začala mě líbat. Lídě vtiskla do pusy bradavku, asi aby přerušila její vzdechy.

Po chvilce nás vyměnila a nakonec jsme měli bradavku v puse oba. Pochopitelně každý jinou.

Když se našeho sání nabažila, strčila si naše hlavy zase do klína. Rozdělení dírek zůstalo stejné, jako předtím. Já kundičku, Lída prdelku.

A my lízali a lízali.

Hotovo bylo překvapivě celkem brzy. Můžu za to asi spíš já. Za prvé jsem se opravdu dost snažil a za druhé Lída už byla z vibrací na okraji orgasmu. Taky se udělala jen malou chviličku po paní.

Naše velitelka teď vůbec nevelela. Jen ležela, celá pokrytá potem, na gauči a nevnímala okolí.

Lída si položila unaveně hlavu na hranu gauče. Já nemaje nic lepšího jsem jí začal líbat na ústa.

Přijala to a oplácela mi to. Naše vibrátory totiž pořád běžely, a tak se asi dostávala znovu do varu.

Najednou přestala a překvapeně zamrkala. Trochu jsem se odtáhl a už se chtěl zeptat co se děje. (Asi abych si vysloužil další trestné body.)

Místo toho mě ale předběhla paní, která zatím zase přišla k sobě. Právě pouštěla z ruky ovladač.

„Lído vylez na gauč. A ty jí sundej kalhotky." Poslechli jsme oba, samozřejmě.

Lída se sebrala ze země a lehla si na záda na gauč s nohama a zadečkem přes okraj. Já se jí pokoušel spoutanýma rukama stáhnout její latexovou parádu. Nešlo to úplně snadno. Ale zato jsem objevil jejich vnitřní výbavu, která přinášela tak pěkné výsledky.

Uvnitř kalhotek byly dva penisy, pro prdelku i kundičku, a nebylo to nic malého.

„A teď jí hezky vyliž!" přikázala paní. „Ještě jí, ale umlčím."

Dala jí do pusy zpátky roubík s penisem, tentokrát ale ten můj.

Já už samozřejmě dávno lízal a sál Lídin poštěváček. Naše velitelka mezitím nasedla na ten penis, který Lídě přimontovala na hlavu, ale jen se tak na něm zvolna pohupovala.

Po chvíli se Lída začala divoce zpínat a bylo hotovo.

Paní z ní slezla a odepjala jí roubík.

„Půjdeme spát pusinky, už je spousta hodin." Oznámila nám.

„Ty pojď na své místo." Obrátila se na mě a odvedla mě do kouta, kde mě přicvakla ke stěně.

„Jen pro úplnost." A vrátila mi do pusy můj roubík, oslintaný od Lídy.

„Nejdřív uložíme Lidušku."

Pohla Lídě vstát a odváděla si jí někam do domu. Bylo slyšet jen klapot jejich podpatků.


...::: Tip pro Vás: Zlatá maškarní maska :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...