Whipped Ass
Public Disgrace
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

část 2.

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

Posílena úžasnými zážitky a zkušenostmi, že jsem to zvládla, jsem plánovala stále odvážněji. Mé páteční výlety se staly téměř tradicí. Vybavila jsem si šatník, abych nejezdila jen v jedné sukni. A tak jsem vyrážela ve tříčtvrtečních černých kalhotách, v křiklavých modrých pruhovaných lehkých kalhotách v kombinaci s různými svetříky. Vždy jsem samozřejmě byla stažená korzetem, měla jsem stažené přirození a zasunutý anální kolík. Pyšnila jsem se prsy alespoň velikosti D, ale většinou jsem si vzala balonky velikosti asi F. Bez kozaček bych si to už ani nedovedla představit. Chodit celý týden v polobotkách bylo pro mě utrpení.

Už takhle trávím každý pátek poslední měsíc a půl. Dnes jsem se rozhodla, že si to zpestřím. Nachystala jsem se jako každý pátek a vyrazila - tentokrát s kozačkami na 11cm podpatku, s kolíkem o průměru 5 cm a s novým korzetem, který mě stáhl už o 12 centimetrů v pase. Moje největší prsa v kombinaci s koženou sukní lehce nad kolena a s lesklou upnutou halenkou vykonaly svoje. Přes sebe jsem jen lehce dala kožený kabát a vyrazila. Ale tentokrát přímo do obchodního centra. Vzrušovaly mě ty davy lidí, vzrušovalo mě, jak se po mně chlapi otáčejí. Trávila jsem tu tři hodiny procházením, nakupováním a prohlížením obchodů (a sebe v zrcadlech) a pokračovala na své obvyklé místo - na Václavák. Byla jsem unavená a během procházky jsem samozřejmě vyvrcholila, ale bylo to úžasné. Rozhodla jsem se, že si před cestou domů odpočinu. Zastavila jsem se na kávě v "tramvajáckém" baru uprostřed Václavského náměstí. A i to jsem zvládla - objednat, vypít a zaplatit.

Domů jsem dorazila unavená, ale ještě jsem se svlékla, osprchovala a uzavřela opět do stažení a korzetu. Musela jsem ještě poklidit po celém týdnu. Takže jsem v podobném ustrojení strávila opět celý víkend. pozitivní na tom všm ale bylo, že jsem nepocítila žádný problém, že mě nic nebolelo, že jsem se nemusela ani na chvíli rozvázat.


...::: Tip pro Vás: Kožená rozpěra na nohy :::...
Sexshop Sexujte.cz


Další týden jsem přidala ještě kino. V týdnu jsem zakoupil lístek jako chlap a v sobotu dorazila do kina jako žena. Snažila jsem se stále více vylepšovat, ale další krůčky byly jen velmi pomalé. Prsa jsem už větší mít nemohla. Už tyhle mě tížily až hanba, stažení postupovalo po milimetrech (ale postupovalo), anální kolík se také zvětšoval jak do průměru, tak do délky, ale už jsem měla občas potíže jít vzpřímeně. Podpatky, na kterých se dalo ještě jít, měly 12 centimetrů. Před kinem jsem stála včas, a tak jsem ještě stačila dojít na toaletu se upravit. Zkontrolovala jsem stažení a umístění kolíku. Vše bylo v pořádku. Dvě hodiny utekly jak voda, ale já stále vnímala, jak jsem stažená a jak mě tíží megaprsa... Po kině se mi ještě nechtělo domů, a tak jsem opět zamířila na Václavák. To už se stalo mou pravidelnou štací. Pořád jsem přemýšlela, jak mohu vše ještě vylepšit. Ale věděla jsem, že ještě můžu podniknout hodně bláznivých výletů.

Další týden jsem opět bloumala, jak jinak, po centru Prahy. Nikým nepoznaná, ale sebejistá. Na závěr jsem zamířila opět na kávičku. Přemýšlela jsem, co podniknu zítra. Z přemítání mě vytrhl ženský hlas: "Máte tady volno?" "A..ano," řekla jsem překvapeně. Trochu jsem se bála, aby nebyl poznat můj chlapský hlas. Ale asi bylo vše v pořádku. Jen jsem nechápala, proč si musela sednout zrovna ke mně. Rychle jsem dopíjela kávu, abych mohla jít. "Nespěchej," najednou sykla ta žena. Překvapeně jsem se na ní podívala. "Vím, kdo jsi. Pozoruju tě už pár pátků. " "Asi si mě s někým pletete," řekla jsem a chystala se zaplatit. "Nepletu. A ty zůstaneš sedět, nebo tady všem nahlas vylíčím, kdo jsi a co máš pod tímhle mundurem." Nevěděla jsem, jestli si vymýšlí, nebo jestli opravdu ví. "Co chcete?" zeptala jsem se. "Celkem nic, ...jen potřebuju spolehlivou služku. Velmi spolehlivou, schopnou a oddanou. Služku, která se mnou bude trávit celý den. Bude mi sloužit, bude pro mě pracovat, bude se mnou cestovat." "Ale proč já? Jak víte, že jsem ta pravá?" "Jsi. Podívej..," a rozložila přede mnou sadu fotek. Nebylo pochyb, že mě měla dokonale zmapovanou. "Co mám udělat?" sklasle jsem se zeptala. "Celkem nic. Teď si spolu vyplníme tenhle dotazníček a smlouvu."

Předložila takový ten klasický dotazník, kde jsem vyplňovala, jaké oblečení mám nejradši, jak vysoké kozačky, jak velký roubík, jak velký kolík, zda se mi líbí být znehybněna, jaké tresty akceptuji, jaké jsou mé míry před svázáním a po, a podobně. Po dotazníku mi předložila smlouvu. Měla jsem podepsat, že se stanu její otrokyní, že na mě bude mít absolutní právo a já bez jejího souhlasu nemohu nic. Může si se mnou dělat co chce, můj souhlas byl potřeba jen při operativní změně pohlaví (to jsem si oddechla, protože to mě opravdu nelákalo), dokonce mě mohla i prodat. Smlouva byla napsána na pět let s možností prodloužení na dalších pět let. Ve smlouvě byly má práva, ale spíše povinnosti. Mimo jiné tam bylo: Podpatky minimálně 6 cm, průměšná měsíční výška podpatku 8 cm, minimálně jednou měsíčně 20 cm, trvale anální kolík, trvale korzet s cílem alespoň 55 cm v pase, pokud paní nedovolí jinak, tak doma téměř výhradně v latexovém catsuitu, s roubíkem a kuklou... "To přece nemůžu podepsat, " namítla jsem. "Jak chceš," řekla paní, "ale ty tvoje fotky dám do oběhu v tom případě. Pomyslela jsem na všechny možné dopady, na to, kdyby se to dozvěděli lidé, kteří mě znají.. Co s tím. "A co řeknu všem známým a příbuzným?" "Neboj. Odjedeš do zahraničí a jednou za čas budeš mít za slušné chování volno". Pomalu jsem vzala propisku a podepsala. Zdá se, že jsem se z nově nabyté "ženské svobody" radovala předčasně. Jela jsem si domů sbalit věci a ráno se měla hlásit u mé Paní.


...::: Tip pro Vás: Plácečka Sportsheets Midnight Lace Paddle :::...
Sexshop Sexujte.cz


super: latex+feminizace

Samecek

   (26.4.2009 6:13)
Super! těším se, jak dostane "Andrea" za vyučenou a že to bude od ženy, o to je to krásnější.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...