Bound Gods
Divine Bitches
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Latexová otrokyně

část 2.

Autor: Toy

Hodnocení

1234567

Jak jsem napůl stál a napůl visel a nohy se mi na vysokých podpatcích pletli, přece jenom jsem získal v pohybu trochu větší stabilitu.

Nevím jak dlouho to trvalo, mě to připadalo jako celá věčnost.

Nakonec jsem se tak utahal, že jsem asi usnul.

K vědomí mě přivedli doteky na penisu. Měl jsem na něm něco nasazeno. Ten pocit byl nový a vzrušující, ale projev vzrušení se nějak nepovedl.

Prostě se mi nepostavil. Ztopoření se prostě zarazilo o stěny toho co bylo na penisu a taky mě to zatahalo za koule. Zmateně jsem sebou začal cukat.

To jí hrozně pobavilo a začala se smát. Podle toho jsem poznal, že stojí přímo přede mnou.

Pak mi sundala pásku z očí a strčila mi před ně takovou plastovou věcičku. Byla to prostě klec na ptáka. Pouzdro, které bránilo ztopoření a udržovalo penis směrem k zemi.

„Holčičkám přece péro nestojí. To by nešlo. No, a teď to nejde ani tobě."

„A teď se podíváme, jak jsi se naučila chodit." A povolila úvaz toho popruhu, který mě udržoval ve vzpřímené pozici. Přidala mi tím dost prostoru na chůzi, ale ne zase tolik abych mohl upadnout na zem.

Trochu jsem se motal, ale šlo to.

„Výborně! Jsi šikovná holka." Pochválila mě.

„Tak tě sundám a trochu si popovídáme, protože budeš mít práci."

Odvázala mi konec rukávu od varlat a uvolnila popruhy, které mi tiskly ruce k tělu. Potom za mě přisunula stoličku a uvolnila úvaz popruhu, abych si mohl sednout. Pak mě posadila, to sednutí mi zarazilo kolík v zadku snad až do krku. Nohy nad koleny mi stáhla k sobě řemenem.

Uvolnila ze mě ten stojící popruh a sundala mi i rukáv. Ruce mi zůstaly pořád spoutané, ale už to nebylo tak strašně těsné. Stejně jsem s nimi nemohl hýbat, vůbec jsem nevěděl, že je mám.

Sundala mi dokonce i ten znehybňující límec a vrátila mi tím alespoň možnost nesouhlasit.

Pak mě obešla a kutila něco ve skříni za mnou. Vrátila se s nějakými řetězy a důkladným obojkem. Ten obojek mi samozřejmě připnula na krk. Byl kožený, dost široký a bylo na něm několik kovových ok.

Na ruce mi nad lokty připnula kožené manžety a spojila je řetězem, zhruba na šířku zad.

Potom mi odemkla zápěstí od sebe a před tělem mi je spojila asi 30 centimetrovým řetězem. Z prostředku řetězu vedl další řetěz, ten mi připnula k obojku. Na druhou stranu vedl další řetěz, ale ten nechala volný.

Kotníky mi také spojila celkem volným řetězem, z jehož středu taky vedl další. Potom mi uvolnila řemen poutající k sobě stehna a roztáhla mi kolena od sebe. Volné konce řetězů od pout na rukou a nohou mi připevnila na varlata.

Ani jsem se všem těm úpravám nebránil. Byl jsem dost zdřevěnělý a taky zvědavý co bude dál. Hrozně jsem se v tom latexu potil, ale nechat se takhle ovládat byl děsně zajímavý a erotizující pocit. Navíc byl na ní úchvatný pohled, protože celou dobu, co mě takhle vylepšovala měla na sobě jenom ty své páskové boty a jinak nic.

Nakonec mi pomohla z té stoličky vstát a kolem pasu mi oblékla mírně nařasenou sukni z černého latexu, s takovou malou zástěrkou, co mívají pokojské. Sukně byla asi do půlky stehen a perfektně schovala mého uvězněného ptáka.

„Tak pojď služtičko, je na čase něco dělat". Zacvakla mi do obojku vodítko a já za ní poslušně cupital zase nahoru, do jejího bytu. Chůze po schodech byla dost vyčerpávající, protože když jsem dal nohy víc od sebe abych nakročil na schod, tak jsem si málem urval koule. Ten řetěz mezi nohama a varlaty se totiž děsně napnul.


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Musíš pokrčit kolena, pusinko" poradila mi.

Pak už to šlo, pomalu ale šlo.

Nahoře mě zavedla zpátky do obýváku, nechala mě stát uprostřed pokoje a natáhla se na gauč.

Malebně roztáhla nohy a pohrávala si s kundičkou.

„Za chvíli budeme mít návštěvu. Hádej, kdo asi přijde." Provokovala mě a bavila se mým vyděšeným mrkáním.

„Přece Lída, naše společná známá, co mi o tobě řekla. Ale neboj, zatím neví že tahle malá latexová služka jsi ty. A možná, že jí to ani neřeknu. Ale to záleží na tobě!"

„Tvým úkolem bude nás ve všem uspokojit. Budeš nosit z kuchyně občerstvení, v lednici jsou chlebíčky, nalévat pití, bar ti ukážu, a hlavně se budeš starat o naše sexuální uspokojení."

„Ale to neznamená, že ti tu klec z ptáka sundám a že si bůhvíjak zapícháš. I když to úplně nevylučuju. Ale určitě si zapícháš po našem. My si s Lídou dost potrpíme na gumový ptáky. Tak dostaneš jednoho na péro a druhý na pusu. A když ti někdo náhodou vyndá z pusy roubík, tak určitě ne proto aby si s tebou popovídal. Budeš lízat dokud ho nedostaneš zpátky."

„Jinak, abychom si rozuměli. Za každé slovo, které od tebe uslyším dostaneš 3 rány důtkama a na půl hodiny tě svážu do kozelce."

„Teď si tě trochu vyzkouším." Zvedla se z gauče a vytáhla mi z pusy ten nafukovací penis. Zbavila mě i té děsné trubky z pusy a nechala mě chvilku rozhýbat čelist. „Díky" pokusil jsem se říct a myslel jsem to vážně.

„První 3 rány a půl hodinky." Usmála se na mě. „Trest si vybereš až nakonec najednou." A políbila mě na ztrápená ústa.

Jako náhradou mě zase umlčela roubíkem s kuličkou, měl přes pusu ještě pruh kůže a kulička nebyla žádný hrášek. Ale bylo to mnohem lepší než předtím. Z druhé strany koženého pásu mi trčel před obličej snad 5 centimetrů tlustý, gumový, penis do vzdálenosti asi 25 cenťáků.

Důkladně utáhla řemínek za hlavou, a pak vzala tu věc do pusy. Chvilku ho kouřila a potom mě u gauče donutila kleknout. Sedla si na kraj a zavedla si mě kousek do sebe. Držela mě za hlavu a zvolna si ho zasouvala pořád dál, až dorazila na dno.

„Tak a teď ukaž co umíš, a koukej se pořádně snažit. Jestli ti vyjede, nebude se ti to líbit." (Tomu říkám motivace).

Natáhla se a mě nechala abych jí píchal svojí hlavou.

Snažil jsem se. Během chvíle se třikrát pěkně udělala a dala to dost nahlas vědět.

Pokrytá potem se zvedla, roubík mi zase vyndala a místo něj mi vrazila do pusy bradavku. Za chvíli je vyměnila a nakonec si mě zase zatlačila do klína.

Lízal jsem a sál, seč mi síly stačily, a další orgasmus přišel za chvilku na řadu.

Nohou mi těžce odstrčila hlavu a chvíli jen tak ležela. Když se zvedla, dlouze mě začala líbat a když vyndala svůj jazyk z mojí pusy, tak mi tam zase šoupla roubík.

„Jsi skvělá služtička. Obsluha ti půjde."

Odvedla mě do rohu za dveře a za takový malý kruh, zašroubovaný do zdi mě zacvakla za obojek.

„Nikam nechoď, tvoje paní se musí jít upravit."

Kam bych takhle asi chodil, pomyslel jsem si. Měl jsem pusu plnou chuti jejího pohlaví a můj penis se neúspěšně pokoušel prorazit svojí klecí. Měl jsem v hlavě akorát sex a momentálně vůbec nelitoval, že jsem se nechal takhle zajmout.


...::: Tip pro Vás: Černá saténová páska na oči YESforLOV :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...