Wired Pussy
30 Minutes of Torment
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Latexová otrokyně

část 1.

Autor: Toy

Hodnocení

1234567

Dveře se otevřely a v nich se objevila vysoká, štíhlá bruneta s dlouhými vlasy, staženými do ohonu. Bylo jí kolem čtyřicítky, ale moc na to nevypadala. Byla to prostě krásná ženská. To co měla na sobě mi prostě vyrazilo dech. Byla oblečená do přiléhavých minišatů se špagetovými ramínky. Fór byl v tom, že byly úplně průhledné a pod nimi měla jen červená tanga. Celý dojem ještě umocnily boty na deseticentimetrovém podpatku, které přecházely do pásků, omotaných kolem nohy až pod koleno.

Stál jsem tam a koukal na ten přízrak, vlastně na ty krásný trojky, které se přímo nabízely.

„Ahoj, pojďte dál“ povídá. To mě trochu probudilo a zmohl jsem se taky na „ahoj“.

Tohle jsem opravdu nečekal, kdo to taky mohl tušit. Nedávno mi zavolala, že se od kamarádky dozvěděla, jaký jsem profík na peníze a ona by potřebovala radu. Na tu její kamarádku jsem si vzpomněl a domluvili jsme si tuhle schůzku u ní doma.

Měla hezký dům v klidné předměstské čtvrti a pokoj, kam mě zavedla vypadal taky velmi pěkně.

Nabídla mi kafe, vnutila mi k němu koňak a já se konečně trochu srovnal pokoušel se mluvit o jejím problému. Když jsme to vyřešili přišel na řadu ještě jeden, děkovací, koňak a ona někam na chvilku odběhla. Hrábnul jsem do poličky pod stolkem, kde byla hromada časopisů a nějaká krabice, a začal zkoumat do kterého bych se na tu chvilku začetl. A pak jsem zase koukal jako blázen. Nahoře byl sice playboy, ale pod ním už byli na obálkách samé ženy oblečené do latexu a většinou taky spoutané. Mě se to dost líbí, ale nečekal bych to v obýváku pod stolkem.

Byl jsem z toho tak v šoku, že se mi ta hromádka rozjela a začala hroutit na zem. Jak jsem se to snažil chytit, tak jsem srazil na zem i tu krabici. A byl jsem v šoku potřetí.

Z milé papírové krabice, asi z Ikea, vypadla hromádka pomůcek na svázání půlky města. A ne jenom na svázání. Měla tam vibrátor, pěknej macek, nafukovací anální kolík, čtvery policejní pouta, roubík s kuličkou, roubík s penisem, asi od koně, latexový tanga, latexový tanga pro chlapa s tvarovaným penisem a koulema, latexovou masku na hlavu, lepící pásku a určitě by se našlo ještě něco.

Zrovna jsem se v tom pěkně přehrabával a dostával to zpátky do krabice, když se vrátila.

„Koukám, že jste našel moje poklady“ povídá, ani jí to nijak nezaskočilo.

„Né, že bych je hledal, ale našel. Máte pěknou sadu.“ já na to. Neměl jsem zrovna pevnou půdu pod nohama, ale pak jsem si dodal odvahu. „Hrajete si ráda“.

„ Já si hraju moc ráda a co ty?“ přešla do tykání. „Já to nikdy moc nezkoušel, ale hrozně mě to vzrušuje.“ přiznal jsem.

„No, s tím by se možná dalo něco dělat. Jseš hezkej kluk a já teď taky nemám s kým. Ale nejdřív si musím být jistá, že tě to opravdu vzrušuje.“ Jak mluvila, tak přisedla těsně ke mně na gauč a šáhla mi do rozkroku. Už dávno tam bylo co nahmátnou a jak to zjistila tak se ke mně přitiskla a začala mě líbat. Rukou mi zatím rozepínala kalhoty a pásek. Pak zajela do slipů a už ho měla.

„A co já? Líbím se Ti?“ zeptala se celkem zbytečně a trochu se odtáhla, ale penis mi nepustila.

„Jsi krásná, úplně jsi mi vyrazila dech už ve dveřích“.

„No to doufám, ale dost řečí, už jsem z tebe úplně mokrá.“

Sklouzla mi hlavou do klína a začala mi ho kouřit. Za chvilku se začala sunut nahoru, rozepínala mi košili a rejdila jazykem po těle. No abych to neprodlužoval, za celkem malou chvilku jsem byl docela nahatej a ona měla pořád na sobě všechno, teda to málo.

Ležel jsem pod ní ona si stáhla ramínka a uvolnila prsa. Začal jsem jí sát bradavku a hrát si s nima.

„Spěcháš někam?“ zeptala se. Jen jsem zavrtěl hlavou a kozu z pusy napustil. Byla dneska poslední klient.

„Můžeš zůstat přes noc?“

„Jestli chceš tak rád, stejně žiju sám.“

„Tak si to trochu zpestříme.“ Šáhla do krabice a vylovila pouta.

„Jak chceš“ Nastavil jsem ruce před sebe.

„Takhle ne, otoč se“ Trochu se nadzvedla, abych se mohl převalit na břicho. A já to udělal.

Spoutala mi ruce za zády a potom mi něco přetáhla přes nohy a druhá pouta mi zaklapla na kotnících. Chtěl jsem jsem vědět co dělá, protože mě zbavila možnosti pohybu. Řekla, že se mi to bude líbit, ať si počkám.

Pak vzala do ruky tu latexovou kuklu na hlavu a začala mi jí nasazovat. Začal jsem přemýšlet jak tohle dobrodružství dopadne a chtěl se bránit, ale než jsem se vzchopil tak jsem jí měl nasazenou. Moje obrana by taky kvůli poutům asi nestála za řeč. Kukla měla otvory pro oči, nos a pusu, takže mě to zase nijak zvlášť neomezilo. Teda kromě toho, že byla docela těsná.

Pak ze mě slezla, otočila mě zase na záda a začala mi k pasu vytahovat to co mi navlíkla na nohy. Byly to latexový tanga s penisem a koulema. Natáhla mi je a zkušeně v nich umístila moje nářadí. Měl jsem teď pěkný, hladký červený péro. Ještě, aby to vylepšila, mi na kořen nasadila škrtící kroužek a dotáhla.

„Moc Ti to sluší, ale ještě tomu něco chybí. Ale s tím si poradíme.“ Řekla mi a vzala z krabice roubík s kuličkou a ještě ten s penisem. „Který chceš?“

„Ne, tohle ne“ bránil jsem se chabě.

„Jak myslíš, já ho teda vyberu sama.“ Pustila ten s kuličkou zpátky do krabice. Zmáčkla mi nos a když jsem se začal dusit a musel se nadechnout tak mi ten penis usadila do pusy. Měl jsem co dělat abych to vůbec pojmul, protože byl pořádně tlustej a dosáhl mi skoro do krku. Zatímco sem bojoval s dávicím reflexem, tak mi utáhla řemínek za hlavou, pod bradou a ještě přes nos a čelo. A bylo po diskusi.

Pak ze mě slezla úplně a konečně si svlékla šaty. Pak otevřela skříň, vyndala z ní kožené manžety na ruce a nohy, a začala mi je připevňovat vedle těch želízek. Když byly na místě, tak je sepla dohromady zámečkem a kovová pouta sundala.

Ležel jsem gauči na zádech, svázaný jako balík a penisem v puse, a přemýšlel jak jsem se do té situace vůbec dostal a co asi tak bude dál. Moc ovlivňovat jsem to opravdu nemohl. Dost mě to zatím vzrušovalo, ale taky jsem se docela bál. Mohla se mnou dělat cokoliv se jí zachce.

„Neboj se, nestane nic se ti nestane“ Jakoby věděla co mi táhne hlavou. „Teď si trochu zvykni a já tu zatím uklidím“.

Posbírala moje věci, a pečlivě je uklidila do skříně i s těmi svými. Pak vyndala dvě latexové podprsenky a tu bez košíčků si oblékla. Tu druhou položila na stůl. Nakonec odněkud přinesla nějakou krabici a dala jí k podprsence. Nakonec si nade mě klekla, stáhla stranou kalhotky a nasedla na můj zaškrcený penis.

„Teď si trochu popovídáme“ povídá a trochu se mi vlnila na péru.

„Máme pátek a ty jsi říkal, že nikam nespěcháš. To bys mohl zůstat do neděle, viď?“

Koukal jsem na ní z masky asi jako blázen, protože se začala vlnit trochu víc a povídá “Nebo se ti to se mnou nelíbí? No tak odpověz!“ .

Zakýval jsem hlavou a měl problém se vůbec soustředit na nějakou komunikaci.

„Takže líbí, to jsem ráda.“ usoudila z toho.

„Já si tě teď celýho obleču do latexu a doufám že budeš spolupracovat, protože to udělám tak jako tak. Takže záleží jen na tobě“ Usmívala se na mě a hrála si přitom s bradavkami.

„Abych nezapomněla, obleču si tě jako holku. Budeš na víkend mojí osobní otrokyní a tvým úkolem bude, a už je, plnit mi všechna přání. Když budeš zlobit nebo ti to nepůjde, tak tě potrestám. Jasný?“


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky Fifty Shades of Grey - At My Mercy :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zase jsem jenom koukal.

Chytla mě za nos „Na otázky se odpovídá! Rozumíš!? Kejvej dokud můžeš.“

Začal jsem sebou házet, jak jsem se dusil, a snažil se kývat. Pustila mě.

„Když máš být holka, tak budeš nosit podprsenku!“ Vzala ze stolu tu latexovou podprdu a oblékla mi jí. Košíčky dost odstávaly od těla. Byl jsem zvědavej co s tím udělá, ale to jsem neměl.

„Když máš podprsenku, tak potřebuješ taky prsa!“ Otevřela tu krabici a vyndala z ní dvě silikonový kozy omračujících rozměrů a tubu. Namazala zadní stranu prsů něčím z tuby a šoupla mi je do podprsenky a přimáčkla. Pekelně to studilo a Podprsenka byla najednou tak plná, že jsem přes ní na sebe už vůbec neviděl.

„Teď máš krásný pětky. Až uschne to lepidlo, tak ti budou držet i bez pomoci.“.

„A teď už potřebuju trochu sexu.“ A rozjela divokou jízdu na mým penisu. Když se s křikem udělala, tak se šoupla níž po nohou, povolila škrtící kroužek a vysvobodila penis. Za malou chvilku jsem jí, díky její péči nastříkal plnou pusinku a málem z toho omdlel. Když to spolkla, vrátila mi ho zpátky do latexu, kam podle ní patřil, znovu nahonila, zaškrtila a vstala ze mě.

„Je čas se jít obléknout“ Připnula mi na penis a varlata nějaké pásky s připnutým vodítkem a mezi manžety na nohách mi dala asi 30 cm dlouhý řetěz. Pak uvolnila zámeček, který je spojoval a povídá „Vstávej“. Nakonec mi musela pomoct.

Taháním za vodítko v klíně mě vlekla za sebou někam do sklepa. Dole otevřela jednu místnost a vtáhla mě do ní.

Když tam rozsvítila, tak první co jsem uviděl bylo lehátko.

Dotáhla mě k němu, otočila a pomohla mi na něj lehnout na záda. Což nebylo zrovna nejpříjemnější, když jsem si ležel na rukou.

Zadek mi z toho přesahoval a nohy jsem měl na zemi. Přivázala mě dvěma řemeny přes hrudník nad a pod mými novými prsy. Nohy mi zvedla a jednu po druhé připoutala do gynekologických podnožek. Pak mi stáhla latexová tanga na stranu a sladce mi oznámila, že dostanu klystýr a pak mě ještě vycévkuje abych byla hezká čistá otrokyně.

Ta představa si mi nelíbila ani za mák, ale nemohl jsem udělat vůbec nic abych tomu zabránil.

Namázla mi konečník nějakým gelem a už mi tam zasouvala nástavec. Když ho dostala na místo, přivezla si stojan s několika pytlíky plnými tekutiny a já dostal tolik klystýrů dokud jsem nebyl čistý. Pak nástavec vytáhla a ze skříně přinesla velkou nafukovací anální zátku. Později jsem zjistil, že umí i vibrovat a je na dálkové ovládání. Chvíli se s ní mazlila nad mojí hlavou a pak jí nekompromisně usadila na místo v mým análu. Nafoukla jí na maximum, odpojila nafukovací hadičku a vrátila mi tanga na místo.

Pak přišlo na řadu to cévkování.

Když bylo po všem, tak mě sundala z toho stolu a svázala mi nohy k sobě. Musel jsem si kleknout na podlahu a zápěstí mi připoutala ke kotníkům.

Ze skříně přinesla nějakou hadici a zvláštní kousek trubky s řemínky.

„Ten ocas už ti musí v puse překážet. Ukaž vyndáme ho!“. A zbavila mě roubíku.

Čelist jsem měl celou ztuhlou a než jsem to stačil nějak rozhejbat, nacpala mi do pusy tu trubku a utáhla řemínky.

Měl jsem teď dokořán rozevřenou pusu a mohl vydávat nějaké ty neartikulované zvuky.

Vzápětí mi tím otvorem začala prostrkávat tu hadici.

„Pěkně to spolkni, musíme ti ještě vypláchnout žaludek.“ To mě opravdu vyděsilo, ale stejně jsem se neubránil.

Když ze mě tu hadici vytáhla byl jsem úplně hotovej. A vyprázdněnej. Ještě vystříkala pusu vodou, kterou ze mě zase vylila, a nakonec do mě nalila asi půl litru nějaký hustý hmoty, abych prý neměl pocit hladu.

Svoje dílo dorazila tím, že mi do pusy zašoupla gumovej penis, jeho střední část mi v puse nafoukla a ještě ho zajistila řemenem kolem hlavy.

„Tak, teď tě konečně můžu oblíknout.“

Rozpojila ruce od nohou a nohy od sebe donutila mě doklopýtat do rohu místnosti, kde mi zamkla nohy, každou zvlášť a kousek od sebe, do kruhu v podlaze. Pak mi na obě ruce připjala řetězy, vedoucí od stropu, roce mi rozpojila a vytáhla nad hlavu.

Byl jsem tak zničenej, že jsem se ani nebránil.

Ze skříně vytáhla oblek na celé tělo, vyrobený z tuhého latexu.

„Jdeme na to. Nejdřív nožičky a pak zbytek.“

Odepjala mi jednu nohu, sundala z ní manžetu a už mi na ní soukala tu věc. Když mi v tom usadila nohu pod koleno, mělo to místo i na každý prst zvlášť, tam vrátila manžetu na místo a nohu zamkla zase k podlaze.

Pak druhá noha.

Vytáhla mi ten ohoz do pasu a já zjistil, že mi penis i s koulema protáhla ven takovou manžetou, která se hezky sevřela a odtáhla mi koule od těla. Obleček se taky hezky zařezával mezi půlky tlačil na zátku v zadku.

Oblek mi vytáhla až k ramenům, na zádech bylo zapínání, a obdobně jako nohy mi do něj nacpala i ruce. Rukávy končily rukavicemi, takže moje kůže hezky celá zmizela v latexu.

Pak to na mě ještě chvíli různě popotahovala, aby se všechno důkladně napnulo.

Nakonec zapnula zip na zádech a zašněrovala krycí šněrování, které mě ještě víc stáhlo. Celé zapínání překryla pásem na suchý zip.

„Už nám chybí jenom korzet a skoro to bude“.

A opravdu, přinesla latexový korzet, aby to bylo efektnější, tak mě za ruce vytáhla ke stropu, až jsem byl napjatý jako struna.

Když skončila s utahováním, připadal jsem si jako vosa a těžko se mi dýchalo.

Sundala mě dolů, spoutala ruce zase za zády a uvolnila mi nohy. Připadal jsem si jako ve svěráku.

Dovedla mě k židli a přivázala mě k ní.

„Ještě botičky chybí naší otrokyňce“.

Obula mi na nohy šílený kopyta na vysokým podpatku a důkladně je zašněrovala až pod kolena, kde končily.

„Jak se cítíš? Líbí se ti nové šaty?“ Nezareagoval jsem hned, nebylo mi zrovna dvakrát skvěle. Při představě, že by mě takhle nechala až do neděle se mi chtělo omdlít.

„No, když si nechceš povídat, tak ti límec vadit nebude!“

A dala mi na krk a přes pusu nějaký vyztužený límec a za krkem to utáhla a zapla.

To byla konečná, už jsem nemohl ani vrtět ani kývat.

Jako třešničku na dortu mi na ruce natáhla rukáv, připevnila přes ramena a pečlivě zašněrovala. Stáhla mi tím lokty dokonale k sobě. Aby toho nebylo málo, přitáhla mi ruce k tělu jedním řemenem nad prsy, druhým pod prsy, pak ještě v pase a konec rukávu mi přivázala ke koulím, které tím pěkně stáhla a našponovala můj pytlík k prasknutí.

„Vstávej!“

Zase mi musela pomoct a musela mě i držet, jinak bych v těch botách upadnul.

Vyřešila to tím, že mi pod rameny protáhla nějaký postroj a zavěsila ho na řetěz od stropu.

Ten byl tak vysoko, že jsem stál nohama na zemi a ještě mohl udělat nějaké kroky, ale nemohl jsem spadnout na zem.

„Teď jsi moc krásná. To se musí využít!“

Přinesla videokameru na stativu a chvíli se bavila mými pokusy udělat krok a zůstat přitom na nohou. Pak ale konečně odložila ty svoje tanga a vydala se ke mně. Kamera běžela a natáčela jak mi kouří latexovýho trčícího ptáka, celou dobu jsem na něm měl ten škrtící kroužek, sama se o mě ukájí.

Když se udělala, vypla kameru a někam jí odnesla.

„Teď tě chvíli nechám, aby ses naučila chodit a pak se pobavíme. Neflákej to, protože když se budeš motat, tak dostaneš výprask. Dám ti malou ukázku.“

Přinesla gumový důtky a třikrát mě přetáhla přes každou půlku. Bolelo to jako čert. Můj muselo být slyšet i přes důkladný roubík.

Připnula mi na hlavu pásku přes oči. „Aby tě nic nerozptylovalo“.

Nakonec mi sundala škrtící kroužek a vyhonila mi ptáka do jeho latexový klece.

„Tak se pilně uč. Já se brzy vrátím“. S tím odešla a já slyšel jen klapot podpatků.

Zůstal jsem se sebou sám.


...::: Tip pro Vás: Huňaté pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...