Bound Gods
30 Minutes of Torment
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krůček po krůčku Andreou

Autor: Petr Gum

Hodnocení

1234567

To, co se dlouho vleklo, nakonec dopadlo podle očekávání. Můj dlouholetý vztah se zhroutil jak domeček z karet. Pár týdnů jsem byl hodně skleslý, ale postupně jsem začal hledat útěchu v mých dlouholetých snech, které jsem praktikoval jen tu a tam a hodně hodně potajmu. Začalo to nevinně - prostě jsem se stáhl a postupně přidával další a další části ženských oděvů. Něco jsem měl nakoupeno a velmi dobře schováno z minula, ale teď už mi nic nebránilo v tom nakupovat to veřejně a skladovat to, kde se mi zlíbí. A tak jsem stále více propadal své vášni - převlékání do dámského těla. Již neminul den, kdybych doma nechodil v dámském. Jen jsem dorazil, rychle se osprchnul a začal s přeměnou. Už jsem to měl nacvičené - stáhnout přirození gumovým pásem dozadu a zároveň přichytit anální kolík a svázat v pase. Pak natáhnout stahovací kalhotky a vše tak pojistit. Poté přišla na řadu latexová podprsenka vycpaná balonky řádně naplněnými vodou a jako pojiska sportovní podprsenka, která tvar a váhu prsou velikosti tak F náležitě vyzdvihla. Pak jsem pokračoval postupně silněji stahovaným korzetem, podvazkovým pásem a punčochami. Nejvíce jsem se těšil na vysoké kozačky, které mě vždy dodaly na jistotě. Těsný elegantní roláček a kožená sukně ke kolenům s páskem ze mě udělaly relativně nenápadnou, byť silně vyvinutou dámu. A pak už jen namalovat a vzít paruku a základ byl hotový...

Trávil jsem tak doma každý večer. Příprava mně zabrala tak půl až tři čtvrtě hodiny. Celý zbytek večera a někdy až do rána se po domě pohybovala sebejistá žena. Nejvíce jsem se těšil na víkendy. To dům od pátečního večera do nedělní noci obývala pouze žena. Klapot mých kozaček se rozléhal domem při úklidu, vaření, praní. Dokonce jsem tak vycházela ven na zahradu věšet prádlo a doufala, že mě nikdo za sousedů neuvidí.


...::: Tip pro Vás: Silikonový obojek s vodítkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vývoj byl patrný, dělal jsem ne krůčky, ale skoky. V pase jsem se dokázal po měsíci tréninku stáhnout o 11 centimetrů a můj kožený korzet již nebylo kam utáhnout. Na podpatcích jsem chodila jistěji než jakákoli žena, kterou jsem pozoroval. Líčení se lepšilo den ode dne. Každý týden jsem si dokupovala a objednávala další doplňky. Oblečení v second handu a pomůcky v internetových obchodech. Neodolala jsem samozřejmě latexovým věcem, takže jsem doma měla latexovou kuklu, catsuit i s ponožkami a rukavicemi, samotné rukavice i latexové punčochy, sadu roubíků, odstupňované anální kolíky. A samozřejmě jsem nemohla odolat široké nabídce kozaček, byť má velikost 43 nebyla obvyklá, ale dala se sehnat a s velikostí 42 jsem nakonec neměla taky nejmenší potíž. Ano, správně jste zaregistrovali - začala jsem si nejen hrát na ženu, ale už jsem si tak i říkala - Andrea. Veškeré mé tréninky a úspěchy jsem si zapisovala, abych se mohla potom někdy podívat, jak jsem se postupně vylepšovala, jak jsem se vyvíjela do dokonalé ženy. A tak se v mých zápiscích po třech měsících objevilo, že jsem trávila od pátku 16:35 do neděle 01:00 bez přestávky (kromě nutných potřeb 15 min denně) stažená s análním kolíkem o průměru 4 cm a délce 16 cm v latexovém catsuitu, s roubíkem a v kukle. A samozřejmě v kozačkách na 12 cm podpatku. Takhle jsem uklidila celý dům, četla jsem si, prala, dokonce věšela prádlo. A na noc jsem spala lehce znehybněná, jak jsem to jen dokázala sama tak, abych se ráno rozvázala.

Zjistla jsem, že dům mi začíná být malý. Sice mi ještě chybělo dopilovat líčení, ale už jsem to nevydržela. Začínala jsem vyrážet na malé projížďky autem, další týden jsem i vystoupila na náměstí a šla do bankomatu a další týden? Vyrazila jsem v pýtek večer do nedalekého většího města. Zaparkovala, vystoupila a udělala si procházku po náměstí. To byl teprve úžasný pocit. Klapot mých sebejistých podpatků se rozléhal náměstím, má prsa se těžce houpala do rytmu (ta voda přeci jen něco váží!), kožená sukně šustila, anaální kolík a stažení dráždilo a ruce se v latexových rukavicích dost potily. Zdá se, že můj trénink dosáhl vrcholu. Rozhodla jsem se proto mé výlety rozšířit.

Příští pátek jsem vyrazila do Prahy. Autem se přiblížila do okrajové části, zaparkovala a šla hrdě na autobus. Srdce mi bušilo. Poprvé budu na světle a v těsné blízkosti lidí. Ale musela jsem to dokázat. Ozval se autobus a přistál ve stanici. Setnula jsem zuby a pomalu nastoupila. Sedla si k oknu a rychle z kabelky vytáhla časopis. potajmu jsem pozorovala spolucestující. Kompletně všichni chlapi se otočili, když jsem nastupovala, za mými prsy, ale během jízdy mi už nikdo nevěnoval pozornost. Po patnácti minutách jsme byli na konečné. Vystoupila a šla s houfem lidí dál. Původně jsem chtěla jet tramvají, ale nakonec, když už jsem dojela až sem, jsem se vydala dolů do metra. Moje kozačky otočily opět několik hlav a přeměřily si mé míry. Zdálo se však, že nikdo nic nepoznal. Kdyby tušili, co se mi uvnitř odehrává! Doleja jsem na Václavák. Bylo úžasné se proplétat davy lidí, bezostyšně klapat podpatky, nahlížet do obchodů a něco koupit. Strávila jsem tu asi hodinu a vydala se nazpátek.

První velký výlet jsem přežila, v pořádku dorazila domů a strávila zbytek víkendu v dámském už jen s malými výlety. Zjistila jsem, že to zvládám a plánovala další cesty.


...::: Tip pro Vás: Kožená pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...