Bound Gods
Hogtied
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

část 8.

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Nevím, jestli Vás to ještě zajímá, ale chci se s vámi podělit ještě o další své zážitky. O tom, jak vypadám, jsem Vám již psala minule. Ale to není konec. Paní se mnou opravdu pracovala dál. Po velmi náročném tréninku jsem se dostala v pase na 46 centimetrů. Ale asi radši napíšu vše.

Moje míry jsou nyní v korzetu 142 - 46 - 98. Korzet už téměř nesundavám a vím, že stále nejsem u konce. Ostatně se nepohybuji ani bez klíků. Anální mám napevno s uzavíratelnou zátkou o průměru 6 cm v celé délce 22 cm. Moje podprsenky mají téměř výhradně otvory na bradavky, které se ozdobené rýsují pod mým oblečením jako obří hory. Kromě výměnných kroužků nosím i speciální zpevňovací konstrukce, které z bradavek dělají nepřehlédnutelný útvar.

Můj den začíná probuzením. Pokud nejsem svázaná v kozelci, mohu vstát sama a nachystat se do práce. Mám povoleno vykonat potřeby, poté sundat latexovou masku, ve které spím a vyjmout roubík. Pak se mohu umýt, tedy vlastně jen obličej, protože vše ostatní mám zakryto latexem. Vlastně ne všechno. Z pevně vyztužené prsní části trčí megabradavky. Vyztužená prsní část znamená, že moje prsa trčí plně přede mě, takže přes ně nevidím pomalu na zem. Na pradavky si vezmu ozdobu podle příkazu a obléknu halenku, která často bývá alespoň trochu průhledná. Poté sukni maximálně ke kolenům a kozačky na 10cm podpatku. Nižší už nenosím. Někdy mám dovoleno odložit catsuit. To si pak oblékám pevnou, kovem vyztuženou podprsenku, které ovšem samozřejmě nezakrývá bradavky, samozřejmě korzet, který musím stáhnout na 46 cm, pevné latexové kalhotky, podvazkový pás a punčochy dle rozkazu. Od podzimu do jara pak nosím ještě trvale latexové rukavice. Pak se smím nalíčit, obléci lesklý kabát a mohu vyrazit.


...::: Tip pro Vás: Mystim Charging Chester - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


V práci jsem úspěšná a daří se mi. Jen některé slabší povahy, co si myslely, že role mužské služky je sranda, mě nemají rády. Skutečně trpí, ale mají podepsanou smlouvu, takže s tím nic nenadělají.... Po práci jdu obsluhovat a vracím se domů pozdě večer. Nemám čas na žádné hlouposti. A musím říct, že mi paní nesmírně důvěřuje, protože mě ani moc nekontroluje. Ví, že ji nezklamu. A ví, že se mnou může dál pracovat.

Dokonce máme další cíl. Příští měsíc budu holkou pro všechno na několika akcích za sebou. Třech víkendových a jedné týdenní. Na všech akcích strávím 100% času v těsném kompletním catsuitu s připravenými nutnámi otvory - na pití, případně stravu menších rozměrů a na vykonání potřeb. To však není vše. V ústech budu mít roubík, který mi roztáhne ústa tak, že nezartikuluji vůbec nic a v pochvě a v análu budu mít kolíky tak velké, že při každém krůčku budu mít pocit, že se roztrhnu. Vím, o čem mluvím, protože po hodinách to trénujeme. Ale musím se pohybovat tak, aby nikdo nic nepoznal. Navíc budu stažená na 43 cm a na nohou budu mít své kozačky na 12cm podpatku. Spát budu vždy v těsném kozelci. Moje prsa budou ozdobena kroužky, které budou protaženy ven skrz korzet. Těmi budu v noci rovněž připoutána a ve dne, pokud nebudu potřeba rovněž.

Ale ten cíl je jen postupný k tomu, abych měla v pase 40 centimetrů. To si dnes vzhledem k tomu, jak jsem sešněrovaná, nedovedu představit. Ale paní ví, jak na to a já ji věřím.

Vaše Andrea


...::: Tip pro Vás: Plastové kolíčky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


Luxus :)

net

   (2.12.2009 15:09)
Tahle serie je fakt dobra, jen vic a casteji :)
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...