Wired Pussy
Public Disgrace
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

část 4.

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Protože jsem si již nějaký ten pátek zvykala, nebyla pro mě noc v latexu, ve stažení a s proprietami žádnou novinkou a docela jsem se vyspala. Ráno jsem se umyla a oblékla zpátky můj úbor. Asi za hodinu a půl jsem měla sbaleno a nervózně čekala, co přijde. Cupitala jsem kolem oken a sledovala hodinovou ručičku, moje paní však stále nejela. Chtě nechtě jsem porušila příkazy a na chvíli odejmula roubík, abych se napila. Samozřejmě se v tu chvíli objevilo auto s Paní a v rychlosti jsem si nestihla dát nazpátek roubík i kuklu a protože jsem musela okamžitě otevřít, Paní si toho všimla. Chtěla jsem jí to vysvětlit, ale roubík jsem měla již přitažený a nebylo mi rozumět. Zato já rozuměla dobře: "Neplníš rozkazy, takže hned na úvod počítej s trestem. Jsi moje služka, moje otrokyně, která mě poslouchá, která si bez mého svolení nedojde ani na záchod. JASNÉ?" Kývala jsem hlavou, jak jen to šlo.

"Takže teď naložíš věci do auta. Takhle, jak jsi". Sanžila jsem se dělat rychle a potichu, jak mi to dovolovaly kozačky na 10cm podpatku. Snad mě nikdo neviděl během mých pěti cest k autu a zpátky... "Tak, Andreo, a jedeme se učit správnému chování. Otevři kufr auta a najdi si tam místo pro sebe. Lehneš si na břicho a dáš ruce dozadu. Podařilo se mi vecpat se mezi má zavazadla a čekala jsem. A stalo se to, co jsem očekávala. Paní mi svázala ruce za zády - těsně - lokty k sobě a pak do klasického stahovacího pytle. Pak nohy a to vše k sobě. Stala jsem se jedním ze zavazadel a vyrazila vstříc novému osudu.

Nutno říct, že výchova zase tak hrozná nebyla, protože jsem se dokázala včas připravit a zorientovat v povinnostech. Ale jedno se Paní povedlo. Kdykoli jsme spolu vyráželi někam ven, nikdo by nepoznal, že nejsem pravá žena. Dokonce se mi podařilo zhubnout, tedy za přispění mé Paní a kombinace velmi útlého pasu s obrovskými prsy se stala líkadlem pro pohledy sexuchtivých chlapů. To Paní náramně bavilo a ráda mě chodila vystavovat. Dokonce jsme chodily i cvičit a mé kozy lítaly jak splašené.

Paní mi přikázala neustále sledovat statistiku. A tak ji sem trochu zapíšu. Nejprve, co se týče mé postavy.

Váha:prsa-pas-boky
(V korzetu)
Den nástupu do služby85 kg112 - 65 - 97
1. měsíc82 kg115 - 64 - 97
2. měsíc80 kg115 - 62 - 96
3. měsíc79 kg120 - 60 - 96
4. měsíc78 kg120 - 59 - 96
5. měsíc76 kg120 - 59 - 96
6. měsíc75 kg120 - 57 - 96

...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Výsledky byly vidět po každém měření. Dnes slavím svůj obrovský úspěch. Sloužím u Paní sedmým měsícem a dosáhla jsem předepsaného cíle. Moje míry jsou: 74 kg, 120 - 55 (!) - 96. Ostatní čísla ze statistiky vlastně ani nemusím psát, protože:

Punčochy nosím trvale

Kozačky nosím trvale (podpatek 7 cm běžně, občas 10cm, tak 5 dní v měsíci 12cm a dvakrát 20cm), a to i v létě.

Kolík nosím trvale (průměr 4 cm a délka 13 cm běžně, občas průměr 5 cm o délce 17 cm)

Stažená jsem trvale, nyní na 55 cm (Můj cvičný korzet je na dorazu a Paní mi již objednala další, který mě dokáže stáhnout až na 50 cm)

Prsa nosím trvale (Paní mi je zvětšila po 3 měsících. Zatím většinou jsou klasická z balonků naplněných vodou. Experimenty s přilepovacími zatím nebyla příliš úspěšná vzhledem k velikosti) a podpírají mi je dvě podprsenky

Latexové rukavice nosím téměř trvale.

Paruku vždy na veřejnosti.

Stejně tak jsem namalovaná.

Roubík nosím vždy mimo veřejnost.

V catsuitu trávím téměř veškeré víkendy.

Už jsem si i zvykla, že s Paní vyrážím vždy trochu vyzývavě a na pohledy jsem si zvykla. Ostatně, který chlap by se nepodíval? Dlouhé hnědé vlasy, výrazné, avšak nekřiklavé namalování, dmoucí prsa většinou schovaná v lesklé přiléhavé halence, sukně maximálně lehce pod kolena, ale spíše ke kolenům, často latexová, černé punčochy (někdy latexové) a kožené nebo lesklé kozačky... Taky bych se otočil. Moc se sám, vlastně sama sobě líbím. Paní je s mou službou spokojena. Plním rozkazy, takže Paní se nemusí o nic starat, dokonce ji vypomáhám i v práci. Nakonec to nebylo tak špatné. Podařilo se mi přeměnit se v ženu a jsem tak spokojena. A dnes, když jsem dosáhla kýženého výsledku v pase, jsem dokonce mohla napsat tenhle příběh a založit si emailovou adresu. Budu moci psát dál svůj příběh a budu ráda, když si se mnou bude někdo psát o tom svém. Moje adresa je [email protected]. Jen nevím, jak často budu moci na email chodit. Musím mít vše hotovo a když chci psát, tak se musím ještě trochu "doladit" - vzít větší kolík s vibrací, vzít velký roubík ve tvaru penisu, sampořejmě být uzavřená v latexu, mít restriktivní krční korzet, na nohou rozporku a kozačky na 12cm podpatku. A samozřejmě musím celou dobu stát.

Dnes končím a příště napíšu o tom, jak jsme s Paní začaly chodit na speciální setkání lidí podobného zaměření.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce anebo kotníky Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...