Whipped Ass
TS Pussy Hunters
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

část 6.

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Jak jste mohli číst, můj život se významně změnil. Nesundavala jsem svoje obrovská prsa, anální kolík jsem vyndavala jen výjimečně a paní mi zkoušela nasazovat ještě větší. Můj pas v kontrastu s gigantickými ňadry byl vosí, ale pod 51 cm jsem se zatím nedostala. Podvazkový pas byl rovněž mou trvalou součástí, jen jsem měnila punčochy - klasické tělové, černé, vzorované anebo latexové. Nejoblíbenějšími byly latexové tělové. To doplňovala sukně. Většina sukní v mém šatníku byla dlouhá těsně nad kolena, ale měla jsem i dvě do půli stehen a dvě ještě kratší. A také dvě ke kolenům a jednu až na zem. Samozřejmě mezi nimi nechyběly krásně lesklé latexové. U postele jsem vždy hned měla kozačky, které jsem měla na sobě celý den. Někdy jsem v nich musela i spát. Běžně jsem nosila kozačky na osmicentimetrovém podpatku, ale v mém botníku byly i 12centimetrové a dvaceticentimetrové. A samozřejmě, pokud jsem zůstávala doma, byla jsem uzavřena v latexovém catsuitu.

Našla jsem si dokonce práci, a ne jednu. Začala jsem dojíždět do práce jedné známé mé paní. Zastávala jsem kancelářskou práci - psaní dopisů, vedení faktur, příprava schůzek, příprava nabídek, vedení skladu, balení a odesílání. Jezdila jsem do práce asi 40 minut. Na to, že jsem budila pozornost, jsem si zvykla. Ostatně, nebylo se co divit. Prsatá ženská s útlým pasem, v sukni a v kozačkách s 8 až 12centimetrovým podpatkem, a to i v létě, se jen tak nevidí. A samozřejmě jsem používala i latexové doplňky - rukavice, šálu, halenku, sukni, punčochy.... Po příchodu do práce jsem si vždy oblékla rukavice, nasadila roubík (moje šéfová mi občas přikázala vzít jiný - větší, nafukovací, ve tvaru penisu, případně s penisem i ven) a nasadila těsnou kuklu. Pracovala jsem podle instrukcí a zatím jsem neudělala žádný průšvih.

Druhá práce mi přilétla na základě té nedávné akce. Nějaký majitel nočného podniku si všiml, jak mi jde obsluha a občas jsem pracovala v baru. Nejdříve jako normální holka (pokud jsou normální kozačky, punčochy, latexová sukně do půli stehen, latexová těsná halenka a latexové rukavice). A protože se i díky mně návštěvnost zvyšovala, přešla jsem i na noční. Tady to ovšem bylo náročnější. Musela jsem obsluhovat v kompletním latexovém catsuitu (tedy i s rukavicemi a kuklou s otvory jen na oči), na 12centimetrových podpatcích. Ale i to jsem zvládala. Jednou se však rozjařená společnost začala sázet, jestli budu obsluhovat i s větším handicapem. A od té doby v určitý čas obsluhuji s ještě náročnější výbavou - Mám velmi pevné baletní kozačky zašněrované až téměř k tříslům, velký roubík s penisem i na druhou stranu, krční korzet a ruce v loktech přitažené k pasu. Anální kolík má 6 cm a délku úctyhodných 20 cm.


...::: Tip pro Vás: Černý kožený obojek :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jsem spokojená. Vím, že budu schopná nosit ještě větší anální kolík - možná i trvalý s uzavírazelným otvorem, vím, že se brzo dokážu stáhnout pod 50 cm v pase a nižší než 12 centimetrové kozačky jsou mi už dnes k smíchu. Na můj email [email protected] už dorazilo několik emailů obdivujícíh moji odvahu. Zjistila jsem, že jde jen o prvních několik chvil. Dnes mě doslova baví, když vyjdu ven a dráždím všechny ty chlapy i ženské okolo. A ze svojí práce jsem nadšená. Dokonce jsem se stala vedoucí internetového obchodu. Všichni tam už dnes pracujeme v jednotném úboru - kozačky, latexové sukně, halenky, rukavice, roubíky a kukly. Příkazy předáváme emaily. A myslím, že všem je dobře, i když někteří se tváří poněkud sklesle. Možná je to tím, že je k nám daly paní za trest, aby si odpracovali své prohřešky.

Pokud mě moje paní neprodá nebo nevyhodí, asi už nebudu psát. Psala bych stále to samé. Žiju život běžné ženské - oblékám se, líčím se, obouvám se... a k tomu něco navíc. A hlavně - jsem strašně šťastná.

Vaše Andrea


...::: Tip pro Vás: Plácečka Sportsheets Midnight Lace Paddle :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...