30 Minutes of Torment
Hogtied
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásná doba

část 4.

Autor: Caligula

Hodnocení

1234567

Kapitola 8.

Vyšel jsem z bytu a uvǎzoval o své nové otrokyní. Než přijel výtah rozhodl jsem se, že si večer provedu z ulice mejakou špinavou pouliční pronajatou děvky a ona ji bude obskakovar jako madam a nakonec bude klečet u mé postele a dívat se jak se s ní něžně pomiluji. Musí se naučit znát své místo. Možná bude dobré přivést si i nějakého kamaráda a nechat ho aby si s ní pohrál. Při téhle představě jsem se uklidnil a sjel před dum kde na mě čekal Karel se svým autem. Karel si potrpěl na velká auta a tak mě nepřekvapilo, když venku stala dlouhá pohodlná limuzina. Dveře byly otevřené a tak jsem nastoupil. Uvnitř jsem se ocitl v luxusně zařízené pokojičku s pohodlnou lenoškou velkou obrazovkou komunikátoru, zařízení, které už dávno nahradilo televizi, rádio, video, a telefon, a luxusně vybaveným barem. Pod obrazovkou zabírající celou přední stěnu vozu kleceli tři úplně stejně otrokyně. Byly to nádherné blonďaté dívky, skoro ještě děti a každá měla na krku obojeka byla řetízkem pripoutaná na své místo. Kromě nich byla ve voze ještě drobná tmavovláska která obsluhovala u baru. Karel se mě zeptal co si dám a tmavovláska mi ochotně nalila pomeraňcovou šťávu.

Když mi jí přinesla všiml jsem si že má svou kundu pevně zašitou jemným stehen. Tázavě jsem se podíval na Karla. Ten mou otázku pochopil, kopnul do otrokyně a přikázal ji:"No řekni proč jsem ti musel nechat zašit tu tvojí nadrženou kundu." Dívka sllopila oči a odpověděla:"Honila jsem si bez dovolení svou píču a tak byl pán tak hodný, že mi ji zašil abych nemohla být neposlušná." Ihned poklekla před Karla a začala mu líbat ruce a děkovat, že je tak hodný. Sledoval jsem to se vzrůstajícím vzrušením. "Jak se s tím ta kurva vychcije?", zeptal jsem se spíš pro sebe. "Ma to vždy tři dny, to si chčije do kundy, tam se to vejde, pak jí otevřu a vydesifinkuji a další tři dny ji ma zašitou. Dneska večer jí to už končí kurvě a už si bez dovolení kundu nevyhoní, co?" odpověděl Karel a pohlédl na otrokyní. Ta nepřestávaje mu líbat ruce, odpověděla:"Nebojte se pane, už budu vždycky vědět jak se mám chovat. Jsem šastná, že máte se mnou trpělivost a snažíte se ze mě něco vychovat. " Karel jí ukázal na svůj klín a otrokyně hned pochopila, rozepnula mu kalhoty a vložila si jeho úd do pusy. Karel se uvolnil a vychcal se do ní. Když dokončil svou potřebu přikázal ji, aby si natočila na baru litr vody a vypil ho. Otrokyně se pokusila ho uprosit, že už je dole plná k prasknutí, ale dostala jen facku a poslušně odešla splnit rozkaz.

Jak pila, pochopil jsem proč dostala ten rozkaz, měla už kundu plnou chcanek a pysky byly napnuty ven, tlak uvnitř musel byt pro dívku krutý. Karel přikázal autu kam má jed a pak se pohodlne usadil do křesla. Tlačítkem uvolnil retízky kterym byli držený tři blondýnky a ty se ihned přesunuly k nám dvě se začaly lísat ke Karlovi a jedna se připlazila ke mě. Tazavě se na mě podívala a pak pohladil přes kalhoty mého vzpínajíciho se ptáka. Nejprve rukou vylekaně ucukla ale hned se vzpamatovala a jemnými prstiky mi rozepnula kalhoty. Karel už měl kalhoty u kolen a jedna blondýnka ho vášnivé kouřil a druha ho líbala na ústa a on si hrál s jejími sotva patrnými prsíčky. Když ho spodní dívka připravila dosedla ta horní na jeho úd a nechala ho do sebe vniknout až po kořen. Pak se zacala zvedat a dosedat a spodní otrokyně mezitím lizala Karlovi anál a jazykem se snažila proniknout co nejhloubž moje blondýnka mezitím zacala kouřit můj úd. Musila mít pusu téměř vyvrácenou z pantů aby do své pusimlu dostala alespoň jeho žalud. Pak mi ho po celé délce lízala a prstiky pravé ruky mi jemnoučce hnětla mé koule. Dívenka, která vylizovala Karlovu řiť se mezi tím přesunula pod ni a zacala ji lizat jeji růžové poupátko. Blondýnka lízajici mého obra za chvilku vylezla na mě a snažila se ho do sebe dostat. Byla sice uvnitř nádherné vlhká ale trvalo dlouho než můj úd narazil na její dno. Očicka měla ta malá kurva plné dlziček bolesti, protože něco takového v sobě ještě určitě neměla. Chvilku na mě jenom seděla a pak jsem ji chytil za zadek a nadzvedl.

Znovu jsem počkal a pustil ji znovu na můj úd na doraz. Po několika přírazech zacala vzdychat a sama se začala nadzvedávat. Jeji uzounka Dirka barvám na mého ptáka mě tak vzrusila, ze jsem za chvilku cítil jak mi v něm začíná škubat. Znovu jsem ji pobadl za zadek a začal tvrdě narážet na své kopí, až křičela bolesti a do toho jsem ji celou vystřikal. Děvče bylo skoro v bezvědomí když jsem ji ze sebe schodil na podlahu v aute. Zůstala ležet na zádech s roztaženýma nohama mezi nimiž Zéland jeji na maximum roztažená kunda, která se pomaličku stahovala a vytékala z ni řeka mého semene. Druhá dívka mi rychle jazykem očistil klín a pak se zacala věnovat kundičce své sestřičky. Nejprve z ní vylizala mé semeno a pak ji ji něžně lizala, dokud se nevrátila do své velikosti.

Rozmrdana holka sténala nejprve bolesti, postupně však přešla do vzdycháni až se nakonec v několika křečovitych stazích udělala. Mezi tím i Karel vystíkal svým semenem kundu otrokyni na svém klině. Pak jim dovolil, aby si hráli na volńem prostoru před námi. Devčátka se začali přímo před námi na koberci vášnivé líbat a během chvíle z nich byl propletenec těl stenajicich vzrušenim a rozkoší. Sledoval jsem té propletenec a poslouchal Karla. Problém pozemku, který jsme měli zastavět byl především v jeho poloze. Z jedné strany byl park již dokončeného komplexu na druhé straně pak nádherný výhled do zalesneného údolí řeky. Prostě nádherný pozemek pro stavbu. Problém byl v tom, že zde zbitečni zbudovali jakysi lunapark kde si obyvatelé města mohli dle libosti užívat s nepotrebnymi dívkami a chlapci, kteří se sem scházeli ze širokého okolí aby vydělali alespoň nějaké peníze. K mému zděšení jsem se dozvěděl, že zásobování nepotřebných je již dlouho tak špatné, že si musí kupovat i některé zásadní věci aby přežili. Navíc na tomhle lunaparku vidělávalo i řada lidi z města. Radnice téhle části města sice oficiálně bojovala za likvidaci tohoto místa, jenže řada úředníků byla pravidelnými účastníky této perverzní zábavy. Nejhorší bylo, zě aby vysoka zeď oddělujíć město od okolí nestinila parku, byla v těchto místech skleněná a tak bylo vše vidět i v luxusní zástavbě. Proto bylo taky urychleně rozhodnuto o rozšíření města a zrušení tohoto lunaparku. Znamená to, že všechno bude podporováno, ale projekty budou zdržovány tak, aby klient nakonec od smlouvy odstoupil. Znal jsem tenhle způsob jednání a skutečně to mohl být problém. Nakonec jsme se dohodli, že si vše nejprve důkladně prohledneme a i si užijeme a teprve pak najdeme řešení.

Mezitím nás auto zavezlo až na hranici města k velké bráně kde nás zkontrolovali policisté a vyjeli jsme ven. Venku nás auto zavezlo na veliké parkoviště, poslední místo kam dosahoval městský automatizovaný systém řízení dopravy. Na parkovišti stálo přes to, že ještě nebylo poledne dost živo. Jakmile jsme vystoupili z auta, zastavil u nás kočár tažený třema dívkami ve zvláštním postroji. Ruce měli spoutané v pytli za zády a ze zadku jim čouhaly umělé koňské ocasu. Všechny tři měli větší zadku a velice silné nohy. Na kozlíku sedel odporně vypadající chlap a hned nás zval nahoru, že nás odveze kam budeme chtít. Podobné vozidlo jsem viděl dosud jen v televizi a tak jsme souhlasili a pokynuly mu, že ano, že pojedeme. Za vozem z lavičky ihned seskočil chlapec a lehl si na všechny čtyři, aby pro nás vytvořil schůdek po kterem jsme vystoupili nahoru. Jakmile jsme nastoupili, vyrazili jsme přes parkoviště směrem na smetiště. Po rovném parkovišti to ponny táhly klidem a bylo vzrušující sledovat jak se jejich svalnaté zadky kroutí ve stejném rytmu. Na konci parkoviště jsme sjeli na nerovnou jesní cestu a kočár zpomalil. Karel se naklonil ke kreatůře na kozlíku a oznámil mu, že dost spěcháme ať jede rychleji. Ten popadl bič a švihl s ním nejprve jen nad hlavami ponny, ale když to nepomohlo, začal je svihat přes zadek.

Divky se snažily ze všech sil táhnout rychleji, ale stejně mely za chvilku zadky zmalované do ruda. Klusě vyběhly i poslední kousek cesty, který byl nejprudší a vyjeli jsme na velikou planinu, která skutečně vypadala jako nejáká davná pouť. Byli zde různě veliké stánky a několik větších budov. Všude kolem postávali muži a ženy převážně mladého věku, někdy snad i děti a nabízeli se k čemukoliv za zcela směšné částky peněz. Když jsme vyjeli na planinu otočil se mužík na Karla s otázkou v očích. Té pochopil a ukázal na jedinou patrovou budovu asi uprostřed planinu. Kreatura popohnala bičem ponny a za chvilku jsme zastavili před vchodem do vcelku zachovalé budovy. Karel vytáhl dvě mince a hodil je kreatuře. Ten seskočil z kozlíku a švihl bičem dozadu po chlapci aby zase udělal ze svého těla schod a mi mohli pohodlne sestoupit na zem. Když jsem vystoupil, tak jsem si ještě z blízka prohlédl ponny co nás táhly. Byly to drobné ženy neurčitého věku s pevně podvázanymi prsy a pevně ukurtované v postroji. Najednou jedna z žen lehce sotva znatelně roztáhla nohy a z kundy vystrikl proud chcanek přímo na zem. Bylo to naprosto přirozené, výcvik na ponny byl asi velice dlouhý a tvrdý, takže žena na chcaní ve stoje při chvilce stání považovala zcela normální. Ten pohled mě vzrušil, ale byl čas vyrazit za Karlem dovnitř.


...::: Tip pro Vás: Lechtátko Fifty Shades of Grey - Tease :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kapitola 9.

Budova sloužila jako kavárna pro hosty z města. Obsluhovali zde hezky mladý páry z řad vyvolených. Stopy na jejich tělech jasně ukazovaly, ze zákazníci se jich mohli libovolně dotýkat a poǔzivat je dle libosti. Jedna starší dáma si hrála s pohlavim jednoho chlapce tak, že lapal po dechu a z oči mu tekly slzy. Paní ho držela za koule a vší silou je tiskla mezi jejíma nohama klečela jeho partnerka a rychle ji lizala jeji obrovský klitorys. Najednou žena vykřikla a kejí kunda začala strikat jak požární hadice. V tu chvíli se bolesti pochval i chapec na zadá své partnerky. Dívka se snažila vše co stríkalo z paní pochytat do pusy a spolikat, jenže to nedokázala a na podlaze se objevila veliká louže od paní i chlapcovych chcanek. Když madam konečně odezněl jeji orgasmus, pustila vhlapcovi téměr rozdrcene koule a on upadl na zem a svijel se bolestí. Paní se zvedla ,vší silou kopl do dívky a krikl na obsluhu, že v takovém svinčiku sedět nebude, ať ji ihned usadí jinam. Ihned k ní prisločil jeden z uvaděčů a doprovodil ji k jednomu boxu u okna s omluvou, ze ty dva ihned potrestá. A skutečně, když mladý par svymi jazyky dosucha vytřel podlahu odvolali ho uvadči dozadu a za chvilku se vrátili a hned se přišli omluvit paní. Dívka měla na velkých pyscích těžká závaží a chlapec měl pevně podvázane koule, které už byly švestkově modre.

Oba měli slzy v očích, před paní poklekli a prožili ji poníženě o prominutí. Paní je poslal pryč a křikla na obchodníky, "Doufám, že to budou mít až do večera." "Nebojte se madam, osobně na to dohlednu, ", odpověděla zdvořile jedna z uvaděček . Pak se zlobně podívala na dvojici a houkla na ně:"A vy dva koukejte padat uklízet na hajzl a ať se to tam blízská." Oba bez známky odporu odešli splnit úkol. Mi jsme si s Karlem dali kávu a začali diskutovat jak vyřešit stávající problém. Bylo jasné, že tohle všechno je obrovský bussines a nikdo ho nebude chtít ztratit. Dlouho jsem přemýšlel jak na to a najednou m to napadlo. Zeptal jsem se Karla kdy přijdou všichni provozovatele tohohle lunaparku a pak jsem se znovu podíval do sálu. Už dlouho mě zajímalo kdo jsou ti uvaděči. Postavou byli nepotřební, ale v rozporu s pravidli měli na sobě krátkou sukýnku a to i muži, jinak nemli na sobě nic, ani ženy. Karel, který se zde patrně vyznal mi vysvětlil, že se jedná o nepoťrebné, kterǐí mají však přeci jen nadřazenost nad ostatní a ručí za pořádek v celé restauraci. Mezitím se u nás zastavil majitel restaurace a po zdvorilostních frázích nám sdělil, že zde bude souboj panen v roztahovaní kundy a hned po skončení, že se sejdeme se všemi majiteli atrakcí v salónku. Popřál nám ještě hezkou zábavu a odešel.

Teprve těd jsem pochopil, proč nás usadili k malému podiu a né do některého z útulných boxů. Jenže jsem najednou pocítil nutkání na močení a při představě, ze bych se měl odhalovat před všema lidma tady se mi moc nelíbila a tak jsem vyrazil směrem kde jsem tušil toalety a také jsem je hned našel. Vešel jsem dovnitř a uslišel výkřik. Uprostřed místnosti ležela ta nešťastná dívka a snažila se uhybat před ranama bičem, které ji uštědřovals uvaděčka, která jim prokázala uklidit záchod. "Řekla jsem uklízet, ne že se tady budete pářit vy svině." Chlapec klečel před ní a svoje podvazané pohlaví měl na malé stoličce a na něm mu stála uvaděčka a visokym podpadkem drtila jeho koule. Když jsem vešsel, švihls dívku ještě jednou a zařvala na ní:"Dělej kurvo, posluš Pánovi, když je hajzl kvůli tobé špinavej." Dívka poslušně na kolenou začala rozepínat moje kalhoty. Záměrně jsem povolil dřív, takže hned jak uvolnila mého ptáka z kalhot, vystříkl proud chcanek. Dívka to nečekala ale přesto dokázala všechno zachytit a spolikat. Evidentně byla již v teto věci zkušená. Protože jsem po vymočení nenaznačil, že chci svůj úd vyndat, začala ho dívka ihned kouřit.

Byla šikovná a mě ihned stal jako sloup. Nechťel jsem se ale nechat jenom vykouřit, a tak jsem ji ho vytáhl z úst a ohňů ji přes umyvadlo. Pak jsem ji roztáhla nohy a uviděl jeji růžovou kundu a na vytaženych pyscích se houpaly závažné a zpusobovaly ji nepříjemnou bolest. Byl jsem vzrušený na nejvyšší míru a stalo se ze mě zvíře. Roztáhl jsem ji od sebe půlky a protlačil svůj žalid ma její anál. "Uvolni se kurvo!", zařval jsem na ní a pokračoval,"Nebo ti tu tvoji zasranou prdel roztrhnu tak, že bude mít jen jednu velikou." Dívka uposlechla a já jí ho tam začal vsí silou rvát. Najednou něco ruplo a já jsem projel jeji zadní brankou až na doraz. Evidentně jsem ji roztrhl, protože dívka zcala křičet a prosit, ať přestanu. Mě však bylo všechno jedno, narážel jsem zběsile na jeji zadek a pronikal hluboko do jejich střev. Netrvalo dlouho a já zaplavil jeji anál několika obrovskými výstřiku svého semena. Ještě chvilku jsem si vychutnával teplo jejího zadečku a pak jsem ho vytáhl. Dívka upadla na zem a z obrovského otvoru začala vytékat mrdka s velkou příměsí krve. Pohlédl jsem na svůj zašpineny úd a přistoupil k chlapci. Uvaděcka mu protlačila podpatek na koule a ukázala na můj zašpiněný úd. Chlapec nelenil a očistil mi můj úd. Pak mi zapnul kalhoty a já vyšel zpět do lokalu. Trošku se mi točila hlava z toho co se se mnou dělo. Nikdy jsem sice nezacházel s otrokyněmi v rukavičkách, ale nikdy mě taky jejich týrání nevzrušovalo. Co se to se mnou děje. Byl jsem jako opilý a nevěděl jsem proč. Vrátil jsem se akorát včas abych viděl soutěž.

Na podiu se mezi tím objevily dvě lavice, a u každé z nich Polička s umělými pohlavními Idy. Byly seřazeny od nejmenšího, velkýho asi deset centimetru a tlustyho dva, až po obra, který měl průměr 10 centimetrů. Ze zákulisí přivedli dvě dívky a provedli je po lokále. Každý si je mohl dle libosti prohlédnout a kromě vnitřku kundy i osahat. Pak je odvedli k pódií a každá z nich si lehla na záda na jednu lavici. Mezi stoly se zǎcali pohybovat sázkaři a uzavírat śazky na vítězství dívek a na velikost udu, který do sebe která z těch dívek dostane. Dívenky měli za úkol zasunovat postupne umělály do sebe. V okamžiku kdy ho tam měla celý, rozsvítila se žarovička na konci a umělák začal v kundě vybrobst. Vibrace se zastavily asi po třiceti vteřinách, teprve potom jej mohla dívka vyjmout a zasunout dalši. Dívky se položily ma lavice a dosiroka roztáhly nohy. Doktor, přistoupil postupně k obema a každé zasunul prst do vagóny a překontroloval neporušenost jejich panenství a závod mohl začít. Obě dívky uchopily nejmenší falus a zasunuly si ho do vagóny. Obě chvilku zaváhaly když narazily na panenskou blani ale pak prudce přitlačili a kolík v nich zmizel celý.

Ta drobnjśí dívenka sice při defloraci vykřikla, ale jinak bylo vše bez rušivých vlivů. Dívky prestáli i vibrace bez problému a diváci se pomalí uklidňovali a začali se normálně bavit, protože odhadem teprve čtvrtý, či paty falus mohl přinést zajímavou podívanou. Krvácení po defloraci ošetřil oběma opět doktor a druhý falus vklouzl do dívek téměr sám. Při třetíim falusu se najednou začala vyspělejší divčina celá třást a z kundy ji vytryskl obrovsky prout šťáv a moči. Celé tělo se stáhlo jako v křeči a dívka vykřicela k pobavení všech svůj první orgasmus. Když odezněl a vibŕtor se zastavil, zůstala dívka ležet jako bez vědomí, až vzdechy její soupeřky, která taky dosahovala s třetím falusem prvého orgasmu, i když podstatně klidnějšiho, jí probrali a tak si taky zasunul do kundu číslo 4. Od čísla 5 už začínaly solidní rozměry, ale dívky si postupně své kundy roztáhlóíy a tak jim to nedlělalo viditelnějsí problémy. Vyspělejsi dívka byla vyčerpávaná sérii dalších bouřlivých orgasmů a viditelně ma soupeřky ztrácela. Šestý falus byl zlomový. Méně vyspělá dívka se snažila jej rychle nasunout do své kundy a neopatrnosri se natrhla. Vykřikla, ale nakonec ho tam i přes bolestivé zraněni dostala. Když se zastavil, vytáhla ho ven a z kundy zǎcala vytékat krev. Doktor ji krvácení zastavil a ona opatrně ďábla po sedmém. To už byl opravdu obr.

Pomaličku, krouživými pohyby ho zasouvala do sebe a na čele byl patrny pot, jak nemohla dál. Přes veškerou snahu se však zdálo, že už to nedokáže. Najednou před ni předstoupila starši nahá nepotřebná a něco na ni zasičela. Nerozuměl jsem ji, ale v očích dívky se objevil strach a rukama si vrazila sedmičku dovnitř. Ta okamžitě začala uvnitř vibrovat a dívka dosáhla dalšího orgasmu. Druhá dívka využila doby kdy doktor ošetřoval roztrženou díru a Dohnal ji. Jejim problémem byla již naprostá vyčerpanost. Dokázala do sebe narvat i osmý kolík, jenže ihned po zapnutí vibrací se znovu celá rozklepala be vlnách neřiditelného orgasmu, pak ztratila vědomí a po probrání byla ji zcela apatická s neschopna pohybu. Ta mladší pod taktovkou své matky vzala do ruky osmý kolik a snǎzila ho do sebe dostat. Ať se však snažila jak se snažila nemohla ho do sebe narvat. Najednou začala starší nepotřebná na ni řvát:"Však ty píčo ho do sebe dostaneš i kdyby sis měla nohy vykloubit." A než tomu mohl někdo zabránit vyskočila na podium a vší silou kopla do čouhajícího robertka až ho narazila celý dovnitř. V tu chvíli dívka zařvala, jako by do ní vrazila Nuž a než se stačil robertek rozvrnět vytrhl ho ven a oběma rukama si držela silně krvácející pohlaví. Plakala a s proviněním v hlase začala volat:"Maminko, prosím tě promiň, já už opravdu nemůžu." Chtělo se mi zvracet z toho, že vlastní matka dovolí své dceři se něčeho takového zůčastnit. Její matka se k ní rozběhla a jako smyslu zbavená ji několika ranami srazila na zem z lavičky a začala do ní kopat.

To už ale zasáhli dva uvaděči a přes její zuřivý odpor ji vyvlekli ven. Dívka lězela na podlaze a usedavě plakala. Mezitím doktor probral vítězku k životu a ležící dívce opět ošetril jeji znovu natrženou kundičku a po vyhlášení vítězky museli obě projít mezi stoli aby si je mohli hosté znovu prohlédnout. Majitel restaurace pak ohlásil, že obě dívky budou večer vydraženy na dvě hodiny, kdy si s nima bude dražitel moct dělat cokoliv. Víťezka byla naprosto vyčerpaná, a s nohama daleko od sebe se předváděla všem přítomným. Někteří vtipkovali, že takhle rozmrdaná muže uspokojit jedině koně. Zasunul jsem ji do kundy tři prsty a stiskl jí Gbod. Celá se zacala chvět a její lunda zvlhla. Po tom co předvedla na podiu to bylo nepředstavitelné. Z mého zamyšlení mě vytrhl hlas majitele:"Pojďte, pánové laskavě za mnou do salonku. Vstali jsme a vyrazili.


...::: Tip pro Vás: Bondážní lano Fifty Shades of Grey - Restrain Me :::...
Sexshop Sexujte.cz


Super

peter

   (25.6.2013 19:48)
Vazne skvela poviedka. Chysta sa aj pokracovanie, alebo si s písanim poviedok skoncil?

super

Tom

   (27.12.2010 15:33)
Super pocteni, moc se mi libi tvuj styl. Uz se tesim na pokracovani,

korektury

TomTom

   (25.12.2010 9:42)
Text je hezký, ale je tam spousta překlepů, chybějící diakritika atd. což trochu kazí výsledný dojem :)
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...