Everything Butt
Fucking Machines
Wired Pussy
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

část 10.

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

A už je to tady. Píše Vám Andrea, položena, polomuž - s vlastními prsy a vlastním penisem. Paní dodržela, co řekla. Mám silikonová prsa velikosti asi tak 7. A opravdu vlastní. Po probuzení bolela jako čert a dnes je cítím při každém pohybu, při každém dotyku. Má to jedinou výhodu - že si nemusím brát žádné vycpávky. S tím však přišly další ponižující tresty pro mě. Když vyrážím na veřejnost, dostanu velmi pevnou koženou podprsenku s kosticemi, která mi podpírá prsa, ale končí pod bradavkami, ale tak, že bradavky stále dráždí, takže mi permanentně stojí. Přes podprsenku mívám buď průhlednou halenku, těsné elastické triko nebo latexovou těsnou halenku, takže se na moje ozdoby vždycky všichni dívají (a to samozřejmě mám doplněné vysokými kozačkami na vysokém podpatku, kratší sukní a velmi úzkým pasem).

Můj domácí ani pracovní úbor se nezměnil - latexový catsuit, latexová maska, roubík, těsné stažení, anální kolík. Spím v kozelci. Obsluhuji na speciálních akcích - na extra vysokých podpatcích, extrémně stažená, a tak dále. Jediná změna se udála - občas má můj catsuit malé otvory, ze kterých trčí moje skutečné bradavky - a na nich se houpe závaží.

Protože jsem spolehlivá a hosté si mě oblíbili, poslala mě nyní Paní na čtrnáctidenní dovolenou. Odjela jsem obsluhovat na delší turnusovou akci pro Dámy. Seběhlo se to velmi rychle. Hned po skončení mého obsluhování - ve dvě hodiny v noci, si pro mě dojela Paní a tak, jak jsem byla, mě naložila do auta. Tedy v catsuitu, se staženým pasem, kuklou, latexovým roubíkem a análním velkým dildem, které pro tento večer nahradilo rozumný kolík.

Kozačky měly podpatek rozumných 12 cm. Takhle vyparáděná jsem si sedla na zadní sedadlo a připoutala se. Jeli jsme asi dvě hodiny a dorazili k nějakému zrenovovanému areálu. Tady mě paní vyvedla z auta. Vše se odehrávalo tiše jen s příkazy: Sedni, vystup, pojď... Až v pokoji si mě postavila a seznámila mě s tím, co se bude dít.

"čtrnáct dní budeš děvka pro všechno. Na 100 % budeš poslouchat příkazy lady Rachel, opakuji, na 100 %. Budeš vítat hosty, uvádět je na pokoj, pomáhat jim zavazadla, seznamovat je s programem, organizovat akce, obsluhovat. Po celých 14 dní budeš svázaná. Teď te upravím tak, abys to vydržela bez problémů. Jednou za tři dny se budeš moci osprchovat, ale tak, že se nerozvážeš. V pase budeš mít po celou dobu 40 cm, nasadím ti dildo, které si budeš moci ponechat po celou dobu a v případě potřeby jen vysuneš zátku.

Samozřejmě budeš mít korzet, navíc krční korzet s fixací ramen. Roubík si můžeš vybrat - latexový nebo ve tvaru penisu. Přes oboje budeš moci přijímat tekutou stravu. Kozačky budou mít 12 cm podpatek, ale pokud se lady rachel rozhodne pro vyšší, obuješ si je."

Jak řekla, tak udělala. Vybrala jsem si latexový roubík, ale to jsem nevěděla, že je větší než ten, co používám normálně, takže mám ústa hodně otevřená. Anální dildo bylo také o kapku větší než to současné a zhehybnění ramen mě donutilo vytrčit prsa tak, že jsem to ještě u nikoho neviděla.

Výsledkem bylo, že celá služba byla velmi náročná. e za den, ne za tři dny, ale okamžitě. Celou hodinu jsem se učila chodit se všemi překážkami. Zvládla jsem to, ale cítila jsem se velmi neohrabaná a lady rachel občas dávala najevo svou nespokojenost s mou rychlostí. Ale i když jsem se snažila, nešlo to. A den ode dne to bylo horší - vše mě bolelo. byla jsem ráda, že je konec, že je čtrnáctý den a já se vrátím "k normálu". Ale mýlila jsem se.


...::: Tip pro Vás: Černé bondage lano (10 m) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Toho dne přijela Paní. Postavila se přede mě a řekla: "Lady Rachel nebyla úplně spokojená. Zdá se, že přestáváš stačit požadavkům. Zůstaneš tady dalších čtrnáct dní a budeš velmi tvrdě trénovat pod dohledem lady Rachel. A vše zahájíš několika tresty za neschopnost.." Zdálo se, že nemůže být hůř...a bylo. Paní mě nechala osprchovat, poté mě vybavila dildem tak velkým, že do mě zajíždělo asi hodinu, než bylo na svém místě (a další hodinu jsem si na něj zvykala). taky mělo zátku, ale cítila jsem, že se snad roztrhnu. Poté mě Paní stáhla ještě víc než normálně a přes catsuit nasadila korzet tak malý, že nešel aní stáhnout. tedy vypadalo to tak na první pohled. Nakonec mi ukázala, že jsem stařená na 36 cm. Těžce se mi dýchalo, ale ustála jsem to. Roubík jsem dostala výměnný - s kroužkem, který fixoval otevčená ústa a s výměnnými výplněmi. Začala jsem s velkým penisem. Poté mi Paní oblékla kuklu - velmi těsniou a silnou - a hlavně - bez otvorů na oči.

Nakonec mi Paní svázala ruce za zády v loktech a přivázala pevně vzadu k tělu. Na nohy jsem dostala milosrdné 12cm kozačky a pak mě Paní předala lady Rachel.

Začala jsem trestem za neschopnost.Na tři hodiny jsem byla svázaná do těsného kozelce a kupodivu jsem se vešla i do nějaké bedy, kam jsem byla zavřena. Přes silnou masku jsem slyšela velmi málo. čas ubíhal pomalu, ale nakonec mě někdo vyzvedl. A pak začal trénink. Lady mě trénovala svaly, abych se více roztáhla, abych měla lepší stabilitu na podpatcích a získala jistotu při chůzi i běhu, trénovala můj roztáhlý anál a stejně tak ústa na různé druhy roubíků. Došlo i na svázané ruce, které mi občas uvolnila a učila mě je používat i při malém rozsahu pohybu. Po deseti dnech mi dala malé volno. Rozvázala mě, osprchovala a řekla: "A teď ještě zkusíme, zda v tobě přes prsa dříme stále chlap. Uvolnila mé přirození, uvolnila mé oči, stejně tak i anál a začala přede mě posílat nějaké dívky - v kozačkách, s velkými prsy, velmi svůdné, které se o mě třely. O všechno - i o má obří prsa. Netrvalo to dlouho a přišlo ztopoření. To ale bylo to, co Lady vidět nechtěla...Následoval trest. Dostal jsem velký klystýr a lady mi ho zajistila velkou zátkou. Pak mi zamkla přirození do jakéhosi pásu cudnosti, který mi je ohnul dozadu pod tělo a ještě přirození stáhla, jak jsem byla zvyklá. Klystýr mi dovolila vypustit po půlhodinovém pochodování a pak mě vybavila na zbytek kursu - obří anální kolík, stažení catsuit, korzety, kozačky na 12 cm podpatku. Nechala jen trčet ven prsa. To proto, že mi je trénovala po zbytek kurzu a dodělala to, co mi chybělo - piercing s kroužky, na které mi věšela závaží.

Na konci kurzu se sešla lady Rachel a moje Paní a řekly: "Hodně jsi se zlepšila. Protože je Rachel s tebou relativně spokojená, přenechám tě lady na celý rok. Budeš ji věrně sloužit. Ona je teď tvou paní. Na začátek si dojedeš ke mně pro své věci. Ale já pojedu autem a ty veřejnou dopravou. A to takhle: Samozřejmě anální kolík větších rozměrů, stažení, latexovou naleštěnou minisukni, černé vzorované punčochy, lesklé kozačky na 12cm podpatku, pevnou podprsenku s odhalenými bradavkami, černé elastické lehce průhledné triko, korzet na 40 cm, latexové rukavice a lehkou bundu. Myslela jsem, že nedojedu. Nevěděla jsem, kam se dívat. Všichni mě svlékali očima.

Ale dojela jsem domů. Tam jsem naložla věci do auta. Paní mě sice věci odvezla, ale já zae musela jet dopravou. A aby to nebylo až tak stejné, upravila mě - stáhla na 38 cm, minisukni ještě zkrátila, takže jsem se nemohla ani o kousek ohnout (to jsem nemohla kvůli kolíku a korzetu stejně), na horní část těla mi nastříkala latex, který se vytvaruje podle těla, takže jsem vlastně jela nahá... A to mi na bradavky nasadila ještě ozdobné kytičky...

Cesta byla neskutečně dlouhá, ale teď už patřím jiné Paní a učím se zvládat její přání. A o tom zase někdy příště...

Andrea


...::: Tip pro Vás: Maska s otvorem pro ústa :::...
Sexshop Sexujte.cz


Luxus

net

   (28.2.2010 14:38)
Jen tak dál..už dlouho nebyl nový díl :-(
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...