Public Disgrace
Horror Porn
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

část 5.

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Když Paní usoudila, že ji nebudu dělat ostudu, rozhodla: "V pátek pojedeme na speciální setkání. Budeš mě poslouchat a přesně plnit mé rozkazy. A hlavně, celý víkend strávíš v latexu a budeš snášet veškeré úkoly, kterými tě pověřím." Bylo pondělí, a tak jsem neviděla problém. Ostatně jsem ani nemohla.... "Aby sis pořádně zvykla, budeš celý týden těsně stažená a v catsuitu a budeš trénovat na 12cm podpatcích.

Protože jsem již něco zažila, nečinilo mi to potíže. Celý týden jsem se pohybovala jistě na vysokých podpatcích, stažená nejtěsněji, jak to šlo a pot mi stékal pod latexem po celém těle. Na svět jsem koukala jen díky dvěma otvorům vystřiženým v latexu a jíst jsem mohla jen díky benevolenci mé paní jednou denně.

Přišel pátek ráno a Paní přikázala: "Pojedeme." Dovolila mi se umýt, napít a lehce najíst a pak si mě oblékla. Klasicky stáhla přirození, nasadila anální kolík o průměru 5 cm, samozřejmě má velká prsa a stáhla v pase. Potom přišel čas na černý catsuit, který mě zahalil doslova od hlavy k patě. Vše zajistila na maximum korzetem, pak jsem si obula kozačky na 12 cm podpatku, pak nafukovací roubík a kukla s jen se dvěma dírkami na nos. A i tu zajistil krční korzet. Pak jsem si ještě oblékla latexovou minisukni a na závěr mi Paní stáhla ruce dozadu a přitáhla k tělu. Skoro jsem se nemohla hýbat, nic jsem neviděla a špatně slyšela. Byla jsem odkázána jen na svou Paní.

Nasedly jsme do auta a vyrazily. Nevím jak dlouho a kam jsme jely, ale najednou jsme asi byly na místě. Paní zastavila a vystrčila mě z auta. Cítila jsem, jak si mě kdosi co chvíli ohmatává. Stála jsem tam a čekala. Paní mě nakonec dostrkala na pokoj. Tam mi trochu ulevila mému stavu. Rozvázala ruce a vyměnila kuklu za slabší i s otvory na oči. Pak jsem mohla vynosit z auta věci. Po cestě jsem výdy poutala pozornost všech hostů - těch oblečených v latexu i bez. Když jsem splnila úkol, Paní mě nenechala v klidu. Musela jsem chíli cvičit, abych si protáhla tělo. A poté mi řekla: "Když to o víkendu zvládneš, budeš mít volnější režim. Když ne, budeme trénovat ještě více, abychom dosáhli lepších výsledků." Nevím, co tím myslela, ale přišla jsem na to večer.

V sále bylo asi třicet ctěných Paní a asi 50 otrokyň a otroků. Všechny se bavily a předváděly ty svoje otroky. A předháněly se, který dokáže víc. A rozhodly se to stvrdit soutěžemi. Dostala jsem baletní kozačky a obsluhovala hosty. Dámy hodnotily eleganci, rychlost a přesnost. Protože jsem v minulosti obsluhovala, nedělala mi tato disciplína potíže a baletní kozačky jsem měla taky natrénované. Výsledkem byla moje výhra.


...::: Tip pro Vás: Kožené pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Druhou disciplínou bylo stažení v pase. Už na začátku jsem jasně vedla. Ale possledním pokusem se podačilo mojí soupeřce stáhnout pas na 54 cm. Paní mi pošeptala: "Teď to dokážeš." A měla pravdu. Podařilo se jí stáhnout mě na 51 cm v pase a zase jsem slavila úspěch.

Třetí disciplína spočívala ve svázání do kozelce. Hodnotilo se maximální možné svázání, prohnutí a nehyblivost. A samozžejmě výdrž. Leželo nás asi 10 na břiše, ruce a nohy stažené za zády. Už tady jsem získala body, protože moje celá předloktí byla úplně u sebe a já ležela prohnutá jako luk, ani jsem se nemohla pohnout. Která z nás by již nemohla snášet toto extrémní stažení, mohla se zahoupat. Tady se opět projevil dokonalý trénink mé paní. Vydržela bych tak celý večer.

Poté přišla na řadu soutěž v leštění kozaček. Protoýe kozačky miluju, leštím je doma sobě i Paní každý den a i tady jsem na své stoličce dokázala vyleštit nejvíce kozaček na 10 minut. Nutno podotknout, že mi samozřejmě celou dobu zůstaly baletní kozačky i maximální stažení.

Všechny dámy nakonec uznaly, že jsem nejlepší a moje paní sklízela ovace. Já samozřejmě plnila rozkazy mé paní a ve finále jsem po zbytek večera obsluhovala všechny hosty.

Paní mě poté pochválila: "Vidíš, už jsi správná služka. Pokud budeš sekat latinu, dovolím Ti víc. Budeš moci chodit ven i sama. Budeš si moci něco nakoupit, budeš pravidelně pracovat a vydělávat peníze a domů si pořídíme pomocnou sílu. Ale..." čekala jsem na ale.. "Pro Tebe to nebude žádná převratná novinka, ale pro jistotu si to ujasníme. Budeš nosit svoje velká prsa, budeš nosit trvale tento 5cm anální kolík, budeš trvale chodit stařená v pase na 51 cm, budeš trvale nosit sukni - nejdelší ke kolenům, ale většinu měsíce ještě kratší. Dovolím Ti jednou měsíčně, když se budeš chovat slušně, vzít si delší sukni nebo kalhoty. Budeš nosit punčochy a podvazky, ne punčocháče. Za punčochy latexové budeš mít výhody. A samozřejmě nevyjdeš ven bez kozaček. I v létě. Doma samozřejmě nevylezeš z catsuitu. A co se týče práce, najdeme ti takovou, kde budeš moct pracovat v latexových rukavicích a s roubíkem."

Tak jsem pokročila na žebříčku zase o něco výše. A Paní mi to hned nechala vychutnat. Domů jsem nejela s ní autem, ale musela jsem na autobus, vlak a zase autobus. Užila jsem si "svobodnou" cestu téměř celou neděli. A budila jsem oprávněnou pozornost. Punčochy mi co chvíli vylézaly zpoza latexové minisukně, která se natřásala díky chůzi v kozačkách na 12cm podpatku, stejně jako mohutná ňadra skrytá v těsném přiléhavém triku, které dokonale ukazovalo kontrastní útlý pas. Ale byla jsem za to ráda. Vzrušuje mě, když se za mnou lidi otáčejí...


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - uretrální sonda 5mm Uretha Probe :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...